پل جورج یا پال کلیفتون آنتونی جرج یکی از ورزشکاران حاضر در رقابت های بسکتبال nba می باشد که از سطح فنی و کیفی خوبی برخوردار می باشد. وی هم اکنون در تیم لس آنجلس کلیپرز فعالیت و عضویت دارد.

پل جورج کیست؟

پل جورج کیست؟

پل جورج از بسکتبالیست های حرفه ای حاضر در مسابقات و رقابت های بسکتبال ان بی ای می باشد که متولد ۲ مه ۱۹۹۰ است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. وی در سال ۲۰۱۰ به تیم ایندیانا پیسرز پیوست و در واقع با حضور در این تیم گام در مسیر بسکتبال حرفه ای گذاشت. وی تا سال ۲۰۱۷ نیز در تیم ایندیانا حضور داشت اما در این سال به تیم اکلاهما سیتی تاندر پیوست و به مدت دو سال تا فصل نقل و انتقالاتی سال ۲۰۱۹ در این تیم حضور داشت. پل جورج در سال ۲۰۱۹ به تیم لس آنجلس کلیپرز پیوسته است و هم اکنون نیز در این تیم حضور دارد.

عکس های پال جورج را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این بسکتبالیست حرفه ای می توان به سایت های خبری ورزشی مختلف مراجعه کرد. همچنین مرورگر گوگل گزینه مناسب می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام پل جورج چیست؟

ظاهرا این بازیکن در فضای مجازی و اینستاگرام حضور ندارد.

جوایز و افتخارات پل جورج

این بازیکن تاکنون به قهرمانی های متعددی در لیگ بسکتبال nba دست پیدا کرده است. ۵ قهرمانی در رقابت‌های آل استار nba و سه قهرمانی در رقابت‌های باشگاهی nba از جمله این قهرمانی ها می باشد.

چه حاشیه هایی برای پال جورج به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای پال جورج به وجود آمد؟

از مطرح ترین حواشی که برای پل جورج اتفاق افتاده است می توان به مصدومیت شدیدش در جریان بازی آماده‌سازی تیم ملی آمریکا اشاره کرد.

این مطلب را هم بخوانید
اسامی سلبریتی های استقلالی که تعصبی طرفدار این تیم هستند

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

وی هم اکنون در تیم لس آنجلس کلیپرز مشغول به بازی می باشد . وی پیش از این در فصل ۲۰۱۹_۲۰۱۸ در تیم اکلاهما سیتی تاندر حضور داشت.

همسر این بازیکن کیست؟

پل جورج تاکنون در مورد زندگی شخصی و متاهلی خود مصاحبه ای را انجام نداده است و مایل نیست در این باره صحبت کند.

ملیت این بازیکن

این بازیکن در کشور آمریکا متولد شده است و ملیتی آمریکایی دارد.

سوالات متداول

 1. پل جورج کیست؟

  جورج از بسکتبالیست های حرفه ای حاضر در مسابقات و رقابت های بسکتبال ان بی ای می باشد که متولد ۲ مه ۱۹۹۰ است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. وی در سال ۲۰۱۰ به تیم ایندیانا پیسرز پیوست و در واقع با حضور در این تیم گام در مسیر بسکتبال حرفه ای گذاشت.

 2. ملیت پل جورج کجایی می باشد؟

  این بازیکن در کشور آمریکا متولد شده است و ملیتی آمریکایی دارد.

 3. چه حاشیه هایی برای پال جورج به وجود آمد؟

  از مطرح ترین حواشی که برای پل جورج اتفاق افتاده است می توان به مصدومیت شدیدش در جریان بازی آماده‌سازی تیم ملی آمریکا اشاره کرد.

 4. این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

  وی هم اکنون در تیم لس آنجلس کلیپرز مشغول به بازی می باشد و قبل از آن در تیم اکلاهما سیتی حضور داشت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :