در این نوشته می خواهیم شما را با یکی از دختران ایرانی که او هم تصمیم گرفت مثل خیلی های دیگر خود را به یکی از سلبریتی های اینستاگرام تبدیل کند آشنا کنیم. نگار رکنی دختری که زندگی اش فراز و نشیب خیلی زیادی داشت و خیلی جاها شانس آورد که کارش بیخ پیدا نکرد و موفق شد تا خودش را از فاضلابی که ممکن بود در آن فرو رود نجات دهد. نگار بالاخره مجبور به مهاجرت شد و به ترکیه رفت و در آن جا به فعالیت خود ادامه داد اما در این بین اتفاقات جالبی برای او افتاد.

بیوگرافی نگار رکنی

بیوگرافی نگار رکنی

نگار رکنی متولد بهمن ماه سال ۱۳۶۲ در شهر بزرگ تهران است، نگار به گفته خودش از همان اول دختری سر زبون دار و باهوش بود و خیلی خوب از پس خودش بر می آمد. نگار خیلی بازیگوش بود و هیچ وقت یک جا بند نمی شد و فقط اینور و آن ور می پرید و بازی می کرد و از زندگی خودش لذت می برد در همین بین بود که اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد و نگار واقعا آمادگی این اتفاق را نداشت، پدر و مادرش از هم جدا شدند نگار البته دعوا ها و جر و بحث های آن ها را حس کرده بود اما اصلا نمی دانست که طلاق چی هست، اما با جدا شدن پدر و مادرش از هم این موضوع را فهمید، مادر نگار در دادگاه موفق شد که سرپرستی نگار را بگیرد و به او گفت که دیگر هیچ وقت سمت پدرش نرود زیرا او بود که به آن ها خیانت کرد و آن ها را رها کرد.

مادر نگار مدت زیادی نگذشت که دوباره ازدواج کرد اما با مردی که خود دو فرزند داشت و نگار یک خواهر و برادر هم پیدا کرد. اما چیزی که وجود داشت این بود که نگار رابطه خوبی با نا پدری اش نداشت و کم کم از مادرش هم فاصله گرفت و به طور کلی از خانواده فاصله گرفت، در سن ۱۷ سالگی بود که نگار رکنی دستگیر شد و جرم او شاید شما را به تعجب وا بدارد، نگار در پارک ها و خیابان ها مواد می فروخت تا خرج خود را در آورد و از این اره به آرزو های خود برسد. پس از دستگیری او پدر و مادرش او را از زندان درآوردند البته این مادرش بود که پدر نا تنی اش را مجبور کرد تا از او حمایت کند و او را از زندان در آورد.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

این ماجرایی است که شما حتما باید آن را بدانید این ماجرا به طور کلی خیلی چیز ها را درباره نگار رکنی به شما نشان می دهد. وقتی نگار از زندان آزاد شد تبدیل به یک آدم دیگر شد و به کلی فرق کرد، وقتی این را به شما می گوییم شاید فکرتان سمت این موضوع برود که منظور ما این است که او به راه راست هدایت شد و دیگر سمت خلاف نرفت و یک زندگی ایده آل را شروع کرد، خیر اینطور نیست منظور ما این است که نگار رکنی قبل از عمل یک انسان دیگری بود و بعد از عمل به کلی تغییر کرد او بیش از هر بازیگر و سلیبریتی زنی که تا به حال دیده اید عمل داشته است و از این نظر رکورد دار است.

این مطلب را هم بخوانید
جیسون کون (Jason Koon) کیست ؟ بیوگرافی به همراه عکس

نگار انواع و اقسام عمل ها را از عمل بینی بگیر تا سینه و باسن را بر روی بدن خود انجام داده است و حتی از گونه های خود نیز نگذشته است. این کار او اما به دردش خورد و از این همه عمل زیبایی گرون قیمت و خطرناک بالاخره جواب گرفت. بهراد اقبال پسر طلا فروش تهرانی که یکی از معروف ترین گالری های طلا و جواهر را در ایران دارد عاشق نگار شد، زمانی که نگار با دوستانش به آن گالری رفته بود تا مدل های جدید طلا فروشی را نگاه کند بهراد او را پسندید و بعد از چند وقت دوستی از او تقاضای خواستگاری کرد و نگار هم قبول کرد. اما بعد از چند سال و خیلی زود آن ها از هم طلاق گرفتند و سارا فراهانی کسی بود که با بهراد دیده شد.

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه

وقتی عکس عروسی نگار رکنی در اینستاگرام پخش شد اولین بار بود که نگار پا به دنیای مجازی می گذاشت اما خیلی با قدرت وارد شده بود شانس به او رو کرده بود و موفق شده بود که یک شوهر مولتی میلیاردر گیر بیاورد و قرار بود که با او تا آخر عمر خوشبخت شود اما این اتفاق نیوفتاد. بعد از بهراد نگار با داوود غفاری یا همان داوود هزینه معروف مدیر سایت شرط بندی لایو بت دوست شد. کسی که در ایران دوست دختر خود را به آغوش کشید و رو به دوربین گفت که عزیزم از این به بعد تمام هزینه ها برای تو انجام می شود و با این جمله به داوود هزینه معروف شد و بعد از آن با پخش کلیپ های خارج از عرف به شهرت رسید.

ترکیه کشوری آزاد برای جنجال ساز ها

ترکیه کشوری آزاد برای جنجال ساز ها

نگار رکنی کیست ؟ در جواب قطعا باید گفت یک جنجال آفرین، داوود هزینه کیست او هم همینطور، نگار رکنی و داوود هزینه هر دو به ترکیه رفتند و در حال حاضر در آن جا فعالیت می کنند. آن دو کاری جز حاشیه سازی ندارند مانند دنیا جهانبخت و امیر تتلو که البته تتلو خواننده پر طرفداری است اما جزء حاشیه ساز های قهار به حساب می آید. همه این افراد در ترکیه ساکن هستند و در آن جا به فعالیت های خود ادامه می دهند. نگار زمانی که با بهراد ازدواج کرده بود به کلاس طراحی رفته بود و یک مزون طراحی لباس زده بود اما بعد از جدایی از او همه چیز تغییر کرد. در حال حاضر نگار در ترکیه در پیج رسمی خود فقط عکس هایی نامتعارف از خود می گذارد و قصدش جمع کردن فالوور زیاد است که تا کنون چندان موفق به این کار نبوده است و در حال حاضر حدود ۵۰۰ هزار فالوور دارد.

این مطلب را هم بخوانید
جابر روزبهانی بازیکن بسکتبال در کدام تیم ها بازی کرده است ؟

سوالات تداول

  1. نگار رکنی با چه کسی ازدواج کرد ؟

    نگار با یک بچه پولدار تهرانی به نام بهراد که گالری طلا و جواهر داشت ازدواج کرد.

  2. نگار قبل از این که به ترکیه برود به چه کاری مشغول بود ؟

    نگار در تهران طراحی لباس می کرد و مزون داشت.

  3. نگار اولین بار چه گونه در فضای مجازی به شهرت رسید ؟

    نگار عکس های عروسی مجلل خود با بهراد را در فضای مجازی پخش کرد و این کار باعث شد که او حسابی دیده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :