فوتبالیست ها همواره چهره های محبوب و معروف در کشور ها محسوب می شوند که طرفداران زیادی دارند. بسیاری از آنها نه تنها در کشور خود بلکه در سرتاسر جهان نیز چهره شناخته شده محسوب می شوند. به همین خاطر طرفداران این فوتبالیست ها علاوه بر جستجو در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت های فردی این فوتبالیست ها به دنبال دانستن اطلاعاتی در رابطه با دیگر اعضای خانواده آنها هستند‌. علاوه بر این برخی از اعضای خانواده این فوتبالیست ها به خاطر حضور فعال در شبکه های اجتماعی و شبکه های مجازی خود شان چهره هایی معروف محسوب می شوند. رافائلا سانتوس خواهر نیمار فوتبالیست معروف برزیلی می باشد که به واسطه شهرت برادرش در عرصه جهانی او نیز در فضای مجازی بسیار پرطرفدار است.

آنچه بیش از همه موجب شده که رافائلا سانتوس و برادرش نیمار بر سر زبان‌ها بیفتند رابطه صمیمانه و بیش از حد آن ها می باشد. طوری که بارها این رابطه سوژه خبری خبرنگاران و رسانه ها شده است. او خود نیز مدتی تصمیم داشت یک مجری زن فوتبال شود اما به نظر می رسد این موضوع به نتیجه نرسیده است. به همین خاطر ما در این مطلب تصمیم گرفتیم به معرفی خواهر نیمار و ارائه اطلاعاتی در رابطه با بیوگرافی رافائلا سانتوس برای شما طرفداران نیمار جونیور ستاره برزیلی تیم پاری سن ژرمن ارائه دهیم.

رافائلا سانتوس کیست؟

رافائلا سانتوس کیست؟

 از آنجایی که بارها نام رافائلا سانتوس در شبکه های اجتماعی تکرار شده است. بعضی از افراد کنجکاو هستند بدانند رافائلا سانتوس خواهر نیمار کیست؟ و در خصوص رافائلا سانتوز بیوگرافی و حواشی مربوط به او کسب اطلاع کنند. در رابطه با معرفی این شخص باید گفت که رافائلا خواهر کوچکتر نیمار می باشد که در ۱۱ مارس سال ۱۹۹۶ در شهر سائوپائولو برزیل متولد شده است. نام خانوادگی او در واقع داسیلوا سانتوس بود اما از آنجایی که علاقه‌ زیادی به دیوید بکام فوتبالیست معروف انگلیسی داشت، پس از آنکه به سن قانونی رسید تصمیم گرفت نام خانوادگی خود را به بکران تغییر دهد. چرا که دیوید بکام بازیکن مورد علاقه و الگوی رافائلا از زمان کودکی بوده است. آنچه که سبب محبوبیت زیاد خواهر نیمار در شبکه‌های اجتماعی شده علاوه بر اینکه او خواهر فوتبالیست معروف محبوب برزیلی می باشد، فعالیتهای خیرخواهانه زیادی که او انجام داده است.

این شخص بخش زیادی از وقت خود را در طول روز به فعالیت های خیرخواهانه اختصاص داده و مدیریت نهاد خیریه ای که نیمار در شهر سائوپائولو ایجاد کرده است را برعهده دارد. در این نهاد تعداد زیادی از کودکان بی سرپرست نگهداری می شوند. نیمار و رافائلا سانتوس خواهر و برادری هستند که علاقه زیادی به یکدیگر دارند و این علاقه فراوان بارها مورد توجه رسانه‌ها و طرفدارانشان قرار گرفته است. تاکنون حاشیه‌های زیادی در این خصوص در رابطه با آنها مطرح شده است. این علاقه به حدی زیاد است که معروف ترین خالکوبی نیمار که بر روی بازوی چپ او قرار دارد تصویر خواهرش رافائلا می باشد. در مقابل رافائلا نیز تصویر دو چشم برادرش را بر روی بازوی خود خالکوبی کرده که این گونه علاقه خود را به برادرش نشان دهد. همچنین او از زیباترین مدل های اینستاگرام می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
درآمد بلاگرها در چه حدی است با معرفی بهترین بلاگر های ایرانی

شغل رافائلا سانتوس چیست؟

در رابطه با شغل این شخص باید گفت که او شغل مشخصی ندارد چرا که بیشتر وقت خود را به فعالیت های خیر خواهانه اختصاص داده است. او هر کاری را که در طول روز در این زمینه انجام می دهد به صورت رایگان بوده و تمام درآمد های خود را به این کار اختصاص داده است. در کنار این  فعالیت های خیرخواهانه به خاطر اینکه او از چهره و اندام زیبا و جذابی برخوردار است، یک مدل معروف در اینستاگرام محسوب می‌شود و به عنوان اینفلوئنسر اینستاگرامی فالووران زیاد دارد. او از طریق تبلیغاتی که در پیجش به اشتراک می‌گذارد کسب درآمد می کند و به خاطر تعداد فالووران زیادی که دارد درخواست‌ها برای انجام تبلیغات به رافائلا زیاد است.

رافائلا سانتوس چه نسبتی با نیمار دارد؟

رافائلا سانتوس چه نسبتی با نیمار دارد؟

خانواده نیمار یک خانواده برزیلی سطح پایین بودند طوری که کودکی نیمار و خواهرش در فقر و تنگدستی سپری شد. هرچند که او در مقایسه با برخی از ستاره های برزیلی که در فقر مطلق و بسیار سخت زندگی می کردند شرایط بهتری داشت. اعضای خانواده نیمار به جز پدر و مادر یک خواهر کوچکتر به نام رافائلا می باشد و کودکی نیمار با او سپری شد. آنها از کودکی صمیمیت بسیار عجیبی به یکدیگر داشتند و این علاقه در حال حاضر که هر دوی آنها بزرگ شده اند و زندگی مستقلی دارند نیز پابرجا باقی مانده  و بیشتر هم شده است.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

در صورتی که بخواهید از عکس های رافائلا دیدن کنید به راحتی می توانید به عکس های او دسترسی داشته باشید. چرا که او همواره در بیشتر مراسمات در کنار برادرش نیمار حضور دارد و به این خاطر که این ستاره پاری سن ژرمن همواره مورد توجه خبرنگاران رسانه ها و شبکه های مختلف به خبری قرار دارد، عکس های زیادی از آنها به چاپ رسیده است. بنابراین اگر در گوگل رافائلا سانتوس را جستجو کنید به این عکسها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این با ورود به پیج اینستاگرام این شخص که به عنوان اینفلوئنسر فعالیت دارد هم عکس های زیادی از او در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید از این عکس ها دیدن کنید. باید بدانید او از سلبریتی های اینستاگرام است و به همین خاطر به راحتی به عکس های او دسترسی خواهید داشت.

پیج اینستاگرام رافائلا سانتوس چیست؟

پیج اینستاگرام رافائلا سانتوس چیست؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم رافائلا سانتوس به عنوان یک اینفلوئنسر در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت دارد. او به واسطه شهرتی که به خاطر برادرش به دست آورده بود در فضای مجازی نیز به شهرت زیادی رسید و افراد زیادی دنبال کننده پیج اینستاگرام او هستند. در  حاضر حدود شش میلیون نفر از پیج اینستاگرام رافائلا دیدن می کنند و فالو کننده پیج او هستند. این تعداد زیاد فالوور موجب شده تا مورد توجه برخی از برند ها و محصولات آرایشی- بهداشتی شود تا تبلیغ محصولاتشان را در پیجش انجام دهد. او به عنوان یک مدل تبلیغات زیادی را تاکنون به عهده گرفته است. رافائلا با آیدی rafaella در اینستاگرام فعالیت دارد و چنانچه کنجکاو شدید از صفحه او در این شبکه دیدن کنید باید این آیدی را در اینستاگرام جستجو کنید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ناتالیا بارولیچ دوست دختر جدید نیمار

رافائلا سانتوس کجا زندگی می کند؟

سائوپائولو شهر زادگاه رافائلا و برادرش نیمار می باشد. آنها در دوران کودکی در محله های فقیرنشین آن زندگی می کردند. در حال حاضر که این خانواده به عنوان اشخاص ثروتمند شناخته می شوند و با وجود اینکه امکان زندگی در شهر و موقعیت بهتری را دارند. اما از آنجایی که این اینفلوئنسر عهده دار اداره نهاد خیریه که برادرش در این شهر ایجاد کرده است می باشد‌. رافائلا هنوز هم در شهر سائوپائولو زندگی می کند.

درآمد این فرد چقدر است؟

درآمد این فرد چقدر است؟

آنچه که مسلم است رافائلا به عنوان یک اینفلوئنسر درآمد زیادی با فعالیت در اینستاگرام و انجام تبلیغاتی که برعهده می گیرد کسب می کند. البته لازم به ذکر است که بیشتر درآمد او از طریق بلاگری به دست می آید. او به خاطر اینکه  بیشتر وقت خود را به زمینه کارهای خیرخواهانه اختصاص داده است منبع درآمد دیگری ندارد. چرا که او هر گونه فعالیتی که برای خیریه انجام می دهد به صورت رایگان است.

این فرد تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

تاکنون بارها و بارها نام رافائلا و نیمار در رسانه ها آورده شده و چندین بار شاهد تیتری با عنوان این خبر که “نیمار اینبار به خاطر خواهرش جنجال‌ساز شد” تکرار شده است. یکی از این حاشیه ها مربوط می شود به خالکوبی هایی که نیمار و خواهرش رافائلا بر روی بازی خود هک کرده اند. این خالکوبی ها که تصویر آنها می باشد مورد توجه طرفداران آن ها و رسانه ها قرار گرفته است. همچنین خبرنگاران بارها متوجه این شدند که در نزدیکی جشن تولد رافائلا نیمار دچار مصدومیت شده و به این بهانه خود را به مراسم جشن تولد خواهرش رسانده است.  این غیبت او حتی در بازی های حساس حاشیه های زیادی را برای آنها مطرح کرد.

رافائلا سانتوس چگونه به شهرت رسید؟

رافائلا سانتوس چگونه به شهرت رسید؟

آنچه که سبب شهرت و جلب توجهات به سمت رافائلا شد، غیبت نیمار از حضور در تیم به بهانه مسدومیت به قصد شرکت در مراسمی خاص بود. خبرنگاران پس از کنجکاوی بسیار به این نتیجه رسیدند که نیمار برای اینکه خود را به مراسم تولد خواهرش برساند از حضور در تیم غایب می شود. اینگونه نام رافائلا بر سر زبان ها افتاد و همه کنجکاو شدند که بدانند خواهر نیمار کیست. اینگونه بود که به شهرت رسید و این شهرت او در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز گسترش پیدا کرد.

همسر رافائلا سانتوس کیست؟

رافائلا تاکنون به صورت رسمی ازدواج نکرده و همسری نداشته است. او برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ با مهاجم تیم فلامینگو یعنی گابی گل وارد رابطه شد. اما این رابطه به خاطر اختلاف شدید آنها برهم خورد تا این که به تازگی عکس هایی از این دو منتشر شده که گویای این است که آنها دوباره وارد رابطه شده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. رافائلا سانتوس در کجا و در چه سالی متولد شده است؟

  او در ۱۱ مارچ سال ۱۹۹۶ در شهر سائوپائولو برزیل به دنیا آمده است.

 2. شغل رافائلا سانتوس چیست؟

  او یک اینفلوئنسر در اینستاگرام است.

 3. رافائلا سانتوس چه نسبتی با نیمار دارد؟

  این شخص خواهر کوچکتر جونیور نیمار می باشد. 

 4. همسر این اینفلوئنسر کیست؟

   او در حال حاضر با گابی گل مهاجم تیم فلامینگو رابطه عاشقانه دارد اما با یکدیگر ازدواج نکرده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :