در اینجا می خواهیم درباره ساشا سبحانی در منوتو که مصاحبه داشته است صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. همچنین اکر علاقه مند به دیدن فیلم دستگیری ساشا سبحانی هستید می توانید سری به دیگر مقاله سایت نیز بزنید.

مصاحبه با ساشا سبحانی در منوتو چگونه بود؟

مصاحبه با ساشا سبحانی در منوتو چگونه بود؟

در ابتدا باید بگوییم که شبکه منوتو یکی از شبکه های معروف است که مرکز آن در لندن قرار دارد. این شبکه به تازگی مصاحبه ای با یکی از افراد و چهره های معروف اینستاگرامی یعنی ساشا سبحانی داشته است. صحبت های ساشا سبحانی در منوتو بسیار بحث برانگیز بوده و موجی از انتقادات را در بر داشته است.

ساشا سبحانی در منوتو چه حرف هایی زد؟

در این باره باید بگوییم که شبکه من و تو با مجری گری پوریا زراعتی با ساشا سبحانی مصاحبه کرده است و ساشا سبحانی در منوتو مثلا در مورد آقا زاده ها دست به افشاگری زده و هم چنین از خورده شدن پول ملت توسط آقا زاده ها انتقاد کرده است.

نظرات کاربران در مورد صحبت های ساشا سبحانی

گفتگو ساشا سبحانی به قدری جنجالی بوده است که خیلی از کاربران در شبکه های مجازی در این باره گفتند که این صحبت ها را فردی گفته است که خودش یک آقا زاده است و با پول ملت ایران فرار کرده است و هنوز هم دست از سر مردم ایران برنداشته و برای سر کیسه کردن مردم ایران سایت های شرط بندی را راه اندازی کرده است.

صحبت های ساشا سبحانی و پوریا زراعتی در چه خصوص بود؟

این مصاحبه با مجری گری پوریا زراعتی انجام شده است و در این مصاحبه پوریا زراعتی از ساشا سبحانی در منوتو سوالات زیادی را پرسیده است. یکی از سوالات بحث برانگیزی که پوریا زراعتی از ساشا سبحانی پرسید، این بوده است که چرا دستگیری شده ای؟ ساشا سبحانی در منوتو در پاسخ به این سوال بیان کرد که در این جا پلیس اسپانیا من را احضار کرد که به آن جا بروم، دلیلش این بوده است که ایران الکی به من اتهام قاچاق انسان زده بود. بعد از آن و زمانی که به دادگاه رفتم و قاضی با دیدن پرونده من بدون این که حتی وثیقه بخواهد من را آزاد کرد.

این مطلب را هم بخوانید
ورورد به سایت BestPoker چگونه است؟ آموزش ثبت نام در بست پوکر

ساشا سبحانی در اتاق خبر

گفتگو های زیادی در اتاق خبر بین ساشا سبحانی و پوریا زراعتی رد و بدل شد. او بیشتر در مورد موضوع دستگیری خود و هم چنین اوضاع نا به سامان ایران صحبت کرد. هم چنین پوریا زراعتی در مورد عکسی که با آقای ظریف گرفته است از ساشا سبحانی سوال پرسید.

ساشا سبحانی در منوتو در مورد این عکس بیان کرد که آقای ظریف و آقای روحانی برای هیئتی آمده بودند به ارمنستان و من از آن جایی که رابطه خوبی با پسر سفیر ایران در ارمنستان داشتم و در آن زمان من در ارمنستان بودم و آن ها توانستند برای من در همان هتل آقای ظریف اتاق بگیرند و به این گونه توانستم ایشان را ببینم و یک عکس یادگاری بگیرم و دلیل دیگری نداشته است و هر ایرانی در ارمنستان می توانسته این عکس را بگیرد.

استوری ساشا سبحانی در مورد احمدی نژاد بیانگر چه چیزی بود؟

استوری ساشا سبحانی در مورد احمدی نژاد بیانگر چه چیزی بود؟

مدتی قبل عکسی از احمدی نژاد در کنار ساشا سبحانی پخش شد و در یکی از گفتگو ها احمدی نژاد در پاسخ به سوال مجری که پرسید آیا شخصی که با شما عکس گرفته است را می ‌شناسید؟ پاسخ منفی می‌ دهد و هم چنین عنوان می‌ کند که خیر من ساشا سبحانی را نمی‌ شناسم و این اتفاق حواشی جنجالی را به دنبال داشت و ساشا به این صحبت ها در استوری پاسخ داد. ویکی پیدیا احمد سبحانی پدر ساشا نیز اطلاعاتی در همین راستا برای شما ارائه نموده است.

انتشار استوری جنجالی

بعد از این گفتگو ساشا سبحانی در یک استوری که طرف صحبت او با احمدی نژاد بوده است، بیان کرد که احمدی نژاد یادت هست که اومده بودی به ونزوئلا و در هتل گران قیمت بودی و هر وقت من و یا پدرم را می دیدی، می گفتی که دختر چاوز را بگیرم تا روابط بهتر شود؟ هم چنین افزود که خوب شد که تو را رد صلاحیت کردند، کسی که حتی سفیر های خودش را نیز به یاد ندارد، چگونه می خواهد تا مشکلات مردم را به یاد داشته باشد.

صحبت در مورد پسران مسئولین

هم چنین ساشا سبحانی در ادامه صحبت های خود بیان کرد که اگر فردی پولدار شود احمدی نژاد او را از یاد می برد. سوال من از احمدی نژاد این است که پس خواهرزاده های او این پول ها و هم چنین ثروت را از کجا آورده اند؟

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی و حواشی شایگان کریمی و دوست دخترش در ترکیه

هم چنین ساشا سبحانی افزود که مسئولین یادتان باشد که پرونده کار های پسران شما دست منه و من می دانم که پسران مسئولین چه کار هایی کرده اند و آمار تک تک آن ها را دارم، من دارم زندگی خودم را می کنم، پس کاری به کار من نداشته باشید وگرنه برخی از این سند هایی را که دارم رو می کنم.

ساشا سبحانی و افشاگری در مورد آقا زاده ها

ساشا سبحانی و افشاگری در مورد آقا زاده ها

زمانی که پوریا زراعتی درباره شایعاتی که در مورد پول شویی ساشا سبحانی در منوتو صحبت کرد. ساشا سبحانی در این باره بیان کرد که من پول شویی نداشته ام و فقط به دلیل این که عکس هایی آزادانه در اینستا می گذارم، من را قضاوت می کنند.

هم چنین بیان کرد که تمام آقازاده های مسئولین با پول های مردم دارند در بهترین جاهای دنیا خوش گذرانی می کنند و بدون این که کاری انجام دهند. من آمار همه این آقازاده ها را دارم و از آن ها مدرک و هم چنین سند دارم و اگر بیشتر از این برای من پاپوش درست کنند تمام این مدارک را رو خواهم کرد.

خریدن واکسن کرونا

هم چنین ساشا سبحانی در منوتو افزود که بهتر است که مسئولین برای آقازاده های خود کمتر خرج کنند و کمی هم به فکر مردم ایران باشند و هم چنین واکسن بخرند و بیشتر از این مردم را به کام مرگ نفرستند.

سوالات متداول درباره ساشا سبحانی در منوتو

ساشا سبحانی در منوتو بیشتر در مورد چه موضوعاتی صحبت کرده است؟

ساشا سبحانی بیشتر در مورد موضوع دستگیری خودش و هم چنین اوضاع نا به سامان ایران و آقازاده ها صحبت کرد.

موضوع عکس ساشا سبحانی در کنار آقای ظریف چه بوده است؟

او در این باره بیان کرد که من در ارمنستان در همان هتل آقای ظریف اتاق داشتم و به این گونه یک عکس یادگاری با ایشان گرفتم.

ساشا سبحانی در منوتو علت دستگیری خود را چه بیان کرد؟

ساشا سبحانی بیان کرد که ایران الکی به من اتهام قاچاق انسان زده بود و به همین دلیل پلیس اسپانیا من را احضار کرد.سوالی اضافه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :