پل واسیکا از آن دسته از بازیکنان پوکری بوده است که از دوران کودکی به این رشته پرداخته است و سپس در دوران جوانی با کار کردن در رستورانی شاهد بازی های زیادی بوده است. او رفته رفته اعتماد به نفس خود را بدست می آورد و سعی می کند که در بازی های رسمی شرکت کند و پس از مدتی که نخستین حضور خود را پیش رو دارد، او تصمیم می گیرد که تمام انرژی خود را برای برنده شدن در این بازی بگذارد و در یک حضور ناباورانه جایزه ویژه را از آن خود می کند و نام خود را به همه می شناساند. در ادامه این مقاله به معرفی این قهرمان می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی پل واسیکا از چه قرار می باشد؟

بیوگرافی پل واسیکا از چه قرار می باشد؟

گفته می شود که این بازیکن حرفه ای پوکر در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۱۹۸۱ میلادی در شهر دالاس آمریکا متولد شده است. او از دوران کودکی به ورزش های مختلفی از جمله والیبال ، دو و میدانی، دوچرخه سواری و برخی دیگر از رشته علاقه زیادی داشت و بیشتر اوقات خود را به این ورزش ها می گذراند اما در کنار این بازی ها او به بازی های فکری نیز علاقه خاصی داشته تا جایی که با دوستان خود همیشه پوکر بازی می کرده است. ذهن او بسیار تیز بود و به همین خاطر در دوران دبستان به عنوان شاگرد ممتاز مدرسه معرفی شد. این روند تا دوران دانشگاه هم ادامه داشت و تا اینکه دروس خود را تمام کرد و برای اینکه پولی پس انداز کند در رستورانی مشغول به کار شد. در آنجا افرادی را می دید که پوکر بازی می کردند و جرقه ورود او نیز به دنیای پوکر زده شد.

آیا پل واسیکا پوکر باز ماهری است؟

پل واسیکا آمریکایی در حالی در رستوران کار می کرد که همیشه بازی های دیگران را تحت نظر داشت و از این لحاظ همیشه دست های آنها را حدس می زد. رفته رفته او به این بازی علاقمند شد و از آنجایی که او از دوران کودکی نیز به این بازی ها علاقه داشت خیلی زود توانست تکنیک های مختلف آن را یاد بگیرد. بلک جک بازی بود که او شروع به یادگرفتن آن کرد و در اولین بازی رسمی خود موفق شد همه را متعجب کند و با ۱۰۰ دلاری که در جیب داشت آن را تبدیل به ۱۷ هزار دلار کرد.

فینال پل واسیکا در بازی های مختلف برگزار شده بود و رفته رفته او در مسابقات زیادی شرکت کرد و به مسابقات نهایی راه یافت. در این بازی ها او همیشه تکنیک های مختلفی را که در ذهن خود یاد داشت ارائه می کرد و به خوبی تمام حرکات حریفان خود را زیر نظر می گرفت و در موقع خاص خودش حرکات خوبی را انجام می داد و سعی می کرد تا حریفان خود را دست کم نگیرد.

بهترین تورنمنت های پل واسیکا کدام ها بودند؟

بهترین تورنمنت های پل واسیکا کدام ها بودند؟

در سال ۲۰۰۶ میلادی این بازی در مسابقاتی به نام هولدم نامحدود شرکت کرده بود که در نهایت موفق شد در بین تعداد زیادی از شرکت کنندگان به رتبه چهاردهم دست یابد. در آن سال این بازیکن موفق شد تا جایزه ۵ هزار دلاری را برنده شود. اما او ناامید نشده بود و دوباره در همان سال در همین سبک اسم نویسی کرد و ورودی را پرداخت نمود و منتظر زمان بازی ها نشست تا بتواند جبران کند. در زمانی که دوباره بازی ها آغاز شد این بازیکن رتبه خود رد جدول را تنها ۲ رتبه بهبود بخشید و در جایگاه دوازدهم ایستاد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی آزاده اکبری همسر هیچکس که باعث بسته شدن پیج تتلو شد

یک سال پس از آن هم دو باره در همین رقابت ها ثبت نام کرد و اما این بار موفق شد تا جایزه ویژه ۲۳ هزار دلاری را به جیب بزند. اما در سال ۲۰۰۹ میلادی او موفق شد تا جایزه نقدی ۲۵ هزار دلاری را نیز برنده شود و پس از آن چند سالی به دلایل مختلف از میدان مسابقات دور بود و سپس در سال ۲۰۱۳ میلادی دوباره وارد مسابقات شد و موفق شد تا دوباره این جایزه را برنده شود.

بازی های مهم پل واسیکا در کجا برگزار شد؟

بازی های مهم پل واسیکا در کجا برگزار شد؟

او تا به حال بازی های مهمی را در مسابقات مختلف انجام داده است و برخی از این بازی ها در مقابل افرادی بوده است که سال ها در این رشته بازی می کنند و توانسته اند که جایزه های بسیاری را برنده شوند و افتخار آفرینی کنند. اما زمانی که در مقابل این بازیکن تازه وارد قرار می گرفتند در ابتدا بر این باور بودند که بازی راحتی دارند اما در طول مسابقه به این نکته پی می برند که سخت در اشتباه بوده اند و حتی برخی از آنها بازی هایشان را واگذار می کردند. می توان به نامداری مانند جو هاشم، تی پی کلوتیه، نام لی، الی الزرا، شنون الیزابت و چند بازیکن معروف دیگری اشاره کرد که در مقابل این بازی کن نشسته اند اما در نهایت بازنده بوده اند.

برای مثال این بازیکن در فینال یکی از مسابقات چاد براون معروف را شکست داد و به تنهایی جایزه ۵۰۰ هزار دلاری را به نام خود ثبت کرد. در بازی های جهانی هم عملکرد قابل قبولی داشته است و در یک دور از این بازی های موفق به کسب ۱۰ هزار دلار شده بود. اطلاعات تکیملی در ویکی پدیا پل واسیکا نیز ارائه شده است.

پل واسیکا دنور

پل واسیکا دنور

گفته می شود که این بازیکن در این شهر زندگی می کند. داستان او از این قرار است که زمانی که وارد این شهر می شود، به آن علاقمند شده و از آنجایی که در آن بازی های زیادی برگزار می شود تصمیم گرفته است تا یک خانه بگیرد و در آن ساکن شود و از بازی های آن لذت ببرد.

پل واسیکا در WSOP چه دستاوردی داشته است؟

پل واسیکا در WSOP چه دستاوردی داشته است؟

مسابقات جهانی یکی از اهداف هر بازیکنی محسوب می شود و به همین خاطر روی آن برنامه های خاصی دارند. این بازی ها شرکت کنندگانی از سراسر جهان دارند و در آن همه می توانند با داشتن شرایط لازم شرکت کنند. ورودی این بازی ها بنا بر حسب نوع بازی مختلف می باشند. پل واسیکا نیز در این بازی ها بارها شرکت کرده است که در آخرین بار وی به نیمه نهایی راه یافته بود اما نتوانسته بود که حریف خود را شکست دهد و در نهایت در رتبه چهارم ایستاد.

زندگینامه پل واسیکا از چه قرار است؟

زندگینامه پل واسیکا از چه قرار است؟

پل واسیکا زندگی نامه جالبی دارد. او در دوره کودکی به بازی های فکری علاقه خاصی داشت و در دوره نوجوانی هم به ورزش های مختلفی می پرداخت. در زمانی که مدرسه می رفت نیز شاگرد زرنگ بود و دروس خود را تا دانشگاه و مقطع لیسانس هم ادامه داد و پس از آن در رستورانی کار کرد و از آنجا با بازی پوکر آشنا شد و سپس وارد این رشته شد و تا به حال هم جوایز زیادی را با شرکت در تورنمنت پوکر از آن خود کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
علت مهاجرت شادمهر عقیلی چیست؟ آیا او دست در جیب مردم می کند؟

کلیپ های پل واسیکا در چه زمینه هایی است؟

اگر سری به سایت های مخصوص بازی های پوکر بزنید، در حال حاضر کلیپ هایی را  از این بازیکن می بینید که در حال بازی می باشد. همچنین در برخی دیگر نیز می توانید کلیپ های پل واسیکا را در حالی مشاهده کنید که او را در حال آموزش این بازی ببینید. او از زمانی که اسم و رسم در آورده است سعی می کند تا داشته های خود را برای علاقمندانش به اشتراک بگذارد و همه را از تکنیک های موجود با خبر کند.

آیا عکس پل واسیکا در اینستاگرام وجود دارد؟

برای اینکه بتوانید به تصاویر این بازیکن را مشاهده کنید باید راه های مختلفی را امتحان کنید. برخی از سایت ها هستند که تصاویر او را به اشتراک می گذارند. همچنین برخی از تصاویر او نیز وجود دارند که در شبکه های اجتماعی مختلف دست به دست می چرخد که اینستاگرام از مهمترین آنها می باشد.

درآمد این بازیکن چقدر است؟

در برخی از سایت های پوکر آمده است که او تا به حال جایزه های زیادی را برنده شده است و می توان برآورد کرد که این بازیکن از شرکت در مسابقات مختلف تا به حال توانسته است که بیش از ۸ میلیون دلار را به جیب بزند. این در حالی است که این بازی کن از تکنیک های نابی در بازی ها استفاده می کند و تا به حال در مقابل بازیکنان بزرگی به برتری دست یافته است. درآمد پل واسیکا به طور دقیق مشخص نشده است.

همسر این قهرمان کیست؟

همسر این قهرمان کیست؟

تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد همسر این بازیکن وجود ندارد و گفته می شود که این بازیکن مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است. همچنین در مورد دوست دختر او نیز اطلاعاتی در دست نیست و نمی دانیم که او تا به حال با چند نفر رابطه داشته است. برخی ها می گویند که او یک آدم منزوی می بادش و دوست ندارد که با کسی رابطه داشته باشد. اما برخی ها می گویند که او در حال حاضر با یکی در ارتباط است اما دوست ندارد که رسانه ای شود.

سوالات متداول

پل واسیکا چقدر درآمد دارد؟

این بازیکن تا به حال موفق شده است تا در جام های زیادی شرکت کند و تا به حال بیش از ۸ میلیون دلار را به جیب بزند.

آیا پل واسیکا ازدواج کرده است؟

در این رابطه اطلاعات ضد و نقیضی وجود دارد و برخی ها می گویند که او با یکی رابطه دارد اما دوست ندارد رسانه ای شود.

پل واسیکا در مسابقات جهانی جایگاه چندم را برنده شده است؟

این بازیکن یک بار در این رقابت ها شرکت کرده است که در آن موفق شد در رتبه چهارم بایستد و جایزه را برنده شود.سوالی اضافه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :