نسیم اقدم معروف به نسیم سبز همان کلیپ ساز مشهوری است که در اینستاگرام و شبکه های مجازی دیگر مانند یوتیوب، با ویدیو هایش مشهور شده بود. ممکن است ویدیو های او درباره حمایت از گیاهخواری و حیوانات را در فضای مجازی دیده باشید. او در تیراندازی مسلحانه ای که در ساختمان مرکزی یوتیوب انجام داد، در سال ۱۳۹۷ کشته شد.

نسیم اقدم کیست؟

نسیم اقدم کیست؟

برای دانستن بیوگرافی نسیم اقدم باید نگاهی کوتاه به زندگی او بیندازیم. نسیم در فروردین سال ۱۳۵۸ در ارومیه متولد شد و از خانواده آذری به دنیا آمده است. مادر و پدر او سطح زندگی متوسطی داشتند ولی مانند خیلی ها امید و زندگی را در مهاجرت می دانستند. این بود که خیلی زود به لندن و پس از آن به کشور آمریکا مهاجرت کردند. نسیم نجفی اقدم در فضای مجازی با کلیپ هایی که منتشر می کرد بسیار معروف بود. او کلیپ هایی با محتواهای مختلف در اینستاگرام و یوتیوب منتشر می کرد.

یوتیوب نسیم اقدم پر بود از ویدیو های او درباره حمایت از حیوانات، گیاهخواری، آشپزی و زن و زندگی که در این باره بسیار راحت و روان صحبت می کرد. دلیل مرگ او نیز همین ویدیو ها و شاید کمی نقض قوانین شبکه های اجتماعی بود. او صاحب کانالی در یوتیوب بود که مخاطبان زیادی داشت. این کانال به همراه دیگر شبکه های نسیم در فضای مجازی به خصوص یوتیوب، به طور مکرر از طرف دولت بسته می شد. همین موضوع زمینه ساز خشمگین شدن و پایانش با تیراندازی و مرگ نسیم اقدم رقم خورد.

آدرس پیج اینستاگرام نسیم اقدم چیست؟

نسیم در شبکه های مجازی و پلتفرم های زیادی از این دنیای مجازی فعالیت داشت. نسیم اقدم اینستا و یوتیوب را محلی برای ابراز وجود و کسب مخاطب و در نهایت درآمد می دانست. او سعی داشت تا با ویدیو هایش در اینستاگرامی که به نام شخصی خودش بود، هر چه زودتر پا در عرصه شهرت و محبوبیت بگذارد. او برای این کار تلاش های بسیاری کرد که هیچ کدام در نهایت موفق و مفید نبودند. کلاب هاوس نسیم اقدم هرگز ساخته نشد؛ چرا که عمر نسیم به ساخت کلاب هاوس نرسید. امروزه اگر اکانتی در این شبکه به نام نسیم اقدم مشاهده کردید، بدانید فیک و دروغین است. پس از مرگ نسیم اکانت های زیادی در یوتیوب و اینستاگرام به نام او ساخته شدند اما پیج های اصلی او در این شبکه ها همه توسط دولت آمریکا بسته شدند.

عکس های نسیم اقدم را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر و کلیپ های نسیم اقدم کافی است نام او را در اینترنت سرچ کنید. همچنین با سرچ کردن نام او در ویکی پدیا و حتی سایت های خبری خارجی می توانید تصاویر زیادی از او پیدا کنید. کلیپ های بسیاری از نسیم با موضوعات مختلف در اینستاگرام و یوتیوب موجود هستند که به راحتی قابل دسترسی می باشند. نسیم اقدم طرفداران و مخاطبان زیادی دارد. فن پیج های او به صورت مستمر در اینستاگرام و یوتیوب فعالیت دارند و حتی از عقاید نسیم که منجر به مرگش شد، حمایت می کنند. تصاویر این چهره جنجالی را می توانید در پیج آن ها نیز پیدا کنید.

این مطلب را هم بخوانید
آدرس جدید سایت 7XL + لینک دانلود اپلیکیشن اختصاصی

ماجرای حمله به ساختمان مرکزی یوتیوب توسط نسیم اقدم چه بود؟

در ادامه بررسی اخبار سلبریتی ها در مورد این فرد باید بگوییم که نسیم اقدم در یوتیوب و اینستاگرام کانال هایی داشت و در این اکانت ها با مردم و در حقیقت مخاطبانش در ارتباط بود. او در یوتیوب فعالیت زیادی داشت و به نوعی یوتیوب محل کسب و کارش به حساب می آمد. به گفته برادرش یوتیوب و شبکه های مجازی چیزی بیش تر از سرگرمی برای او بودند و او تمام طول روز مشغول تولید محتوا و ویدیو سازی بوده است. کانال یوتیوب او چند بار به دلایل مختلف مسدود می شد، نقض حقوق کاربران شبکه های مجازی از جمله دلایلی بود که کانال یوتیوب پرمخاطب او را مسدود کرد. او به شدت از این موضوع ناراحت و خشمگین بود. اعتراض های او به جایی نمی رسید و همین نرسیدن حرف هایش به جایی، او را بیش از پیش خشمگین کرده بود. سرانجام همین عصبانیت منجر به این شد که او به ساختمان مرکزی یوتیوب در سن برونو حمله کند.

خانواده نسیم چه واکنشی را بعد از این اتفاق از خود نشان دادند؟

خانواده نسیم چه واکنشی را بعد از این اتفاق از خود نشان دادند؟

خانواده نسیم به شدت از مرگ دخترشان متاثر و ناراحت بودند. آن ها این اتفاق را بسیار غیرقابل باور می دانستند و هرگز تصور نمی کردند روزی دخترشان را به دلیل تیراندازی و سپس خودکشی با همان اسلحه از دست بدهند. فیلم حمله نسیم اقدم به یوتیوب همیشه برای آن ها از جمله بدترین ویدیو ها و تصاویر است.

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

نسیم اقدم در روز ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۷ با اقدام به تیراندازی در دفتر مرکزی یوتیوب، باعث ترس و زخمی شدن عده زیادی از مردم شد. فیلم های او با وجود خشونت های فراوان از طریق دوربین های مدار بسته در شبکه های مجازی پخش شده است. او بعد از تیراندازی و زخمی کردن حدودا ۴ نفر، با همان اسلحه به سرش شلیک کرد و خودکشی کرد. دلیل تیراندازی و این جنایت نسیم اقدم همه در عصبانیت و خشم زیاد او ریشه دارد. او که از مسدود بودن کانال یوتیوبش خسته شده بود و از این که مردم نمی توانستند ویدیو هایی که برای آن ها بسیار زحمت کشیده بود را ببینند، به شدت شاکی بود و بارها یوتیوب را در ایمیل هایی تهدید کرده بود.

همسر نسیم اقدم کیست؟

نسیم اقدم همسر و فرزندی ندارد. او تا سن ۳۹ سالگی با هیچ پسری در ارتباط نبوده است و عشق را در زندگی اش، بنا به گفته خودش، هرگز تجربه نکرده است.

ماجرای هشدار پدر وی به پلیس ها چه بود؟

قبل از اینکه این حمله به ساختمان مرکزی یوتیوب صورت بگیرد، نسیم به مدت یک هفته از خانه غیب شده بود. عده ای معتقدند او برای برنامه ریزی حمله ای که داشت از خانه فرار کرده بود. به گفته برخی دیگر او مشغول فکر کردن و تصمیم گیری نهایی برای این کار بود. پس از آن که به کمک پلیس ماشین نسیم در جاده ای دور تر از خانه پیدا شد، پدر نسیم به پلیس گفت که دخترش ممکن است کاری خطرناک کند و از آن ها خواست که جدی تر به دنبال او بگردند. هر چند که پدرش عقیده داشت در آن زمان بیش تر نگران سلامتی و زنده بودن خود نسیم بوده است و هرگز فکرش را نمی کرده است که دخترش در آن زمان چه در سر داشته است.

چرا وی اعتقاد داشت که برای بیان عقاید خود اول باید معروف شود؟

چرا وی اعتقاد داشت که برای بیان عقاید خود اول باید معروف شود؟

نسیم اقدم به شدت اعتقاد داشت که امروزه شبکه های مجازی مانند یوتیوب نباید دست هر کسی باشد و هر انسانی با هر سن و سالی بتواند در این شبکه ها فعالیت کند. او معتقد بود این اتفاق سبب شده است بسیاری از مردم بدون هیچ علم و دانشی مشهور شوند و با تعداد فالوور بالا هر حرف و سخنی را بر زبان بیاورند. نسیم اقدم معتقد بود راه معروف شدن امروزه با گذشته بسیار متفاوت است و برای آن که روزی بتواند حرف هایش را به گوش همگان برساند ابتدا باید در فضاهای مجازی شهرت به دست آورد.

این مطلب را هم بخوانید
ورود به سایت شرط بندی هیچکس پدر رپ فارسی + نحوه ثبت نام و لینک بدون فیلتر

تحصیلات نسیم اقدم چه بود؟

از تحصیلات نسیم اقدم در هیچ کجا گفته نشده است؛ چرا که او تحصیلات دانشگاهی را رها کرده بود وبه مطالعه آزاد روی آورده بود. کلیپ ها و ویدیوهای نسیم اقدم به خوبی این نکته را نشان می دهند که اطلاعات بسیار بالایی در زمینه های مختلف به خصوص حقوق حیوانات و قوانین حقوق بشر داشته است.

آیا بعد از اقدام به تیراندازی در ساختمان یوتیوب، کسی هم کشته شد؟

نسیم اقدم تنها کشته فاجعه تیراندازی در ساختمان مرکزی یوتیوب بوده است. او پس از تیراندازی و مجروح کردن ۴ نفر، با اسلحه، در حالی که فقط یک تیر در آن باقی مانده بود، اقدام به خودکشی کرد. او بلافاصله پس از شلیک درگذشت و هیچ کس انگیزه و نیت اصلی او در آن زمان و آن اتفاق را درک نکرد.

نسیم اقدم چند سال سن داشت؟

سن نسیم اقدم در زمان مرگش ۳۹ سال بود. او در سال ۱۳۹۷ در حالی که ۳۹ سال سن داشت اقدام به آن فاجعه و تیراندازی تاریخی کرد و پس از تیراندازی و عمل ناموفقش که هیچ سودی برایش به دنبال نداشت، خودش را کشت.

به گفته خود نسیم اقدم، بهترین روزهای زندگی اش در چه کشوری بود؟

بهترین روزهای زندگی این سلبریتی در چه کشوری بود؟

نسیم اقدم عاشق کشور محل تولدش یعنی ایران بوده است. به گفته اطرافیانش نسیم اقدم همیشه خاطراتی را که در ایران و شهر مهر شهر کرج داشته است را یاد می کرد و با یادآوری آن ها به شدت قصد برگشت به کشورش را می کرد. نسیم هرگز به ایران بازنگشت و در همان کشور آمریکا درگذشت.

نظر وی درباره گیاه خواری چه بود؟

نسیم از سنین کودکی مخالف گوشتخواری بود و به گیاهخواری روی آورد. علت این کار او علاقه زیادی بود که به حیوانات داشت. او عاشق حیوانات بود و از صدمه زدن و کشتن آن ها به شدت هراس داشت. او در کلیپ های بسیاری مردم را دعوت به گیاهخواری می کند؛ که نسبت به این ویدیو ها واکنش های زیادی از جامعه گوشتخوار شکل گرفت و حتی نسیم را تهدید به مرگ نیز کردند.

آیا نسیم اقدم مدافع حقوق حیوانات بود؟

نسیم عضو فعال در زمینه دفاع از حقوق حیوانات بود. به گفته خانواده اش او در سال های زندگی اش حیوانات بسیاری را به سرپرستی گرفته بود و با بسیاری از پناهگاه های حیوانات همکاری های مالی و معنوی داشته است.

بعد از خواندن این مقاله می توایند برای بررسی دقیق تر از رکورد کامنت یوتیوب این لینک را مطالعه کنید.

سوالات متداول

 1. آیا نسیم به ایران بازگشت؟

  نسیم با وجود دلتنگی فراوان برای کشورش هرگز به ایران برنگشت و در همان آمریکا درگذشت.

 2. نسیم در چه شبکه های مجازی فعال بود؟

  نسیم در اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب بسیار فعالیت داشت.

 3. کلیپ های نسیم درباره چه موضوعاتی بوده است؟

  نسیم کلیپ های زیادی در زمینه حمایت از حقوق حیوانات و گیاهخواری در فضای مجازی منتشر کرده است.

 4. نسیم اقدم در چند سالگی کشته شد؟

  نسیم اقدم در سن ۳۹ سالگی اقدام به خودکشی با اسلحه کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :