ماشین حساب پوکر الگوریتمی است که از طریق احتمال و یا آمار که شبیه مونت کارنو است به معنی به دست شانس بازیکن به برنده شدن یا باختن و یا بستن یک پوکر به دست می آید.

ماشین حساب پوکر چیست؟

ماشین حساب پوکر چیست؟

ماشین حساب پوکر یک الگوریتمی است که از طریق آمار و احتمال یا روش مونت کارنو بازیکنان در آن شانس برنده شدن و یا باختن را دارند. با توجه به پیچیدگی هایی که پوکر دارد و همیشه هم در حال تغییر می باشد اکثر پوکر ها ماشین حساب ها آماری می باشند و احتمالات  تعداد کارت خیلی کم از آن استفاده می کنند. به طور کلی این ماشین حساب ها به سه دسته تقسیم می شود که در ادامه مقاله هر یک از آن ها شرح می دهیم.  

ماشین حساب های پوکر به چند دسته تقسیم می شوند؟

از آن در نمایش ها و مسابقات پوکر برای مخاطبان نمایش داده شده است و می تواند به طور دقیق شانس برنده شدن بازیکن را اعلام کند. این ماشین حساب به سه دسته تقسیم می شود که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم.

ماشین حساب مزیت پوکر

این ماشین حساب نسبت برنده شدن گیمر را محاسبه می کند. شاید برای شما سوال شود که نسبت برد چگونه برای هر شخص سنجیده می شود که در پاسخ باید بگوییم نسبت برنده شدن به تعداد بازیکن ها describe+ and 100 را آنومالی می کند. این ماشین حساب یک مقدار مشخص و نرمال را بین صد را برای شرح عوض شدن برنده بازیکن در یک محدوده مشخص را توصیف می کند. بهتر است این گونه بگوییم که اگر بازیکن صد درصد باشد به جز این که تعداد بازیکن ها چه قدر است قطعا گیمر بازی را از دست می دهد. اگر فرض کنیم مزیت یک بازیکن و یا گیمر صد درصد باشد بدون این که ما تعداد بازیکن ها را در نظر بگیریم بدون شک بازیکن برنده است.

این مطلب را هم بخوانید
بازی بورا با پاسور (Bura) به همراه لیست قوانین و ترفندها

ماشین حساب شانس

ماشین حساب شانس بدین گونه است که نسبت برنده شدن بازیکن را می سنجد. نسبت بدر این گونه است که تعداد بازی های شخص برنده به تعداد همه بازی هایی که شبیه مونت کارنو طراحی شده اند طراحی کرد. این دسته جز پر طرفدار ترین دسته ها می باشد که افراد بسیاری را به خود جذب کرده است.

ماشین حساب های نسبی پوکر

جالب است بدانید امروزه کسی از ماشین حساب های نسبی پوکر استفاده نمی کند زیرا اصلا دقیق ارزیابی نمی کند و به طور دقیق شانس برنده شدن را به طور دقیق برای بازیکنان مشخص نمی کند. لازم است بدانید افرادی که حرفه ای هستند اصلا از این مدل استفاده نمی کنند و دیگر افراد گاها از این مدل استفده می کنند.

روش کار ماشین حساب پوکر چگونه است؟

روش کار ماشین حساب پوکر چگونه است؟

روش کار این ماشین حساب در سایت های متعدد و سرویس هایی نظیر یوتیوب به راحتی گفته شده است و شما می تواندی از این طریق روش کار کردن با این مشاین حساب را به طور کامل فرا گیرید. بعضی از سایت ها در رابطه با بازی پوکر توضیحاتی کامل گفته شد و روش کار آن را نیز به طوری که کاربران متوجه آن شوند توضیح داده شده است.

آیا محاسبات ماشین حساب پوکر دقیق است؟

همانطور که در قسمت های قبل شرح دادیم ماشین حساب ها به سه دسته تقسیم شده اند که هر یک از آن ها به نوعی محاسباتشان دقیق است و یا اصلا دقیق نیست. ماشین حساب های نسبی جز ماشین حساب هایی است که اصلا دقیق نیست به همین علت افراد حرفه ای اصلا از آن استفاده نمی کنند اما افرادی که مبتدی هستند و زیاد برایشان مهم نیست از این مدل استفاده می کنند.

دانلود ماشین حساب پوکر

اگر شما علاقه مند هستید تا ماشین حساب را دانلود کنید می توانید دانلود این ماشین حساب ها در مروگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به دانلود آن بپردازید. این ماشین حساب ها نسخه های گوناگونی دارد که در سای های معتبر بسیاری موجود است و شما با مراجعه کردن به این سایت ها می توانید به نسخه های گوناگون آن دست یابید.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی سیکس دراگونز و راهنمای شرط بندی روی آن

ماشین حساب پوکر چه مزایایی برای بازیکن دارد؟

این بازی مزایای بسیاری داد که یکی از ان ها این است که بازیکن شانس برنده شدنش را می تواند با هر بازیکن بفهمد. بازیکن های بسیاری از این ماشین حساب ها استفاده می کنند.

چگونه به اطلاعات دقیق از آن دست یابیم؟

اطلاعات کاملی از این بازی در سایت های متعدد گفته شده و شما می توانید با مطالعه آن ها به پوکر و روند آن تسلط یابید. در برخی از سایت ها گفته شد که این ماشین حساب ها دقیق است ولی نمی دانیم که دقت آن دقیقا چه قدر است.

چگونه به عکس های آن دست یابیم؟

می توانید نام آن را در مرورگر وارد کنید و از این طریق به عکس آن از سایت های گوناگون دست یابید.

آیا برای ویندوز طراحی شده است؟

تا به حال در سایت های متعدد در رابطه با ویندوز گفته نشده است اما برای اندروید سایت های متعددی آن را به اشتراک گذاشته اند.

ماشین حساب پوکر چه مزایایی دارد؟

ماشین حساب پوکر چه مزایایی دارد؟

از آن در رابطه با پوکر ساخته شده که می تواند شانس برنده شدن بازیکن را احتمال دهد. از این پوکر ها به طور معمول در نمایش ها و مسابقات پوکر استفاده می کنند و به طوردقیق شانس برنده شدن بازیکن را می سنجد.

سوالات متداول

 1. ماشین حساب پوکر به چند دسته تقسیم می شود؟

  آن را به سه دسته تقسیم می شود که مزیت پوکر، نسبی پوکر و شانس می باشد.

 2. چه کسانی از ماشین حساب های نسبی پوکر استفاده می کنند؟

  چون چد مدل به طور دقیق شانس برنده شدن را اعلام نمی کند به همین دلیل افراد حرفه ای از این مدل استفاده نمی کنند و معمولا افرادی از آن استفاده می کنند که تازه در این زمینه قدم گذاشته اند.

 3. چگونه می توان این ماشین حساب را دانلود کرد؟

  می توانید نام این ماشین حساب را در مرورگر خود وارد کنید و از سایت های متعدد آن را دانلود کنید. همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن هایی مانند تلگرام این برنامه را به راحتی دانلود کنید.

 4. ماشین پوکر چیست؟

  ماشین حساب پوکر یک الگوریتمی است که از طریق آمار و احتمال یا روش مونت کارنو بازیکنان در آن شانس برنده شدن و یا باختن را دارند. با توجه به پیچیدگی هایی که پوکر دارد و همیشه هم در حال تغییر می باشد اکثر پوکر ماشین حساب ها آماری می باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :