نبیلتی یکی از مشهورترین رپرهای ایرانی می باشد که ما در این مقاله می خواهیم به بیوگرافی دقیق از او بپردازیم. با ما همراه باشید.

با توجه به این که امروزه گروه های موسیقی مانند تی ام بکس شهرت بالایی را کسب نموده اند. آن ها همچنان در حال پیشرفت و موفقیت بیشتر می باشند، می توان گفت که افراد زیادی هستند که می خواهند بدانند چه افرادی در این گروه ها فعالیت می کنند و مایل اند که مشخصات این افراد را به دست آورند. نبیلتی نیز یکی از اعضای بسیار فعال و پرتلاش گروه تی ام بکس است که در ادامه شما را با او آشنا خواهیم نمود. احتمالا شما نیز از طرفداران این خواننده هستید و با آثار منتشر شده از او خاطره دارید و مایلید تا با او آشنا شوید و اطلاعات بیشتری از او به دست آورید.

نبیلتی کیست؟

نبیلتی کیست؟

بیوگرافی نبیلتی هم اکنون در چند سایت معتبر و همچنین در نبیلتی ویکی پدیا در دسترس می باشد و شما نیز احتمالا تا حدودی با او آشنایی کسب نموده اید. نبیلتی از خوانندگان خوب و پر طرفدار گروه تی ام بکس می باشد که اگر بخواهیم او را در یک جمله معرفی نماییم، او آهنگساز و تهیه کننده بسیار پرتلاش گروه تی ام بکس می باشد و افراد زیادی برای او به عنوان عضو اثر گذار این گروه احترام و ارزش قائل می باشند. او همانند دیگر اعضای گروه مثل شاهین لو متولد شهر تهران می باشد و با علی بی نیز برادر است و به عنوان دو برادر هم اکنون در این گروه به فعالیت پرداخته اند.

آن دو از همان ابتدا اثر دو دختر بندر و خانوم ببخشید را منتشر نمودند و با انتشار این اثر توانستند که نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند. از خوانندگان سرشناس فعال در عرصه موسیقی به شمار آیند. آن ها در سال بعد یعنی در سال ۲۰۰۸، به اجرای کنسرت پرداختند.

تی ام بکس از گروه های فعال در عرصه موسیقی می باشد که هم اکنون در کپنهاگ واقع در کشور دانمارک استودیو موسیقی خود را راه اندازی نموده اند. آن ها تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا در عرصه رپ و پاپ به شهرت برسند. تلاش آن ها تا حدود زیادی ثمربخش بود زیرا در این لحظه آن ها یکی از گروه های تاثیر گذار موسیقی ایران به شمار می آیند. آثار آن ها توسط طرفداران این گروه بسیار دنبال می شود. علی بی متولد ۱۹۸۸ و نبیلتی متولد ۱۹۸۴ و شاهین لو متولد ۱۹۸۳ و ام سین متولد ۱۹۸۴ و امین متولد ۱۹۷۵، اعضای مشهور این گروه می باشند که همه در سال ۲۰۰۷ وارد عرصه موسیقی شدند و به عضویت این گروه درآمدند.

آدرس پیج اینستاگرام نبیلتی چیست؟

نبیلتی اینستا فعالی ندارد و به صورت مشترک با دیگر اعضای گروه در اینستاگرام فعالیت می کند. آدرس اینستاگرام گروه تی ام بکس tmbaxofficiol می باشد و در این گروه ۹۰۰ هزار نفر این گروه را دنبال می کنند.

این مطلب را هم بخوانید
بلاگر های ایرانی در ترکیه که بیشترین فالور را دارند

کلاب هاوس و یوتیوب نبیلتی

کلاب هاوس نبیلتی و یوتیوب او فعال نیست و راه خوبی برای دنبال کردن او به شمار نمی آید. پس پیشنهاد می کنیم که او را در شبکه مجازی اینستاگرام دنبال کنید و سعی نمایید که در این شبکه مجازی فعالیت او و دیگر دوستانش را دنبال نمایید.

آیا این خواننده معروف فرزند دارد؟

آیا این خواننده معروف فرزند دارد؟

این خواننده یک فرزند دختری دارد که بسیار بامزه و خوشگل است. عکس های این پدر و دختر در سایت های مختلفی موجود است و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

این خواننده از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده است؟

او و علی بی، هر دو به عنوان دو تهیه کننده برای این گروه زحمات بسیار زیادی کشیده اند و می توان گفت که این دو برادر از همان شروع فعالیت های این گروه همه تلاش خود را به کار گرفتند تا به ارتقای سطح فعالیت این گروه کمک نمایند. این دو برادر از سال ۲۰۰۷ پا در مسیر پیشرفت و موفقیت این گروه نهادند و هر چه در توان داشتند برای کسب شهرت بیشتر برای این گروه انجام دادند.

عکس های نبیلتی را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این خواننده پیشنهاد می کنیم که آیدی او و گروهش را در اینستاگرام دنبال کنید و شاهد انتشار عکس های او در این شبکه مجازی باشید. این خواننده از خود و دوستانش عکس هایی را منتشر می کند و طرفدارانش را از روزمرگی هایشان با خبر می نماید‌.

چه حاشیه هایی برای نبیلتی به وجود آمد؟

از حواشی که برای نبیلتی در این گروه به وجود آمده است جدایی او از این گروه می باشد که مدتی پیش خبر آن سراسر فضای مجازی را پر نمود. به هر حال او در این گروه باقی مانده است و این اخبار پس از مدتی تکذیب شد و هم اکنون خبر باقی ماندن او در این گروه باعث خوشحالی طرفدارانش شده است‌.

آیا مصاحبه رسمی با نبیلتی انجام شده است؟

برای مشاهده تمامی مصاحبه های نبیلتی آپارات و یوتیوب و اینستاگرام می تواند گزینه بسیار خوبی باشد زیرا با مراجعه به این شبکه های اجتماعی قادر خواهید بود که تمامی مصاحبه هایی که با او انجام شده است به طور کامل در دسترس می باشد. او در این مصاحبه اطلاعات خوبی را از خود منتشر کرده است و قادر خواهید بود تا با کمک این اطلاعات با او بیشتر آشنایی کسب نمایید‌. او با آن که بزرگ شده فرهنگ اروپا می باشد؛ اما کاملا فرهنگ ایرانی دارد و با این فرهنگ خو گرفته است. البته او و برادرش هیچگاه مانند فرهنگ ایرانی با موسیقی مشکلی نداشته اند و همیشه در این راستا از سوی خانواده خود حمایت شده اند.

نبیلتی تا کنون در انتشار آثار قوی برای این گروه مشارکت فعالی داشته است و پولکی و لاله را به عنوان موفق ترین اثر او می توان نام برد. آلبوم جدید آن ها نیز تیمارستان نام دارد که نبیلیتی در مصاحبه بیان کرده که در حال آماده سازی است و در آینده ای نزدیک به انتشار در خواهد آمد. او در مصاحبه هایی که انجام داده است نیز نقش خود و سایر اعضای گروه را اعلام نموده است. برای مثال امین خواننده رپر و شاهین لو و ام سین نیر رپر های گروه می باشند. علی بی نیز همانند خود این خواننده به عنوان تهیه کننده و رپر و خواننده این گروه در حال فعالیت در تی ام بکس می باشند.

همسر Nabilety کیست؟

همسر Nabilety کیست؟

طرفداران این خواننده مایل اند تا عکس های نبیلتی و همسرش را مشاهده کنند و بدانند که همسر این خواننده چه کسی می باشد. به هر حال نبیلتی تی ام بکس تا این لحظه اطلاعات دقیقی را از این که همسرش کیست منتشر نکرده است و نمی دانیم که او با چه شخصی ازدواج کرده است. نبیلتی و علیبی خوانندگان مرموز گروه تی ام بکس می باشند که سعی خود را انجام داده اند که درباره خود و زندگی شخصیشان اطلاعات دقیقی را منتشر نکنند و این چنین در خفا فعالیت های خود را ادامه دهند. به هر حال اگر درباره همسر نبیلتی ویکی پدیا و یا دیگر سایت های خبری طی انجام مصاحبه های جدید اطلاعاتی را منتشر نمودند ما نیز اخبار آن در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این مطلب را هم بخوانید
مشهورترین رپرهای ایرانی در سال 1400 که فعالیت خوبی داشته اند

نبیلتی متولد چه ماهی است؟

این که نبیلتی متولد چه تاریخی است توسط خود او و در طی مصاحبه هایی که با او انجام شده است اعلام شده است. او متولد تاریخ ۱۴ ام مهر ماه در سال ۱۳۵۹ می باشد. این خواننده هم اکنون ۳۷ سال سن دارد و متولد ماه مهر می باشد و موفق شده است تا در سن ۳۷ سالگی در نقطه خوبی از مسیر پیشرفت قرار بگیرد.

برای دانلود آهنگ علی بی و نبیلتی چه کاری باید انجام داد؟

موزیک ویدیو های نبیلتی و تمامی آهنگ های این خواننده را می توانید از طریق مراجعه به اپلیکیشن رادیو جوان و همینطور چنل های تلگرامی که لینک دانلود آهنگ های مختلف را قرار می دهند دریافت نمایید. شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی که تمامی آهنگ های این خواننده را به سرعت و به محض انتشار در اختیار شما قرار می دهند دریافت کنید؛ همچنین به شنیدن این آهنگ ها بپردازید‌. در این سایت ها، موزیک ویدیو ها و آهنگ های این خواننده با کیفیت بسیار خوب در اختیار مخاطبین آن ها قرار می‌ گیرد و شما قادر خواهید بود تا با کیفیت مد نظرتان به دانلود این آهنگ ها بپردازید و فعالیت های مورد علاقه خواننده خود را دنبال نمایید.

آهنگ جدید نبیلتی و علی بی لوکو لاتی

آهنگ جدید نبیلتی و علی بی با نام لوکو لاتی در تاریخ ۲۲ ام خرداد ماه و در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است و شما نیز می توانید این آهنگ را از طریق مراجعه به اپلیکیشن رادیو جوان گوش دهید و از شنیدن آن لذت ببرید.

اسم اصلی نبیلتی چیست؟

خواهر نبیلتی و علیبی تا کنون یک بار عکس های خود را در کنار دو برادرش منتشر کرده است و از خاطراتی که در دوران کودکی با دو برادرش داشته یاد کرده است. به هر حال نام واقعی نبیلتی و خواهرش تا کنون اعلام نشده است و هیچ اطلاعات دقیقی از نام آن دو در دست نداریم و تنها نام برادرش علی اعلام شده است.

آیا نبیلتی از تی ام بکس جدا شده است؟

آیا نبیلتی از تی ام بکس جدا شده است؟

با توجه به انتشار آهنگ جدید تی ام بکس و حضور موثر نبیلتی در این آهنگ می توانیم با قطعیت بگوییم که هم اکنون این خواننده در گروه تی ام بکس حضور دارد و تصمیم ندارد که به این راحتی‌ ها گروهی را که برای آن بسیار زحمت کشیده است را ترک کند. او به خاطر علاقه ای که به این گروه و دیگر اعضای گروه تی ام بکس دارد تصمیم دارد که در این گروه باقی بماند.

سوالات متداول

 1. نبیلتی کیست؟

  نبیلتی عضو بسیار فعال و موثر گروه تی ام بکس می باشد‌.

 2. برادر نبیلتی کیست؟

  علیبی برادر او است که هر دو در گروه تی ام بکس فعالیت می کنند.

 3. نبیلتی چند سال سن دارد؟

  او هم اکنون ۳۷ سال سن دارد.

 4. نبیلتی در کدام کشور متولد شده است؟

  او متولد کشور دانمارک می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]