در این مقاله نگاهی متفاوت می اندازیم به زندگی یکی از بهترین پوکر باز ها به نام Mikita Bodziakouski او موفق شد جوایز نقدی بسیار زیادی را ببرد و در کشورش بلاروس به یکی از ثروتمند ترین افراد تبدیل شود. میکیتا که همه او را با نام میکی می شناسند یک پسر مظلوم و خانگی بود کسی که تو پر قو بزرگ شده بود اما مشکلاتی خانوادگی برای او پیش آمد و مسیر زندگی اش تغییر کرد و به کلی راهش را از پدر ثروتمندش جدا کرد و به تنهایی آینده خود را ساخت.

بیوگرافی Mikita Bodziakouski
Mikita Badziakouski

بیوگرافی Mikita Bodziakouski

در ویکی پدیا Mikita Bodziakouski آمده است که سال ۱۹۹۲ میکیتا بودزیاکوزکی در روسیه به دنیا آمد او یک خواهر کوچکتر از خودش داشت و در مسکو روسیه یک خانه بسیار گرانقیمت و بزرگ داشتند اما خیلی زود مجبور به نقل مکان شدند و پدرش تمام زندگی شان را در مسکو فروخت و تصمیم گرفت تا به کشور دیگری بروند. میکیتا دوستان زیادی پیدا کرده بود و هر روز با آن ها بازی می کرد و به محل زندگی شان عادت کرده بود، او دوست نداشت از آن جا برود وقتی دلیل نقل مکانشان را از پدرش سوال کرد پدرش به او گفت که من یک تاجر هستم و نمی توانم همیشه در یک جا زندگی کنم و باید هر چند وقت خانه مان را عوض کنیم.

پدر Mikita Bodziakouski راست می گفت او یک تاجر بود اما نه از نوع خوبش او کارش قاچاق بود و به صورت غیر قانونی کار می کرد و حال هم باید به خاطر تخلفی که انجام داده بود از روسیه هرچه سریع تر می رفت. آن ها بلاروس را انتخاب کردند و اقامت این کشور را گرفتند پدر میکی یک خانه بسیار بزرگ و شیک دقیقا مثل همان خانه ای که در روسیه داشتند خرید و آن ها در آن جا به زندگی خود ادامه دادند. پدر میکی اکثر وقت ها خانه نبود وقتی هم که می آمد اعصابش خورد بود و با مادر میکی جر و بحث می کرد.

عمو و رفیقی که مسیر میکی را تغییر داد

عمو و رفیقی که مسیر میکی را تغییر داد

پدر Mikita Bodziakouski شریکی داشت به نام خوزف که خیلی وقت بود باهم کار می کردند آن ها دوست دوران دبیرستان بودند و خوزف به میکیتا خیلی نزدیک بود و او را دوست داشت، خوزف بلاروس زندگی می کرد به همین دلیل هم آن ها به بلاروس رفته بودند پدر میکی تصمیم گرفت به جایی برود که دوستش در آن جا اقامت دارد. خوزف هروقت به مسکو می آمد برای میکی کادو می آورد و کلی با او بازی می کرد و او را بیرون می برد. میکی از این بابت خوشحال بود که پیش خوزف است او خوزف را عمو صدا می کرد و با او خیلی بیشتر از پدرش رفیق بود.

این مطلب را هم بخوانید
مهلا زمانی کیست؟ بیوگرافی بهترین طراح لباس ایرانی

همانطور که گفته شد پدرش خیلی وقت ها خانه نبود و با مادر میکی جر و بحث های زیادی داشتند یک روز مادر میکی دست خواهر میکی را گرفت و باهم به خانه پدرش در روسیه رفتند و به میکی هم گفت که با آن ها بیاید اما میکی این کار را نکرد، پدرش خوشحال شد فکر می کرد که او دوست دارد پیش او بماند ولی اینطور نبود میکی از هردوی آن ها خسته شده بود.

ارثی که نسل به نسل چرخید

Mikita Bodziakouski که تمام دعواهای پدر و مادرش را از نزدیک دیده بود دیگر نمی خواست پیش آن ها باشد او وسایلش را جمع کرد و به خانه خوزف رفت، خوزف وقتی میکی را دید خوشحال شد و او را به داخل برد میکی به او گفت اگر می خواهد او را راضی کند که پیش پدرش برگردد همین الان از این جا می رود، خوزف که دید فایده ای ندارد قبول کرد او خوشحال بود که میکی پیش او آمده خوزف زن و بچه نداشت و تنها بود و میکی را هم خیلی دوست داشت. روز ها گذشت و میکی و خوزف کلی باهم خوش گذراندند حتی خوزف یک مدتی به خاطر میکی کار خود را تعطیل کرد و باهم بیرون می رفتند و بازی می کردند.

روزی خوزف به میکیتا گفت که او را مثل پسر خودش دوست دارد و می تواند تا آخر عمر روی او حساب کند میکیتا اما به شوخی به او گفت که یعنی تمام ثروتت به من ارث می رسد پس خوش به حال من، میکیتا این داستان را در مصاحبه ای در تلوزیون تعریف کرد. او گفت خوزف در جواب جرف من خندید و من را صدا زد تا کنار او بشینم و خواست تا خاطره ای را برای من تعریف کند. میکی گفت خوزف برای من تعریف کرد که پدرش یک الکلی بیکار بود و او بوده که از بچگی خرج خانه را می داده است اما روزی پدرش او را صدا می کند و به او می گوید که من چیزی ندارم به تو بدهم یا برای تو ارثی بگذارم اما بازی پوکر را به خوبی بلدم و این را به تو یاد می دهم.

پوکر باز روسی Mikita Bodziakouski
Mikita Badziakouski

پوکر باز روسی Mikita Bodziakouski

Mikita Bodziakouski بلاروسی گفت که خوزف هم به من گفت حالا من هم می خواهم این بازی را به عنوان ارث به تو یاد بدهم و اینطور شد که من پوکر یاد گرفتم. پوکر باز Mikita Bodziakouski شروع به پوکر بازی کردن کرد و در کازینو های سراسر روسیه حریفی نبود که او را شکست دهد. تورنمنت های که Mikita Bodziakouski در آن بوده است اعم از داخلی و بین المللی همه را برده است او هیچ وقت نباخت اما هیچ جایزه ای را در سطح بین المللی بدست نیاورد.

این مطلب را هم بخوانید
درگیری خلسه و پارسالیپ بر سر چه بود ؟ بررسی درگیری به همراه عکس

درامد Mikita Bodziakouski به حدی رسید که او را یکی از ملیونر های بلاروس می دانستند. اما دلیل این که هیچ جایزه جهانی ای را بدست نیاورد این بود که وقتی در اولین تورنمنت بین المللی اش در مونتونگرو فیلم Mikita Bodziakouski را بررسی کردند فهمیدند که او از ترفندی مشکوک و خاص استفاده می کند و او را از تورنمنت های جهانی به مدت ۱ سال محروم کردند و بعد از آن هم خود میکی سراغ این تورنمنت ها نرفت او به فکر پول بود و در مسابقات آزاد پوکر کلی پول پارو می کرد، Mikita Bodziakouski به جای این که در بازی پوکر استاد باشد بیشتر ترفند های عجیب و قریب و گول زننده این بازی را بلد بود. در واقع وی قوانین پوکر را به خوبی فراگرفته بود و از کوچکترین اشتباه برای شکست رقبا اتفاده می کردو

سوالات متداول در خصوص Mikita Bodziakouski

  1. Mikita Bodziakouski در کجا به دنیا آمد و به چه دلیلی مهاجرت کرد ؟

    میکی در روسیه به دنیا آمد و به دلیل شغل پدرش که در کار قاچاق کالا بود به بلاروس مهاجرت کرد.

  2. چه اتفاقی برای خانواده میکیتا بودزیاکوزکی افتاد ؟

    پدر و مادرش با هم بحث و جدل زیادی داشتند و از آخر از هم جدا شدند.

  3. چرا میکی هیچ مقام جهانی ای در دنیای پوکر ندارد ؟

    زیرا او در اولین تورنمنت جهانی اش اول شد اما به تقلب محکوم شد و ۱ سال از شرکت در تورنمنت های جهانی محروم شد بعد از آن هم خودش پی این تورنمنت ها را نگرفت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :