رزا رادمنش یکی از شاخ های اینستاگرام است. فعالیت های جنجالی و حاشیه برانگیز این شاخ مجازی موجب شد تا دردسر های بزرگی در زندگی برای او ایجاد شود و سرانجام به دام پلیس فتا بیفتد. وی در اینستاگرام تبلیغات مختلفی را انجام می داد که غیر اخلاقی و نامناسب بودند و آن ها موجب شد تا برای همیشه از شبکه های مجازی کناره گیری کند.

رزا رادمنش کیست؟

رزا رادمنش کیست؟

با توجه به این که اپلیکیشن ارتباطی اینستاگرام هیچ محدودیتی برای فعالیت کاربران خود اعمال نکرده است، چهره های متعددی می توانند به فعالیت در این شبکه ارتباطی پرداخته و محتوا های مختلفی را تولید کنند. این امر سبب شده تا برخی از چهره ها از قوانین اینستاگرام سوء استفاده کرده و به تبلیغات مخرب و زننده ای دست بزنند. رزا رادمنش یکی از چهره هایی است که با فعالیت در اینستاگرام به شهرت رسید.

این چهره در واقع یکی از شاخ های اینستاگرامی به حساب می آید که در صفحه شخصی خود به ترویج بی بند و باری و رفتار های مغایر با ارزش و فرهنگ ایرانی و اسلامی می پردازد. به نظر می رسد که او در استان تهران متولد شده و سال تولد او به دهه هفتاد باز می گردد، اما همچنان اطلاعات دقیقی در مورد این چهره خانواده اش در هیچ منبع معتبری به ثبت نرسیده است.

آدرس پیج اینستاگرام رزا رادمنش چیست؟

رزا رادمنش که یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد نخستین فعالیت های خود را در اپلیکیشن اینستاگرام آغاز کرد. این چهره تا کنون چندین پیج اینستاگرامی را راه اندازی کرده که پس از گذشت مدتی، یکی پس از دیگری بسته شد. علت این امر را می توان رفتار های نامناسب و غیر اخلاقی و ترویج فرهنگ بی بند و باری این چهره عنوان کرد. در واقع او در پیج های اینستاگرامی اش تصاویر بسیار نامناسب و سکسی از خود را به اشتراک می گذاشت و تاثیر مخربی که این تصاویر بر روی جوانان ایرانی می گذاشت، برای او هیچ اهمیتی نداشت. از این جهت به دلیل ریپورت و بلاک های متعدد، پیج های اینستاگرامی او به طور کلی بسته شد وی در ابتدا با آدرس آیدی roza.radmanesh در اینستاگرام فعالیت می کرد و مخاطبان بی شماری نیز داشت. اما در حال حاضر رزا رادمنش اینستا فعالی ندارد و نمی توان به پیج او دسترسی پیدا کرد.

عکس های رزا رادمنش را در کجا ببینیم؟

عکس های رزا رادمنش را در کجا ببینیم؟

در طی چند سال اخیر هیچ گونه فعالیتی از رزا رادمنش در اینستاگرام به چشم نمی خورد و از این جهت تصاویر متعددی نیز از این چهره منتشر نشده است. اما با جستجو در برخی از صفحات فضای مجازی می توانید به تصاویر قدیمی این چهره دسترسی پیدا کنید. البته باید توجه داشته باشید که پوشش او در اغلب تصاویرش نامناسب است و از این جهت پیج ها و سایت های متعددی تصاویر این چهره را منتشر نمی کنند.

این مطلب را هم بخوانید
آناشید حسینی کیست؟ بررسی روابط و عکس آناشید حسینی بی حجاب

یوتیوب رزا رادمنش فعال است؟

قبل از این که رزا رادمنش برای همیشه صفحات مجازی را ترک کند، فعالیت های چشمگیری از او در یوتیوب نیز دیده می شد. در واقع این چهره برای این که بتواند در یوتیوب نیز مخاطبانی را به ارمغان آورد و به یک منبع درآمد دست پیدا کند، ویدیو های مختلف و مستهجنی را در این شبکه مجازی به اشتراک می گذاشت. اما پس از این که این چهره برای همیشه از شبکه های مجازی دور شد، چنل خود را در یوتیوب نیز حذف نمود و در حال حاضر هیچ گونه فعالیتی از او در این اپلیکیشن مشاهده نمی شود.

اما می توانید با جستجوی نام این چهره در قسمت سرچ اپلیکیشن یوتیوب، به ویدیو ها و لایو های رزا رادمنش که در چنل های دیگر آپلود شده است دسترسی پیدا کنید.

رزا در کلاب هاوس حضور ندارد؟

لازم به ذکر است که کلاب هاوس رزا رادمنش نیز در دسترس نیست و او هیچ گونه فعالیتی در این اپلیکیشن نوظهور ندارد.

قیمت تبلیغات این شخص چقدر است؟

قیمت تبلیغات این شخص چقدر است؟

رزا رادمنش در زمانی که در اینستاگرام فعالیت می کرد، تبلیغات مختلفی را در استوری های خود برای مخاطبانش انجام می داد. در واقع می توان گفت که تنها راه درآمد این چهره از طریق تبلیغات مختلف در پیج های اینستاگرامی خود بود. البته توجه داشته باشید که بسیاری از پیج هایی که رزا رادمنش آن ها را تبلیغ می کرد، پیج های کلاهبرداری و یا فیک بودند. گفته می شود که این چهره برای انجام هر تبلیغ در استوری خود، بیش از ۳ میلیون تومان را دریافت می کند.

درآمد رزا رادمنش از کجاست؟

همان طور که در مطالب پیشین ذکر کردیم تنها راه که رزا رادمنش از آن درآمد زایی می کرد، تبلیغاتی بود که در استوری های اینستاگرامش به اشتراک می گذاشت. این چهره برای هر تبلیغ حدود سه میلیون تومان را دریافت می کرد و از این جهت برای این که درآمد خود را بیش از پیش افزایش دهد، تعداد تبلیغات روزانه خود را بالا می برد. می توان گفت که او در یک روز بیش از ۵۰ تبلیغ را در استوری خود انجام می داد. از این جهت تا زمانی که در اینستاگرام فعال بود توانست به درآمد بسیار بالا و چشمگیری دسترسی پیدا نماید.

دوست پسر رزا رادمنش کیست؟

دوست پسر رزا رادمنش کیست؟

با بررسی بیوگرافی رزا رادمنش به روابط متعدد او با آقایان مختلف پی می بریم. در واقع می توان گفت که این چهره هیچ حد و مرزی برای رابطه خود با آقایان نداشت و تعداد دوست پسر های او بیش از حد انتظار بودند. اما تا کنون هیچ اطلاعاتی از دوست پسر های این چهره به ثبت نرسیده. البته از آن جایی که این چهره در حال حاضر در زندان، زندگی خود را سپری می کند هیچ رابطه عاطفی از او منتشر نشده است.

در مورد رابطه های او امین فردین افشاگری های زیادی انجام داده است که می توانید برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید.

این شاخ اینستگراما در کدام کشور زندگی می کند؟

رزا رادمنش یکی از شاخ های ناشناخته اینستاگرامی است که به تازگی خبر هایی مبنی بر دستگیری او توسط پلیس فتا به گوش می رسد. به نظر می رسد که این چهره در سال های اخیر راهی زندان شده و همچنان زندگی خود را این محیط نظامی و امنیتی سپری می کند. از این جهت می توان گفت که وی در حال حاضر در کشور ایران و در استان تهران سکونت دارد. احتمال دارد که پس از به پایان رسیدن دوران حبس این چهره، به سرعت بخواهد که ایران را ترک کند و مسلماً یکی از کشور هایی که اکثر چهره های شاخ اینستاگرامی ایران به آن پناه می برند، کشور ترکیه می باشد. البته همچنان هیچ اطلاعاتی در مورد سرنوشت این چهره و یا تاریخ دقیق آزادی او در دسترس نیست.

حاشیه های رزا رادمنش درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های رزا رادمنش درباره چه موضوعاتی است؟

رزا رادمنش را می توان پرحاشیه ترین چهره اینستاگرامی دانست. برای این که بتواند مخاطبان بیشتری را برای خود جذب کند و از این طریق به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کند، روز به روز پوشش خود را سبک تر و بازتر می کرد. این چهره همچنین لایو ها و استوری های بسیار جنجالی را با دیگر شاخ های اینستاگرامی برگزار می کرد که در آن به صحبت های غیر اخلاقی و سکسی می پرداختند. این امر موجب شد تا موج های منفی بسیار زیادی را روانه این چهره شود و سرانجام پیج اینستاگرامی او به دلیل ریپورت های متعدد بسته شد.

این مطلب را هم بخوانید
سلبریتی های ساکن آلمان که برای همیشه ایران را ترک کرده اند

علت دستگیری رزا رادمنش چه بود؟

همان طور که ذکر شد، خبر هایی مبنی بر دستگیری رزا رادمنش در شبکه های مجازی به گوش می رسد. البته برخی از کاربران خبر های دیگری مبنی بر حکم اعدام رزا رادمنش را نیز منتشر کرده اند، اما توجه داشته باشید که صحت هیچ کدام از این خبر ها همچنان مشخص نیست. به طور کلی می توان علت دستگیری این چهره را فعالیت های غیر اخلاقی و مستهجن او در شبکه های اجتماعی عنوان کرد. این چهره پس از این که تصاویر مبتذل -خود را در پیج اینستاگرامش منتشر کرد، توسط پلیس فتا دستگیر شد و به دلیل این که تصاویر او بیش از اندازه خارج از عرف بود، گفته می شود که به ده سال زندان محکوم شده است.

پیج خواهر رزا چیست؟

پیج خواهر رزا چیست؟

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با آدرس رزا رادمنش ویکی پدیا به چشم نمی خورد و همچنین اطلاعاتی در مورد خواهران رادمنش در دسترس نیست. در سال های گذشته کلیپ های رقص متعددی از رزا رادمنش به همراه دختران دیگر در پارتی های شبانه به اشتراک گذاشته شد. از این جهت شایعاتی مبنی بر فعالیت های غیر اخلاقی و گروهی این چهره به همراه خواهرانش جنجال آفرین شده است. اما متاسفانه هیچ تصویری از از خواهران این شاخ مجازی در هیچ پیجی به چشم نمی خورد.

چرا این شاخ اینستا پیجش بسته شد؟

در سال های اخیر فعالیت پلیس فتا در فضای مجازی بسیار چشمگیر بود به گونه ای که پیج بسیاری از شاخ های اینستاگرامی توسط این نیروی پلیس برای همیشه بسته شد. پیج رزا رادمنش نیز به دلایلی که در مطالب پیشین عنوان کردیم، توسط پلیس فتا هک شد و برای همیشه از دسترس خارج گردید.

سوالات متداول

 1. رزا رادمنش در چه زمینه ای فعال است؟

  وی یکی از شاخ های اینستاگرامی بود که خود را به عنوان بلاگر به مخاطبانش معرفی کرد.

 2. در حال حاضر رزا رادمنش کجا زندگی می کند؟

  گفته می شود که او در یکی از زندان های استان تهران زندگی اش را می گذراند.

 3. علت دستگیری این شاخ اینستاگرامی چه بود؟

  فعالیت های مستهجن و به اشتراک گذاری محتوای مبتذل و غیر اخلاقی موجب شد تا او توسط پلیس فتا دستگیر شود.

 4. حکم زندان رزا رادمنش چند سال می باشد؟

  به گفته برخی منابع در حال حاضر برای او ده سال حکم زندانی بریده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :