زمانی که موسیقی رپ به ایران وارد شد تعداد اندکی از خوانندگان به این سبک روی آوردند. در بین هواداران رپ کسانی که به عنوان رپر های نسل یکی شناخته می شوند به هر کدام از این خواننده ها لقبی داده شده است. یکی از القاب رپر های فارسی، سلطان رپ فارس می باشد که به یکی از رپر های نسل یک یعنی یاس اختصاص دارد. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با این خواننده و فعالیت هایش را ارائه خواهیم کرد.

سلطان رپ فارس کیست؟

سلطان رپ فارس کیست؟

برخی از رپر های نسل یک به خاطر فعالیت و تأثیر زیادی که در موسیقی رپ ایران داشتند دارای لقب و عنواین خاصی هستند و در این میان یاس این لقب را گرفته است. این خواننده از دهه هفتاد زمانی که فقط ۱۶ سال سن داشت به عنوان رپر شروع به فعالیت کرد. او را یکی از موفق ترین رپرهای ایران و جهان می دانند. او با وجود محدودیت های زیادی که برای این سبک در ایران وجود داشت برخلاف دیگر خوانندگان در ایران ماند، که نشان دهنده ارادت خاص این خواننده به کشورش می باشد.

عکس های این رپر را در کجا مشاهده کنیم؟

یاسر بختیاری ملقب به یاس یکی از محبوب ترین خوانندگان نسل جوان است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد. افراد زیادی به دنبال اطلاع از بیوگرافی و اطلاع از برنامه های کاری او دارند. در بسیاری از سایت ها اطلاعات مربوط به بیوگرافی این هنرمند و عکس های متعددی از او منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. همچنین شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام منبع خوبی برای جستجوی عکس های مربوط به این خواننده و تماشای عکس ها هستند.

آهنگ های سلطان رپ فارس را از کجا دانلود کنیم؟

آهنگ های سلطان رپ فارس را از کجا دانلود کنیم؟

یاس بختیاری اولین بار با انتشار ترانه “سی دی را بشکن” در حمایت از یکی از بازیگران به شهرت رسید. او از آن زمان تا کنون ترانه های زیادی را که بیشتر آنها با مضمون مشکلات و معضلات جامعه هستند خوانده است. اگرچه او تاکنون موفق به دریافت مجوز نشده است اما با این حال تمامی ترانه ‌های او در سایت های مختلف گوگل منتشر شده است. برای شنیدن و یا دانلود هر کدام از ترانه های این خواننده فقط کافیست نام ترانه مورد نظر را جستجو کرده تا به آن دسترسی داشته باشید.

این مطلب را هم بخوانید
حواشی مشهورترین رپر های مردادی فعال در رپ فارسی

آدرس پیج اینستاگرام سلطان رپ فارس چیست؟

یاسر بختیاری فعالیت گسترده ای در شبکه اینستاگرام دارد و با انتشار پست ها و مطالب مختلف با هوادارانش ارتباط برقرار می کند. بیش از هشت میلیون نفر کاربر اینستاگرام دنبال کننده پیج شخصی این هنرمند هستند. آیدی پیج اینستاگرام یاس @yastunes می باشد که برای دنبال کردن او در این شبکه باید این اکانت را در اینستاگرام جستجو کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. سلطان رپ فارسی کیست؟

    یاسر بختیاری سلطان رپ فارس لقب دارد.

  2. عکس سلطان رپ فارس را چگونه می توان مشاهده کرد؟

    برای مشاهده عکس های مربوط به این خواننده می توان به سایت های گوگل و شبکه های فضای مجازی مراجعه کنید.

  3. آهنگ این خواننده را از چه طریق می توان دانلود کرد؟

    آهنگ های سلطان رپ فارس در بسیاری از سایت های گوگل منتشر شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :