سویل خیابانی همسر سابق بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون ایران محسن افشانی است که فعالیت هایی در زمینه مجری تلویزیون، تهیه کنندگی و کارگردانی هم داشته است. این دو در سال ۹۶ در ماه محرم باهم آشنا شده اند و در سال ۹۷ ازدواج کردند. خبر هایی مبنی بر این وجود دارد که سویل خیابانی همسر دوم محسن افشانی است. در مقطعی محسن افشانی با انتشار عکس دونفره با دختری در پیج خود خبر از ازدواجش با او را داد ولی پس از مدتی این تصاویر را از پیج اینستاگرام خود پاک کرد به گفته خود محسن افشانی نامزدیش با این دختر بهم خورده است و به ازدواج نینجامیده است.

سویل خیابانی در رشته روانشناسی تحصیل کرده و مدرک کارشناسی روانشناسی خود را در دانشگاه آزاد گرفته است. همچنین او در زمینه طراحی لباس هم تحصیلاتی داشته و عشق مد و لباس های کلاسیک است. همین طور به ورزش کیک بوکسینگ هم علاقه داشته و کار می کند و به گفته خودش و محسن افشانی شخصیتی تخس و شرور دارد.

 • برای ورود به سایت محسن افشانی و سویل خیابانی که یک سایت شرط بندی می باشد تنها کافیست بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
سویل خیابانی کیست؟

سویل خیابانی کیست؟

بیوگرافی سویل تیانی خیابانی به این صورت است او در اسفند ۱۳۶۹ درشهر تبریز در ایران به دنیا آمده است. معنی اسم سویل به معنی دوست داشتنی در زبان ترکی است. قد سویل خیابانی ۱۷۰سانتی متر است و چهره جذاب و زیبایی دارد؛ او مانند اسمش دوست داشتنی است. ماشین سویل خیابانی یک فولکس بیتل سفید رنگ است که این موضوع برای محسن افشانی هم جالب بوده و باعث تعجب او شده که یک خانوم چنین ماشینی سوار شود و گفته پس از اولین ملاقاتشان این برایش خاطره شده است.

پدر سویل خیابانی علیرضا تیانی خیابانی مشهور به علیرضا خیابانی از پروفسور و پژوهشگران معروف ایرانی است. همچنین آقای علیرضا خیابانی کارخانه دار است و همین طور به هنر و ادبیات علاقه زیادی دارد و در این زمینه هم فعالیت می کند و کتاب های شعرش را چاپ کرده که به زبان های فارسی و آذری نوشته است. همچنین آلبومی از سالار عقیلی که تمام شعر های او را پدر سویل خیابانی سروده است. آقای سالار عقیلی آهنگی بنام سویل دارد که شعر آن را علیرضا خیابانی برای دخترش نوشته است. سویل خیابانی یک برادر بزرگتر به اسم راد دارد که راد و همسر اوغزال نقش بسزایی در فرآیند ازدواج او با محسن افشانی داشته اند.

عکس های جدید سویل خیابانی را از کجا ببینیم؟

سویل خیابانی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. اگر شما علاقه مند به دیدن عکس ها و اخبار او هستید می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام او عکس ها و ویدیو هایی که او از خود منتشر می کند را مشاهده کنید و لذت ببرید همچین می توانید در پیج او درباره روزمرگی ها و علاقه مندی هایش ببینید. همین طور شما می توانید در گوگل هر اطلاعاتی که می خواهید را بدست آورید و با یه سرچ ساده آنها را پیدا کنید. شما می توانید با سرچ اسم سویل خیابانی تمامی عکس ها و ویدیو هایی که از ایشان موجود هست را تماشا کنید سیو کنید یا به اشتراک بگذارید و درباره بیوگرافی اخبار و اتفاقات زندگی او بخوانید.

این مطلب را هم بخوانید
شناخته شده ترین سلبریتی های ساکن کرج به همراه عکس

عمل های زیبایی سویل خیابانی

امروزه عمل های زیبایی طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی به سراغ آن می روند. عمل های زیبایی باعث می شود که ظاهری بهتر با اعتماد بنفس بالاتری داشته باشیم. بسیاری از افراد معروف مانند بازیگر ها یا حتی بلاگر و اینفلوئنسر های معروف در اینستاگرام دست به عمل های زیبایی می زنند. سویل خیابانی هم یکی از چهره های معروف در اینستاگرام است و همین طور با ازدواج با محسن افشانی به شهرت بالایی رسید. او هم مانند بسیاری از افراد معروف دیگر کار های زیبایی بر روی صورتش انجام داده ولی در این کار افراط نکرده است و چهره طبیعی و زیبای خود را حفظ کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام سویل خیابانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سویل خیابانی چیست؟

پیج اینستا گرام سویل خیابانی همسر محسن افشانی را با آیدی sevil_te_khe می توانید پیدا کنید. او تصاویر زیادی از خودش به همراه محسن افشانی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. او ششصد و هفتاد هزار فالوئر دارد و صد و شش صفحه را دنبال کرده است و در بیو اینستاگرام خود همسر خود را محسن افشانی معرفی کرده است و از سامی افتخاری ادمین صفحه اش یاد می کند. پیج اینستاگرام او هنوز تیک آبی نگرفته است. همین طور سویل خیابانی به تازگی پیج اینستای خود را بسته است. او در صفحه اینستاگرامش صد و یازده پست منتشر کرده است. این صد و یازده پست شامل فتوشات های مد و لباس او و تصاویری همراه با محسن افشانی در تهران گردی، ایران گردی و جهان گردی از قطر و استانبول تا آنتالیا قرار داده است. همچنین دابسمش هایی با آهنگ های جدید و قدیمی با همسرش منتشر می کند.

ماجرای عکس های خصوصی سویل خیابانی که محسن افشانی پخش کرد

سویل خیابانی در دادسرای فرهنگ و رسانه از محسن افشانی همسر خود شکایت کرد و درباره شکایت خود به خبرنگار های این گونه گفته است که به خاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کرده ام. وقتی برای برداشتن وسایلم به خانمان رفتم محسن افشانی من و مادرم و کارگرمان را به باد کتک گرفته همچنین اضافه کرد که خواهر و داماد محسن افشانی در خانه ما زندگی می کردند و وقتی من برای جمع کردن وسایلم رفتم این دو نفر هم به من حمله کردند. به گفته سویل خیابانی مهریه اش پانصد سکه و سه دانگ خانه است و محسن افشانی او را تهدید کرده است؛ که اگر دست روی خانه بگذراد عکس های خصوصی او را پخش می کند؛ به خصوص عکس هایش در کنار استخر و مدتی بعد این عکس ها در پیج اینستاگرامی به اشتراک گذاشته شد. سویل خیابانی با پیگیری و شکایت به پلیس فتا توانست ثابت کند که پخش این تصاویر توسط محسن افشانی صورت گرفته است.

بیماری همسر محسن افشانی چیست؟

سویل خیابانی همسر محسن افشانی که در رشته های ورزشی فعالیت دارد و رشته مورد علاقه اش کیک بوکسینگ است و در آن فعالیت می کند. کیک بوکسینگ ورزش پر تحرک و خشنی است که برای فعالیت در این رشته باید سلامت و استقامت جسمی بالایی داشته باشید و با توجه به این موضوع می توان گفت سویل خیابانی که از فعالان در این رشته است بیماری جسمی ندارد. تا کنون هیچ اخباری در باره بیماری سویل خیابانی منتشر نشده است و خود او هم خبری مبنی بر کسالت جسمی یا روحی خود نداده است‌ و این دختر ورزشکار از نظر جسمانی بسیار سالم است و بیماری ای ندارد.

علت جدایی سویل خیابانی از محسن افشانی چه بود؟

علت جدایی سویل خیابانی از محسن افشانی چه بود؟

تا به حال اطلاعات کاملی در مورد جدایی سویل خیابانی از محسن افشانی منتشر نشده است و سویل خیابانی توضیحی درباره علت جداییش از محسن افشانی نداده است. تصورات بر این است که محسن افشانی رفتار های غیر متعارف و خشونت آمیز داشته که بعد از شکایت سویل خیابانی از او شاهد برخی از این رفتار ها بودیم. سویل خیابانی در مصاحبه ای گفته است که ۷ ماه پیش من درخواست طلاق دادم و در مرحله تمکین قرار دارد. محسن افشانی اول به من گفته است که ۵ میلیارد به او بدهم تا طلاقم بدهد و بعد مبلغ را به ۲ میلیارد تغییر داد و بار آخر وکیلش گفت مبلغ ۱ میلیارد و ۵۰۰ را بدهم تا طلاقم بدهد.

این مطلب را هم بخوانید
اسلیم آماریلو کیست؟ بیوگرافی و رقم سودهای او از پوکر

حاشیه های سویل خیابانی

یکی از عوامل شهرت کاذب در فضا های مجازی مانند اینستاگرام یا حتی فضای بازیگری و غیره قرار گرفتن در حاشیه ها است. بسیاری از افراد برای مورد توجه قرار گرفتن به سمت حاشیه سازی می روند به طور مثال بازیگرانی که پیشنهاد کاری کمی دارند با قرار دادن خود در حاشیه باعث توجه بیشتر می شوند. ازدواج و جدایی سویل خیابانی از محسن افشانی بسیار حاشیه سازی و جنجال به پا کرد و این دو را مرکز توجه عموم قرار داد. ازدواجی که عمر کوتاهی داشت و با حواشی های زیادی به یاپان رسید. انتشار عکس های خصوصی سویل خیابانی توسط محسن افشانی حاشیه های زیادی برای او درست کرد.

مصاحبه با سویل خیابانی

سویل پس از شکایتش از محسن افشانی با خبرگزاری رکنا مصاحبه ای انجام داد و موضوعات زیادی را در این مصاحبه شفاف سازی کرد. در باره جزییات اتفاقاتی که در رابطه اش با محسن افشانی افتاده بود را در مصاحبه اش به مردم داد. او صحبت هایی در باره رفتار های خشونت آمیزی که محسن افشانی با او داشت. همین طور اینکه او را مورد ضرب و جرح قرار داده وقتی که برای جمع کردن وسایلش به خانه خود رفته بود و حمله خشونت آمیز اطرافیان محسن افشانی به او خبر داد. این افراد خواهر و داماد محسن افشانی بودند که در خانه آن ها زندگی می کردند و خبر شوکه کننده دیگر که در این مصاحبه به آن اشاره کرد اخاذی محسن افشانی از او برای طلاق دادنش بود.

سویل در ایران زندگی می کند؟

سویل در تبریز بدنیا آمده است و زادگاه او تبریز است. او یک فشن بلاگر معروف است که چند سالی را در خارج از ایران زندگی کرده است اما مدت مهاجرت آن خیلی طول نکشید و او به ایران بازگشت و در حال حاضر در ایران زندگی می کند. سویل خیابایی در طول مدت رابطه اش با محسن افشانی سفر های زیادی را این دو باهم به خارج از کشور رفتند و کشور های زیادی گشتند که سویل تصاویر همه این جهانگردی هایش با محسن افشانی را در پیج اینستا گرامش به اشتراک گذاشت.

شغل سویل چیست؟

شغل سویل چیست؟

سویل در زمینه فشن ومد و مدلینگ فعالیت می کند و عکس های زیادی از خود در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است. می توانیم بگوییم که او یک فشن بلاگر است که از همین راه کسب درآمد بالایی دارد. او همچنین مانند همه بلاگر های دیگر در پیج خود تبلیغات انجام می دهد و هزینه بالایی در ازای این تبلیغات دریافت می کند او در پیجش با معرفی پیج های دیگر به فروش و جذب مخاطب بیشتر آن پیج ها کمک می کند‌.

سوالات متداول

 1. سویل خیابانی کیست؟

  سویل همسر محسن افشانی بازیگر جنجالی تلویزیون و سینما است که در زمینه فشن و مد فعالیت می کند و یه فشن بلاگر است.

 2. برنامه محسن افشانی و سویل خیابانی برای آینده یشان چیست؟

  سویل گفته که یکی از برنامه و آرزویی هایی که برای آینده داریم بچه دار شدن است. محسن همیشه علاقه داشته که در سن پایین ازدواج کند و اختلاف سنی کمی با فرزندش داشته باشد. البته بعد از وقایعی که بین این دو نفر اتفاق افتاد این موضوع بعید می باشد.

 3. ماجرای پنهان کردن چهره سویل خیابانی در عکس های محسن افشاری چه بود؟

  پدر سویل گفته بوده است که تا قبل از عقد رسمی عکسی همراه با هم منتشر نکنند به همین خاطر محسن افشانی در عکس هایی که از سویل منتشر می کرد صورت او را می پوشاند.

 4. آیا سویل خیابانی از محسن افشانی جدا شده است؟

  این دو زوج پس از گذشت مدتی از یکدیگر جدا شده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :