رپ فارسی یک سبک موسیقی الهام گرفته شده از رپ آمریکایی است. در این سبک ژانر های بسیاری به وجود آمده است. رپ در ایران و در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. در این سبک خوانندگان برای خود القاب متفاوتی انتخاب کرده اند. در این مطلب می خواهیم پیامبر رپ فارس را به شما معرفی کرده و کمی درباره او صحبت کنیم.

  • برای کسب اطلاعات کامل می توانید بیوگرافی کامل “پوریا پوتک” را مطالعه کنید.
پیامبر رپ فارس کیست؟

پیامبر رپ فارس کیست؟

خوانندگان رپ فارسی برای خود القابی را در نظر گرفته اند که در بین مردم نیز با آن ها شناخته می شوند. پدر رپ فارس هیچکس است. سلطان رپ فارس یاس می باشد. امام رپ فارس حصین ابلیس است. شاه یا پدر خوانده رپ فارس پیشرو و … پوتک نیز به عنوان پیامبر رپ فارس معروف شده است. پوریا عرب ملقب به پوتک است. او در تاریخ ۶ تیر سال ۱۳۷۱ به دنیا آمده است. پوتک علاوه بر رپر بودن، آهنگساز بسیار حرفه ای است و یکی از فعال ترین خوانندگان ایران است. او در حال حاضر با همسر خود در اوکراین زندگی می کند.

سبک رپ خوانی او فست رپ یعنی سریع خواندن رپ است و بیش تر به مسائل سیاسی و اجتماعی می پردازد. پوتک به دلیل محتوا و شعر های عالی خود به سرعت پیشرفت کرد و در همان ابتدای کار خود بسیار شناخته شد. او در سال ۱۳۹۴ به دلیل یک تصادف به مدت یک سال در زندان بود. او تا کنون ۱۳ آلبوم منتشر کرده است که در کنار این آلبوم ها تعداد بسیار زیادی سینگل ترک خوانده است. اولین آلبوم پوریا پوتک نسخ بود که ۱۳ ترک داشت. یکی از آلبوم های او پیامبر نام دارد که ۱۳ ترک دارد و در آن ها از خوانندگانی مانند سانبوی، علی مجیدی، نثر و جولس استفاده کرده است.

عکس های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های پوریا عرب می توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید. با سرچ کردن نام او در اینترنت نیز می توانید تصاویر او را مشاهده نمایید. پوتک در یوتیوب نیز فعالیت زیادی دارد که با رفتن به آیدی یوتیوب او می توانید عکس های او را به دست آورید.

این مطلب را هم بخوانید
حواشی ساسی مانکن با راه دادن پورن استار ها به موزیک ویدئو های خود

پیج اینستاگرام پیامبر رپ فارس چیست؟

آیدی پیج اینستاگرام پوتک braveputak@ می باشد. او ۱۲۳ عکس و ویدئو را در صفحه خود به اشتراک گذاشته است. پیج او دارای تیک آبی است که پیدا کردن آن را در بین پیج های فیک و تقلبی بسیار آسان کرده است. تعداد ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر او را دنبال می کنند. پیج پوریا عرب را دنبال کنید تا از کار و نحوه زندگی او مطلع شوید.

آهنگ های پیامبر رپ فارس را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های پیامبر رپ فارس را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده، می توانید به کانال تلگرامی او مراجعه کنید و تمامی ترک های او را دانلود کنید. می توانید در اینترنت نیز نام آهنگ مورد نظر خود را نوشته و آن را دانلود کنید. در وب سایت رسمی این خواننده نیز آهنگ های او موجود می باشد. در وب سایت های اسپاتیفای و ساوند کلاود می توانید مجموعه آهنگ های پوریا پوتک را گوش دهید و دانلود کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. پیامبر رپ فارس چه نام دارد؟

    پوریا عرب که ملقب به پوتک است را پیامبر رپ می گویند.

  2. پیامبر رپ فارس تا کنون چند آلبوم اجرا کرده است؟

    پوتک تا به امروز ۱۳ آلبوم اجرا کرده است.

  3. نام چند آلبوم پیامبر رپ فارس را بگویید؟

    پیامبر، کاناشی و ۳۱۳ از آلبوم های معروف پوتک است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :