در این قسمت از مقاله سعی داریم به بیوگرافی نورا دایی، نسبت آن با علی دایی، عکس های نورا، مادر نورا و محل زندگی او بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، شما دوستان را با این افراد متشخص آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید.

نورا دایی کیست؟

نورا دایی کیست؟

نورا دایی، دختر کوچیکتر علی دایی یکی از فوتبالیست های ایرانی برجسته و پرافتخار کشور عزیزمان است که به عنوان قهرمان و نیز ورزشکار محبوب در عرصه فوتبال توانسته علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند. علی دایی، در سال ۱۳۸۳ در ایران با خانمی به نام مونا فرخ آذری، که نسبت خانوادگی دوری با هم داشتند ازدواج کرد.

حاصل این ازدواج در سال ۱۳۸۸دختری به نام نورا می باشد که علی به آن علاقه زیاد و خاصی دارد. در واقع می توان گفت: نورا دختر دوم علی دایی است که در سال ۱۳۸۸ در تهران متولد شد و امروزه از نام و عکس آن در رسانه ها کمتر منتشر شده است؛ چرا که این شخصیت بزرگ صاحب دختر دیگری به نام دنیز که در خارج از کشور می باشد.

حالا همه چیز علی دایی، دوستی و ابراز علاقه شدید آن به دخترش نورا هست، زمانی که علی دایی برای تمرینات فوتبال خود به سالن می رفت او را همراهی می کرد و علی دایی از این بابت بسیار خوشحال می شد.

در پایان این قسمت باید گفت: از نورا، به عنوان یک دختر ورزشکار محبوب و پرطرفدار، در رسانه ها سخنی به میان نیامده و تنها علاقه شدید پدرش نسبت به او باعث معروفیتش شده است.

نورا دایی چه نسبتی با علی دایی دارد؟

همان طور که قبلا ذکر شد، نورا، دختر کوچکتر علی دایی است که ابراز علاقه شدیدی به او دارد و این ابراز علاقه را می توان در عکس هایی که در اینستاگرام، مشاهده نمود. طبق آمار منتشر شده از بیوگرافی علی دایی، به عنوان شخصیتی محبوب و دوست داشتنی، می توان گفت: علی دایی، دوبار ازدواج کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی اروین انگاپت و همسرش + حرکات نمایشی او

یک ازدواج موفق آن در ایران و ازدواج ناموفق آن در خارج از کشور صورت گرفته است به همین خاطر از همسرانش صاحب دو فرزند دختر به نام نورا و دنیز می باشد. دنیز، دختر اول علی دایی و نورا، دختر دومش می باشد که البته دنیز، در خارج از کشور و نورا، در ایران کنار خانواده همراه پدر و مادرش زندگی می کند.

در هر حال علی دایی، به دخترش نورا، علاقه شدیدی دارد به همین خاطر سعی می کند بیشتر اوقات او را در هر مجالسی با خود همراه ببرد. همچنین این استوره فوتبال، گالری جواهر فروشی دارد که به خاطر علاقه شدید به دخترش نورا، نام گالری اش را از روی نام دخترش به نام گالری نور انتخاب کرده است.

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم

عکس های نورا دایی را در کجا مشاهده کنیم؟

بهتر است جهت دیدن عکس های نورا، به سایت اینترنتی مربوطه مراجعه کرد و پس از کمی جستجو در گوگل، عکس های نورا را دید. البته عکس های نورا، بیشتر به همراه پدرش علی دایی است چرا که علی دایی علاقه خاصی به فرزندش نورا دارد.

شایان ذکر است، اکثر عکس های نورا ، که در اینترنت مشاهده می کنید به همراه پدرش در کشور آمریکا و عکس های تولدش در کافه می باشد که می توانند از عکس های زیبا و دیدنی آن ها در اینترنت به حساب آیند.

همچنین عکس های نورا با پدرش را می توان در تعطیلات نوروزی، که به کالیفرنیای آمریکا سفر کرده بودند را در گوگل جستجو و مشاهده کرد. علی دایی در کنار دخترش نورا، عکس های زیادی را گرفته و در سایت های معتبر منتشر شده که این نشان دهنده علاقه خاص و شدید آن به دخترش نورا می باشد.

در حال حاضر بیشتر عکس های نورا با پدرش را اکثر رسانه ها به تصویر کشیده اند که بر خلاف تصور که دارای دو فرزند دختر است از نورا بیشتر عکس منتشر کرده اند. بنابراین عکس های منتشر شده از علی دایی در کنار دخترش، نشان از عشق ورزیدن، دوست داشتن، ابراز علاقه شدید و نیز رابطه خوب پدر و دختر با یکدیگر است.

آیا نورا دایی در اینستاگرام فعالیت دارد؟

با وجود این که نورا، دختر ورزشکار محبوب بین المللی محسوب می شود هیچ گونه پیجی در اینستاگرام ندارد و تا کنون هیچ فعالیتی در این زمینه در مورد آن مشاهده نشده است. همچنین هیچ گونه عکسی از نورا و دنیز به همراه پدرشان علی در فضای مجازی منتشر نشده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی مرژاک رپر تکنیکی و نسل 3 به همراه حواشی جدید او

مادر نورا کیست؟

همان طور که قبلا ذکر کردیم نورا، دختر علی دایی است که از مادری ترک زبان به نام مونا فرخ آذری، در سال ۱۳۸۸ متولد شده که از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه هم می باشند که در عکس های آن ها این شباهت مشهود است و علی دایی به عنوان پدر علاقه زیادی به آن ها دارد.

مونا فرخ آذری، مادر نورا می باشد که همانند پدرش از ترک زبان و اهل اردبیل است و در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است. او هم اکنون به عنوان همسر فعلی علی دایی و کارشناس ارشد مهندس صنایع غذایی است که دستی توانا در این زمینه و زمینه های مختلف دارد.

او در کنار همسرش صاحب مقام و منسب می باشد که توانسته به عنوان فردی فعال و با تجربه در زمینه ها و حوزه های مختلف تجاری و اقتصادی بسیار موفق بوده و نیز پله های ترقی را بالا رود.

نورا فرزند کدام همسر علی دایی می باشد؟

نورا، فرزند همسر فعلی علی دایی بهترین فوتبالیست جهان که به نام مونا فرخ آذری است؛ او اهل اردبیل و ساکن تهران است.

نورا کجا زندگی می کند

نورا کجا زندگی می کند؟

نورا دختر در پایتخت ایران، منطقه نیاوران تهران، کنار پدر و مادرش زندگی می کند و این احتمال وجود دارد که نورا، برای زندگی و ادامه تحصیل خود به خارج از کشور سفر کند.

نورا دایی چند سال سن دارد؟

نورا دایی، متولد آذرماه ۱۳۸۸ است به گونه ای که دهه هشتادی است. او ۱۴ سال سن دارد و زمانی که علی دایی با مادر نورا در سال ۱۳۸۳ ازدواج کرد بعد از ۵ سال صاحب فرزندی به نام نورا شدند.

سوالات متداول

 1. آیا نورا پیج اینستاگرام دارد؟

  در پاسخ به این سوال باید گفت: در حال حاضر نورا دایی به طور رسمی هیچ گونه پیچی ندارد و تنها عکس های منتشر شده از آن فقط در کنار پدرش همراه با لبخندش می باشد.

 2. آیا نورا دایی دختر همسر فعلی علی دایی است؟

  او فرزند مشترک علی دایی و مونا فرخ آذری همسر فعلی علی دایی است که ثمره ازدواجشان پس از مدت ۵ سال می باشد.

 3. آیا نورا دایی ساکن لندن است؟

  او به همراه پدر و مادرش در تهران زندگی می کند و ساکن ایران است در صورتی که خواهر ناتنی اش دنیز، ساکن لندن می باشد.

 4. نورا دایی چند سال سن دارد؟

  او متولد سال ۱۳۸۸ می باشد و نزدیک به ۱۴ سال سن دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :