فوتبال یکی از ورزش های پرطرفدار و محبوب در سراسر جهان است و معمولا افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند بسیار مورد توجه هستند. یکی از این چهره های محبوب محمد صلاح است که اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و حرفه ای این بازیکن از بازیکن های لیورپول را در اختیارتان می گذاریم.

محمد صلاح کیست؟

محمد صلاح کیست؟

بازیکن فوتبال تیم لیورپول و تیم ملی مصر متولد ۱۵ ژوئن ۱۹۹۲ می باشد. سن محمد صلاح از فوتبالیست های لیگ جزیره ۲۸ ساله است و در سال ۲۰۱۳ ازدواج کرده و در سال ۲۰۱۴ صاحب یک فرزند دختر به نام مکه شده است. می توان‌ گفت این بازیکن مشهور یکی از بزرگ ترین مبلغان دین اسلام است او بعد از هر گلزنی سجده می کند و یک بازیکن بسیار خوش اخلاق است که همین امر باعث شده هواداران تیم لیورپول برای او شعاری را درست کند و در زمان بازی ها همگی این شعار را بلند تکرار می کند، شعار ساخته شده بر وزن تک آهنگ است که گفته می شود اگر او به گل زدن ادامه دهد من نیز مسلمان می شوم. لقب این بازیکن محبوب که توسط مطبوعات به او داده شده است فرعون می باشد که به تازگی لقب پادشاه مصری توسط طرفداران تیم لیورپول به او داده شده است.

این بازیکن در کشور خودش بسیار محبوب است همین امر باعث شده بود که در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۸ با اینکه صلاح جزء کاندیدا نبود بیش از یک میلیون رای بیاورد. آرای او در این انتخابات از نامزد نفر دوم هم بیشتر بود. این چهره مسلمان ورزش فوتبال نماد یک مسلمان واقعی در سراسر دنیا است او در سال ۲۰۱۸ یک مدرسه و یک بیمارستان در مصر بنا کرد و ۲.۵ میلیون پوند به انستیتوی ملی مصر بعد از یک حادثه تروریستی، در سال ۲۰۱۹ میلادی تقدیم کرد. خیلی از افراد علاقه دارند بدانند.

این مطلب را هم بخوانید
چهره واقعی آمیا اکس بند + بیوگرافی دقیق از این خوانده زن موفق

محمد صلاح در چه تیمی بازی می کند؟

این بازیکن ستاره و خوش اخلاق فوتبال در تیم هایی چون المقاولون العرب، بازل،چلسی، فیورنتینا، رم و لیورپول بازی کرده است و در هر کدام از این تیم ها توانسته خوش بدرخشد.

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

پست این بازیکن فوتبال چیست؟

این بازیکن در عرصه فوتبال بسیار محبوب و دوست داشتنی است و افراد زیادی این چهره را دوست دارند. او در فوتبال در پست های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند و سابقه ۵۶ بازی و ۳۲ گل ملی را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

محمد صلاح چه حاشیه هایی داشته است؟

هرکجا که شهرت وجود داشته باشد در کنار آن نیز حاشیه هم وجود دارد، معمولا چهره ها مشهور و سرشناس همیشه کانون توجه بوده اند و زندگی آن ها زیر ذره بین مطبوعات و دیگر افراد جامعه قرار دارد. یکی از این چهره ها محمد صلاح است این بازیکن با اخلاق زندگی بسیار آرامی دارد و حاشیه ها مربوط به او همگی مثبت بوده و نشان دهنده بزرگی این بازیکن بوده است. او نمونه بارز یک مسلمان واقعی است که با سبک زندگی و اخلاق خود توانسته الگو افراد بسیار زیادی باشد و افراد زیادی را علاقه مند به دین اسلام کند. یکی از حاشیه های مربوط به این چهره انتخابات ریاست جمهوری مصر بود، با اینکه او نامزد انتخابات نشده بود ولی مردم به خاطر محبت زیادشان به این فوتبالیست به او رای داده بودند. افراد زیادی هستند اخبار محمد صلاح را دنبال می کنند این عده گاهی به دنبال شماره تلفن محمد صلاح هم بوده اند که همین امر باعث به وجود آمدن حاشیه ها مختلفی شده است.

پیج اینستاگرام محمد صلاح را چگونه پیدا کنیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه های پرطرفدار است که افراد زیادی با عنوان ها و مشاغل گوناگون در این اپلیکیشن فعالیت می کنند. این بازیکن خوش اخلاق هم در این شبکه حضور و فعالیت پر رنگی دارد و عکس ها و فیلم های مختلفی را از زندگی شخصی و حرفه ای خود به اشتراک می گذارد. اگر می خواهید عکس ها و فیلم های این چهره را مشاهده کنید می توانید با مراجعه به اینستاگرام و با وارد کردن نام این بازیکن در قسمت جستجو به پیج او دست پیدا کنید.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

طرفداران و علاقه مندان به این چهره می توانند با مراجعه به مرورگر گوکل و با جستجو نام این بازیکن عکس ها او را مشاهده کنند، عکس ها زیادی از این بازیکن در فضای مجازی موجود است از جمله عکس محمد صلاح و همسرش که بسیار پربازدید است.

این مطلب را هم بخوانید
والیبالیست های ایرانی و همسرانشان + تیم های فعلی آن ها

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

در مورد درآمد این بازیکن مطالب زیادی عنوان شده است که طبق این مطالب، او هفته ای ۲۰۰ هزار پوند حقوق دریافت می کند و یکی از سایت ها انگلیسی ارزش خالص دارایی ها این بازیکن را بسیار زیاد عنوان کرده و کل درآمد این فوتبالیست جوان را حدود ۲۳ میلیون دلار تخمین زده است این در حالی می باشد که بیشترین درآمد این بازیکن از طریق قرارداد با تیم لیورپول بوده است‌ این در حالی است که این ستاره مصری توانسته است در تیم لیورپول در ۲ فصل متوالی جایزه بهترین گلزن لیگ جزیره را از آن خود کند.

رقم قرارداد محمد صلاح با تیم فعلی خود چقدر است؟

قرارداد این ستاره فوتبال با تیم لیورپول تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد که او در طول این مدت هفته‌ ای ۲۰۰ هزار پوند حقوق می گیرد. رقم قرارداد این بازیکن با تیم لیورپول بسیار بالا است به طوری که عنوان شده کل درآمد او حدود ۲۳ میلیون دلار است که بخش اعظم آن را از تیم لیورپول دریافت می کند‌.

همسر محمد صلاح کیست؟

نام همسر محمد صلاح مگی صادق است که بیشتر او را با نام مگی صلاح می شناسند او مسلمان می باشد و اهل مصر است. در سال ۲۰۱۳ این دو چهره با یکدیگر ازدواج کرده اند.

سوالات متداول

 1. محمد صلاح در چه سالی متولد شده است؟

  محمد صلاح متولد ۱۵ ژوئن ۱۹۹۲ می باشد.

 2. محمد صلاح چند فرزند دارد؟

  محمد صلاح یک فرزند دختر به نام مکه دارد.

 3. مذهب محمد صلاح چیست؟

  مذهب محمد صلاح اسلام است.

 4. لقب محمد صلاح چه می باشد؟

  در گذشته لقب محمد صلاح فرعون بوده، اما در حال حاضر لقب پادشاه مصر را به او داده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :