در این نوشته می خواهیم شما را با یکی از دختران ایرانی به نام نگار رکنی که او هم تصمیم گرفت مثل خیلی های دیگر خود را به یکی از سلبریتی های اینستاگرام تبدیل کند آشنا کنیم. نگار رکنی دختری که زندگی اش فراز و نشیب خیلی زیادی داشت و خیلی جاها شانس آورد که کارش بیخ پیدا نکرد و موفق شد تا خودش را از فاضلابی که ممکن بود در آن فرو رود نجات دهد. نگار بالاخره مجبور به مهاجرت شد و به ترکیه رفت و در آن جا به فعالیت خود ادامه داد اما در این بین اتفاقات جالبی برای او افتاد.

بیوگرافی نگار رکنی

بیوگرافی نگار رکنی

نگار رکنی متولد بهمن ماه سال ۱۳۶۲ در شهر بزرگ تهران است، نگار به گفته خودش از همان اول دختری سر زبون دار و باهوش بود و خیلی خوب از پس خودش بر می آمد. نگار خیلی بازیگوش بود و هیچ وقت یک جا بند نمی شد و فقط این ور و آن ور می پرید و بازی می کرد و از زندگی خودش لذت می برد در همین بین بود که اتفاقی که نباید می افتاد، افتاد و نگار واقعا آمادگی این اتفاق را نداشت، پدر و مادرش از هم جدا شدند.

نگار البته دعوا ها و جر و بحث های آن ها را حس کرده بود، اما اصلا نمی دانست که طلاق چی هست، اما با جدا شدن پدر و مادرش از هم این موضوع را فهمید، مادر نگار در دادگاه موفق شد که سرپرستی نگار را بگیرد و به او گفت که دیگر هیچ وقت سمت پدرش نرود. زیرا او بود که به آن ها خیانت کرد و آن ها را رها کرد.

مادر نگار مدت زیادی نگذشت که دوباره ازدواج کرد اما با مردی که خود دو فرزند داشت و نگار یک خواهر و برادر هم پیدا کرد. اما چیزی که وجود داشت این بود که نگار رابطه خوبی با نا پدری اش نداشت و کم کم از مادرش هم فاصله گرفت و به طور کلی از خانواده فاصله گرفت، در سن ۱۷ سالگی بود که نگار رکنی دستگیر شد و جرم او شاید شما را به تعجب وا بدارد، نگار در پارک ها و خیابان ها مواد می فروخت تا خرج خود را در آورد و از این اره به آرزو های خود برسد. پس از دستگیری او پدر و مادرش او را از زندان درآوردند البته این مادرش بود که پدر نا تنی اش را مجبور کرد تا از او حمایت کند و او را از زندان در آورد.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

آزادی نگار رکنی

این ماجرایی است که شما حتما باید آن را بدانید این ماجرا به طور کلی خیلی چیزها را درباره نگار رکنی به شما نشان می دهد. وقتی نگار از زندان آزاد شد تبدیل به یک آدم دیگر شد و به کلی فرق کرد، وقتی این را به شما می گوییم شاید فکرتان سمت این موضوع برود که منظور ما این است که او به راه راست هدایت شد و دیگر سمت خلاف نرفت و یک زندگی ایده آل را شروع کرد. خیر این طور نیست او پس از آزادی تصمیم به عمل جراحی گرفت. بعد از آن به صورت کلی شخص دیگری شد. منظور ما این است که نگار رکنی قبل از عمل یک انسان دیگری بود و بعد از عمل به کلی تغییر کرد. او بیش از هر بازیگر و سلیبریتی زنی که تا به حال دیده اید عمل داشته است و از این نظر رکورد دار است.

نگار رکنی قبل از عمل

اگر نگار رکنی را می‌ شناسید و یا این که تا به اکنون تصاویر او را مشاهده کرده‌ اید، به احتمال زیاد متوجه عمل‌ های زیبایی که او تا به اکنون بر روی صورت و یا حتی اندام بدنش انجام داده است، شده اید. این بلاگر معروف علاقه بسیار زیادی به عمل‌ های زیبایی دارد و علاوه بر آن تصاویر خود را فتوشاپ می‌ کند تا به این گونه خاص‌ تر و زیباتر به نظر برسد. حال این موضوع را هم باید افزود که این چهره معروف تا به اکنون عمل‌ های زیبایی همچون: عمل بینی، عمل لیفت شقیقه و عمل بوکال فت انجام داده است. هم چنین او تزریقات ژل بر روی لب، گونه و چانه هم انجام داده است. علاوه بر آن بیان شده است که نگار عمل پیکرتراشی و عمل پروتز باسن و سینه هم انجام داده است.

این مطلب را هم بخوانید
بازیکنان مورد علاقه کیروش که در لیست نهایی او قرار نگرفتند

حال گفتنی است که این روز ها برخی از پیج‌ های اینستاگرام که معمولاً با نام‌ هایی همچون پیج‌ های ضد شاخ مشغول به فعالیت هستند، تصاویر قدیمی و قبل از عمل این چهره معروف را در صفحات خود منتشر کردند که این تصاویر در حال حاضر در کل اینستاگرام بسیار وایرال شدند و حتی باعث شگفت زدگی خیلی از افراد شده اند، چرا که چهره جدید رکنی نسبت به چهره قدیم او بسیار متفاوت است.

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

دعوای نگار رکنی و سارا فراهانی

نگار انواع و اقسام عمل ها را از عمل بینی بگیر تا سینه و باسن را بر روی بدن خود انجام داده است و حتی از گونه های خود نیز نگذشته است. این کار او اما به دردش خورد و از این همه عمل زیبایی گرون قیمت و خطرناک بالاخره جواب گرفت. بهراد اقبال پسر طلا فروش تهرانی که یکی از معروف ترین گالری های طلا و جواهر را در ایران دارد عاشق نگار شد. زمانی که نگار با دوستانش به آن گالری رفته بود تا مدل های جدید طلا فروشی را نگاه کند بهراد او را پسندید و بعد از چند وقت دوستی از او تقاضای خواستگاری کرد و نگار هم قبول کرد. اما بعد از چند سال و خیلی زود آن ها از هم طلاق گرفتند و سارا فراهانی کسی بود که با بهراد دیده شد. البته بعد از مدتی بهراد و نگار دوباره به یک دیگر برگشتند، در این مدت نگار با یکی از شاخ های مجازی دوست شد.

حواشی نگار دوست دختر آقای هزینه

وقتی عکس عروسی نگار رکنی در اینستاگرام پخش شد، اولین بار بود که نگار پا به دنیای مجازی می گذاشت اما خیلی با قدرت وارد شده بود شانس به او رو کرده بود و موفق شده بود که یک شوهر مولتی میلیاردر گیر بیاورد و قرار بود که با او تا آخر عمر خوشبخت شود اما این اتفاق نیوفتاد. بعد از بهراد نگار با داوود غفاری یا همان داوود هزینه معروف مدیر سایت شرط بندی لایو بت دوست شد. کسی که در ایران دوست دختر خود را به آغوش کشید و رو به دوربین گفت که عزیزم از این به بعد تمام هزینه ها برای تو انجام می شود و با این جمله به داوود هزینه معروف شد و بعد از آن با پخش کلیپ های خارج از عرف به شهرت رسید.

آیا بازداشت این سلبریتی واقعیت دارد؟

آیا بازداشت این سلبریتی واقعیت دارد؟

با توجه به این که نگار رکنی یکی از چهره‌ های مشهور به شمار می‌ رود، به همین دلیل هر از گاهی در پیرامون او نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود. حال ناگفته نماند که یکی از حواشی پیرامون این سلبریتی مجازی در رابطه با بازداشت شدن او بوده است. با توجه به این که مدت‌ ها قبل رکنی تصاویر بی‌ حجابی از خود را در صفحه شخصی اش منتشر می‌ کرد که این تصاویر خلاف قوانین جمهوری اسلامی بوده است، به همین دلیل او توسط پلیس فتا بازداشت شد و پیجش هم از دسترس خارج شد. البته ناگفته نماند که پس از مدتی رکنی با تعهد آزاد شد و پیج او نیز فعال شد و پس از آن او تمام تصاویر بی‌ حجابی‌ اش را از صفحه شخصی خود حذف کرد.

ازدواج نگار رکنی واقعیت دارد؟

نگار رکنی یکی از چهره‌ های مشهور و جنجالی اینستاگرام به شمار می‌ رود که با شواف زندگی لاکچری اش و عمل‌ های زیبایی توانست در اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورد و به شهرت خوبی نیز رسید. حال این موضوع را هم باید افزود که او مدت‌ ها قبل با شخصی به نام بهزاد اقبال وارد رابطه شد، البته رابطه خود را به صورت مخفی جلو برد. اما پس از مدتی و زمانی که رابطه آن ها رسمی شد، نگار به یکباره تصاویر عروسی‌ اش را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که این تصاویر بسیار وایرال شدند و به این گونه نگار رکنی خبر ازدواجش را با مخاطبان و طرفداران خود به اشتراک گذاشت.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ماهان بغدادی آقای گل سوئد و مدیر سایت بت

دلیل مسدود شدن اکانت این مدل ایرانی

بهتر است بدانید که در ایران بلاگر ها، اینفلوئنسر ها و مدل‌ ها برای فعالیت در اینستاگرام باید طبق قوانین جمهوری اسلامی به فعالیت بپردازند و در غیر این صورت پیج آن ها از دسترس خارج خواهد شد. حال یکی از این قوانین رعایت حجاب اسلامی می‌ باشد! حال گفتنی است که مدت‌ ها قبل این مدل ایرانی برخی از تصاویر خود را بدون حجاب در صفحه شخصی اش منتشر می‌ کرد که این موضوع برای نگار مشکل ساز شد و توجه پلیس فتا به او جلب شد و باعث شد تا مدتی اکانت این مدل ایرانی مسدود و از دسترس خارج شود. البته ناگفته نماند که با دوندگی‌ های پیاپی نگار و تعهد دادن به پلیس فتا، پیج او دوباره فعال شد.

نگار رکنی در دبی

نگار رکنی در دبی

مدتی است که نگار به همراه همسرش بهزاد به دبی نقل مکان کرده است و به نظر می‌ رسد که دیگر تمایلی به بازگشت به ایران را ندارد. حال برخی از منابع بیان کرده اند که یکی از دلایل مهمی که این مدل معروف به دبی مهاجرت کرده است، فعالیتش در فضای مجازی همچون اینستاگرام بوده است، چرا که او در ایران باید طبق قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می‌ کرد و تصاویر با حجاب خود را منتشر می‌ کرد. اما در حال حاضر به راحتی می تواند در اینستاگرام به فعالیت بپردازد.

نگار رکنی و امین فردین

اگر در اینستاگرام فعالیت می‌ کنید، احتمالا امین فردین را می شناسید. امین فردین یکی از چهره‌ های جنجالی اینستاگرام می باشد که به عنوان پاپاراتزی اینترنتی مشغول به فعالیت است و در رابطه با چهره‌ های معروف و شاخ‌ های مجازی و سلبریتی ها مطالبی را در صفحه شخصی خود منتشر می‌ کند و به افشاگری می پردازد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل امین فردین در یکی از ویدیوهای خود دست به افشاگری در رابطه با نگار رکنی بلاگر معروف ایرانی زد. این ویدیو با جنجال های بسیار زیادی رو به رو شد و باعث خشم و عصبانیت نگار رکنی گردید.

آیا نگار رکنی دوباره رل زده است؟

آیا نگار رکنی دوباره رل زده است؟

همان طور که بیان کردیم نگار مدتی است که با شخصی به نام بهزاد ازدواج کرده است و در حال حاضر با شخص دیگری در رابطه نمی‌ باشد. هم چنین طبق صحبت‌ های نگار، او آدم بسیار متعدی است و تحت هیچ شرایطی به همسرش خیانت نمی کند.

این اینستاگرامر چقدر تحصیلات دارد؟

با توجه به این که تا به اکنون نگار در رابطه با میزان تحصیلاتش با مخاطبان و فالووران خود صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیق و کاملی در دسترس نمی‌ باشد. اما با این حال برخی از کاربران اینستاگرام بیان کردند که این بلاگر معروف تحصیلات دانشگاهی ندارد.

محل زندگی بهراد و نگار رکنی

مدتی است که نگار رکنی و همسرش بهزاد به دبی نقل مکان کردند و حتی نگار اولین فرزندش را در دبی به دنیا آورده است. در حال حاضر نیز نگار در کنار همسر و فرزندش ساکن یکی از لاکچری‌ ترین و گران قیمت‌ ترین محله‌ های دبی می‌ باشد و به فعالیت های خود می پردازد.

سوالات تداول

  1. نگار رکنی با چه کسی ازدواج کرد؟

    نگار با یک بچه پولدار تهرانی به نام بهراد که گالری طلا و جواهر داشت ازدواج کرد.

  2. نگار قبل از این که به ترکیه برود به چه کاری مشغول بود؟

    نگار در تهران طراحی لباس می کرد و مزون داشت.

  3. نگار اولین بار چه گونه در فضای مجازی به شهرت رسید؟

    نگار عکس های عروسی مجلل خود با بهراد را در فضای مجازی پخش کرد و این کار باعث شد که او حسابی دیده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :