سحر قریشی یکی از سلبریتی های اینستاگرام و بازیگر ایرانی است. او به دلیل بازی در فیلم های زیاد و داشتن چهره جذاب به شهرت زیادی رسیده است. شهرت امروزه سحر قریشی به دلیل عکس های و فیلم های پخش شده از او در شبکه اینستاگرام است. او در حال حاضر به یکی از پرحاشیه ترین و جنجال ترین بازیگران ایرانی تبدیل شده است. از خبر رفتن او از ایران گرفته تا عکس های پخش شده از او به همراه یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور، همه باعث شده تا او به یکی از موضوعات خبرساز و پرحاشیه در بین خبرنگاران و کاربران اینستاگرام و توییتر تبدیل شود. او همچنین ویدیویی به همراه دوستان خود در صفحه اینستاگرام منتشر کرد، که به عقده عده زیادی با این ویدیو به پارکبان های کشور توهین کرد و جایگاه آن ها را کوچک و بی ارزش نشان داد.

توهین سحر قریشی به پارکبان

توهین سحر قریشی به پارکبان

ماجرا از آن جایی شروع شد که سحر قریشی در ویدیو به همراه دوستانش منتشر کرد. او در این ویدیو در حال قدم زدن در یکی از پارک های تهران هستند و با دیدن پارک بانی سحر به پارک بان اشاره میکند که لباسش با لباس پارک بان همرنگ است. پارکبان در واکنش به حرف او میگوید برو خانم . سحر در ادامه ویدیو رو به دوستش میگوید:«همین مونده بود که این به ما بگه برو…». مردم به این حرف و حرکت سحر قریشی واکنش شدید نشان دادند. آن ها مدعی هستند که سحر چون او پارک بان را پایین تر از خود میبیند چنین جوابی به او داده است. سحر با برخورد های شدید در اینستاگرام رو به رو شد. اکثر اینفلوئنسر های ایرانی با این عمل او برخورد کردند و کار او را بسیار زشت و ناپسند خواندند.

سحر به تمامی این برخورد ها واکنش نشان داد. او ادعا کرد که هیچ گاه قصد توهین به رفتگران و پارک بانان کشور خود نداشته است. او ادعا میکند که احترام زیادی برای آن ها قائل است چون آن ها با ارزش ترین انسان ها هستند. به گفته او منظورش از جمله آخر در ویدیو این بوده که همه نشان ها در طبیعت برای رفتن او اشاره دارد. زیرا مدت طولانی است که سحر قصد دارد برای همیشه از ایران برود ودر کشور دیگر اقامت کند. اما همچنان دو دل مانده است. زمانی که پارک بان به او میگوند برو او به این منظور برداشت میکند که همه به او میگویند از این کشور برود. این همه گفته ها خود سحر است و این که چقدر واقعیت دارد مشخص نیست.

عکس های لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

به تازگی عکس هایی از سحر قریشی به همراه مهدی طارمی منتشر شده است. این عکس های که به نظر میرسد در آتلیه عکاسی گرفته شده است، حاشیه زیادی ایجاد کرد. اولین شایعه سحر با مهدی طارمی یکی از اعضا تیم ملی زمانی آغاز شد که مهدی طارمی در اردو اتریش یک توییت عاشقانه با این مضمون منتشر کرد:«یک زن تمام زیبایی هایش را مرهون مردی است که آنها‌را عاشقانه می‌بیند!» همین باعث سر صدا زیادی در بین طرفداران مهدی طارمی شد اما این سر صدا نه تنها ساکت شد بلکه با توییت یکی از دوستان مهدی طارمی داغ تر شد. حسین ماهینی یکی از دوستان صمیمی‌ مهدی که همشهری او نیز است در زیر این توییت مهدی کامت گذاشت. محتوایات کامنت این چنین نوشته شده بود: «سی خاطر دومادمون , عروس دوس میداریم . » تمامی این ها باعث شد تا به حواشی رابطه سحر ومهدی دامن بزند.

این مطلب را هم بخوانید
شرط بندی روی جام حذفی انگلیس و بررسی تفاوت آن با جام اتحادیه

با منتشر شدن خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی هر دو آن ها به سرعت واکنش نشان دادند و این خبر را تکذیب کردند.منتشر کننده این عکس ها تامدت ها نامعلوم بود. تا این که مشخص شد کسی که عکس ها پخش کرده است یکی از دوستان نزدیک سحر بوده است. این شخص که به تازگی وارد حیطه بازیگری شده است، با انتشار این عکس ها به حاشیه های زندگی سحر افزود. سحر در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که از اتفاق که افتاده است بسیار ناراحت است و اضافه کرده که مراقب آدم های اطرافتان باشید چون ممکند است به شما ضرب بزنند. ظاهرا این دوست او بسیار به او نزدیک بوده است به طوری که رمز آپل آی دی سحر را هم داشته است. این شخص مدتی با یکی از بازیکنان تیم پرسپولیس رابطه عاطفی داشته است.

عکس های لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

ازدواج دوم سحر قریشی

همسر اول سحر قریشی مهران اخوان ذاکری است. آن ها در سال ۱۳۸۴ زمانی که سحر تنها ۱۷ سال داشت ازدواج کردند. مهران اخوان ذاکری مهندس کامپیوتر بود و ۶ سال از سحر بزرگ تر است. زدنگی مشتر آن ها یک سال بیشتر دوام نیاورد. همسر او ادعا میکند که سحر در ابتدا درتمام مصاحبه ها از او یاد میکند اما بعد از بازی در سریال دلنوازان و به شهرت رسیدن، رفتار سحر کاملا تغییر کرده است. همسر او اقدام میکند تا سحر را ممنوع الکار کند اما موفق نمیشود. به همین علت تصمیم میگیرند تا از هم جدا شوند. سحر در مصاحبه ای در یکی از برنامه های تلویزیون به همسر قبلی خود اشاره کرد. او بیان کرد که خانواده همسرش مدیر برنامه های او در آن زمان بودند.

سحر در مصاحبه ای اعلام کرد که خانواده او در آن زمان ایران نبودند. زمانی که تماس میگرفتند تا با او صحبت کنند، خانواده همسرش به دروغ ادعا میکردند که او مسافرت است. بار ها پدر او تماس گرفته است و آن ها گفته اند که سحر دبی رفته است. این در حالی است که او بین می کند که تا به حال به دبی سفر نکرده است. پس از مدتی خبر رابطه سحر قریشی با امید علومی جنجال به پا کرد. سحر برای توضیح رابطه اش با امید در مصاحبه ای بیان کرد که قصد ندارد تنها زندگی کند. او افزود که در حال حاضر با امید علوی نامزد هستند و برای این که بهتر یک دیگر را بشناسند و ببشتر با هم رفت و آمد کنند به هم محرم شده اند.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی در ۶ در ماه سال ۱۳۶۶ هجری شمسی در تهران متولد شده است. پدر سحر در آمریکا زندگی میکند و مادرش ندا افشار مدتی در انگلستان ساکن بود. سحر امروزه به همراه مادر وبرادرش در تهران زندگی میکند. او و بردارش سپهر رابطه عاطفی عمیق دارند. در مورد مدرک تحصیلی او اطلاعات دقیق وجود ندارد. او علاقه زیادی به کارش دارد و سعی دارد تا پله ها ترقی را به سرعت هرچه تمام تر طی کند. سحر ادعا میکند که ژن چاقی را هم از طرف پدری و هم از طرف مادری به ارث برده است به همین علت دائما ورزش میکند و رژیم غذایی خود را همیشه رعایت میکند.

این مطلب را هم بخوانید
نیکتا مختاری خواهر پویان مختاری کیست؟ لایو نیکتا مختاری و نیلی افشار

سحر علاقه زیادی به فشن دارد و نوع لباس پوشیدن خیلی برایش مهم است. از علایق او میتوان به عشق او به تیم فوتبال استقلال اشاره کرد. از طرفداران پروپاقرص این تیم محسوب میشود. او علاقه زیادی به رنگ مشکی و آبی دارد. او همچنین بار ا بیان کرده است که علاقه زیادی به حسین سهیلی زاده دارد و او را مانند پدر خودش دوست دارد. او همچنین رابطه صمیمی با مادرش دارد. عکسی از سحر قریشی به همراه مادرش در کنار بهرام افشاری منتشر شد که حاشیه های زیادی ایجاد کرد. سحر در اکثر استوری هایش عکسی به همراه مادرش منتشر میکند که صمیمیت رابطه آن ها را ثابت میکند.

بیوگرافی سحر قریشی

فعالیت قریشی در سینما

فعالیت های سحر قریشی در سینما باعث مشهور شدن او شد. اولین فیلم سحر لج و لج بازی نام داشت. این فیلم به کارگردانی سید مهدی برقعی در سال ۱۳۸۸ ساخته شد. سحر در این فیلم نقش سایه را برعهده داشت. شهرت او برای بازی در سریال دلنوازان به اوج رسید. او توسط سیاوش خیرابی به کارگردان سریال دلنوازان معرفی شد و از بین ۳۵۰ نفر که تست بازی در این نقش را داده بودند سحر به عنوان کاندید اول انتخاب شد. او تجربه کافی برای بازی در این سریال را نداشت اما با هدایت های کاگردان این سریال توانست از پس نقش خود بر بیاید. کارگردان این سریال حسین سهیلی زاده است و این سریال در سال ۱۳۸۸ در شبکه تلویزیون ملی صدا و سینما ایران به نمایش در آمد.فعالیت سحر در سینما ایران بعد سریال دلنوازان بسیار زیاد بود.

او در سال ۱۳۹۰ در چند فیلم همزمان ایفا نقش کرد. از فیلم های سحر میتوان به حال خوب من به کاگردانی بهروز خلج، نردبان چوبی به کارگدانی فرشاد ارج، سیسیلی ها به کارگدانی روح الله حسینی، نارمک به کارگردانی صالح دلدم، محرمانه تهران به کاگردانی مهدی فیوضی و ساعت شلوغی به کارگردانی آرش معریان اشاره کرد. از فیلم های مشهور سحر در سال ۱۳۹۰ گشت ارشاد به کارگدانی سعید سهیلی و اکباتان به کارگردانی مهرشاد کارخانی میتوان اشاره کرد. ثبت با سند برابر است به کارگردانی بهمن گودرزی و پا تو کفش من نزار به کارگردانی محمد حسین فح بخش از دیگر فیلم های مشهور سحر است. سحر در سریال های مشهور هم ایفا نقش کرده است.

سوالات متداول

  1. نام همسر اول سحر قریشی چیست؟

    نام همسر اول سحر قریشی مهران اخوان ذاکری است.

  2. آیا سحر قریشی و مهدی طارمی ازدواج کرده اند؟

    خیر آن ها ازدواج نکرده اند اما رابطه آن ها نامعلوم است.

  3. سحر قریشی چند سال دارد؟

    سحر قریشی در سال ۱۳۶۶ متولد شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :