سپیده مکرمتی همسر ایرانی فوتبالیست سابق کشور هلند، کلارنس سیدورف است. کلارنس سیدورف در سال های فعالیت خود به عنوان فوتبالیست در تیم های آژاکس، سمپدوریا، رئال مادرید، اینتر میلان و آ.ث میلان مشغول بوده است. سپیده مکرمتی که بیشترین شهرت خود را با عنوان زن سیدورف به دست آورده است، شهروند کانادایی ایرانی تبار است. او مدتی قصد داشت یک مجری زن فوتبال شود که شوهرش با این موضوع مخالفت کرد. همچنین باید بدانید او سفیر جهانی برند جواهراتی ایتالیایی با نام اسکاویا (Scavia) و همچنین سفیر حسن نیت بنیاد هوثور (Hothur) است.

سپیده مکرمتی کیست؟

سپیده مکرمتی کیست؟

سپیده مکرمتی شهروند کانادایی ایرانی تبار است که با نام سوفیا مکرمتی در کانادا شناخته می شود. او همسر فوتبالیست سابق و سرشناس هلندی کلارنس سیدورف است. همسر قبلی سیدورف یک زن برزیلی به نام لوویانا بود که سیدورف با او صاحب رستورانی به نام فینگر در میلان ایتالیا بوده است. در سال ۲۰۱۸ این زوج از یکدیگر جدا می شوند و حاصل این زندگی مشترک چهار فرزند است. او پس از جدایی از همسر سابقش با سپیده مکرمتی وارد رابطه می شود.

سپیده مکرمتی یا سوفیا مکرمتی زن ایرانی کلارنس سیدورف متولد ۲۸ اکتبر است، اما سال دقیق تولد او مشخص نیست. در بیوگرافی سپیده مکرمتی او را متولد سال های ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۶ میلادی می دانند و سن او با این وجود در حال حاضر بین ۴۷ تا ۴۹ سال است. او در کانادا به عنوان شخصیتی شناخته شده در بین عموم مردم و کارآفرین می باشد. او سفیر جهانی برند جواهراتی ایتالیایی با نام اسکاویا (Scavia) و همچنین سفیر حسن نیت بنیاد هوثور (Hothur) است، اما علت اصلی معروفیت او ازدواج با فوتبالیست سابق کلارنس سیدورف بوده است.

سپیده مکرمتی چه نسبتی با سیدروف دارد؟

سپیده مکرمتی چه نسبتی با سیدروف دارد؟

در رسانه های خارجی هنوز از او با عنوان دوست دختر سیدورف یاد می شود. اما به هر حال او در حال حاضر در کنار کلارنس سیدورف فوتبالیست سابق هلندی در رویداد های مختلف دیده می شود. این دو چند سال است که با یکدیگر زندگی می کنند و اخیرا گفته شده است که با هم ازدواج کرده اند. در ۴ مارس ۲۰۲۲ کلارنس سیدورف با به اشتراک گذاشتن عکسی به همراه سوفیا مکرمتی، خبر مسلمان شدن خود را منتشر کرد. او در متن این پست از مسلمان شدن خود ابراز خوشحالی کرد و از سوفیا بابت کمک به دریافت درک عمیق تری از اسلام تشکر کرد. همچنین در ادامه گفت که بر خلاف بیشتر کسانی که با مسلمان شدن تغییر نام داده اند، نام خود را تغییر نخواهد داد و با همان نامی که والدینش برایش انتخاب کرده اند، ادامه خواهد داد.

پس از انتشار این اخبار و حضور او به همراه کلارنس سیدورف در اکثر رویدادها، این سوال برای مخاطبان پیش آمد که سپیده مکرمتی اهل کجاست؟ همانطور که گفته شد او از پدر و مادری ایرانی متولد شده است و ساکن کانادا است. در حال حاضر نیز به همراه همسر و فرزندانش مقیم کشور امارات متحده عربی است.

این مطلب را هم بخوانید
زندگینامه شاداب فراهانی + بررسی حواش شاداب دنسر اینستاگرام

عکس های زن سیدروف را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های سپیده مکرمتی بهترین منبع صفحه اینستاگرام اوست که در بخش های بعدی معرفی خواهد شد. همچنین با جستجوی نام او به فارسی و یا انگلیسی در گوگل عکس های او برای شما به نمایش گذاشته می شود. همچنین برای دیدن عکس های همسر سیدورف، سوفیا مکرمتی می توانید به پیج اینستاگرام کلارنس سیدورف با آدرس clarenceseedorf مراجعه کنید.

شغل این فرد چیست؟

شغل این فرد چیست؟

او در صفحه اینستاگرامش خود را کارآفرین و سفیر جهانی برند جواهرات با نام اسکاویا (Scavia) معرفی کرده است. در کانادا او را به عنوان یک کارآفرین و دارای کسب و کار می شناسند. اما سفیر برند چیست؟ و یک سفیر برند چه کار هایی انجام می دهد؟ در واقع سفیر یک برند، چهره برند شاخته می شود، کسی که به عنوان سفیر برند انتخاب می شود معمولا فردی تاثیر گذار و الهام بخش است. سفیر برند باید از طریق روابط دوستانه و تبلیغات دهان به دهان دیگران را به سمت استفاده از برند مورد نظر سوق دهد. او همچنین باید چهره ای فعال در شبکه های اجتماعی و چهره ای فعال در اجتماع باشد و در رویداد های به خصوص حضوری پر رنگ داشته باشد و به این صورت برند خود را معرفی و از آن حمایت کند.

مالک برند اسکاویا بعد از انتخاب او به عنوان سفیر برند جواهراتش در دبی این چنین گفته است: وقتی با سوفیا ملاقات کردم، بلافاصله فهمیدم که این بانوی جوان و جذاب، سفیر جهانی ایده آل اسکاویا خواهد بود. کلارنس، شریک زندگی او، سال ها دوست شخصی من بوده است و به شدت عاشق سوفیا است. افرادی وجود دارند که دارای یک جادوی نادر و خاص هستند و آن جادوی خاص قدرت مجذوب کردن دیگران است. صوفیا مکرمتی یکی از این افراد است. آن چیزی که این جادوی خاص را در آن ها به وجود می آورد طرز نگاه کردن آن ها، نحوه راه رفتن، مدیریت، صحبت کردن یا صحبت نکردن آن هاست.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

مهم ترین دلیل شهرت و معروفیت او ازدواج با کلارنس سیدورف است و به طور کلی زندگی آرام و بی حاشیه ای دارد. تمام افرادی که او را می شناسند او را یک زن موفق و قدرتمند در کار و مهربان می دانند. سفیر جهانی جدید برند انحصاری Scavia Jewellery در سایت sophiamakramati.com اینطور معرفی شده است: او مادر پرافتخار دو فرزند، یک بانوی کارآمد و دختری الهام بخش است که مثبت اندیشی را در اطراف پخش می کند. وقتی در اطراف او هستید، اسیر دنیای طلایی تجمل، زیبایی، شادی و انرژی مثبت او خواهید شد. همچنین باید بدانید او از مدل های اینستاگرام بسیار معروف دنیای مجازی می باشد.

سپیده مکرمتی کجا زندگی می کند؟

سپیده مکرمتی کجا زندگی می کند؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که سوفیا مکرمتی اهل کجاست و در حال حاضر کجا زندگی می کند؟ او در خانواده ای ایرانی در کانادا متولد شده است و در حال حاضر ساکن امارات متحده عربی است. او دلیل زندگی اش در امارات را در سایت خود اینطور بیان کرده است : برای من، امارات جایی است که همه ما می‌ توانیم خالق آینده‌ ای هماهنگ جهانی باشیم. همانطور که گفتیم او سفیر برند جواهرات ایتالیایی با نام اسکاویا در امارات متحده عربی است.

این مطلب را هم بخوانید
خوان لوپز کیست؟ مربی نام آشنای اسپانیایی در راه تیم های ایرانی

عروسی سپیده مکرمتی و سیدروف

این دو بعد از چند سال زندگی مشترک در کنار یکدیگر ازدواج کرده اند، اما همچنان رسانه های خبری خارج از کشور، خبر رسمی ازدواج آن ها را تایید نکرده اند و از سپیده مکرمتی با نام دوست دختر او یاد می کنند. به نظر می رسد این دو، دور از چشم رسانه های خبری و دوربین هایشان ازدواج خود را رسمی کرده اند و اگر هم جشن عروسی برپا کرده اند، یک جشن کوچک خانوادگی بوده است.

آیا سپیده مکرمتی از سیدروف فرزندی دارد؟

او دو فرزند پسر دارد اما هر دو پسر او از ازدواج قبلی اش هستند. اطلاعاتی از همسر اول سپیده مکرمتی توسط او منتشر نشده است و نام و هویت او مشخص نیست. در ادامه می توانید عکس فرزندان سپیده مکرمتی با نام های نیما و دیاکو را مشاهده کنید. این دو هنوز از ازدواجشان صاحب فرزندی نشده اند.

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

پیج سپیده مکرمتی که از سلبریتی های اینستاگرام می باشد؛ در اینستاگرام ۷۷ هزار دنبال کننده دارد و در مجموع ۹۹۱ پست به اشتراک گذاشته است. او در این شبکه اجتماعی با آدرس sophiamakramati فعالیت می کند. در صورت تمایل برای دیدن عکس هایش می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید. همچنین آدرس سایت سپیده مکرمتی sophiamakramati.com می باشد که مربوط به فعالیت های کاری او می باشد.

درآمد سپیده مکرمتی چقدر است؟

درآمد خالص سپیده مکرمتی طبق آمار سایت های خبری خارجی، حدود ۵ میلیون دلار برآورد شده است و او به عنوان یک زن موفق و توانمند در کسب و کار شناخته می شود. او این مقدار درآمد را از طریق شغل خود که سفیر برند جواهرات اسکاویا است کسب کرده است و میان درآمد او نشان از موفقیتش در این شغل دارد. برند جواهرات اسکاویا برندی ایتالیایی است و او مرتبا در حال رفت و آمد به میلان و دبی است، او به عنوان سفیر این برند در امارات متحده عربی فعالیت می کند.

سپیده مکرمتی چگونه معروف شد؟

یکی از دلایل معروف شدن و بر سر زبان ها افتادن نام او، ازدواج با کلارنس سیدورف است. پس از مسلمان شدن کلارنس سیدورف در ۴ مارس ۲۰۲۲ کلارنس سیدورف با به اشتراک گذاشتن عکسی به همراه سوفیا مکرمتی خبر مسلمان شدن خود را با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشت. طبق اطلاعات به دست آمده او پس از آشنایی و ازدواج با کلارنس سیدورف، از طریق یکی از دوستان سیدورف که مالک برند جواهرات اسکاویا است به عنوان سفیر این برند انتخاب می شود و شهرتش بیشتر می شود.

سوالات متداول

  1. سپیده مکرمتی زن کلارنس سیدورف کیست؟

    سپیده مکرمتی شهروند کانادایی ایرانی تبار است که با نام سوفیا مکرمتی در کانادا شناخته می شود. او در ۲۸ اکتبر متولد شده است و سال تولد او را بین سال های ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۶ میلادی می دانند.

  2. سوفیا مکرمتی در کدام کشور زندگی می کند؟

    او در خانواده ای ایرانی در کانادا متولد شده است و در حال حاضر ساکن امارات متحده عربی می باشد.

  3. شغل سپیده مکرمتی همسر سیدورف چیست؟

    او سفیر برند جواهرات ایتالیایی اسکاویا در امارات متحده عربی می باشد. برای اطلاع از اینکه یک سفیر برند چه کار هایی انجام می دهد، مطلب ارائه شده در سایت را مطالعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :