مستر تیستر یکی از فود بلاگر های بسیار معروف می باشد که در این مقاله قصد داریم او را بیش از گذشته معرفی کنیم.

مستر تستر کیست؟

مستر تیستر کیست؟

یکی از افراد مستحق برای لقب مشهورترین بلاگر ایرانی، مستر تیستر می باشد که شهرت این شخص جهانی است. مستر تیستر که نام اصلی او حمید سپید نام می باشد متولد سال پنجاه و شش در انگلستان می باشد. او به دلیل شغل پدرش در انگلستان متولد شد و تا سن پنج سالگی در آن کشور بود. بعد از پنج سالگی دوباره به ایران بازگشتند و در ایران به تحصیل پرداخت. این شخص علاقه زیادی به برنامه نویسی داشت به همین دلیل تصمیم گرفت که در کنار درس و دانشگاه برنامه نویسی را آموزش ببیند. این شخص هم چنین برای گذراندن دوره های مختلف برنامه نویسی حرفه ای دوباره به انگلستان رفت. بعد از بازگشت و زمانی که تجربه کمی داشت برای یک کارخانه لنت سازی سایتی را طراحی نمود. البته بعدا مشخص شد که این شخص با پارتی بازی پدرش این کار را انجام داده است.

بعد از آن با روابط پدرش سایت های مختلفی را طراحی نمود. او هم چنین در کار تبلیغات اینترنتی در انگلیس نیز مشغول به کار بود و نکاتی دراین مورد می دانست. هم چنین باید گفت که این موضوع بسیار در روند کاری این شخص کمک کرد. او به صورت اتفاقی به مستر تیستر معروف شد. هم چنین در مورد او می توان گفت که او در یک فیلم سینمایی در نقش خودش بازی کرده است. او در فیلم پاستا ریونی در کنار چهره هایی هم چون سام درخشانی و بهاره رهنما و گوهر خیر اندیش بازی کرده است. این فیلم نیز موجب شد که افراد در مورد او بیش از گذشته پیگیری کنند و باعث معروفیت بیشتر این شخص بشوند.

اینستاگرام مستر تستر چند فالوور دارد؟

اینستاگرام مستر تیستر چند فالوور دارد؟

اینستاگرام مستر تیستر یک رستوران مجازی می باشد؛ که می توان در آن انواع غذا های مختلف را مشاهده نمود. این شخص هم چنین در اینستاگرام خودش حدود یک و نیم میلیون فالوور دارد. هم چنین باید گفت که این شخص در اینستاگرام از طرفداران زیادی برخوردار می باشد و از اینستاگرام نیز تیک آبی دریافت کرده است.

یوتیوب مستر تستر

یوتیوب مستر تیستر

mr taster بعضی از فیلم های خود را که در مورد آشپزی می باشد نیز در این شبکه مجازی یعنی یوتیوب منتشر می کند. این شخص گاهی اوقات خودش به همراه دیگر آشپز های رستوران ها آشپزی می کند و فیلم آن را در یوتیوبش منتشر می کند. او هم چنین بعضی از لایو های مستر تیستر در اینستاگرام نیز ذخیره شده است و به صورت فیلم در یوتیوب این شخص آپلود شده است.

عکس های مستر تیستر

مستر تیستر علاوه بر فیلم های زیادی که دارد عکس های زیادی را از خود منتشر کرده است. هم چنین باید گفت که او یکی از افرادی می باشد که گوگل نیز عکس های او را در اختیار دارد و عکس های این شخص به تعداد زیادی در گوگل و در صفحه تصاویر گوکل موجود می باشد. می توان با سرچ کردن نام این شخص در گوگل به عکس های او دسترسی پیدا نمود.

این مطلب را هم بخوانید
درآمد بلاگرها در چه حدی است با معرفی بهترین بلاگر های ایرانی

درآمد مستر تیستر چقدر است؟

در مورد درآمد مستر تیستر باید گفت که او برای هر تست غذا حدود یک تا دو میلیون تومان می گیرد. البته او می گوید که نباید چنین کاری انجام داد و برخی ها می گویند که او این کار را رایگان انجام می دهد. هم چنین او از تبلیغات نیز استفاده می کند و از طریق تبلیغات نیز درآمد بسیار زیادی دارد. در مورد این مستر معروف باید گفت که او به طور کلی در یک خانواده ثروتمند به دنیا آ مده است.

مستر تستر چند سال دارد؟

مستر تیستر چند سال دارد؟

مستر تیستر متولد سال هزار و سیصد و پنجاه و شش می باشد. این شخص اکنون دارای سن چهل و چهار می باشد.

سایت مستر تیستر چه نام دارد؟

گفتیم که این بلاگر و یا فود بلاگر طراحی سایت و برنامه نویسی را آموزش دیده است. او برای خودش سایتی را طراحی کرده است و این سایت بسیار زیاد به این شخص کمک کرده است. هم چنین سایت او یک سایت راهنمای غذا می باشد که افراد می توانند در هر شهری که هستند، هر غذایی که دوست دارند را در بهترین رستورانی که ان را طبخ می کند پیدا نموده و از آن استفاده کنند. این سایت راهنمای غذا کار را برای افراد مختلف آسان تر نموده است.

مستر تستر در بیمارستان

مستر تیستر در بیمارستان

مستر تیستر دچار یک تصاوف کوچک شد که برای این تصادف مجبور به عمل جراحی شد. از قبل و بعد از عمل این شخص فیلم هایی وجود دارد که با سرچ و جست و جو می توان آن ها را در یوتیوب پیدا کرده و از جزئیات کار با خبر شد.

اپلیکیشن مستر تیستر

اپلیکیشن او یکی از اپ های بسیار خوب در مورد راهنمای غذا می باشد. او در این اپلیکیشن که ساخته دست خودش می باشد؛ غذا های مختلف را به همراه نحوه طبخ آن در رستوران های مختلف معرفی کرده است.

ماشین مستر تیستر چیست؟

مستر تیستر دارای یک ماشین کلاسیک بود. او گفت که در یک اتفاق که در جاده می رفته است لنت های ماشین تمام می شود و نمی تواند که ترمز بگیرد. به همین دلیل این شخص از جاده منحرف می شود و منجر به تصادف کوچک می شود که هم خودش و هم ماشینش آسیب زیادی می بینند. به نظر می رسد او در حال حاضر ماشین ندارد.

فحاشی مستر تیستر

در مورد مستر تیستر عکس هایی منتشر شده بود که از چت او با شخص دیگری بود. این چت ها حاوی الفاظ رکیکی بود که مستر ایران به شخص مقابل خود نسبت داده بود. اما بعد از انتشار این عکس ها مستر تیستر در ویدیو های مختلف اعلام کرد که این عکس ها فتوشاپ می باشد و هیچ سندیتی ندارد. هم چنین می توان گفت که این برای پایین کشاندن مستر تیستر می باشد.

کاریکاتور مستر تستر

کاریکاتور مستر تیستر

مدتی پیش کاریکاتوری از مستر تیستر منتشر شد که جنجال های زیادی را در پی داشت. این کاریکاتور در واکنش به عکس مستر تیستر منتشر شده بود. این شخص در چندین عکس ابتدا با شتر عکس گرفته بود. بعد از ان با سر خونین شتر عکسی گرفته بود و در نهات عکس خودش بود که مشغول خوردن گوشت های همان شتر بود. شخص که حامی گیاهخواری بود کاریکاتوری را طراحی نمود که سر مستر تیستر را در یک ظرف غذا نشان می داد درحالی که گارسون ان یک شتر بود. بعد از انتشار این عکس مستر تیستر از او خواسته بود که عکس را پاک کند اما این شخص به حرف او گوش نداد. در نهایت مستر تیستر با کمک طرفدارانش صفحه این شخص را ریپورت و آن را حذف کردند.

این مطلب را هم بخوانید
هومن کرمی کیست؟ بیوگرافی همکار تتلو در ارز دیجیتال tnt

مصاحبه با Mr taster

از روزنامه آنلاین همشهری انلاین با مستر تیستر مصاحبه ای شده بود. این مصاحبه در مورد فعالیت های او بود. این شخص می گفت که در ایران یک تیستر حرفه ای نداریم. می گفت که در خارج از کشور تیستر های مختلف در دوره های مختلفی شرکت می کنند و وقتی نظری می دهند می توان روی نظر آن ها حساب کرد. هم چنین در مورد خودش می گوید. او بار ها در رستوران های مختلف از غذا ها به دلیل کیفیت پایین آن انتقاد نمود. این انتقاد وی برای او موجب دردسر شد و باعث شد که این شخص چند باری را به دادگاه مراجعه کند.

او می گوید اعتمادی که مردم به من دارند را فدای کسب و کار خودم نمی کنم. هم چنین باید گفت که این شخص ترسی دارد که بسیار او را نگران کرده است. او می گوید که می ترسد ذائقه خود را همانند دوشمن از دست بدهد. دوشمن فیلمی می باشد که در مورد یک سراشپز است و در نهایت ذائقه خود را از دست می دهد. او هم چنین می گوید که ذائقه من تمام کسب و کار من می باشد و این موضوع که من ذائقه ام را از دست بدهم برایم نگران کننده و ترسناک می باشد.

حاشیه های این فود بلاگ

این فود بلاگر تا کنون حاشیه های زیادی را نداشته است. بزرگترین حاشیه ای که برای این شخص به وجود آمد همان کشیدن کاریکاتور و چت های فحاشی او بود. البته او به دفعات متعدد اعلام نمود که این شخص چنین چیز هایی را نگفته است و همه آن ها دروغ می باشد. او این حاشیه را به فرصت تبدیل کرد و توانست فالوور بالایی را کسب کند.

بودن این فو بلاگر در شهر های مختلف

باید گفت که این فود بلاگر تا کنون در شهر های مختلف ایران و جهان رفته است و در آن جا غذاهایی را معرفی کرد است که به آن ها خواهیم پرداخت.

اصفهان

در مورد اصفهان غذایی برجسته و معروفی وجود دارد که نام آن بریونی می باشد.

مشهد

مشهد نیز غذایی محلی به نام شله مشهدی دارد که مستر تبلیغ نیز از آن یاد کرده است.

شیراز

تقریبا همه افراد می دانند که کلم پلو شیرازی بسیار معروف می باشد.

تبریز

تبریز یکی از شهر های و استان های بسیار زیبا می باشد؛ که به کوفته های خودش یعنی کوفته تبریزی معروف می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. نام اصلی مستر تیستر چیست؟

  نام اصلی این شخص حمید سپید نام می باشد.

 2. حاشیه این شخص در قالب چه چیزی بود؟

  حاشیه های این شخص در مورد کاریکاتور این شخص بود. اطلاعات بیشتر در مقاله موجود است.

 3. آیا او واقعا فحاشی کرده است؟

  باید گفت که این تنها حاشیه در مورد این شخص بود و واقعیت ندارد.

 4. ترس اصلی تیستر در چه موردی می باشد؟

  او برای اینکه زمانی ذائقه خود را از دست بدهد ترس زیادی دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :