بررسی عملکرد کی روش در مصر نشان می دهد که این مربی شاید نتایج و آمار خوبی در این تیم به جای گذاشته باشد اما شکست های سرنوشت ساز این مربی مقابل تیم های حریف کار رسیدن به کسب جام را برای کارلوس کی روش تمام کرد.

  • با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ به بهترین و معتبرترین سایت شرط بندی فوتبال ایرانی با بونوس ویژه هدایت خواهید شد.
عملکرد کی روش در تیم ملی مصر چگونه بود؟

عملکرد کی روش در تیم ملی مصر چگونه بود؟

اصولا موفقیت در تیم های ملی به تعداد برد یا باخت شما بستگی ندارد و به تعداد جام ها و مقام هایی است که شما با تیم ملی آن کشور کسب می کنید؛ کاری کیروش نتوانست بعد از ایران با تیم های کلمبیا و مصر انجام دهد و علاوه بر ناکامی در رسیدن به جام در رسیدن به جام جهانی هم ناکام بود. شاید یازده برد از بیست مسابقه آمار خوبی باشد آن هم در حالی که فقط سه باخت در کارنامه خود داشت اما اینها جوابگوی توقعات مردم مصر نبود و آنها قهرمانی و حضور در رقابت های جهانی قطر را از کی روش طلب کرده بودند و به طرزی می توان گفت کیروش جوابگوی توقعات مردم مصر نسبت به فوتبال این کشور نبود.

دلیل اخراج کی روش از مصر چه بود؟

خشم مصری ها از عملکرد کارلوس کی روش تمامی نداشت. کی روش که روی نوار ناکامی قرار داشت و مردم از او انتقادات شدیدی می کردند و او تحت فشار زیادی احاطه شده بود و عرصه را تنگ می دید با درخواست مردم برای حضور در یک گفتگوی رسانه ای و پاسخگو بودن نسبت به عملکر مصر تحت هدایت این مربی پاسخ مثبت داد.

این مطلب را هم بخوانید
فیتنس بلاگر شدن چگونه است؟ معرفی 5 بلاگر ورزشی ایران

قرار شد بعد از بازی با نیجریه این مربی در گفتگویی شرکت کرده و عملکرد خود را مورد بررسی قرار دهد و نسب به ناکامی های کسب شده پاسخگو باشد اما این اتفاق نیفتاد. رئیس فدراسیون فوتبال کشور مصر اجازه نداد کیروش در این کنفرانس شرکت کند و دلیل آن را جلوگیری از ایجاد تنش در رختکن مصر دانست و گفت بهتر است به کیروش آرامش بدهیم تا بتواند کنترل فشار ها را داشته باشد و نتیجه مطلوب هواداران را کسب کند و خود را از این فشار نجات دهد.

آیا عملکرد کی روش در مصر قابل قبول بود؟

آیا عملکرد کی روش در مصر قابل قبول بود؟

گزارش رسانه مصری از عملکرد کیروش سه باخت سرنوشت ساز آمار قابل قبول کیروش را زیر سوال برد. کیروش در دوبازی مقابل سنگال در ضربات پنالتی شکست خورد و علاوه بر ناکامی در صعود به جام جهانی جام ملت های آفریقا را هم از دست داد.

شاید ۱۱ برد کیروش رو مربی باهوشی اعلام کند اما این مربی همیشه در جایی که نباید بازی را واگذار می کرد. کیروش مصر را به فینال رقابت های جام ملت های آفریقا برد اما در این بازی در ضربات پنالتی از رسیدن به جام قهرمانی باز ماند و بار دیگر مردم مصر او را باعث ناکامی این تیم در رقابت های مختلف می دانستند.

طعنه رسانه های خارجی به عملکرد این مربی چگونه بود؟

کیروش بعد از دو ناکامی به همراه مصر و کلمبیا و در حالی که نتوانسته بود با هیچ یک از این دو تیم به جام جهانی صعود کند حالا اما بار دیگر هدایت تیم ملی ایران را در این رقابت ها برعهده خواهد داشت. رسانه های خارجی با این جمله که اگر احساس ناامیدی دارید به کیروش فکر کنید که بعد از ناموفق بودن در صعود به جام جهانی با دو تیم مصر و کلمبیا حالا سرمربی تیم ملی ایران در این رقابت ها خواهد بود شروع به طعنه زدن به این مرد پرتغالی کردند.

نتایج کی روش در مصر چگونه بود؟

نتایج کی روش در مصر چگونه بود؟

در وصف عملکرد مثبت کی روش در مصر کیروش باید بگوییم بعد از اینکه برخی از بازیکنان با سابقه و پا به سن گذاشتشه مصر را از این تیم خط زد و عرصه را برای جوانان باز کرد مورد انتقاد هایی قرار گرفت اما بعد از پیروزی در بازی ابتدایی و کسب پیروزی ۵ گله مقابل سودان جواب انتقاد ها را داد و این عملکرد مثبت کیروش در تیم ملی مصر بود. این مربی پرتغالی از ۲۰ بازی انجام شده ۱۱ برد و ۶ تساوری کسب کرد و سه بازی مهم را به حریفان واگذار کرد.

این مطلب را هم بخوانید
استراتژی مارتینگل چیست؟ آموزش روش مارتینگل در انفجار برای برد

سوالات متداول

  1. کی روش چه مدت در مصر حضور داشت؟

    کیروش با حضور هفت ماهه در ۲۰ بازی هدایت مصر را برعهده داشت.

  2. کی روش در فینال جام ملت های آفریقا مقابل چه تیمی شکست خورد؟

    کیروش و مصر در فینال جام ملت های آفریقا بار دیگر در ضربات پنالتی مقابل سنگال شکست خوردند و از قهرمانی باز ماندند.

  3. آیا کی روش مقامی با تیم مصر کسب کرد؟

    در حقیقت کیروش در تمامی رقابت ها با مصر ناکام بود و هواداران و مردم این کشور را نا امید کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :