متین امینی جدید یکی از سلبریتی های اینستاگرام است و این فرد مشهور متولد سال ۱۳۷۵ می باشد او متولد شهر اصفهان است و ساکن تهران می باشد. این فرد الان مشغول درست کردن کلیپ های بامزه در اینستاگرام است که از این طریق توانسته است درآمد خیلی زیادی را از آن خود کند. خانواده او در تهران زندگی می کنند و گفته اند که خیلی متین را تشویق می کنند که کار عکاسی خود را حرفه تر ادامه دهد.

از بیوگرافی متین امینی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی متین امینی چه اطلاعاتی به دست می آید؟

متین امینی متولد سال ۱۳۷۵ از اصفهان است. این جوان کم سن و سال چند وقتی است که در اینستاگرام معروف شده است. این واینر مدتی است که به ساخت کلیپ های با مزه پرداخته است. این فرد علاوه بر فعالیت در اینستاگرام در رشته عکاسی هم تجربه فراوان دارد.

علایق این واینر

عاشق هنر است و غذا های فست فودی را خیلی دوست دارد و بیشتر در رستوران های مختلف غذا می خورد و تا الان با چند نفر از مشهورترین افراد اینستاگرام دوست بوده است. این کار خود را خیلی دوست دارد و به گفته خودش دوست دارد هنوز در اینستاگرام فعالیت کند.

متین امینی کیست؟

متین امینی یکی از از افراد فعال در حوزه اینستاگرام متولد سال ۱۳۷۵ است. این واینر چندین وقت است که فعالیت خود را در اینستاگرام را شروع کرده است و با ساخت کلیپ هایی توانسته تعداد زیادی را جذب خود کند اکثر مخاطبین او دهه هشتادی ها و دهه هفتادی ها می باشند و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

اعضای گروه این واینر چه کسانی می باشند؟

او همراه چند نفر به نام های نیکا فلاحی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، ارسلان کاشی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس اقدام فعالیت خود را آغاز کرده‌ اند. این فعالیت در اوایل بسیار کم بود اما رفته رفته با بالا رفتن تعداد طرفداران اینستاگرام این کلیپ ها و فعالیت ها بیشتر شد؛ به گونه ای که الان این فرد را به عنوان شاخ اینستاگرام می شناسند.

آیا این واینر با نیکا فلاحی ازدواج کرد؟

آیا این واینر با نیکا فلاحی ازدواج کرد؟

یک مدتی متین امینی قرار بود با نیکا ازدواج کند اما رابطه آن ها به هم خورد. طبق شایعات دلیل اصلی این موضوع خیانت نیکا به متین با یکی از دوستان نزدیک او به نام محمد روشنفکر بود.

عکس متین امینی را در کجا ببینیم؟

عکس های متین امینی محبوب را می توانید در اینستاگرام و همچنین در گوگل مشاهده کنید. این فرد از آن جایی که در اینستاگرام بسیار معروف است تمام کلیپ ها و عکس هایی که می گیرد را در پیج شخصی و پیج کاری خود می گذارد تا علاقه مندان بتوانند این عکس ها را ببینند. البته ناگفته نماند که عکس های او و دوست دخترش را هم در گوگل منتشر کرده اند و شما خیلی راحت می توانید از زندگی شخصی ایشان با خبر شوید. عکس های متین امینی و نیکا را می توانید در گوگل نگاه کنید.

این مطلب را هم بخوانید
فوتبالیست های لیگ جزیره 2023 که بهترین کارنامه را دارند

آیدی اینستاگرام متین امینی چیست؟

آدرس اینستاگرام متین امینی را می توانید از گوگل هم پیدا کنید و حتی می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام خود اسم ایشان را سرچ کنید و پیج این هنرمند را پیدا و دنبال کنید. این هنرمند در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج ایشان را داشته باشید و عکس ها و از زندگی خصوصی ایشان با خبر شوید. باز هم در اینجا پیج این فرد را به شما معرفی می کنیم.
mtnami2_stori باید بدانید که این فرد کلیپ های خیلی زیبایی را درست می کند و همه افراد این کلیپ های او را دوست دارند و شما می توانید با این کلیپ ها چند دقیقه ای خوشحال شوید.

متین امینی و نیکا در پارتی

متین امینی و نیکا فلاحی و محمد از اعضای اکیپ بودند که با هم به ساخت کلیپ های طنز می پرداختند چندی پیش نیکا و محمد با انتشار فیلمی در فضای مجازی اعلام کردند که در حال رفتن به ترکیه هستند و قصد دارند که ایران را برای همیشه ترک کنند. همین باعث شد که متین امینی که با این افراد همکاری داشته است از این قضیه ناراحت بشود و طی انتشاری کلیپی ناراحتی خود را با فالوور هایش به اشتراک گذاشت. از آن جایی که متین امینی و نیکا در پارتی های مختلف با هم بودند و با هم رابطه داشته اند زمانی که این خبر پخش شد متین امینی از این خبر بسیار ناراحت شد.

متین امینی چند سالشه؟

متین امینی چند سال دارد؟

این فرد معروف در اینستاگرام که همه او را می شناسند ۲۵ سال دارد و متولد ۱۳۷۵ است. به احتمال زیاد همه شما باید این فرد خیلی معروف را در اینستاگرام شناخته باشید و کلیپ های او را می توانید در پیج شخصی ایشان دنبال کند. این فرد با اینکه سن کمی دارد اما خیلی خوب توانسته است با چند کلیپ بامزه وارد اینستاگرام شود و در این کار حرفه ای شود. به گفته خودش شاید سن کمی داشته باشم اما خوب تجربه های زیادی دارم.

متین امینی عکاس

این واینر علاوه بر درست کردن کلیپ های بامزه در کار عکاسی هم فعالیت می کند. او به گفته خودش این کار را خیلی دوست دارد و درست کردن کلیپ را فقط به عنوان یک سرگرمی می داند و علاوه بر آن او دوست دارد در رشته عکاسی بیشتر فعالیت کند. همچنین بوسیدن متین امینی و نیکا را می توانید در گوگل تماشا کنید و یا در اینستاگرام او ببینید. به گفته بعضی از پیج هایی که امینی برای آن ها عکاسی می کند می گویند که عکاسی این فرد بسیار حرفه ای و دقیق است و می تواند در سال های آینده بهترین عکاس شود.

یوتیوب متین امینی

یوتیوب متین امینی فعال است و ایشان در یوتیوب فعالیت می کنند و سکانس های از کلیپ های خود را که بازی می کنند را به اشتراک می گذارند تا طرفداران خود را خوشحال کنند. البته ایشان از آنجایی که در عکاسی تخصص خاصی دارند کم و کان ویدئو های بامزه خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارد و می توانم بگویم این واینر یک هنرمند فوق العاده است. شما می توانید شماره متین امینی را از دوستان او بگیرید و یا در لایو های اینستاگرام او بردارید. به گفته بعضی افراد مشهور کسانی که در یوتیوب فعالیت می کنند، یوتیوب مبلغی را به دلار می دهد البته از ابتدا این مبلغ به آن ها داده نمی شود و بعد از ۱۲ ماه فعالیت مداوم در یوتیوب آن ها می توانند از این نرم افزار پول درآورند. البته هنوز درست بودن این خبر مشخص نشده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی پردیس فاطمی + عکس های پردیس و دوست پسرش آرین بهاری

متین امینی و ممد روشنفکر

متین امینی و محمد روشنفکر دو دوست و همکار خیلی صمیمی بودن که با هم در کلیپ های اینستاگرام فعالیت می کردند. حتی کلیپ تولد متین امینی به همراه محمد روشنفکر و کلیپ پارتی نیکا فلاح و متین امینی در گوگل و آپارات و همچنین در یوتیوب وجود دارد که شما می توانید ببینید. اما بعد از چند وقت آقای روشنفکر به همراه نیکا به خارج از کشور مهاجرت کردن که این مسئله باعث ناراحتی متین امینی شد. البته هنوز کسی نمی داند که محمد روشنفکر از ترکیه برگشته است اما در مصاحبه ای که شده است ایشان گفته اند که شاید دوباره برگردند و با متین همکاری کنند اما این خبر هنوز در رسانه ها منتشر نشده است.

دانلود آهنگ متین امینی دنیاش نباشه

این آهنگ را می توانید از گوگل دانلود کنید و در سایت های خیلی زیادی این آهنگ را گذاشته اند ؛ تا الان خیلی از طرفداران این فرد معروف آن را دانلود کرده اند. آهنگ های این فرد بسیار جذاب است و البته خیلی از طرفداران این آهنگ را دوست نداشتند؛ اما خوب تعدادی علاقه خیلی زیادی به این آهنگ نشان داده اند و حتی در کامنت های اینستاگرام این فرد خیلی در مورد این آهنگ توضیح دادند.

حاشیه های متین امینی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های متین امینی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های زیادی مانند ازدواج، یا رابطه داشتن و یا ورود متین به این حرفه بسیار با برنامه ریزی بوده است که البته همه این حاشیه ها را تکذیب کرده اند. البته در مصاحبه با این واینر، گفته است که مردم خیلی بیکار هستند که چنین حاشیه هایی را درست می کنند و گفته است که هنوز قصد ازدواج ندارد و فعلا فقط می خواهد که کار کند. حاشیه های دیگر این فرد معروف در مورد دعوای این فرد با آقای روشنفکر است که بیشتر رسانه ها گفته اند که این دو نفر باهم دعوای خیلی بدی کرده اند که می توان گفت این فرد تمام این حاشیه ها را تکذیب کرد و گفته است که من فقط از مهاجرت دوستانم ناراحت شدم و هیچگونه دعوایی بین ما رخ نداده است.

سوالات متداول

 1. چرا متین امینی با نیکا ازدواج نکرد؟

  این واینر به نیکا درخواست ازدواج داده بود اما نیکا به دلیل این که می خواست از ایران مهاجرت کند درخواست ازدواج او را رد کرد. اطلاعات بیشتر درباره این موضوع در مقاله موجود است.

 2. آیا متین امینی قصد دارد در یک شغل دیگر فعالیت کند؟

  متین هنوز دوست دارد در اینستاگرام فعالیت کند و فعلاً قصد عوض کردن شغلش را ندارد.

 3. آیا متین امینی اهل ورزش کردن است؟

  متین گفته است که ورزش کردن را خیلی دوست دارد و چند سال است که عضو یک باشگاه معروف در تهران است و هر روز صبح ورزش می کند.

 4. چرا متین امینی ازدواج نمی کند؟

  این واینر بعد از رفتن نیکا به خارج از کشور از زندگی خود نا امید شده بود و به گفته خودش فعلا قصد ازدواج ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :