ما در این مقاله قصد داریم به بیوگرافی مانی کسراییان و حواشی مربوط به او بپردازیم. در چند سال اخیر شاهد مهاجرت برخی از بازیگران سینمای ایران به خارج از کشور هستیم. بازیگرانی که با هدف گسترش فعالیت خود در بازیگری و معروف شدن بیشتر به دیگر کشور ها مهاجرت می کنند؛ اما متاسفانه آن طور که باید و شاید در این راه موفق نمی شوند. همان طور که اخیراً شاهد ترک بازیگران از ایران با هدف پیوستن به شبکه جم به ترکیه سفر می‌ کنند اما نه تنها به معروفیت آن ها افزوده شده است بلکه نسبت به قبل دچار افول و خاموشی شده اند. از جمله بازیگران که با چنین هدفی به کشور ترکیه مهاجرت کرده است مانی کسراییان بازیگر مطرح ایرانی می باشد در سریال ها و فیلم های متعددی در ایران نقش آفرینی کرده است. او در یک اقدام غیر منتظره از ایران مهاجرت کرد و به شبکه تلویزیونی جم پیوست.

مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان کیست؟

مانی کسراییان بازیگر عرصه ی سینما و تلویزیون می باشد که متولد سال ۱۳۵۵ در شهر شیراز است. مانی فارغ التحصیل رشته بازیگری در مقطع کارشناسی از دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. او بازیگری را با فعالیت در عرصه تئاتر آغاز کرد و در نمایش هایی از جمله کبودان، اسفندیار و سیاوش به روایت من نقش آفرینی کرده است. او برای اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۱ سالگی با بازی در فیلم رخشان بنی اعتماد به نام بانوی اردیبهشت برای اولین بار در مقابل دوربین ظاهر شد. پس از آن در فیلم‌ های متعددی نقش آفرینی کرد اما در کل بیشترین فعالیت های او مربوط می‌ شود به سال ۱۳۹۲ که سالی پر کار برای مانی کسراییان محسوب می شود.

او در این سال در فیلم ساکن طبقه وسط به کارگردانی شهاب حسینی نقش آفرینی کرد؛ به گفته بسیاری از منتقدان بهترین بازی او محسوب می شود. مانی کسراییان در طول فعالیت‌ های بازیگری اش در ایران در حدود ۱۰ فیلم ایفای نقش کرده است؛ شامل ۸ فیلم‌ سینمایی و ۲ سریال تلویزیونی بوده است. مانی کسراییان از جمله بازیگرانی بود که به قصد پیوستن به شبکه جم به همراه چند تن دیگر از بازیگران ایرانی به ترکیه مهاجرت کرد و در فیلم هایی که ساخته این شبکه می باشد نیز نقش آفرینی کرده است. اما آن طور که انتظار می رفت او نتوانست به شهرتش بیافزاید و کم کم نام او در میان ایرانیان به فراموشی سپرده شد. در حال حاضر او در کشور ترکیه زندگی می ‌کند و به فعالیت هایش با شبکه جم ادامه می دهد.

عکس های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

اگر به دنبال مشاهده عکس های مربوط به مانی کسراییان هستید، می توان گفت که عکس های بسیاری از این بازیگر مطرح ایرانی در وب سایت های مختلف به اشتراک گذاشته شده است. شما با جستجوی نام او در گوگل می ‌توانید عکس های متعدد او را مشاهده کنید. همچنین مانی کسراییان عکس های متنوعی از خودش در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است که علاقه مندان به این بازیگر می ‌توانند با ورود به پیج اینستاگرام مانی به عکس های متعدد او دسترسی داشته باشند.

این مطلب را هم بخوانید
مهسا فود اینستاگرام (مهسا جانی) | بیوگرافی و دستور پخت های او

آدرس پیج اینستاگرام مانی کسرائیان چیست؟

آیدی پیج اینستگرام مانی کسراییان manikasraeian7 می باشد. مانی در پیجش پست های متعدد و متنوعی را برای فالوورانش به اشتراک گذاشته است. تعداد پست های مانی کسراییان اینستا تا کنون به حدود ۳۰۰ پست رسیده است و در حال حاضر حدود ۱۱۵۹ نفر دنبال کننده پیج این بازیگر می باشند. علاقه مندان به این بازیگر می توانند با جستجوی آیدی او در اینستاگرام به پیج او دسترسی داشته و در صورت تمایل از دنبال کنندگان مانی در اینستاگرام باشند.

کلاب هاوس و یوتیوب مانی کسراییان فعال است؟

با وجود اینکه مانی کسرائیان در پلتفرم اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و پست های متعددی از او در اینستاگرام مشاهده می شود؛ با این حال گمان نمی ‌رود او در یوتیوب پیج شخصی داشته باشد یا این که کلاب هاوس مانی کسراییان فعال شده باشد.

کلیپ های مانی کسراییان را در کجا ببینیم؟

مانی کسراییان چه در زمانی که در ایران بود و چه در حال حاضر که در خارج از کشور به فعالیت در زمینه بازیگری ادامه می دهد. در فیلم‌ ها و تله فیلم‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است که بخش هایی از این فیلم ها به صورت کلیپ های کوتاه برش خورده و به صورت جداگانه منتشر شده است. تمامی کلیپ های مربوط به مانی کسراییان در پلتفرم های یوتیوب، اینستاگرام و آپارات به اشتراک گذاشته شده است و با جستجوی نام مانی کسراییان با کلیپ های متعدد از او مواجه خواهید شد. همچنین این کلیپ ها در وب ‌سایت ‌های مختلف نیز منتشر شده است و در اختیار دوستداران مانی می باشد.

شغل اصلی این شخص چیست؟

دوست دختر مانی کسراییان کیست؟

تا به حال در هیچ وبسایت و هیچ کدام از پلتفرم های فضای مجازی از شخصی به نام همسر یا دوست دختر مانی کسراییان نام برده نشده است. البته او به تازگی در خلال فیلم بچه های رنگین کمان که از تلویزیون ایران اینترنشنال منتشر می شد اعلام کرد که همجنسگرا می باشد؛ همچنین او قبل از آن نیز در یک فیلم در نقش یک دگرباش تراجنسی بازی کرده بود. با توجه به اظهارات گمان می ‌رود که او با هیچ خانومی تا کنون رابطه عاشقانه نداشته است. بنابراین اگر به دنبال عکس های مانی کسراییان و همسرش هستید باید گفت چنین عکسی در هیچ منبع خبری وجود ندارد.

درآمد مانی کسراییان از کجاست؟

مانی کسراییان از سال ۱۳۷۶ به صورت رسمی وارد عرصه سینما و تلویزیون شد و از آن زمان تا کنون به عنوان بازیگر در نقش های متعددی بازی کرده است. در حال حاضر نیز به عنوان بازیگر در خارج از کشور به فعالیتش ادامه می دهد و می توان گفت تنها منبع درآمد این بازیگر از راه بازیگری در تلویزیون می باشد و منبع درآمدی دیگری ندارد.

شغل اصلی این شخص چیست؟

برخی از بازیگران در کنار حرفه بازیگری در کسب و کار دیگری مشغول به فعالیت هستند و زمانی که در فیلمی بازی نمی کنند به سراغ شغل دومشان می روند. مانی کسراییان نیز ممکن است مانند دیگر بازیگران پاره شغل دیگری برای ایام بیکاری خود در نظر گرفته باشد اما شغل و حرفه اصلی او فقط بازیگری می باشد و به صورت حرفه ای در بازیگری مشغول به کار است.

این مطلب را هم بخوانید
پل واسیکا کیست و چه درآمدی از پوکر بدست آورده است؟

چه حاشیه هایی برای مانی کسراییان به وجود آمد؟

کسراییان زمانی که در ایران بازی می کرد بازیگری بدون حاشیه و جنجال بود طوری که هیچ حاشیه ‌ای در رابطه با او که مربوط به آن زمان باشد وجود ندارد. او زمانی حاشیه ‌ساز شد که خبر مهاجرتش و پیوستن به شبکه جم به گوش همه رسید که با انتشار چنین خبری عده زیادی از او انتقاد کردند. با این حال او با یک برنامه از پیش تعیین شده و با برنامه ریزی قبلی دست به چنین اقدامی زد. حاشیه دیگر مربوط به مانی کسراییان که موجب تعجب همه طرفداران او شد انتشار فیلم بچه های رنگین کمان از تلویزیون ایران اینترنشنال بود و او در خلال این فیلم عنوان کرد که یک همجنسگرا می باشد. این اظهارات که یکی از مهم ترین اخبار سلبریتی ها می باشد با واکنش و تعجب طرفداران او مواجه شد طوری که انتشار این فیلم از یوتیوب و آپارات از بازدید زیادی برخوردار شد.

سوالات متداول

مانی کسرائیان چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این بازیگر معروف ایران از زمانی که به صورت رسمی وارد عرصه سینما و تلویزیون شد در فیلم‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است؛ از جمله تله فیلم آقای عبدی نسب که در این تله فیلم مانی کسراییان و افسانه پاکرو بازی کرده اند. با این حال او بیشتر به عنوان بازیگر سینمایی شناخته می‌شود تا بازیگر تلویزیون چرا که بیشتر آثار مربوط به مانی فیلم های سینمایی می باشند. برخی از معروف ‌ترین فیلم هایی که مانی در آن ها بازی کرده است می توان اشاره کرد به:

جایی دیگر

فیلم جایی دیگر به کارگردانی مهدی کرم پور در سال ۱۳۸۱ ساخته شده است در این فیلم در کنار کسراییان بازیگران مطرح دیگری از جمله کتایون ریاحی، گلشیفته فراهانی و چکامه چمن ماه نیز نقش آفرینی کرده اند. موضوع این فیلم ترسناک مانی کسراییان از این قرار است که چند تن از زن و مرد جوان در یک ویلا در حال احضار ارواح هستند و معلوم می‌شود که قصد مهاجرت از این جزیره به کشور دیگری را دارند.

ساکن طبقه وسط

ساکن طبقه وسط نام یک فیلم سینمایی به کارگردانی شهاب حسینی می ‌باشد که در سال ۱۳۹۳ منتشر شد. در این فیلم در کنار رامین کسراییان بازیگران مطرح دیگری از جمله شهاب حسینی، فرهاد اصلانی و ساره بیات نیز نقش آفرینی کرده اند.

مانی و ندا

مانی و ندا از دیگر فیلم هایی است که رامین کسراییان در ایران بازی کرده است. این فیلم به کارگردانی پرویز صبری در سال ۱۳۷۹ در پرده سینما اکران شد و در کنار رامین کسرائیان بازیگران مطرح دیگری همچون امین حیایی، زیبا بروفه و نیلوفر خوش خلق نیز نقش آفرینی کرده اند.

سوالات متداول

 1. مانی کسراییان کیست؟

  ایشان بازیگر سینما و تلوزیون می باشد.

 2. مانی کسراییان الان کجاست؟

  در حال حاضر او در شهر استانبول ترکیه سکونت دارد.

 3. عکس مانی کسراییان در شبکه جم را از کجا ببینیم؟

  عکس های مربوط به او را از وب سایت ها و اینستاگرامش مشاهده کنید.

 4. اولین فیلم مانی کسراییان چه می باشد؟

  فیلم بانوی اردیبهشت اولین فیلم او بود.