برداشت پرفکت مانی یکی از مشکلات افرادی است که در بازار ارز های دیجیتال به فعالیت پرداخته اند و قصد دارند با ارزهای پرفکت مانی بتوانند برداشت و انتقال بهتری داشته باشند. یکی از مهم ترین خدمات این سیستم، خرید و فروش ووچر پرفکت مانی است به همین علت قصد داریم در ادامه در رابطه با نحوه انتقال و پرداخت ارز های دیجیتال مطالبی را برای شما ارائه دهیم و در مورد این که چگونه در ایران می توانیم کیف پول پرفکت مانی را برای خود داشته باشیم صحبت کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

قبل از هر توضیحی ابتدا به مقالات زیر توجه داشته باشید :

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی چیست؟

سیستم پرداخت برخط یا آنلاین پرفکت مانی یکی از بهترین کیف پول های بین المللی است که افراد بازار های آنلاین توانسته اند از این طریق در سریع‌ ترین زمان ممکن با امنیت به خرید و فروش و پرداخت بپردازند و از این روش به راحتی بدون هیچ مشکلاتی اضافه‌ ای در بازار خرید و فروش آنلاین به فعالیت بپردازند. این سیستم می تواند تمام انواع ارزهای دیجیتال در حساب کاربری شما ذخیره و دریافت سود ماهیانه به ازای ذخیره ارزهایتان کند.

چگونه از پرفکت مانی می توانیم پول برداشت کنیم؟

برای انتقال انواع پرفکت مانی می توان چند روش را انتخاب کنید. باید بگوییم برداشت از طریق کیف پول پرفکت مانی نسبت به دیگر کیف پول های ارزهای دیجیتالی بسیار راحت است و افراد همه از آن راضی هستند. به همین علت ما در ادامه قصد داریم در این زمینه اطلاعاتی را شرح دهیم و چگونگی برداشت پول از پرفکت مانی را شرح خواهیم داد.

حواله بانکی

یکی از روش‌ هایی که می‌ توانید برای برداشت پول از کیف پول پرفکت مانی انتخاب کنید و همینطور آن را برای خود انجام دهید، حواله بانکی است. از این روش می توان به حساب بانکی آنلاین و برخط خود متصل شد و هرچه مدنظر است را برداشت کرد به عنوان نمونه اگر برای بعضی سازمان های دیگر که با آن ها همکاری دارید بخواهید پولی را منتقل کنید فقط می توان از طریق حواله بانکی این کار را انجام داد.

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

ارز الکترونیک

یکی از ویژگی هایی که که این سیستم دارد این است که همه ارزهای الکرترونیکی را هر چه قدر که بخواهد برداشت و انتقال می دهد. می توانید به سایت اصلی این سیستم مراجعه کنید و از این طریق به راحتی به اطلاعات کامل تری دست یابید.

این مطلب را هم بخوانید
آنا وکیلی و رامین رضاییان با هم در رابطه هستند؟

کارت هدیه مسترکارت و ویزا کارت پیش پرداخت

یکی دیگر از امکاناتی که این سیستم در اختیار افراد قرار می دهد این است که افراد با کارت های پیش پرداخت و مستر کارت بتوانند آنلاین برای خرید های خود ایمن عمل کند.

معتبر ترین صرافی های برای برداشت پول از پرفکت مانی کدامند؟

میهن پرداخت یکی از بهترین صرافی های آنلاین فعال برای برداشت پول از این سیستم است. این سیستم یکی از بهترین و معتبر ترین صرافی های آنلاین است که در حال حاضر به عنوان یک سایت ایرانی در حیطه خدمات پرداخت های جهانی و بین‌ المللی فعالیت حرفه ای را ارائه می دهد و کاربران می توانند برای شارژ حساب خود از این سایت به بهترین نحو ممکن خرید خود را انجام دهند.

شارژ حساب پرفکت مانی

در این شیوه پرداخت حساب پرفکت مانی می توانید آن را به صورت اتوماتیک آنی با بهترین قیمت تهیه کنید. پرفکت مانی یک کیف پول آنلاین می باشد که از طریق آن می توانید خرید های آنلاین خود را انجام دهید و یا از این طریق درآمد خود را دریافت کنند. این سیستم یکی از سایت های پرداخت آنلاین است که کسب و کار های اینترنتی را مدیریت می کند. در صورت استفاده از این سیستم شما می توانید بدون این که کارت های اعتباری بین المللی و یا حساب های بانکی بین المللی داشته باشید از آ به خوبی استفاده کنید.

باز کردن حساب در پرفکت مانی چگونه است؟

در مرحله اول لازم است که اطلاعات حقیقی تان بدون هیچ تغییری وارد سایت شود چون اگر این اطلاعات نادرست باشد احراز هویت به مشکل می خورد. بعد از این که اسم حساب کاربری شما به دلخواه انتخاب شد و این اسم هیچ ربطی به سیستم احراز هویت ندارد. باید بگوییم که شماره موبایل خود را در بخش فکس یا شماره تلفن وارد کنید تا برای تایید شماره همراه پیام ارسال شود. بعد از آن اگر حساب شخصی شما بعنوان شخصی ساخته شد گزینه Personal و اگر تجاری ساخته شد گزینه بیزینس را انتخاب کنید و در قدم بعد همه قوانین سایت را تایید کنید تا تمام مرحله های احراز هویت شما با موفقیت انجام شود.

آیا برداشت پرفکت مانی در هر کارگزاری متفاوت است؟

آیا برداشت پرفکت مانی در هر کارگزاری متفاوت است؟

برداشت این سیستم در کارگزاری های مختلف متفاوت نیست و شما نمی توانید تفاوت خاصی را در کارگزاری های گوناگون برای این سیستم مشاهده کنید. این موضوع یکی از مزایای اصلی پرفکت مانی گفت شده است. برای اطلاعات کامل تر می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و از این طریق به راحتی به اطلاعات کاملی دست یابید.

کارمزد برداشت پول در پرفکت مانی چقدر می باشد؟

کارمزد این سیستم بستگی به این دارد که شما چه مدل تراکنشی را قصد دارید انجام دهید کاملا فرق دارد. برای هر خدماتی که به شما داده می شود میزان کارمزدی که از شما گرفته می‌ شود کاملاً متفاوت است.

سقف برداشت پرفکت مانی چقدر است؟

سقف تراکنش در این سیستم رابطه نزدیکی با سطح احراز هویت شما در این سیستم ندارد و می توان بدون انجام وریفای از حساب خود برداشت زیاد و بدون هیچ محدودیتی داشت و این برداشت هیچ محدودیتی در میزان ندارد.

حداقل برداشت پرفکت مانی چقدر می باشد؟

با توجه به این که یکی از مشکلات سیستم پرداخت پرفکت مانی قابل بازگشت نبودن عملیات می باشد، باید حداقل برداشت پرفکت مانی خود را انجام دهید تا اگر که اشتباهی رخ داد ضرر چندان زیادی نکنید به همین علت حداقل برای برداشت پرفکت مانی وجود ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ژینوس احمدی شاخ اینستاگرام و مدیر سایت شرط بندی بت برتر

آیا برداشت پرفکت مانی برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟

جالب است بدانید  که برداشت پرفکت مانی برای افراد ایرانی هیچگونه محدودیتی نداشته حتی در شرایط سخت و تحریم های متعدد ایران از سمت کشورهای دیگر باز هم خدمات پرفکت مانی در اختیار مردم ایران بود و شما می توانید در این بخش نحوه برداشت وجه از پرفکت مانی در کشور ایران را آموزش ببینید در اولین مرحله که از طریق حساب بانکی خود به حساب بانک آنلاین شخص سوم مراجعه کنید و برای برداشت پول خود اقدام کنید.

در مرحله بعد فرصت دارید که موجودی خود را از حساب خود در پرفکت مانی به حساب شخص دیگری در سیستم های پرداخت الکترونیکی انتقال دهید. کارت های هدیه پرفکت مانی به کاربران این فرصت را می دهد تا کارت های اعتباری خود را به صورت آنلاین در یک حساب پرفکت مانی خریداری کند. به عنوان مثال با این کارت‌ های هدیه که در اختیار دارید، می توان برای خرید مطمئن و معتبر در هر کجا از کارت های ویزای اعتباری پیش پرداخت، خرید کنید.

نحوه تبدیل انواع ارز ها برای برداشت پرفکت مانی چگونه است؟

طریقه تبدیل انواع مختلف ارزها برای برداشت این سیستم شبیه برداشت پول از صرافی برای دریافت ارز های دیجیتال متعدد است. با توجه به این که وارد کدام سایت پرفکت مانی از درگاه صرافی مورد نظر شدید احتمالا فرآیند این کار متفاوت باشد ولی در هر صورت تا چه میزان تصمیم برداشت پول داشته باشید، می توانید شبیه راه برداشت ارزهای دیجیتال عمل کنید.

در پرفکت مانی چه ارز هایی می توان برداشت کرد؟

این سیستم و نحوه برداشت از این سیستم و این که سقف برداشت این سیستم تا چه میزان می باشد و شارژ و برداشت این سیستم چه مرحله هایی دارد، همه سوال هایی می باشد که در ذهن اکثر کاربرانی که جزئیات ارز دیجیتال مسلط هستند دارد. در  قسمت های قبل از آموزش واریز و برداشت پرفکت مانی و برداشت از سایت پرفکت مانی اطلاعاتی را خدمت شما شرح دادیم و در رابطه راه های  برداشت پرفکت مانی و این که چگونه از این سیستم برداشت کنیم اطلاعاتی را گفتیم و آموزش این سیستم را نیز خدمتتان شرح دادیم در ادامه نیز به این که در پرفکت مانی چه ارز هایی می توان برداشت کرد خواهیم گفت در ادامه با ما همراه باشید. در این سیستم ارز هایی همانند ارز Bitcoin ، Gold Metal ، USD و EUR را می توان آنلاین برداشت نمود و انتقال داد و علاوه بر آن خرید ارز های دیجیتال از perfect money در صرافی های معروف و امن به صورت بیت کوین و طلا و اتریوم و دیگر ارز های دیجیتال همچنین می تواند صورت پذیرد.

سوالات متداول

 1. سقف برداشت پرفکت مانی چگونه می باشد؟

  سقف برداشت در این سیستم ها هیچ گونه محدودیت و میزانی ندارد.

 2. آیا برای ساختن حساب پرفکت مانی برای افراد ایرانی محدودیت وجود دارد؟

  برای ایرانیان ویژگی هایی وجود دارد که به توان حساب خود را در پرفکت مانی بسازند.

 3. حداقل برداشت این سیستم چگونه است؟

  حداقل برداشت این سیستم بستگی به مقدار پولی است که شما قصد دارید از حساب خود برداشت کنید.

 4. کارمزد هر برداشت از پرفکت مانی چقدر می باشد؟

  مقدار کارمزد هر برداشت و عملیات در این سیستم بستگی به اندازه پولی است که شما برای هر عملیات جابه جا و برداشت می کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :