در این مقاله قصد داریم درباره سعید شنی یکی از سلبریتی های اینستاگرام با شما عزیزان صحبت کنیم. این سلبریتی به عنوان یک بدنساز و ورزشکار فعالیت می کند و به واسطه این هیکل ورزشکاری که دارد توانسته فالوور های زیادی را کسب کند. او هم مانند بیشتر سلبریتی های ایرانی مقیم ترکیه است و راه و روش جذب فالوور را پیدا کرده و از این طریق جذب فالوور می کند که در ادامه این مقاله به شرح راجب او صحبت می کنیم.

سعید شنی کیست؟

سعید شنی کیست؟

قبل از هر چیزی قصد داریم به زندگی نامه سعید شنی بپردازیم. سعید شنی یکی از سلبریتی های معروف فضای مجازی و اینستاگرام است که در زمینه بدنسازی و پرورش اندام کار می کند. او توانسته با به اشتراک گذاشتن عکس ها و فیلم هایی از خودش افراد زیادی را جذب پیج خود کند و به عنوان یک شاخ مجازی شناخته شود. او با توجه به فعالیت زیادش در زمینه بدنسازی به عنوان یک مربی در یک ورزشگاه بدنسازی بزرگ در شهر تهران زندگی می کرد. سعید بعد از جذب فالوور و رسیدن به شهرت نسبی تصمیم جدی برای کسب فالوور بیشتر کرد.

او از چه طریقی فالوور جذب می کند؟

به روال بیشتر سلبریتی های اینستاگرام که از طریق حاشیه سازی جذب فالوور می کنند او نیز اقدام به این کار کرد و تصمیم گرفت با ارتباطات گوناگون و حاشیه سازی فالوور خود را بسیار بالا ببرد. او تصمیم گرفت با بعضی از شاخ های مجازی وارد رابطه شود و از شهرت آنها سوء استفاده کند. سعید بعد از دوستی با این دختر ها شروع می کرد در استوری هایش فیلم های شخصی و سکسی منتشر کند و با گفتن حرف های رکیک مخاطبان خاصی را جذب خود کند از این رو مدت زیادی طول نکشید که او بسیار شناخته شد. سعید شنی از همان ابتدا پیج خود را در حالت پابلیک و یا عمومی و باز قرار داد و از کارهایی که در پیج خود انجام می داد این بود که به فالوورینش مشاوره بدنسازی و پرورش اندام می داد.

اینستاگرام سعید شنی در چه وضعیتی است؟

اینستاگرام سعید شنی در چه وضعیتی است؟

همان طور که در قبل به این موضوع اشاره کردیم اینستاگرام سعید شنی جزو پیج های فعال اینستاگرام است که تعامل بالایی با فالورینش دارد. او در پیج خود عکس ها و ویدیو های زیادی از خود را به صورت پست منتشر می کند و لایو های زیادی با دوست دختر هایش می گیرد که هدف این لایو ها فقط و فقط افزایش فالوور است. او در لایو های خود از حرف های زشت و زننده استفاده می کند و هیچ واهمه ای از گفتن این حرف ها ندارد. جدا از اینستاگرام، سعید شنی در یوتیوب هم فعالیت دارد و در آن شبکه اجتماعی هم طرفداران زیادی را جذب کرده است.

ماجرای رابطه سعید شنی و بنفشه چیست؟

ماجرای رابطه سعید شنی و بنفشه چیست؟

این نکته بسیار عادی است که زمانی که سلبریتی ها به شهرت می رسند تصمیم می گیرند فالوور های خود را افزایش دهند، چه از راه های درست و چه از راه های غلط،سعید شنی از جمله افرادی است که به وسیله حاشیه سازی و یا روابط غلط تصمیم گرفته که شهرت خود را افزایش دهد. یکی از این روابط که بسیار پر سر و صدا بود رابطه با پرستش عربلو بود. بعد از مدتی که سعید با پرستش عربلو ازدواج کرده بود از هم جدا شدند و سعید گفت که این رابطه از اول اشتباه بوده است. مدتی بعد سعید اقدام رابطه با فردی به نام بنفشه کرد. بنفشه که دوست دختر داوود هزینه بود بعد از جدا شدن از داوود برای مدت کوتاهی با سعید وارد رابطه شد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی رضا قوچان نژاد و همسرش + مهم ترین گل های رضا گوچی

این رابطه حاشیه های بسیاری را به همراه داشت. این حاشیه ها عصبانیت داوود هزینه و عکس العمل پرستش عربلو و نظرات خود سعید و بنفشه را شامل می شود. داوود هزینه بسیار سعی کرد که رابطه بین این دو را جوری وانمود کند که سعید بنفشه را اغفال کرده و از او سوء استفاده کرده است ولی این گونه به نظر می‌رسید که بنفشه با میل باطنی خود از داوود هزینه جدا شده و به سراغ سعید رفته است. در این میان پرستش عربلو نیز به دفاع از داوود هزینه پرداخت و رفتار سعید را بسیار زشت دانست.

البته دوستی سعید و بنفشه مدت زیادی طول نکشید و بعد از مدتی بنفشه دوباره به سراغ داوود هزینه رفت و در لایو از مدت کوتاهی که با سعید در ارتباط بود ابراز پشیمانی کرد و اینگونه بیان کرد که سعید پیج اینستاگرامش را هک کرده و بعد از هک کردن اولین کاری که انجام داده بلاک کردن داوود هزینه بوده و بعد از آن تمام عکس های بنفشه را از صفحه خود پاک کرده است. عکس بنفشه دوست دختر سعید شنی در اینترنت موجود است که با یک جستجوی کوچک می توانید آن را ببینید.

سعید شنی و اعظم چه رابطه ای داشتند؟

سعید شنی و اعظم چه رابطه ای داشتند؟

اعظم احدی که در اینستاگرام به نام پرستش عربلو معروف است در یک رابطه دوستی با سعید تصمیم به ازدواج می گیرند. سعید شنی و بانو احدی رابطه خوبی با هم داشتند و فیلم ها و عکس های زیادی از خود در فضای مجازی منتشر کردند. مدتی از رابطه این دو شاخ اینستاگرام نمی گذشت که ماجرای دزدی سعید شنی از اعظم احدی یا همان پرستش عربلو مطرح شد و دعوای سعید شنی با پرستش به شکایت پرستش از سعید منجر شد. ماجرا از این قرار بود که اعظم احدی ادعا کرد که سعید مبلغ زیادی از جمله چند انگشتر، کارت بانکی، گردنبند و مبالغ زیادی را از او دزدیده است. موضوع دزدی سعید شنی از اعظم احدی حاشیه های زیادی را به پا کرد و باعث جدایی این دو شاخ اینستاگرام شد.

دعوای سعید شنی با پرستش چطور بود؟

دعوای سعید شنی با پرستش چطور بود؟

همان طور که در قبل اشاره کردیم پرستش عربلو یکی از شاخ های اینستاگرام است که با ۲۸ سال سن تا به حال روابط زیادی با افراد مختلف داشته است‌ و حتی می توان گفت که رکورد رابطه با شاخ های مجازی را دارد که از جمله این افراد می توان به سعید شنی اشاره کرد. رابطه پرستش عربلو سعید شنی بسیار طولانی نبود و همان طور که گفتیم به دلیل ادعای دزدی سعید از پرستش خیلی زود به پایان رسید.

او با چه کسی در ارتباط است؟

بعد از آن سعید با بنفشه وارد رابطه شد که این موضوع باعث شد حواشی زیادی به وجود آید و حتی لایو های مشترکی بین دوست پسر سابق بنفشه (داوود هزینه) و همچنین پرستش و سعید برگزار شد که در طول این لایو این سه نفر فقط و فقط با الفاظ رکیک و زننده با هم بی احترامی کردند که البته در لایو سعید شنی در مورد پرستش بنفشه هم در کنار سعید نشسته بود.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی گوردون هیوارد و لیست مصدومیت های او

عکس سعید شنی را از کجا می توان دید؟

عکس های سعید شنی به وفور در فضای مجازی، اینترنت، اینستاگرام، و شبکه های مجازی دیگر یافت می شود. در پیج اینستاگرام او عکس های زیادی از سعید وجود دارد که همه این عکس ها نشان دهنده زندگی لاکچری او است. همان طور که گفتیم او مربی بدنسازی و پرورش اندام است و این موضوع باعث شده است که او در حین بدنسازی و ورزش و همچنین در باشگاه عکس های زیادی داشته باشد که در پیج خود با فالورینش به اشتراک گذاشته است.

لایو داوود هزینه و سعید شنی به چه صورت بود؟

لایو داوود هزینه و سعید شنی به چه صورت بود؟

همان طور که در قبل برای شما عزیزان توضیح دادیم دوست دختر داوود هزینه که بنفشه نام دارد با به هم زدن رابطه خود با داوود هزینه به سراغ سعید شنی رفت و با او دوست شد. همین موضوع باعث ناراحتی داوود هزینه شد و دعوایی میان او و سعید شکل گرفت. بعد از آن به پیشنهاد داوود لایوی بین سعید و داوود برگزار کردند که در حین این لایو پرستش عربلو در لایو با سعید بالا آمد و در این لایو به او ناسزا گفت. داوود هزینه هم که معتقد بود سعید باعث بر هم خوردن رابطه اش با بنفشه شده است به سعید بد و بی راه گفت و در کل این لایو یک دعوای بین این سه نفر بود.

ایا او در لایو حرف های رکیک می زند؟

داوود هزینه از ابتدا این لایو را رکورد کرد و در پیج خود به اشتراک گذاشت که بازدید کنندگان بسیار داشت که البته بسیاری از آنها فالوور های پیج داوود و سعید نبودند. در این لایو که بین این سه نفر برگزار شده بود که جملات بسیار بی ادبی و رکیک زده شده است که پیشنهاد می کنیم این لایو را نبینید. یکی از نکته های جالب این لایو این بود که در تمام مدت این لایو بنفشه در کنار سعید نشسته بود.

سوالات متداول

سعید شنی کیست؟

یک جوان بدنساز ایرانی است که بعد از مدتی که از شهرتش در اینستاگرام گذشت ایران را ترک کرد و به ترکیه مهاجرت کرد.

رابطه سعید شنی و پرستش چطور به هم خورد؟

بعد از مدتی از ازدواج سعید و پرستش ماجرای دزدی سعید از پرستش به میان آمد و پرستش عربلو ادعا کرد که سعید از او مبلغ بالایی دزدی کرده است و از این رو رابطه ان ها تمام شد.

سعید شنی و بنفشه چه رابطه ای با هم دارند؟

بعد از جدا شدن سعید از پرستش، او و بنفشه (دوست دختر داوود هزینه) با هم وارد رابطه شدند که این موضوع خشم داوود هزینه را بر انگیخت و باعث دعوای بین او و سعید شد.

اینستاگرام سعید شنی در چه وضعیتی است؟

اینستاگرام سعید شنی حدود ۳۹۰ هزار فالوور دارد. او در پیج خود بیشتر از عکس ها و فیلم های خود به صورت پست استفاده می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :