رامینا ترابی ( دختر زیبای  ایران  زمین ) یک  مدلینگ ایرانی متولد شیراز است. به گفته ی خودش زندگی اش زیاد نرمال نبوده است که خب برای خودش این سبک زندگی هیجان انگیز تر از یک زندگی صاف و مشخص است طوری که بعد ها حرفی برای گفتن داشته باشد. همچنین باید بدانید که او با توجه به حرف هایی که با داوود هزینه زده است به فکر دریافت نمایندگی از لایو بت می باشد.

در دوران دبیرستان برخلاف اصرار پدر و مادرش برای تحصیل در رشته ی  تجربی به رشته ی انسانی رفت و  برای دانشگاه، اطرافیانش خواستار رشته ی حسابداری بودند که یک ترم دانشگاه حسابداری خواند و در امتحانات ترم دودرس تخصصی را سفید تحویل داد و با نمره ی منفی روبه رو شد و سپس رفت به سمت رشته ی روان شناسی، رشته ای که از ابتدا به آن علاقه داشت و هم چنین به دلیل خوب بودن درمطالب حفظی  دوست داشت دراین رشته تحصیل کند و بعداز اتمام رشته دوره ی کارآموزی و مشاوره را نگذراند بلکه به تنهایی به  تهران آمد و حتی باعث رنجش خانواده اش شد و تنها دختر مجرد فامیل که در شهر دیگر زندگی می کند، شد .. با پا فشاری و جنگیدنش توانست به مسیر موفقیتی که می خواهد  پا بگذارد.

رامینا ترابی کیست ؟

رامینا ترابی دختر شیرازی متولد  ۱۳۷۳/۷/۲۳ است. فارق التحصیل رشته روان شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی است. یک خواهر به نام ملینا ترابی دارد که از او بزرگ تر است. رامینا اتفاقی وارد صنعت مدلینگ شد که بیوگرافی رامینا ترابی و زندگی و سرنوشت او را به سمت دیگری هدایت کرد عکاس رومانیایی به نام میخائیلا یا میهائلا انوروک پروژه ی مستند عکاسی به نام « اطلس زیبایی »از دختران کشور ها ی مختلف را برای نشان دادن این که زیبایی درعین سادگی است را،داشت.

به دلیل این که در آن زمان یعنی سال  ۱۳۹۳آژانس مدلینگ درایران به صورت جدی فعالیت نداشتند ازطرف یک فردی که رامینا را می شناخت به میخائیلا معرفی شد عکاسی از رامینا به ساده ترین حالت چهره ی او و بدون آرایش ومیکاپ به همراه به سرداشتن چادر و در لوکیشن هایی درایران و دربازار ها ی شیراز عکاسی صورت گرفت و یک سال ونیم بعد در سال۱۳۹۴ عکس ها انتشار یافتند و شباهت ظاهری او به گلشیفته فراهانی باعث معرفی شدن و شناخته شدن به کارگردانان ایرانی مانند مقدم، مهرجویی، فرح بخش شد. رامینا دوره ها ی بازیگری رفت و حتی تئاتر هم کار کرد اما بازیگری باب میلش نبود و صنعت مدلینگ و الان هم موسیقی را به بازیگری ترجیه می دهد.

رامینا زیبا ترین دختر ایران

رامینا ترابی به دلیل طبیعی بودن و شرفی بودن چهره اش و به این دلیل که هیچ گونه عمل زیبایی تا کنون انجام نداده است توسط این عکاس رومانیایی به شهرت رسید و لقب زیبا ترین دختر ایران زمین را به خود اختصاص داد. البته افرادی هستند که به او پیشنهاد عمل زیبایی بینی وپرتزلب را داده اند اما بیشتر طرفداران او در اینستاگرام چهره بدون عمل وطبیعی او را دوست دارند و از او می خواهند که هیچ گونه عمل زیبایی نداشته باشد. برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام رامینا ترابی را از این لینک دنبال کنید.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی اصلی دوز با دانلود اپلیکیشن بازی دوز

لقب زیباترین دختر ایران زمین که ازسوی این عکاس به او داده شده است به دلیل سادگی و زیبایی چهره ی او است و این نظر که او زیبا ترین است کاملاسلیقه ای ونسبی است و دختران و پسران زیبای زیادی درایران وجود دارد واین طورنبوده که رامینا از بین چند نفر برای این پروژه انتخاب بشود بلکه به عنوان یک مدل ساده و زیبا او به میهائلا پیشنهاد شده است.

رامینا ترابی و همسرش

رامینا ترابی و همسرش

همسر رامینا ترابی، علی اعتمادی است. علی اعتمادی خواننده است رامینا ترابی برای سالگرد شان نوشت هنوز بعد از یک سال واندی که باهم هستیم وقتی بوسم می کنی تودلم کله قند آب میشه خداروشکرمی کنم که تو رو سر راه من قرار داد که هزار درصد مطمئنم که توبهترین مکمل برای من بودی وهستی وممنونم که توی همه ی روزای سخت کنارم بودی.

از نظر علی اعتمادی او یک خواننده ی غیر مردمی است که سبک خودش را دارد و مخاطبان خودش را نیزدارد. در اینستا گرام رامینا ترابی نوشته شده اگر از عشقت دوری، اگر کسی رودوست داری و هنوز بهش نگفتی، اگر حرف نگفته ای داری، همین الان، همین امشب بهش بگو شاید فردا هیچ راه ارتباطی نباشه شاید اصلا فردایی نباشه شاید…

 علی اعتمادی لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه امیرکبیر و MBA ( فوق لیسانس مدیریت کسب و کار ) از دانشگاه  شریف  دارد که این ها امور تخصصی او هستند و البته در زمینه ها ی دیگری هم چون بازارسرمایه، دیجیتال مارکتینگ، اصول و فنون مذاکره فعالیت داشتم و درامورهنری ردیف آواز ایرانی را پیش استاد شفیعی آموخته اند ودوره ها ی سلفژ و صداسازی را در سال۸۶  گذرانده است. و خوانندگی برای او یک دل خوشی و سرگرمی است و کارها ی گویندگی نیز دارد و فعالیت حرفه ای او در آژانس تبلیغاتی مات و تدوین کمپین ها ی بازاریابی هم چون تاژ، همراه اول، رایتل، ارگ تجریش و … داشته است.

رامینا ترابی بدون آرایش

رامینا ترابی بدون آرایش

رامینا ترابی در ویدئوها یی که در خانه ی خودش است معمولا بدون هیچ آرایش و میکاپی حاضرمی شود و به سلامت و سبکی پوست خود اهمیت می دهد در یکی ازویدئوها یش که درحال میکاپ خودش است درمورد وجه اشتراکش با همسرش نوشته که مانند هم به قسمت جلوی سر بیشتراهمیت می دادند وکلا به قسمت جلویی و ظاهری کارکه خودشان می دیدند بیشتر توجه می کردند. رامینا کمپین زیباتو را معرفی می کند به همراه عکسی که در آن میکاپی ندارد رامینا ترابی دختر شیرازی با پوست گندمی وصاف است که در اکثر میکاپ های خود رنگ سبزه و گندمی پوست خودش را حفظ می کند و چندی پیش ویدئویی با خواهرش ملینا در اینستاگرامش منتشر کرد که قبل و بعد میکاپ و حاضرشدن شان را نشان می دهد که ست بنفش با موها وعینک دودی مشکی زده اند.

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

در مصاحبه ی رامینا با سینا ولی اله رامینا یک شومیزمشکی با خال های سفید به تن داشت به همراه یک شلوارچسب مشکی و یک توربان قرمز به سر داشت و پایین موهایش رنگ زیتونی نسکافه ای داشت و البته در ادامه برنامه به اصرار سینا توربان را از سردرآورد در این مصاحبه یک دختر۲۲ ساله است که یک ماهی است که لیسانس روان شناسی را گرفته و به گفته ی خودش قصد ادامه تحصیل و زدن مطب روان شناسی را دارد.

رامینا در این مصاحبه یک دختر مجرد است که دلش می خواهد مشاوره ازدواج بشود. و علت دعوت او  به این برنامه همان عکس هایی است که این خانوم عکاس میهائلا نوروک از او گرفته است. این عکاس در بازار وکیل شیراز با او قرار عکاسی می گذارد که خیلی اتفاقی رامینا چادر به همراه خود برده بود و بدون آرایش و میکاپ بود.

این مطلب را هم بخوانید
درخشش مهدی طارمی در پورتو به همراه بیوگرافی و حواشی این ملی پوش

در این مصاحبه رامینا خیلی تلاش کرد که بگوید این عکاس تنها به دنبال یک مدل ایرانی بود که ساده، بدون میکاپ و زیبا باشد و معیار او برای زیبایی این بود رامینا در ادامه گفت خیلی دخترهای زیباتر از من درایران و خارج از ایران وجوددارد. این عکاس رمانیایی عکس هارا یک سال ونیم بعد منتشر کرد و تا آن زمان فقط از۱۷  کشورتوانسته بود عکاسی کند بنابراین درخواست کمک مالی کرده است تا بتواند این پروژه را ادامه دهد.

لباس عروس رامینا ترابی

لباس عروس رامینا ترابی

رامینا در مورد یکی بودن عقد و عروسی اش و در مورد نداشتن عکس فرمالیته صحبت کرده است که خب برایش این عادی نبودن هیجان انگیزتراست. لباس عروسی او یک لباس نباتی صورتی یقه قایقی است که حالت پف دار و قشنگی داشته است. موهای او به صورت جمع بسته شده به همراه یک توربلند و آرایشی با تناژ صورتی که بسیار ساده و شیک است. در یکی از پست های اینستاگرامش با لباس عروسش نوشته وقتی بچه بودیم خیلی دلمون می خواست زودبزرگ شیم، بزرگ ترا همیشه می گفتن چه عشقی می کنن این بچه ها، خوش به حالشون عجول بودیم واسه پوشیدن مانتو روسری، برای تنهایی بیرون رفتن، برای مستقل شدن … ولی نمی دونستیم که چی درانتظارمونه … از یک سنی به بعد دغدغه ها تو چالش هات  هم با خودت بزرگ می شه … بعضی وقتا چیزایی روتجربه می کنی که هیچ وقت فکرشونمی کردی…

فعالیت رامینا در صنعت مدلینگ

رامینا در تبلیغات مانتو و روسری و تیزرتبلیغاتی پرسیل حضورداشته و مدل عکاسانی چون اسماعیل چیره بوده است. رامینا دوست دارد در صنعت مدلینگ عکس هایش حرفی برای گفتن داشته باشند و انتخاب پروژه هایش به صورت وسواسانه صورت می گیرد رامینا ترابی مدتی در ایران مشغول طراحی و برندسازی با نام خودش بود و دراین راستا  توربان هایی برای افراد  بازیگر مثل پریناز ایزدیار و دیگر بازیگران طراحی کرده است و هم چنین مدلینگ های باحجاب، کم حجاب و بی حجاب نیزبرای استایل های خود از این توربان ها استفاده می کنند. یکی از توربان های او که مورد علاقه ی خودش است؛ رنگی با تنالیته ی آبی دارد که به گفته ی خودش آن خیاط دیگر نمی تواند توربانی به همین شکل برای اوبه دوزد که البته مدتی است که دست ازفعالیت دراین باره برداشته و فعلادرجریان زندگی روبه حرکت است. عکس های او به عنوان جلد روی مجله ی MOEV IR چاپ شده است.

سؤالات متداول

 1. آیا خانواده ی رامینا از عکس های او استقبال  کردند؟

  بله، چون عکس ها با چادر هم  بود بیشتر دوست  داشتند.

 2. برنامه و هدف رامینا برای آینده  چیست؟

  این که بتواند یک مدلینگ حرفه ای و در سطح  اینترنشنال و بین المللی باشد.

 3. رامینا به جز موزیک ویدئوی حامد نیک پی کار دیگری هم در زمینه ی موزیک ویدئو دارد؟

  بله، در موزیک ویدئوی روسری آبی علی زند وکیلی حضور دارد.

 4. چرا رامینا به ترکیه مهاجرت کرد؟

  به دلیل محدودیت هایی که در ایران داشت با همسرش علی اعتمادی به ترکیه مهاجرت کردند.