یکی از مهم ترین ترفند های بازی جذاب پوکر ریز در پوکر است. این مهارت اهمیت بسیار زیادی در این بازی دارد. به طوری که هر شخصی که می خواهد این بازی را انجام دهد باید این استراتژی را به خوبی بداند و بتواند از آن در بازی استفاده کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم نکات مهم این بازی را برای شما ارائه دهیم. تا شما هم بتوانید آن را یاد بگیرید و استفاده کنید.

ریز در پوکر چیست؟

ریز در پوکر چیست؟

بهتر است که قبل از همه چیز در مورد مفهوم و معنای آن صحبت کنیم. ریز یعنی افزایش چیپ به پات بازی پوکر است. به زبان روشن تر و ساده تر یعنی زمانی که همه بازیکنان در این بازی در حال قبول دست های بازی می باشد شما در این زمان مبلغ بیشتری را نسبت به بازیکنان اضافه می کنید. اما به یاد داشته باشید که این موضوع بستگی به دست شما دارد که خوب است یا بد. از این رو باید بدانید در چه زمانی کال دهید و یا در چه زمانی ریز دهید.

چه زمانی در پوکر ریز دهیم؟

بسیار مهم است که بدانید در چه زمانی می توانید از این تکنیک استفاده کنید که بتوانید برد خوبی تجربه کنید. یکی از بهترین زمان ها موقعی که دست معمولی یعنی حداقل دو پیر دارید و با یک بازیکن روی میز می باشید. در این حالت ریز های پشت سر هم بزنید. سایت ها با توجه به الگویی که دارند دست شما را برنده می کنند. نگران نباشید ولی انجام این عمل با پیر کاری غیر منطقی می باشد. زیرا حریف شما برای استریت یا رنگ در حال بازی می باشد.

چه زمانی ریز در پوکر اشتباه است؟

گاهی هم در بازی پوکر پیش می آید که ریز دادن در آن اشتباه است. برای این که متوجه شوید چه هنگامی اشتباه است اگر در بازی زنده فعالیت می کنید به چهره حریف خود نگاه کنید. حالت چهره او مثل بالا بردن ابرو ها یا کج کردن دهان و یا هم چنین افزایش سرعت بازی یعنی دست او خوب است. در این هنگام است که شما نباید ریز دهید.

انجام این تکنیک در تورنمنت ها توصیه می شود؟

فرق بین ریز دادن و فولد دادن در پوکر

به طور کلی ریز دادن در پوکر به معنای افزایش پات یا زمین است. که این بستگی به دست شما دارد. اما فولد دادن در پوکر به معنای دست انداختن می باشد. برای این که بتوانید در پوکر فولد دهید باید دست انداختن و پوکر فیس را به خوبی بدانید و بتوانید از آن استفاده کنید.

این مطلب را هم بخوانید
بازی 21 اسپانیایی در چه سایت هایی انجام می شود و به چه صورت است؟

انجام این تکنیک در تورنمنت ها توصیه می شود؟

یکی از اصولی که در تورنمنت ها توصیه می شود این است که روی همان میز بمانید. با دست های خوب ریز دهید. اگر در این حالت زمان ری بای گذشت باز هم با احتیاط به بازی خود ادامه دهید.

سوالات متداول

  1. استراتژی ریز در پوکر به چه معنی می باشد؟

    به معنای افزایش پات است.

  2. بهترین زمان استفاده از این روش چه زمانی است؟

    در این مورد در مقاله به طور کامل صحبت کردیم.

  3. آیا ریز دادن در پوکر می تواند اشتباه باشد؟

    بله اگر دست حریف تان خوب است و سرعت بازی او بالا می باشد ریز ندهید.

https://khoshnevis.fun/wp-admin/post.php?post=21758&action=edit
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :