سارا دستجانی یک چهره معروف ایرانی می باشد، که در فضای مجازی فعالیت درخشانی دارد. در کشور آلمان بزرگ شده و به زبان آلمانی، انگلیسی و فارسی صحبت می کند. در حرفه مدلینگ، مجری گری، بازیگری فعالیت می کند. او در بیوگرافی پیج اینستاگرام، خود را نویسنده، نیز معرفی کرده است و کتابی را به قلم خودش، منتشر کرد که جز پرفروش ترین کتاب های آمازون می باشد.

سارا دستجانی کیست؟ 

سارا دستجانی کیست؟ 

با بررسی بیوگرافی سارا دستجانی متوجه می شویم که او متولد مرداد ماه است و سن سارا دستجانی به نظر سی سال می رسد. او زاده ایران می باشد ولی در کودکی به همراه خانواده اش به کشور زیبای آلمان مهاجرت نموده و دوران نوجوانی خود را، آن جا گذرانده است. پس از دوران نوجوانی، برای دنبال کردن علاقه های خود، به ایالات متحده آمریکا رفت، تا تحت نظر معلمان سرشناس بازیگری، تکنیک های بازیگری را بیاموزد. او اکنون یک بازیگر موفق می باشد که در تی وی شو های مختلف و موزیک ویدیو های بسیاری از خوانندگان آمریکایی تبار، حضور موثری دارد.

عکس های سارا دستجانی را در کجا ببینیم؟

سارا دستجانی به دلیل علاقه زیادش به فعالیت در فضای مجازی، در اکثر شبکه های اجتماعی حضور دارد. تعداد بسیار زیادی عکس، ویدیو، ولاگ در پیج هایش آپلود کرده است. از آن جایی که در حرفه های زیادی کار می کند، مانند بازیگری، مدلینگ و حضور فعال در تی وی شو ها موجب شده است که فیلم و عکس های سارا دستجانی در هنگام جستجو در گوگل نمایان شوند. عکس های او در لوکیشن های بی نظیری گرفته شده است. یکی از راه های کسب درآمد سارا دستجانی، دریافت پول از طریق تبلیغ هتل های لوکس و زیبا می باشد.

دوست پسر سارا دستجانی کیست؟

دوست پسر سارا دستجانی کیست؟

طبق جستجو های انجام شده، سارا دستجانی تا به حال ازدواج نکرده و ابراز علاقه علنی به شخصی نکرده است. در پست و استوری هایی که از خودش آپلود می کند، اثری از دوست پسر و یا پارتنر نیست. به طور کلی، یا با کسی در رابطه نیست و یا به دلایل شخصی و حفظ جنبه های کاری، علاقه ای به آشکار ساختن زندگی شخصی خود ندارد و در خفا به رابطه اش با پارتنرش می پردازد. خود او تا به حال به طور رسمی از دوست پسرش حرفی به میان نیاورده است، اما همیشه شایعه هایی در مورد او و پارتنر هایش بر سر زبان می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام سارا دستجانی چیست؟

سارا دستجانی با آیدی saradastjani در اینستاگرام حضور فعالی دارد. او به دلیل زیبایی و هیکل خوبی که دارد مورد توجه قرار گرفته، اما استعداد او در حرفه مدلینگ، بازیگری و نویسندگی باعث شده است که او، دنبال کننده های زیادی داشته باشد. او در حال حاضر هشت صد و چهل هشت هزار دنبال کننده دارد و امید است که به زودی تعداد دنبال کننده های او به یک میلیون نفر برسد. آخرین پست او حدود هشتاد و پنج هزار لایک گرفته است. تعداد پست های او به عدد هزار نزدیک می شود. اگر به دنبال آیدی او در سایر شبکه های اجتماعی هستید با یک سرچ ساده مانند سارا دستجانی اینستا، یوتیوب سارا دستجانی و کلاب هاوس سارا دستجانی، می توانید او را در سایر شبکه ها نیز دنبال کنید.

چه حاشیه هایی برای وی به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای وی به وجود آمد؟

همه افراد معروف از جمله شاخ های مجازی از طریقی به دنبال حاشیه هستند، تا روز به روز بر دنبال کنندگان خود بیفزایند، در میان این افراد کسانی هستند که دنبال حاشیه نیستند، ولی افراد دیگر برایشان حاشیه درست می کنند، که همه این ها جزو، سیاست های پنهانی می باشد که برای دیده شدن اجرا می شوند. حضور او در کنار پویان مختاری در لایو های پویان و یا لایو سارا دستجانی، خبری با عنوان رابطه پنهانی آن ها، پخش کرد. 

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی دمار دروزان به همراه راز های موفقیت او در بسکتبال

درآمد سارا دستجانی از کجاست؟

درآمد سارا دستجانی بسیار بالا می باشد، از آن جایی که در حرفه های زیادی فعالیت می کند، راه کسب درآمد، برایش به حساب  می آیند. از فضای مجازی با تبلیغاتی که در مورد جواهرات، لباس ها، مکان های گردشگری و غیره، درآمد زیادی کسب می کند. همچنین او در سال  ۲۰۱۹ کتاب was Männer und Frauen wirklich wollen که نوشته خود اوست، را منتشر کرد. فروش بالایی داشت و در رده پرفروش ترین کتاب های آمازون، قرار گرفت. او برای حضورش در تی وی شو ها و موزیک ویدیو ها مبلغ های بسیار بالایی دریافت می کند.

آیا سارا دستجانی با پویان مختاری رابطه داشته است؟

آیا سارا دستجانی با پویان مختاری رابطه داشته است؟

به طور علنی هیچ گاه سخنی در مورد رابطه اش با پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت بر زبان نیاورده است، اما حضورشان در کنار یکدیگر به مدت طولانی، نشان دهنده یک رابطه پنهانی می باشد. بار اولی که این دو نفر کنار یک دیگر دیده شدن، توجه زیادی را به خود جلب کردن که باعث دیده شدن و معروف شدن سارا دستجانی در میان مردم ایران شد. بعد از این دیده شدن، سارا دستجانی شروع به ارتباط گرفتن با مردم ایران به زبان فارسی کرد، اما با این حال بیشتر فعالیت او به زبان انگلیسی و آلمانی می باشد.

سارا دستجانی در کدام کشور زندگی می کند؟

سارا دستجانی اصالتا ایرانی می باشد و در ایران به دنیا آمده و پس از گذراندن دوران کودکی خود به آلمان رفته است. در آلمان، زبان آلمانی را فرا گرفته و شروع به کشف استعداد های خود کرده است. هنگامی که پا به دوران جوانی خود گذاشت به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در زمینه استعداد های خود شروع به کسب دانش و تجربه نموده است. او هم اکنون به کشور های زیادی در حال سفر می باشد به منظور تبلیغات گردشگری و گرفتن شات های مدلینگ او، اکثر اوقات در حال سفر می باشد.

آیا این فرد در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد؟

آیا این فرد در زمینه مدلینگ هم فعالیت دارد؟

برای حضور در این حرفه نیاز به استایل خوب، چهره زیبا و قد مناسب می باشد که سارا دستجانی با توجه به این نکات، وارد این حرفه شده است. بیشتر فعالیت سارا دستجانی در اینستاگرام به منظور پیشبرد اهدافش در حرفه مدلینگ می باشد و اکثر پست هایش، در خصوص همکاری با برند های مطرح جهان است. او با نمایش دادن بدن خود، اجرای حرکت های جذاب، پوشیدن لباس های فاخر و اکسسوری های چشمگیر در این حرفه خوش درخشیده است. سارا دستجانی برای این که یک مدل حرفه ای شود، به طور مرتب در باشگاه های لوکس، در حال ورزش می باشد و همین طور از رژیم غذایی خاصی نیز پیروی می کند و همیشه در حال رسیدگی به پوست خود می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
رافائلا سانتوس خواهر حاشیه ساز نیمار + عکس های جدید و منشوری او

آیا سارا دستجانی عمل زیبایی انجام داده است؟

با دقت در عکس های او می توان دریافت که بینی خود را جراحی زیبایی کرده است. بینی او فرم طبیعی و زیبایی دارد که بر چهره او، نشسته است. در نگاه بعدی، لب های خوش فرم و قلوه ای او مورد توجه قرار می گیرد که به طور مداوم، فیلر تزریق می نماید تا از جذابیت صورتش کم نشود. همچنین پوست کشیده، صاف و بدون چین و چروک او از تزریق بوتاکس بر زیر چشم، خط خنده و پیشانی خبر می دهد. از آن جایی که گونه های برجسته و پری دارد، نیز می توان فهمید که ژل تزریق شده است، اما به نظر می رسد که در بدنش، عمل زیبایی و جراحی صورت نگرفته است.

بازیگری سارا دستجانی واقعیت دارد؟

بازیگری سارا دستجانی واقعیت دارد؟

او از نوجوانی تحت تعلیم معلمان بازیگری بوده و تکنیک های مورد نیاز برای این حرفه را فرا گرفته و در حال ظاهر مشغول بازی، در فیلم آلمانی die wiederkehr می باشد و در پیج خود، خبر پخش این فیلم را تا چند روز آینده داده است، اما تریلر آن هم اکنون موجود است. عکس هایی از خود آپلود کرده که در حال ضبط قسمت هایی از این فیلم می باشد.

آیا این فرد سایت بت دارد؟ 

در حال حاضر، لینک سایت بت در بیو او مشاهده نمی شود و فقط لینک خرید کتاب او می باشد. اما یکی دیگر از حاشیه های او، در رابطه با همین سایت بت می باشد، که برخی می گویند تصمیم دارد در آینده سایت بت خود را معرفی نماید. این حاشیه برای او زمانی ایجاد شد که او را در کنار پویان مختاری و سایر افرادی که خودشان دارای سایت بت می باشند، دیده شد و به نظر می رسید که برای راه اندازی سایت بت خود کنار این افراد قرار گرفته و ملاقاتش کاری بوده و رابطه پنهانی با پویان مختاری نداشته است. با این حال اگر در آینده قصد چنین حرکتی را داشته باشد، این نیز به یکی از راه های کسب درآمدش، افزوده می شود که ثروتش را چندین برابر می کند.

سوالات متداول 

 1. برند لوازم آرایشی سارا دستجانی چه نام دارد؟

  سارا دستجانی برند لوازم آرایش ندارد و فقط با برند های آرایشی همکاری کرده و کار تبلیغاتی انجام داده است.

 2. سارا دستجانی فن پیج دارد؟

  در حال حاضر تعداد زیادی فن پیج در اینستاگرام دارد که عکس های او را پست می کنند.

 3. وی به چه زبان هایی تسلط دارد؟

  با توجه به ویدیو هایی که سارا دستجانی آپلود می کند، به زبان آلمانی، انگلیسی و کمی فارسی، صحبت می کند.

 4. سارا دستجانی قصد بازگشت به ایران را دارد؟

  وی تا کنون چیزی درباره بازگشتش و یا حتی سفر به ایران نگفته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :