مرتضی پورعلی گنجی یکی از فوتبالیست های مازندرانی است که در تیم ملی حضور دارد. کارلوس کی روش اولین کسی بود که این بازیکن را به تیم ملی دعوت کرد. اولین بازی او در تیم ملی، در برابر عراق بود. او در این بازی به قدری خوب عمل کرد که کی روش تصمیم گرفت تا او را در بسیاری از بازی های تیم ملی شرکت دهد. او تا سال ۲۰۱۶ در ۴۱ بازی شرکت داشت و ۹ گل را به ثمر رساند. مرتضی در تیم ملی و در بازی های بین المللی به همراه رامین رضاییان، وریا غفوری و جلال حسینی حضور داشت. مرتضی یک خواهر و برادر دارد. خواهر مرتضی پورعلی گنجی مشوق بسیار خوبی برای او بوده است.

بیوگرافی پورعلی گنجی

بیوگرافی پورعلی گنجی

مرتضی یک بازیکن ابرانی است که در تیم ملی حضور دارد. این بازیکن در پست مدافع میانی برای تیم پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند. این بازیکن در جام ملت های ۲۰۱۹ و جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ حضور داشت. وی همچنین از فوتبالیست های لژیونر محسوب می شود. در بیوگرافی این بازیکن آمده است که او در ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ به دنیا آمده است. زادگاه او پایین گنج افروز روستایی در بابل، می باشد. قد و وزن مرتضی پورعلی گنجی به ترتیب ۱.۸۷ متر و ۸۳ کیلو گرم است. او در نوجوانی ژاوی را به عنوان الگوی خود قرار می داد. او نماینده تیم هایی مانند پاس تهران، پرسپولیس، نفت تهران و پیکان بابل بوده است. او تا سال ۱۳۹۲ در تیم نفت تهران حضور داشت. مرتضی فعالیت حرفه ای خود را از تیر سال ۱۳۹۸ آغاز کرد. او اولین گل خود را در تیم نفت تهران به ثمر رساند. این گل در برابر تیم پیکان بود که با نتیجه ۱ بر ۴ در این بازی پیروز شد. او در این مدت توانست در ۷۳ بازی شرکت کرد و توانست ۲ گل برای این تیم به ثمر برساند.

این مطلب را هم بخوانید
جان وال بازیکن بسکتبال در پست گارد راس

تیم فعلی پورعلی گنجی چیست؟

مرتضی پورعلی گنجی هم اکنون در تیم پرسپولیس فعالیت می کند. البته او در بازی های تیم ملی ایران نیز حضور دارد. او در گذشته در تیم های زیادی حضور داشته است. در سال ۲۰۱۶ به مدت یکسال برای تیم السد بازی کرد. در سال ۲۰۱۸ به مدت دو سال در تیم اوپن بلژیک حضور داشت. تیم العربی در سال ۲۰۱۹ توانست این بازیکن را به خود جذب کند. در سال ۲۰۲۰ هم او به سوپر لیگ چین، تیم شنزن پیوست و بلاخره در سال ۱۴۰۱ قراردادی با پرسپولیس امضا کرد که او را موظف می کند تا سال ۱۴۰۳ در این تیم فعالیت کند.

پورعلی گنجی سالیانه چقدر از تیم خود دستمزد می گیرد؟

پورعلی گنجی سالیانه چقدر از تیم خود دستمزد می گیرد؟

باتوجه به بازی بسیار خوب این بازیکن و پیشنهاداتی که برای او می شود، رقم تقریبی را برای او در نظر گرفته اند. این بازیکن حقوقی برابر ۲۷۵۰ دلار به صورت ماهیانه دریافت می کند. با این حساب چیزی حدود ۱۵۰۰۰۰ دلار در سال به دست می آورد. حقوق این بازیکن ۶ رقمی است.

رئیس هئیت مدیره باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه اعلام کرد که اگر پورعلی گنجی به این تیم بپیوندد سالیانه ۷۵۰ هزار یورو به او دستمزد خواهند داد. این دستمزد با دستمزد وحید امیری برابری می کند.

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

درآمد این فوتبالیست چقدر است؟

این فوتبالیست درآمد بسیار بالایی دارد. او در سال ۱۳۹۳ برای اینکه فقط یک فصل برای تیم تیان جین چین بازی کند ۵۰۰ هزار دلار دریافت کرد. ارزش خالص این بازیکن در بازار حدود ۱.۵ میلیون دلار است. شایعاتی درباره سربازی مرتضی پورعلی گنجی به وجود آمد که گفته می شد این بازیکن باید به سربازی برود و یا از ملی پوش بودن خود استفاده کرده و معاف شده است. اما در خبر های ورزشی آمده است که پدر مرتضی سال ها پیش فوت کرده و طبق بند کفالت او از سربازی معاف شده است. این پاسخ، شایعات را به پایان رساند.

آیدی این فوتبالیست در اینستاگرام چیست؟

عکس مرتضی پورعلی گنجی در پیج اینستاگرام فیفا موجود است. برای پیدا کردن آیدی این بازیکن نام او را در گوگل سرچ کنید و یا از طریق اینستاگرام خود و نوشتن نامش در قسمت جست و جو، آیدی او را به دست آورید.

تصاویر این بازی کن را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر این بازی کن را در کجا مشاهده کنیم؟

این فوتبالیست معروف، عکس های زیادی از خودش را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. به دلیل حضور او در تیم ملی تصاویر او در اینترنت نیز موجود است که با سرچ کردن نامش، می توانید آن ها را تماشا کنید. خبری با عنوان: پورعلی گنجی در تمرین استقلال، منتشر شد که ماجرا از این قرار بود. مرتضی پورعلی گنجی که رباط صلیبی اش پاره شده بود و در دوره ریکاوری و استراحت بود، برای کمی تمرین به یک باشگاه بدنسازی معروف در تهران رفت. بازیکنان تیم استقلال نیز برای آماده سازی و کار با وزنه در این باشگاه حضور داشتند. بازیکنان استقلال و مرتضی عکس هایی را به یادگار ثبت کردند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی مانی کسراییان + بررسی ماجرای حضور او در جم تی وی

همسر پورعلی گنجی کیست؟

این بازیکن جوان مجرد است و از زندگی شخصی خودش چیزی را بیان نمی کند. این بازیکن عکس هایی از نوزاد در اینستاگرام خود منتشر می کند. همه گمان کردند که این نوزاد فرزند خودش است اما بعد ها متوجه شدند که این نوزاد، برادر زاده مرتضی است. مرتضی پورعلی گنجی استقلال را دوست دارد و در تمرینی که در یک سالن با تیم استقلال داشت با آن ها بسیار صمیمانه رفتار می کرد اما در نهایت او تیم پرسپولیس را انتخاب کرده و به عنوان مدافع برای این تیم بازی می کند.

پورعلی گنجی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

پورعلی گنجی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

او به عنوان مدافع و هافبک میانی در تیم پرسپولیس حضور دارد. قد مرتضی پورعلی گنجی نسبتا بلند است و برای این پست بسیار مناسب است. شماره پیراهن مرتضی پورعلی گنجی در پرسپولیس و تیم ملی شماره ۸ می باشد.

سوالات متداول

  1. مرتضی پورعلی گنجی چند ساله است و در چه شهری به دنیا آمده است؟

    مرتضی پورعلی گنجی ۳۰ سال سن دارد و در روستای پایین گنج افروز متولد شده است.

  2. مرتضی پورعلی گنجی در چه تیم هایی حضور داشته است؟

    فوتبالیست پرتلاش، مرتضی پورعلی گنجی در تیم های السد، پیکان بابل، پاس تهران و نفت تهران بازی کرده است.

  3. چه کسی مرتضی پورعلی گنجی را به تیم ملی دعوت کرد؟

    کارلوس کی روش با دیدن استعداد مرتضی، از او خواست تا در تیم ملی کشورمان حضور یابد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :