سلبریتی های زیادی وجود دارند که علاوه بر خودشان، اعضای خانواده شان هم پر حاشیه و خبر ساز می شوند. یکی از پر حاشیه ترین سلبریتی های ایران یعنی امیر تتلو است که مدتی پیش خواهرش هم یعنی نسیم مقصود لو حاشیه ساز شده است.

خواهر امیر تتلو کیست ؟

خواهر امیر تتلو کیست ؟

امیر تتلو مدیر سایت تتل بت و البته خواننده ی محبوب ولی پر حاشیه ی ایرانی که سال های زیادی است که در عرصه ی موسیقی فعالیت دارد، هموار از پر حاشیه های فضای مجازی بوده و هست. امروزه کم تر کسی پیدا می شود که نام او را نشنیده باشد.

اما این روز ها بحث داغ فضای مجازی مربوط به نسیم مقصود لو یعنی خواهر امیر تتلو می باشد. خواهری که اگر با تتلو نسبتی نداشت شاید حتی نامش را کسی نمی شنید و در باره ی او در جمع های مختلف صحبت نمی شد.

نسیم مقصود لو یکی از دو خواهر تتلو می باشد که به تازگی خبر ساز شده است. او که چند باری توسط خود امیر تتلو معرفی شده بود، حالا به خاطر فعالیت هایی که در چند سال گذشته داشته است از خبر ساز ترین های فضای مجازی به حساب می آید.

نسیم مقصود لو خواهر امیر تتلو

نسیم مقصود لو خواهر امیر تتلو

تتلو یکی از پر هوادار ترین خوانندگان ایران که اکثر طرفداران او قشر نوجوان و جوان کشور هستند می باشد. او ک این روز ها در ترکیه به سر می برد اعلام کرد که مدتی پیش برای خواهرش که ساکن ایران است مشکلات متعددی پیش آمده است.

امیر تتلو غیر از نسیم خواهر دیگری به نام نغمه دارد که او حاشیه سازی زیادی انجام نداده است. اما نسیم مقصود لو در طی چند سال گذشته همیشه خبر ساز بوده است. نغمه که ازدواج کرده است حالا صاحب فرزندی به نام پارسا می باشد که شاید همین مادر بودن او دلیلی بر عدم علاقه اش به دیده شدن را گواهی دهد.

اما ماجرا برای نسیم مقصود لو این گونه نیست. او مانند برادر پر حاشیه اش علاقه به سر و صدا به پا کردن دارد و همواره با فعالیت های گوناگونی که داشته سعی کرده تا نام خود را در فضای مجازی ثبت نماید.

بیوگرافی نسیم مقصود لو

بیوگرافی نسیم مقصود لو

نسیم مقصود لو که همه او را به عنوان خواهر امیر تتلو می شناسند دختری متولد تهران است. او در حال حاضر نیز در ایران اقامت دارد و گاها دیده شده که برای تماشای کنسرت برادرش به ترکیه سفر داشته است.

نسیم مقصود لو در طی چند سال گذشته در حوزه ی موسیقی فعالیت هایی داشته و با وجود تمام محدودیت های داخل کشور باز هم به فعالیت خود در این حوزه ادامه داده است. کما اینکه چند باری هم برای او مشکلاتی در این باره پیش آمده است اما با این حال او کماکان به فعالیت خود ادامه می دهد.

این فرد یعنی نسیم مقصود لو مدتی پیش به دلیل فعالیت خود در حوزه ی موسیقی دستگیر شد که این امر با واکنش گسترده ی مردم علل خصوص طرفداران تتلو مواجه گشت و باعث بالا و پایین شدن جو فضای مجازی شد.

واکنش تتلو به دستگیری خواهرش

امیر تتلو بعد از دستگیری خواهرش یعنی نسیم مقصود لو در کانال تلگرام خود به این مسئله واکنش نشان داد. واکنشی که هر چند تند به نظر می رسید اما می توان به او حق داد چرا که خواهرش دستگیر شده بود و او هم نمی توانست کاری برایش انجام بدهد.

این مطلب را هم بخوانید
ورود به سایت abt90

پس از واکنش های های به عمل آمده در یوتیوب امیر تتلو سیل عظیمی از واکنش ها از سمت هواداران این خواننده به راه افتاد و در فضای مجازی همه جا صحبت از دستگیری نسیم مقصود لو بود. تتلو هم در کانال تلگرامش درخواست آزادی خواهرش را مطرح نمود.

خیلی از منتقدان لحن تند و صریح امیر تتلو را مورد انتقاد قرار دادند و او را بابت چنین رفتاری سرزنش کردند اما تتلو باز هم به رفتار خود ادامه داد و طرفدارانش را به برگزاری کمپین های گوناگون دعوت کرد.

دستگیری خواهر امیر تتلو

از دستگیری خواهر تتلو مدتی نگذشته بود که خبر آن توسط خود امیر تتلو اعلام شد و حرف های گوناگونی در باره ی این اتفاق زده شد. تتلو از دستگیری خواهرش بسیار ناراحت بود و نگران سلامتی او در شرایط شیوع ویروس کرونا بود. علاوه بر این ها تنها پس از مدتی از انتشار خبر دستگیری نسیم مقصود لو واکنش ها در فضای مجازی شروع شدند و خیلی ها این امر را کاری نا درست شمردند. افراد زیادی در فضای مجازی خواستار آزادی این دختر شدند.

خیلی ها علت دستگیری او را نمی دانستند و فکر می کردند که نسیم مقصود لو به جرم خواهر تتلو بودن است که باز داشت شد. اما به گفته ی شاهدان اینطور نبوده و دستگیری او دلیلی موجه تر داشته است.

حواشی نسیم مقصود لو

حواشی نسیم مقصود لو

نسیم مقصود لو هم همانند برادرش تا به امروز حواشی زیادی داشته است. حواشی ای که حتی منجر به دستگیری او هم شده. درست مانند برادرش که مدتی را در زندان ب سر می برد و همین امر باعث حمایت های زیادی از او شد.

همانطور که گفته شد، نسیم مدتی است که در زمینه ی موسیقی و خوانندگی فعالیت دارد که این کار در کشور ایران برای بانوان با محدودیت های خاصی رو به رو است. اما نمی توان گفت که فعالیت در این زمینه ها برای بانوان ایرانی جرم تلقی می شود. خوانندگان زن زیادی هستند ک به فعالیت در این حوزه می پردازند و کم تر کسی است که تا به امروز به خاطر فعالیت هنری اش دچار مشکل شده باشد. اما فعالیت خاص نسیم مقصود لو باعث صدور حکم باز داشت او شده است.

مدتی قبل نسیم مقصود لو در یکی از گردهمایی های خصوصی برای یک اجرا رفته بود. او با چادر و چهره ای کبود بر صحنه حاضر شد و همین نوع لباس پوشیدن و گریم خاص او بود که توجه خیلی از افراد را به خود جلب نمود.

طولی نکشید که نسیم مقصود لو بازداششت شد. اما هیچ گاه علت بازداشت او گفته نشد. با این حال چون بعد از آن اجرا این اتفاق افتاد، گمانه زنی های و احتمالات مختلفی که موضوع بازداشت را به اجرا با چادر و صورت کبود مربوط می ساخت.

عکس خواهر امیر تتلو

عکس های زیادی از نسیم مقصود لو در دسترس نیست و خود او هم که به تازگی دچار مشکلات کیفری شده بود عکس هایش را در پیج شخصی اش پاک کرده است و این روز ها کم تر از خود عکسی منتشر می کند. با این حال طرفداران او و برادرش این عکس ها را ذخیره کرده اند.

این مطلب را هم بخوانید
سایت بت فوروارد (Betforward) فارسی با لینک بدون فیلتر

بیش تر عکس هایی که از نسیم مقصود لو موجود است عکس های قدیمی او هستند که فن پیج های تتلو از او نگه داشته اند. با این حال این بانوی هنرمند هنوز هم قصد این را ندارد که از خود عکسی منتشر کند. خیلی ها مشکلات کیفری و دستگیری نسیم مقصود لو را عامل اصلی این اتفاق می دانند و گمانه زنی ها حاکی از آن است که او پس از دستگیری به کل تغییر کرده و تبدیل به آدم دیگری شده است. چرا که مانند قبل با هواداران خود ارتباط برقرار نمی کند.

فعالیت فعلی نسیم مقصود لو

همان طور که گفته شد نسیم مقصود لو در گذشته ای نه چندان دور در حوزه ی موسیقی فعالیت داشت اما پس از دستگیری اش از فعالیت خود دست کشید و دیگر در این حوزهه فعال نبود که این عدم فعالیت نظر خیلی ها را به خود جلب کرد.

در حال حاضر او در صفحه ی شخصی اش تنها به تبلیغ املاک می پردازد و دیگر خبری از کلیپ های خوانندگی او نیست. نسیم مقصود لو که دختری هنرمند و خوش صدا است حالا از تعداد فالوئر های خود برای تبلیغ املاک استفاده می کند و ظاهرا منبع درامد او نیز از همین راه است.

نمی توان این کار او را سرزنش یا رد کرد چرا که با وجود مشکلات متعددی که در ایران داشته است باز هم به فعالیت خود ادامه داده و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام داده است. به هر حال او هم به عنوان یک زن نیاز به منبع درامد دارد. به طور کلی خیلی از هواداران بابت این اتفاق متاسف هستند و از این بابت ابراز نگرانی کرده اند. علل خصوص فعالان حقوق زنان که سال هاست به دنبال گرفتن مجوز برای انجام فعالیت بانوان در حوزه ی موسیقی هستند.

واکنش مردم نسبت به دستگیری او

واکنش مردم نسبت به دستگیری او

در زمان این اتفاق افراد زیادی در این رابطه واکنش نشان دادند. حتی افرادی که طرفدار این فرد و برادرش هم نبودند هم به دلیل این که او به خاطر خوانندگی بازداشت شده بود به حمایت از او برخواستند و خواستار آزادی این دختر هنرمند شدند.

به غیر از این ها تعداد زیادی از نوجوانان و جوانانی که هوادار امیر تتلو بودند هم برای آزادی این فرد کمپین های مجازی مختلفی را راه اندازی کردند و هشتگ های زیادی در این باره ترند شد که همین دلیل باعث بیش تر دیده شدن این مسئله گشت. پس از آن بود که هنرمندان هم وارد این بازی شدند و از این دختر جوان حمایت کردند. او که حالا دیگر بازداشت نیست کمتر از قبل به فعالیت خود ادامه می دهد و هوادارانش امیدوار اند که هر چه سریع تر او را در روی صحنه ی اجرا ببینند.

سوالات متداول در مورد زندگی نامه نسیم مقصود لو

نسیم مقصودلو کیست ؟

او خواهر تتلو است که در این متن در خصوص زندگی اش برای شما صحبت کرده ایم.

آیا تتلو فقط همین یک خواهر را دارد ؟

خیر او خواهر دیگری به نام نغمه نیز دارد که در مقالات بعدی در مورد او نیز صحبت خواهیم کرد.

شغل نسیم مقصودلو چیست ؟

ظاهرا او در حال حاضر مشغول به معاملات املاک است.

محل زندگی نسیم مقصودلو کجاست ؟

طبق دیده ها و شنیده ها او هم در تهران و هم در گیلان سکونت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :