رامینا ترابی ( دختر زیبای  ایران  زمین ) یک  مدلینگ ایرانی متولد شیراز است. به گفته ی خودش زندگی اش زیاد نرمال نبوده است که خب برای خودش این سبک زندگی هیجان انگیز تر از یک زندگی صاف و مشخص است طوری که بعد ها حرفی برای گفتن داشته باشد. همچنین باید بدانید که او با توجه به حرف هایی که با داوود هزینه زده است به فکر دریافت نمایندگی از لایو بت می باشد.

در دوران دبیرستان برخلاف اصرار پدر و مادرش برای تحصیل در رشته ی  تجربی به رشته ی انسانی رفت و  برای دانشگاه، اطرافیانش خواستار رشته ی حسابداری بودند که یک ترم دانشگاه حسابداری خواند و در امتحانات ترم دودرس تخصصی را سفید تحویل داد و با نمره ی منفی روبه رو شد و سپس رفت به سمت رشته ی روان شناسی، رشته ای که از ابتدا به آن علاقه داشت و هم چنین به دلیل خوب بودن درمطالب حفظی  دوست داشت دراین رشته تحصیل کند و بعداز اتمام رشته دوره ی کارآموزی و مشاوره را نگذراند بلکه به تنهایی به  تهران آمد و حتی باعث رنجش خانواده اش شد و تنها دختر مجرد فامیل که در شهر دیگر زندگی می کند، شد .. با پا فشاری و جنگیدنش توانست به مسیر موفقیتی که می خواهد  پا بگذارد.

رامینا ترابی کیست ؟

رامینا ترابی دختر شیرازی متولد  1373/7/23 است. فارق التحصیل رشته روان شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی است. یک خواهر به نام ملینا ترابی دارد که از او بزرگ تر است. رامینا اتفاقی وارد صنعت مدلینگ شد که بیوگرافی رامینا ترابی و زندگی و سرنوشت او را به سمت دیگری هدایت کرد عکاس رومانیایی به نام میخائیلا یا میهائلا انوروک پروژه ی مستند عکاسی به نام « اطلس زیبایی »از دختران کشور ها ی مختلف را برای نشان دادن این که زیبایی درعین سادگی است را،داشت.

به دلیل این که در آن زمان یعنی سال  1393آژانس مدلینگ درایران به صورت جدی فعالیت نداشتند ازطرف یک فردی که رامینا را می شناخت به میخائیلا معرفی شد عکاسی از رامینا به ساده ترین حالت چهره ی او و بدون آرایش ومیکاپ به همراه به سرداشتن چادر و در لوکیشن هایی درایران و دربازار ها ی شیراز عکاسی صورت گرفت و یک سال ونیم بعد در سال۱۳۹۴ عکس ها انتشار یافتند و شباهت ظاهری او به گلشیفته فراهانی باعث معرفی شدن و شناخته شدن به کارگردانان ایرانی مانند مقدم، مهرجویی، فرح بخش شد. رامینا دوره ها ی بازیگری رفت و حتی تئاتر هم کار کرد اما بازیگری باب میلش نبود و صنعت مدلینگ و الان هم موسیقی را به بازیگری ترجیه می دهد.

رامینا زیبا ترین دختر ایران

رامینا ترابی به دلیل طبیعی بودن و شرفی بودن چهره اش و به این دلیل که هیچ گونه عمل زیبایی تا کنون انجام نداده است توسط این عکاس رومانیایی به شهرت رسید و لقب زیبا ترین دختر ایران زمین را به خود اختصاص داد. البته افرادی هستند که به این مدل اینستاگرام پیشنهاد عمل زیبایی بینی وپرتزلب را داده اند اما بیشتر طرفداران او در اینستاگرام چهره بدون عمل وطبیعی او را دوست دارند و از او می خواهند که هیچ گونه عمل زیبایی نداشته باشد. برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام رامینا ترابی را از این لینک دنبال کنید.

لقب زیباترین دختر ایران زمین که ازسوی این عکاس به او داده شده است به دلیل سادگی و زیبایی چهره ی او است و این نظر که او زیبا ترین است کاملاسلیقه ای ونسبی است و دختران و پسران زیبای زیادی درایران وجود دارد واین طورنبوده که رامینا از بین چند نفر برای این پروژه انتخاب بشود بلکه به عنوان یک مدل ساده و زیبا او به میهائلا پیشنهاد شده است.

رامینا ترابی و همسرش

رامینا ترابی و همسرش

همسر رامینا ترابی، علی اعتمادی است. علی اعتمادی خواننده است رامینا ترابی برای سالگرد شان نوشت هنوز بعد از یک سال واندی که باهم هستیم وقتی بوسم می کنی تودلم کله قند آب میشه خداروشکرمی کنم که تو رو سر راه من قرار داد که هزار درصد مطمئنم که توبهترین مکمل برای من بودی وهستی وممنونم که توی همه ی روزای سخت کنارم بودی.

از نظر علی اعتمادی او یک خواننده ی غیر مردمی است که سبک خودش را دارد و مخاطبان خودش را نیزدارد. در اینستا گرام رامینا ترابی نوشته شده اگر از عشقت دوری، اگر کسی رودوست داری و هنوز بهش نگفتی، اگر حرف نگفته ای داری، همین الان، همین امشب بهش بگو شاید فردا هیچ راه ارتباطی نباشه شاید اصلا فردایی نباشه شاید…

 علی اعتمادی لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه امیرکبیر و MBA ( فوق لیسانس مدیریت کسب و کار ) از دانشگاه  شریف  دارد که این ها امور تخصصی او هستند و البته در زمینه ها ی دیگری هم چون بازارسرمایه، دیجیتال مارکتینگ، اصول و فنون مذاکره فعالیت داشتم و درامورهنری ردیف آواز ایرانی را پیش استاد شفیعی آموخته اند ودوره ها ی سلفژ و صداسازی را در سال۸۶  گذرانده است. و خوانندگی برای او یک دل خوشی و سرگرمی است و کارها ی گویندگی نیز دارد و فعالیت حرفه ای او در آژانس تبلیغاتی مات و تدوین کمپین ها ی بازاریابی هم چون تاژ، همراه اول، رایتل، ارگ تجریش و … داشته است.

رامینا ترابی بدون آرایش

رامینا ترابی در ویدئوها یی که در خانه ی خودش است معمولا بدون هیچ آرایش و میکاپی حاضرمی شود و به سلامت و سبکی پوست خود اهمیت می دهد در یکی ازویدئوها یش که درحال میکاپ خودش است درمورد وجه اشتراکش با همسرش نوشته که مانند هم به قسمت جلوی سر بیشتراهمیت می دادند وکلا به قسمت جلویی و ظاهری کارکه خودشان می دیدند بیشتر توجه می کردند. رامینا کمپین زیباتو را معرفی می کند به همراه عکسی که در آن میکاپی ندارد رامینا ترابی دختر شیرازی با پوست گندمی وصاف است که در اکثر میکاپ های خود رنگ سبزه و گندمی پوست خودش را حفظ می کند و چندی پیش ویدئویی با خواهرش ملینا در اینستاگرامش منتشر کرد که قبل و بعد میکاپ و حاضرشدن شان را نشان می دهد که ست بنفش با موها وعینک دودی مشکی زده اند.

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

در مصاحبه ی رامینا با سینا ولی اله رامینا یک شومیزمشکی با خال های سفید به تن داشت به همراه یک شلوارچسب مشکی و یک توربان قرمز به سر داشت و پایین موهایش رنگ زیتونی نسکافه ای داشت و البته در ادامه برنامه به اصرار سینا توربان را از سردرآورد در این مصاحبه یک دختر۲۲ ساله است که یک ماهی است که لیسانس روان شناسی را گرفته و به گفته ی خودش قصد ادامه تحصیل و زدن مطب روان شناسی را دارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رضا حقیقی بازیکن پرسپولیس و تیم ملی به همراه حواشی موجود

رامینا در این مصاحبه یک دختر مجرد است که دلش می خواهد مشاوره ازدواج بشود. و علت دعوت او  به این برنامه همان عکس هایی است که این خانوم عکاس میهائلا نوروک از او گرفته است. این عکاس در بازار وکیل شیراز با او قرار عکاسی می گذارد که خیلی اتفاقی رامینا چادر به همراه خود برده بود و بدون آرایش و میکاپ بود.

در این مصاحبه رامینا خیلی تلاش کرد که بگوید این عکاس تنها به دنبال یک مدل ایرانی بود که ساده، بدون میکاپ و زیبا باشد و معیار او برای زیبایی این بود رامینا در ادامه گفت خیلی دخترهای زیباتر از من درایران و خارج از ایران وجوددارد. این عکاس رمانیایی عکس هارا یک سال ونیم بعد منتشر کرد و تا آن زمان فقط از۱۷  کشورتوانسته بود عکاسی کند بنابراین درخواست کمک مالی کرده است تا بتواند این پروژه را ادامه دهد.

لباس عروس رامینا ترابی

لباس عروس رامینا ترابی

رامینا در مورد یکی بودن عقد و عروسی اش و در مورد نداشتن عکس فرمالیته صحبت کرده است که خب برایش این عادی نبودن هیجان انگیزتراست. لباس عروسی او یک لباس نباتی صورتی یقه قایقی است که حالت پف دار و قشنگی داشته است. موهای او به صورت جمع بسته شده به همراه یک توربلند و آرایشی با تناژ صورتی که بسیار ساده و شیک است. در یکی از پست های اینستاگرامش با لباس عروسش نوشته وقتی بچه بودیم خیلی دلمون می خواست زودبزرگ شیم، بزرگ ترا همیشه می گفتن چه عشقی می کنن این بچه ها، خوش به حالشون عجول بودیم واسه پوشیدن مانتو روسری، برای تنهایی بیرون رفتن، برای مستقل شدن … ولی نمی دونستیم که چی درانتظارمونه … از یک سنی به بعد دغدغه ها تو چالش هات  هم با خودت بزرگ می شه … بعضی وقتا چیزایی روتجربه می کنی که هیچ وقت فکرشونمی کردی…

فعالیت رامینا در صنعت مدلینگ

رامینا در تبلیغات مانتو و روسری و تیزرتبلیغاتی پرسیل حضورداشته و مدل عکاسانی چون اسماعیل چیره بوده است. رامینا دوست دارد در صنعت مدلینگ عکس هایش حرفی برای گفتن داشته باشند و انتخاب پروژه هایش به صورت وسواسانه صورت می گیرد رامینا ترابی مدتی در ایران مشغول طراحی و برندسازی با نام خودش بود و دراین راستا  توربان هایی برای افراد  بازیگر مثل پریناز ایزدیار و دیگر بازیگران طراحی کرده است و هم چنین مدلینگ های باحجاب، کم حجاب و بی حجاب نیزبرای استایل های خود از این توربان ها استفاده می کنند. یکی از توربان های او که مورد علاقه ی خودش است؛ رنگی با تنالیته ی آبی دارد که به گفته ی خودش آن خیاط دیگر نمی تواند توربانی به همین شکل برای اوبه دوزد که البته مدتی است که دست ازفعالیت دراین باره برداشته و فعلادرجریان زندگی روبه حرکت است. عکس های او به عنوان جلد روی مجله ی MOEV IR چاپ شده است.

درآمد رامینا ترابی

رامینا ترابی به عنوان یکی از سلبریتی های شاخ مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد و به فعالیت مدلینگ مشغول است. این چهره شاخ مجازی به عنوان زیباترین مدل ایرانی شناخته می شود که در واقع حقیقتاً از زیباترین مدل های ایرانی به حساب می آید. همانطور که می دانید سلبریتی های فضای مجازی از درآمدهای بالایی برخوردار هستند چرا که به مشاغل مختلف اینترنتی از جمله واینری مشغول می‌شوند و همین علتی است بر پردرآمد بودن آنهاست چرا که به دلیل اینکه مخاطبان فراوانی دارند همواره تبلیغاتی که انجام می دهند مورد توجه این مخاطبان قرار می‌گیرد. البته منبع اصلی درآمد رامینا از کارهای مدلینگ می‌باشد برای این که او یکی از زیباترین مدل های ایرانی به حساب می آید که در واقع همین مدلینگ بودنش باعث شده که در فضای اینستاگرام تبدیل به یک شاخ اینستاگرامی شود و هوادارانش از همه شهرها و کشورها باشند و این طور نباشد که فقط از شهر و بخش کوچکی اقدام به جذب هوادار کرده باشد بلکه از تمام دنیا هستند که عاشق کارهای مدلینگ او می باشند. اگر شما هم به کارهای مدل و مدلینگ علاقه مند هستید می توانید با جستجوی نام این سلبریتی بی نظیر در موتورهای جستجوگر به صفحه شخصی او یا همان پیج اینستاگرامی او در فضای مجازی دسترسی داشته باشید تا همواره از پست ها و عکس ها و مدل های مختلفی که به اشتراک می گذارند بروز باشید.

رامینا ترابی بدون آرایش

دوست پسر های رامینا ترابی

رامینا ترابی به عنوان یک شخصیت اینستاگرامی طبق صحبت برخی از منابع نامعتبر برای اینکه بیشتر شاخ شود تا به حال دوست پسر های فراوانی داشته است و جالب است بدانید که او هر وقت با یک پسر جدید دوست می شد سریع او را به هوادارانش در فضای مجازی معرفی می‌کرد. به ادعای برخی از کاربران او تا به حال دوست پسر های فراوانی داشته است که حرفه او که همان مدلینگ می باشند سبب شده است که خیلی از پسرهای جوان به او علاقه‌ مند باشند و تمایل داشته باشند با او به دوستی بپردازند و در نهایت با او ازدواج کنند ولی همه آن ها نتوانسته اند به آرزوی خود برسند و پس از مدتی با او کات کرده‌اند که معلوم نیست این اتفاقات به چه دلایلی می باشد. البته این مواردی که بیان شد ادعای از برخی از کاربران است و معلوم نیست که صحت دارد یا ندارد. این نکته را باید مد نظر داشته باشیم که بسیاری از سلبریتی های فضای مجازی برای اینکه بیشتر دیده شوند اقدام به جنجال آفرینی و کارهای عجیب و غریب می‌کنند لذا توصیه می کنیم که هیچ وقت تا مطلبی را که در فضای مجازی با آن روبرو شدید به سرعت نپذیرید چرا که ممکن است فریبنده باشد.

رامینا ترابی در فیلم های ایرانی

عده‌ای گفته اند که رامینا ترابی در فیلم های ایرانی به عنوان بازیگر اصلی و یا بازیگر مهمان حضور داشته است ولی به نظر نمی‌آید این ادعا صحیح باشد چرا که او بیشتر به عنوان یک مدلینگ می باشد نه یک بازیگر و هیچ کس هم تا به حال او را در فیلم‌های ایرانی ندیده است پس احتمال کذب بودن این خبر به شدت زیاد است. رامینا ترابی به عنوان یکی از زیباترین بانوان ایرانی به او می آید که در فیلم‌های ایرانی بازی کند و به عنوان یکی از بازیگران اصلی و زیبای آن فیلم اقدام به نقش آفرینی کند. شاید خود او هم همچین آرزویی را داشته باشد ولی تا به حال نسبت به بازی کردن در فیلم های ایرانی اقدامی انجام نداده است. به هر حال به نظر نمی‌رسد که این ادعا صحیح باشد که او در فیلم های ایرانی ایفای نقش کرده است.

این مطلب را هم بخوانید
دوست دختر مسعود ترکیبی کیست ؟ بررسی حواشی مربوطه

رامینا ترابی و مهدی ترابی چه نسبتی دارند؟

حتما شما هم مهدی‌ترابی رو می شناسید که او یکی از بهترین فوتبالیست‌های ایرانی است. او در تیم ملی ایران بازی می‌کند. برخی از کاربران فضای مجازی ادعا کرده اند که رامینا ترابی و مهدی ترابی با یکدیگر نسبتی دارند و ممکن است آنها خواهر و برادر یا دختر عمو پسر عمو باشند و یا هر نسبت دیگری که فامیلی آنها به هم شباهت دارد. برخی‌ها می‌گویند که به طور یقین آنها با هم نسبتی فامیلی دارند ولی عده دیگری می گویند که آنها هیچ نسبتی با هم ندارند و چیزی که سبب شده بعضی ها فکر کنند که آنها با یکدیگر نسبت دارند این است که فامیلی آنها یکی هست و با هم تشابه دارد. در واقع تشابه فامیلی در بیشتر مواقع باعث می شود که توجه ها به سوی آن چند نفری که فامیلی هایشان متشابه است جلب شود. به هر حال چیزی که مهم است این است که عدم نسبت داشتن آنها، نسبت به وجود نسبت میان آنها ارجح است.

قد رامینا ترابی

همانطور که می‌دانید رامینا‌ ترابی یکی از مدل‌های ایرانی به شمار می‌رود که به عنوان یکی از زیباترین مدل های ایرانی تا به حال مدلینگ های زیادی را به اجرا درآورده است. اگر بخواهیم در رابطه با قد این مدل صحبت کنیم باید بگوییم که او دارای یک قد متوسط نسبتاً بلند می باشد که این قد با حرفه ای که او در آن مشغول است مناسبت دارد. در حقیقت افرادی که به عنوان مدلینگ کار می کنند بهتر است قدشان بلند باشد چرا که اشخاص قد بلند بیشتر در تبلیغ لباس ها و سایر محصولات موفق هستند و کسی که می خواهد از محصول یا کالایی خریداری نماید ترجیح می دهد که آن محصول یا کالا اگر لباس باشد در تن یک آدم قد بلند دیده شود و دلیلش آن است که لباس در تن افراد قد بلند بیشتر جلوه می کند.

مصاحبه رامینا ترابی با سینا ولی الله

رامینا ترابی کجاست؟

اگر خبر داشته باشید باید بدانید که رامینا ترابی در شهر شیراز به دنیا آمده است. در حال حاضر به نظر می رسد که او در ایران باشد ولی کسی به طور دقیق خبر ندارد که این شخصیت سلبریتی مدلینگ در کجا زندگی می کند. آیا در ایران می باشد یا در خارج؟ در کدام شهر است؟ اگر بخواهیم به طور دقیق این موضوع را بگوییم می‌توان گفت که کسی از محل زندگی او خبر ندارد چرا که خودش هم تابحال این مورد را مورد سخن قرار نداده است.

رابطه با خانواده

اگر بخواهیم در رابطه با خانواده رامینا‌ ترابی صحبت کنیم باید بگوییم که اطلاعی از خانواده او در دسترس نیست ولی به نظر می رسد که با خانواده اش ارتباط دارد. در چندین پست به خانواده خود اشاره کرده که آن ها را خیلی دوست دارد ولی تا به حال به معرفی خانواده‌اش نپرداخته است. برخی از کاربران خبر داده اند که خانواده او در ایران هستند ولی برخی دیگر خبر داده اند که خانواده او درخارج از کشور هستند که به نظر می‌رسد تمام این اخبار از روی حدس و گمان باشد و هیچ کدام جنبه واقعیت را نشان نمی دهد چرا که خود رامینا‌ ترابی نیز تا به حال به خانواده خود در پست هایش اشاره چندانی نکرده است.

لابو رامینا ترابی

لابو نام یک فیلم خارجی بسیار زیبا می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما آن را ببینید. برخی از کاربران فضای مجازی می‌گویند که رامینا ترابی در فیلم لابو ایفای نقش کرده و یا برای لحظاتی در این فیلم حضور داشته که فوراً خارج شده به طوری که کسی متوجه حضور آن نشده است ولی به طور دقیق نمی توانیم این ادعا را به اثبات برسانیم چرا که تنها تعداد کمی این مورد را بیان کرده اند. پیشنهاد می کنیم حتما این فیلم را ببینید و اگر متوجه حضور رامینا ترابی در این فیلم شدید ما را هم در جریان بگذارید. .

لباس عروس رامینا ترابی

در برخی از منابع ذکر شده است که رامینا‌ ترابی مجرد می باشد و تا بحال ازدواج نکرده است ولی ‌عده ای هم رامینا‌ ترابی را با لباس عروس دیده اند که همین باعث شده ادعا صورت گیرد که رامینا ترابی ازدواج کرده است و لباسی که پوشیده لباس عروسی اش می باشد ولی برخی دیگر از کاربران فضای مجازی این ادعا را رد کرده اند و گفته اند که لباسی که به عنوان لباس عروسی در تن رامینا‌ ترابی در عکس ها می باشد تنها لباسی است که رامینا ترابی به عنوان مدلینگ در آن لباس می باشد و قصد تبلیغ آن لباس را دارد. اما چیزی که صادق است این است که در ۲ فروردین سال ۱۳۹۸ خبر ازدواج رامینا ترابی با علی اعتمادی با انتشار دادن یک عکس در جلوی دفتر رسمی ازدواج منتشر شد. در ابتدا کاربران فکر می کردند که آن عکس جنبه سرگرمی و حاشیه‌ سازی را دارد ولی بعد ها متوجه واقعی بودن آن شدند و جالب است بدانید که رامینا ترابی در کپشن این پست نوشته که: یک سال و نیمه که قلباً همسر و همدم بودیم ولی امروز قانوناً با هم ازدواج کردیم و تا ساعاتی دیگه از ته دل آرزو می کنم که همه به عشقشون برسن و همه زوج ها خوشبخت باشند.

مدت ها پیش شایعاتی مبتنی بر دوستی رامینا ترابی و علی اعتمادی در فضای اینترنتی منتشر شده بود که با انتشار خبر ازدواج میان آن ها می توان فهمید که یک رابطه عاشقانه بسیار قوی میان آنها وجود داشته و آنها از ته دل همدیگر را دوست دارند و برای یکدیگر آرزوی شادی و خوشبختی می کنند و البته لباس عروس رامینا ترابی به دلیل این که از طراحی خاصی برخوردار بود بسیار مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته ولی در واقع رامینا مدلِ خیلی از لباسهای عروس شده برای همین عده ای از کاربران فکر می کردند که لباس عروس او مربوط به کارهای مدلینگش می باشد نه اینکه او ازدواج کرده باشد. شما می توانید با جستجوی عبارت « رامینا ترابی ویکی پدیا » به اطلاعات بروز تری در رابطه با رامینا ترابی دسترسی داشته باشید.

سؤالات متداول

 1. <strong>آیا خانواده ی رامینا از عکس های او استقبال  کردند؟</strong>

  بله، چون عکس ها با چادر هم  بود بیشتر دوست  داشتند.

 2. <strong>برنامه و هدف رامینا برای آینده  چیست؟</strong>

  این که بتواند یک مدلینگ حرفه ای و در سطح  اینترنشنال و بین المللی باشد.

 3. <strong>رامینا به جز موزیک ویدئوی حامد نیک پی کار دیگری هم در زمینه ی موزیک ویدئو دارد؟</strong>

  بله، در موزیک ویدئوی روسری آبی علی زند وکیلی حضور دارد.

 4. <strong>چرا رامینا به ترکیه مهاجرت کرد؟</strong>

  به دلیل محدودیت هایی که در ایران داشت با همسرش علی اعتمادی به ترکیه مهاجرت کردند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :