یکی از هنرمندان و سلبریتی های اینستاگرام کشورمان اقای امید علومی است که توانسته در چند حرفه فعال باشد و به خوبی دیده شود.او مسیرهای زیادی را برای رسیدن به موفقیت پیموده و حال می توانیم از ایشان به عنوان یک فرد حرفه ای با پشتکار بالا در دنیای هنر یاد کنیم.

بیوگرافی امید علومی

امد علومی یکی از خوانندگان مطرح کشور عزیزمان ایران است.او متولد ۲۳ابان سال ۱۳۶۶ هجری شمسی می باشد.او علاوه بر اینکه در عرصه خوانندگی فعالیت دارد و بسیار موفق در این زمینه است در عرصه های دیگر هنری هم چون بازیگری فعالیت چشم گیری دارد.او در ابتدا و در دوره کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر مشغول به تحصیل بود که ناگهان سر از هنر و دانشکده هنر در آورد.او در دانشگاه هنر جندین ترم موسیقی خواند و سپس وارد خانواده بزرگ سینما شد.امید علوی در فیلم شیرین قناری بود.

فیلم های امید علومی

فیلم های امید علومی

وارد شدن او به این عرصه توسط یک آشنا خانوادگی اتفاق افتاد.قضیه این گونه بود که برای ساخت موسیقی یک فیلم او را به آقای توحید پرست معرفی می کنند، و از شانس خوب امید علومی ، پیشنهاد بازیگری به او داده می شود و حتی در اولین تجربه به وی نقش اول سپرده می شود که البته در نهایت این فیلم توقیف شد و هرگز اکران نشد.

کار بازیگری بعدی او در فیلمی به نام دریا بوده است.این فیلم در سال ۱۳۹۳ فرآیند فیلم برداری آن آغاز شده بود.یکی از همکاران امید علومی در این فیلم خانم سحر قریشی بوده است.لازم به ذکر است که تیتراژ و آهنگ این سریال یکی از آثار و هنرنمایی های آقای امید علومی می باشد.که همین امر باعث به وجود آمدن شایعه ای شد که خانم سخر قریشی را علت ئارد شدن امید علوی به دنیای بازیگری می دانست.که البته امید علومی و سحر قریشی این شایعه را تکذیب کردند.

ازدواج سحر قریشی با امید علومی

پس از پخش شدن شایعه در محوریت ازدواج این دو نفر ،در طی مصاحبه ای که با امید علومی داشتیم متوجه شدیم که در مرحله آشنایی هستند و برای آشنایی بیشتر به یک دیگر محرم شده اند.اما این ازدواج زیاد تداوم نداشت و بعد از چند ماه سحر قریشی خود را مجرد خواند و اعلام کرد که هیچ ارتباطی یا آقای علومی ندارد.عدم حضور امید علومی و سحر قریشی در محافل هنری مهر تاییدی بر جدایی این دو پس از مدت کوتاهی بود. اما از علت جدایی این دو نفر اطلاعات صحیحی در اختیار نداریم و به گفته های سحر قریشی “عدم تفاهم” علت اصلی جدایی این زوج جوان بوده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رضا حقیقی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی به همراه حواشی موجود

بررسی دقیق ازعلایق علومی

از علایق ورزشی او می توان به بازی هایی هم چون تنیس اشاره کرد.او برای مدتی بدن سازی انجام می داده است و در برهه زمانی کوتاهی در ورزش های رزمی فعالیت داشته است.او علاقه به ویژه ای به موسیقی به خصوص گیتار دارد.شیک پوشیدن از اموری است که تا به حال نشده که او از این امر غافل شود.ا عاشق مرتب بودن و زیبا دیده شدن است. اقای علومی حضور در کار مدلینگ را بی تاثیر بر این رفتارش نمی داند.آقای علومی خیلی اهل مطالعه نیست اما هر زمان که فرصت کند کتاب می خواند.کتاب های رمان بیشتر مورد توجه ایشان قرار گرفته اند.اینستاگرام امید علومی پر از ویدئو و عکس هایی است که علایق او را به خوبی نشان می دهد.

آهنگ های امید علومی

از جمله آثار او می توان به اهنگایی به نام عشق جدید ،تقاص ،بیراهه ،پشیمون میشی ،خیال تو ، حس خوبی نیس ،دریا کنار ،ثانیه ها ،بی منت ، گمت کردم اشاره کرد.او آلبوم هایی به نام “بهونه” و “استرس” نیز منتشر کرده است.امید علومی در عین خیالتم نیست.

آهنگ های امید علومی

امید علومی در دنیای موسیقی یا بازیگری

امید می گوید که تعداد زیادی از افراد او را سرزنش کرده اند که چرا دائما در حال تغییر مسیر است و مسیر خوانندگی و بازیگری را باهم طی می کند؟ اما در پاسخ به این حرف ،امید می گوید”فقط تحمل می‌کنم. چه کاری می‌شود کرد؟! بازیگر هستی می‌روی یک آلبوم موسیقی می‌دهی می‌گویند همه بازیگرها می‌خواهند خواننده شوند. خواننده هستی می‌روی سمت بازیگری، می‌گویند همه خواننده‌ها بازیگر شدند.” به هر صورت امید متعقد است که زیاد نبید پیگیر حرف کسانی شد که هیچ اطلاعات مفید و کاملی ندارند.

جواب امید علی در مواجه با کسانی که او را بچه پولدار خطاب کردند و گفته اند پول باعث گسترده شدن زمین حرفه او شده است این گونه بود “اینکه مثلا امید علومی بچه مایه‌دار است و پول داده تا بازی کند وگرنه خودش چیزی برای ارائه ندارد یا با پول خواننده و بازیگر شده وگرنه نه صدا دارد و نه قیافه و… . تا دل‌تان بخواهد این حرف‌ها را شنیده‌ام.”

امید علومی نیز در پاسخ به شایعات و حرف و حدیث هایی که درباره او و سحرقریشی ساخته شده است گفته است که این مسائل برای او اهمیتی ندارد و زندگی او را تحت تاثیر قرار نمی دهد.امید علومی: تا دل‌تان بخواهد و حرف‌های مشابه که همگی فقط قضاوت بدون شناخت و آگاهی است.

این مطلب را هم بخوانید
بازیکن های تیم ملی ایران که توسط کیروش به جام جهانی قطر دعوت شده اند

سوالات متداول

  1. امید اهل کجاست؟

    او اهل تهران است.

  2. نام همسر سابق امید علومی چه بود؟

    نام همسر سابق او ،سحر قریشی است.

  3. امید علومی متولد چه تاریخی است؟

    او متولد آبان ماه سل ۱۳۶۶هجری شمسی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :