محمد روشنفکر یکی از سلبریتی های اینستاگرام و تیک تاک است که به پدر تیک تاک در ایران از لحاظ سابقه فعالیت و ساخت اولین ویدئو نامیده می شود. محمد روشنفکر سن او را همه می دانند او متولد ۲۱ خرداد ۱۳۷۲ بهشهر استان مازندران است و تا سال ۱۴۰۰ ساکن تهران بود و در سال ۲۰۲۱ به همراه نیکا فلاحی به ترکیه مهاجرت کرد. این فرد گفته است که دوست نداشت ایران را ترک کند اما مشکلات زیادی به وجود آمد و باعث شد که او برای همیشه از ایران مهاجرت کند. او در رشته الکترونیک درس خوانده و دارای مدرک تحصیلی مهندسی الکترونیک می باشد. رنگ مورد علاقه اش آبی می باشد.

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر یکی از فعالان در اینستاگرام هست که مخاطب های زیادی رو در اینستاگرام جذب کرده است و الان در اینستاگرام طرفدار دارد و به گفته کاربرانش بسیار خلاق است. محمد روشنفکر ساکن تهران هست و رشته تحصیلی او الکترونیک می باشد. او متولد سال ۷۲ است و در ۲۱ خرداد ماه به دنیا آمده است. محمد روشنفکر اصالتاً مازندرانی هست. رنگ مورد علاقه او آبی است او همچنین با اکیپ نیکا فلاحی، دیانا رحیمی، عسل ایزدیان، ارسلان کاشی، رضا برزگر، متین امینی ساخت ویدیو می کند.

این گروه دوست داشتنی با توجه به اینکه بین دهه هشتادی ها طرفداران زیادی را جذب کرده، شهرتی در فضای اینستاگرام برای خود فراهم کرده. هر یک از افراد این اکیپ از فالوور های زیادی بهره مند هستند و می توان گفت به شهرت خیلی خوبی رسیده اند. به گونه ای که ویدئو های منتشر شده توسط آن ها در فضای اینستاگرام بازدید های چند هزار نفری را شامل می شود. اکثر افراد این اکیپ دهه هشتادی و دهه هفتادی هستند و غالب طرفداران و فالوور های آن ها هم محدوده ی سنی در این دو دهه دارند. در ادامه مقاله به بیوگرافی محمد روشنفکر می پردازیم.

عکس های جدید محمد روشنفکر را از کجا ببینیم؟

عکس محمد را می توانید از گوگل، سایت های خارجی مانند جم، اینستاگرام و کانال های تلگرام پیدا و دنبال کنید. ناگفته نماند که این بلاگر در ایران و خارج از کشور طرفداران بسیار زیادی دارد حتی الان در ترکیه توانسته است که بسیاری از مخاطبان را به خود جذب کند.

آدرس پیج اینستاگرام محمد روشنفکر چیست؟

آدرس اینستاگرام محمد روشنفکر را می توانید از گوگل هم پیدا کنید و حتی می توانید در قسمت سرچ اینستاگرام خود اسم ایشان را سرچ کنید و پیج این بلاگر را پیدا و دنبال کنید. این بلاگر در اینستاگرام خیلی فعالیت دارد و شما می توانید پیج ایشان را داشته باشید و عکس ها و از زندگی خصوصی ایشان با خبر شوید. باز هم در اینجا پیج این فرد را به شما معرفی می کنیم. ایدی اینستاگرام mamad_roshanfek می باشد، محمد روشنفکر اینستا خود را باز گذاشته است تا طرفداران او بتوانند خیلی راحت با ایشان دسترسی داشته باشند و ایشان را دنبال کنند. باید بدانید که طبق خبر هایی که گفته شده است این بلاگر با استعداد در یک مصاحبه خبری از تمام طرفداران و مخاطبان خود بابت لطفی که نسبت به آن دارند بسیار تشکر کرده است. باید بدانید که یوتیوب محمد روشنفکر و کلاب هاوس محمد روشنفکر فعال است و شما می توانید در آنجا هم با ایشان در ارتباط باشد. باید بدانید که محمد روشنفکر یوتیوب را خیلی دوست دارد وکلیپ های خود را در آنجا به اشتراک می گذارد.

حاشیه های محمد روشنفکر

حاشیه های محمد روشنفکر

حاشیه های زیادی تا الان داشته است و می توان گفت آخرین مصاحبه با محمد روشنفکر کردیم و ایشان در مورد خود و حاشیه ها این چنین گفته اند محمد در لایو جدید خود می گوید مردم فضای مجازی را می بینند و از واقعیت خبر ندارند. او می‌ گوید خیلی اذیت شده و اتفاقاتی افتاده است که مجبور شده برود. حاشیه او در مورد ازدواج با نیکا بوده است که هر دو نفر خیلی ناراحت شدند و ایشان گفته اند که آدم رفتن نبوده ولی تلاش کرده و دست خیلی ها را گرفته اما مجبور شده برود. به نظر می رسید او بخواهد از دلایل قانونی یا مثلاً محدودیت فعالیت در اینستا بگوید، محمد گفته است که چرا بی خداحافظی رفتم؟ من آمدم ترکیه از یک سری چیز ها که خبر ندارید ناراحت ام و او سپس به اختلافاتش با متین یکی از اعضای گروهی که ویدئو درست می کردند؛ می گوید. او بیان می کند استوری هایش فقط برای دیده شدن توسط مردم بوده و هوای گروه را نداشته است.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های جنوبی که ایران را برای همیشه ترک کرده اند

محمد گفته است که مردم فقط چیز هایی که نشان می دهید و می بینند و واقعیت ندارد را دیده اند. مردم ندیدند نزدیک ترین اشخاص با من چه کردند واسه رفاقت کم نگذاشتم ولی همه پشت من حرف زدند. ظاهراً تا الان حاشیه های زیادی داشته است که باعث ناراحتی این شخص شده است و حتی به تازگی می گویند که محمد و نیکا باهم رابطه برقرار می کنند که هنوز این حاشیه تکذیب نشده است. حاشیه های دیگر این فرد بلاگر این اینستاگرام در مورد محمد روشنفکر و همسرش بوده است که باید بدانید ایشان هنوز مجرد هستند و ازدواج نکرده اند.

محمد روشنفکر در ایران زندگی می کند؟

محمد که یکی از افراد اینستاگرام معروف است به ترکیه رفته است و از ایران مهاجرت کرد و باید بدانید که محمد و نیکا فلاحی فروردین ۱۴۰۰ با ویدئوی خداحافظی برای همیشه از ایران رفتند. دلیل و علت مهاجرت محمد و نیکا به ترکیه گفتند: کسی از ترک وطن خوشحال نمی شود؛ ولی برخی اتفاق ها باعث مهاجرت شد. او می گوید همه را دوست دارند و برای کسی کم نذاشته اند و کاش می شد دوباره کنار یکدیگر بود در رسانه و سایت های مختلف گفته اند که این دو نفر با بعضی از افراد مشکلات جدی داشته اند و این مشکلات باعث رفتن آن ها از ایران شده است.

شغل این اینستاگرامر چیست؟

این فرد در اینستاگرام به ساخت ویدئو های جذاب می پرداخت و کلیپ های بسیار زیبایی درست می کرد که البته می توان گفت کار او واقعاً فوق العاده است. اما ایشان به دلایل شخصی با دختری به نام نیکا که با هم همکار بودند امسال برای همیشه به به ترکیه رفت.

دوست دختر او کیست؟

به احتمال خیلی زیاد این اسم ها را در اینستاگرام محمد دیده اید، دیانا و محمد روشنفکر و رل محمد روشنفکر که همه گقتند این افراد با هم رابطه دارند و دوست هستند. اما باید بدانید که این دونفر فقط با هم همکار هستند و دوستی صمیمی و هیچگونه رابطه ای با هم ندارند. البته اگر هم داشته باشند هنوز آن را رسانه ای نکرده اند.

محمد روشنفکر اهل کجاست؟

محمد روشنفکر اهل کجاست و اکنون کجا ساکن است؟

بهشهر استان مازندران است و تا سال ۱۴۰۰ ساکن تهران بود و در سال ۲۰۲۱ به همراه نیکا فلاحی به ترکیه مهاجرت کرد. این فرد در پاسخ به سوال محمد روشنفکر کجا رفت؛ سایت های مختلف گفته است که اصلاً دوست ندارم که ایران را ترک کنم اما مجبورم. حتی خبر هایی مبنی بر اینکه محمد روشنفکر برگشت ایران را در سایت ها مشاهده کردید اما ایشان هنوز در ترکیه هستند و این خبر شایعه بوده است. ایشان فعلاً قصد بازگشت به ایران را ندارند.

این مطلب را هم بخوانید
فوتبالیست های لیگ جزیره 2023 که بهترین کارنامه را دارند

محمد روشنفکر و نیکا فلاحی چه رابطه ای با هم دارند؟

به گفته خیلی از رسانه ها این دو نفر با هم رابطه دوستی دارند و قصد ازدواج دارند. اما این دو نفر اعلام کرده اند که فقط با هم دوست و همکار هستند و رابطه ای دیگری باهم ندارند.

اما خوب باید بدانید که حرف های که زده می شود و از آنجایی که این دو نفر با هم از ایران خارج شدند و حتی روز پرواز آن ها با هم یکی بود می توان گفت به احتمال زیاد حق با سایت ها است و این دو نفر با هم رابطه دارند.

کلیپ های محمد روشنفکر را در کجا ببینیم؟

بیشتر کلیپ های این فرد را می توانید در اینستاگرام و گوگل و یوتیوب نگاه کنید و یکی از کلیپ های او در مورد تست وفاداری محمد روشنفکر است که در اینستاگرام او به اشتراک گذاشته است. البته این فرد تا الان کلیپ های خیلی زیادی از خود به اشتراک گذاشته است که می توانید ایشان را فالو کنید و آن ها را دنبال کنید.

سوالات متداول

 1. محمد روشنفکر چرا رابطه خود را با نیکا پنهان می کند؟

  محمد و نیکا با هم از ایران رفتند و بسیاری از رسانه ها گفته است که با هم رابطه دارند اما هنوز خودشان رسانه ای نکرده اند.

 2. آیا محمد روشنفکر قصد بازگشت به ایران را دارد؟

  خانواده محمد در مازندران زندگی می کنند و ایشان شاید برای دیدن آن ها بیاید اما برای همیشه به ترکیه رفته است.

 3. آیا محمد روشنفکر در ترکیه همین شغل را دارد؟

  طبق خبرهایی که از محمد روشنفکر داریم ایشان هنوز هم همان شغل در اینستاگرام ادامه می دهد و اگر شغل دیگری داشته باشد هنوز اعلام نکرده است.

 4. آیا خانواده محمد روشنفکر از رفتنش ناراحت شدند؟

  محمد بیشتر در تهران زندگی می کرد و از خانواده خود دور بود. اما خوب الان خیلی دور تر شده است و خانواده او به شدت ناراحت هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :