شکیب غلامی یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد که به نظر می رسد تغییر جنسیت داده است. در این مقاله می خواهیم درباره خانواده و زندگی شخصی شکیب غلامی به شما اطلاعات جذاب و جالبی را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات مفیدی پیرو زندگی شخصی این بلاگر معروف بهره مند شوید.

فهرست مطالب پنهان
شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی کیست؟

یکی از چهره های معروف اینستاگرامی فردی به نام شکیب غلامی است. این فرد جوانی ایرانی می باشد که در اینستاگرام محبوبیت خاصی بین کاربران اینستاگرامی دارد و همچنین افرادی که تغییر جنسیت داده اند طرفداری خاصی از شکیب غلامی می کنند. او یکی از چهره های اینستاگرامی و یکی از فعالان در اینستاگرام می باشد که با ساخت کلیپ ها و بازی در کلیپ های طنز و عاشقانه و دابسمش های با کیفیت خوب به همراه دوستان و اکیپ محبوب خود یکی از پربازدیدترین های اینستاگرام هستند.

اکیپ دوستان این فرد یکی از پربازدیدترین ها در فضای مجازی اینستاگرام هستند که مخاطب های زیادی را در صفحه اینستاگرام خود و پیج های فن خود جذب کرده است و اکنون بسیار مشهور و محبوب و دوست داشتنی هستند. این اکیپ دوستان و گروهی در اینستاگرام هستند که کلیپ های جذاب و عاشقانه می سازند و طرفداران زیادی در اینستاگرام نیز دارند.

این شخص در تاریخ ۲۶ ماه فروردین سال ۱۳۷۹ در شهر همدان متولد شده است. رشته تحصیلی این چهره اینستاگرامی، تربیت بدنی می باشد و در رشته ورزشی تکواندو فعالیت دارد. وی اصالتا اهل استان همدان است اما هم اکنون در شهر کرج و یا تهران زندگی می کند و فعالیت های مجازی خود را در دو شهر تهران و کرج انجام می دهد.

حاشیه های شکیب غلامی درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های شکیب غلامی درباره چه موضوعاتی است؟

همان طور که خود نیز می دانید، افراد معروف تلاش می کنند که با ایجاد حاشیه هایی برای خود، دنبال کننده های زیادی را به خود جلب کنند. شکیب غلامی نیز یکی از افرادی می باشد که بزرگ ترین حاشیه زندگی اش مربوط به عمل تغییر جنسیت می باشد. البته برخی نیز اعتقاد دارند که این شخص از افراد تامبوی می باشد و طرفدارانش نیز به ظور معمول همین افراد می باشند.

داستان خودکشی شکیب واقعیت دارد؟

داستان خودکشی شکیب واقعیت دارد؟

بسیاری از بلاگرها به دنبال ترفندهایی هستند تا جلب توجه بیشتری در بین مردم داشته باشند و یکی از این ترفندها ایجاد خبرهای ساختگی و حاشیه‌ سازی است. این استراتژی با تحریک کنجکاوی مردم کار می‌ کند و باعث می‌ شود تعداد بازدیدها و فالوورها افزایش پیدا کند. یکی از مواردی که اخیرا مورد توجه قرار گرفت، داستان ادعای خودکشی شکیب غلامی بود.

این خبر به سرعت در فضای مجازی گسترش پیدا کرد و بسیاری از طرفداران فکر کردند که شکیب واقعا جان خود را از دست داده است. اما خیلی زود مشخص شد که این اخبار فاقد واقعیت بوده و تنها به منظور جلب توجه افراد منتشر شده است. کاربران فضای مجازی نیز دریافتند که این موضوع تنها یکی از شایعات بوده و هیچ واقعیتی نداشته است.

آیا تا به حال مصاحبه با شکیب غلامی انجام شده است؟

با توجه به جست و جوهایی که در صفحات مختلف و همچنین پیج های رسمی انجام دادیم متوجه شدیم که شکیب یا همان شکیبا غلامی تا کنون هیچ مصاحبه ای با رسانه ها انجام نداده است. البته وی در لایوهایی که برگزار می کند به سوالات طرفدارانش درباره خود پاسخ هایی را ارائه می دهد. شما می توانید با مراجعه به پیج این شخص، لایوهای او را مشاهده کنید.

آِیا شکیب غلامی قصد مهاجرت دارد؟

آِیا شکیب غلامی قصد مهاجرت دارد؟

در آخرین دهه، مهاجرت بین بلاگرها و فعالان فضای مجازی به موضوعی پر طرفدار تبدیل شده است. این افراد در ایران با چالش‌ ها و محدودیت‌ های زیادی روبرو هستند و این مسائل باعث می‌ شود که برخی از آن ها تصمیم به ترک کشور بگیرند. با گسترش شبکه‌ های اجتماعی و افزایش تعداد بلاگرها در ایران، شاهد مهاجرت تعدادی از آن ها به کشورهای دیگر، به ویژه ترکیه، شده‌ ایم.

در مورد شکیب غلامی نیز، احتمالا به دلیل مسائل شخصی و موضوع حساس همجنس‌ گرایی، که در ایران با موانع زیادی مواجه است ، امکان دارد به فکر مهاجرت باشد. گرچه همجنس‌ گرایی در ایران با پذیرش محدودی روبرو است، اما هنوز موضوع بحران‌ انگیزی به شمار می‌ رود.

بعضی از این بلاگرها پس از مهاجرت موفق به افزایش فعالیت‌ های خود و جلب توجه بیشتری شده‌ اند. ولی در مورد نیت مهاجرت شکیب، هیچ گونه اطلاعات دقیقی در دست نیست و این موضوع به تصمیمات شخصی و وضعیت او بستگی دارد. تاکنون او هیچ اظهار نظر رسمی در این زمینه نداشته است.

برادر شکیب غلامی کیست؟

برادر شکیب غلامی کیست؟

شکیب غلامی از خانواده‌ ای با پیشینه همدانی به دنیا آمده است. وی در میان دو فرزند دیگر، به نام‌ های سامی و آیسان، به عنوان فرزند وسط جای گرفته است. در حالی که شکیب در فضای مجازی بی‌ نظیر و با فالوورهای زیادی شناخته شده است، برادر او، سامی، کمتر در معرض دید عموم قرار گرفته است و اطلاعاتی در مورد وی در دسترس نیست.

یکی از جالب‌ ترین جنبه‌ های فعالیت‌ های شکیب در فضای مجازی، حضور خواهر کوچک‌ تر او، آیسان، در برخی از ویدیوها و دابسمش‌ های وی است. این ویدیوها نشان‌ دهنده ارتباط صمیمی و قوی بین آن دو است. از نظر سنی، اختلاف زیادی بین آن‌ ها وجود دارد، شکیب حدودا بیست و دو ساله است در حالی که آیسان تنها یک کودک چهار یا پنج ساله است.

درامد شکیب غلامی چقدر است؟

درامد شکیب غلامی چقدر است؟

سوال رایج کاربران شبکه مجازی و کاربران شبکه پر بازدید اینستاگرام این است که درآمد و حقوق سلبریتی های اینستاگرام از کجا می باشد؟ اکنون این سوال در خصوص این فرد و دوستانش هم مطرح شده است. همان طور که خود بر این موضوع واقف هستید، تعرفه های تبلیغاتی در اینستاگرام بسیار بالا بوده و این شخص نیز به وسیله تبلیغات استوری هایش درآمد زیادی را به دست می آورد. وی به صورت روزانه بالغ بر ۵۰ میلیون تومان درآمد به خود اختصاص می دهد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی جیمی باتلر و فیلم بهترین حرکات او

پیج اینستاگرام شکیب غلامی چیست؟

نام حقیقی شکیب غلامی، بلاگر معروف اینستاگرام شکیبا بوده است و به علت مشتاق بودن و علاقه شکیب غلامی به رفتارهای پسرانه نام مستعار شکیب را برای خود انتخاب کرده است. پیج اینستاگرام شکیب غلامی شاخ مجازی در شبکه اینستاگرامی shakib_gholamii می باشد و هم اکنون دارای ۱ میلیون فالوور یا بیشتر می باشد.

شکیب غلامی از طریق به اشتراک گذاشتن کلیپ های دابسمش در لایکی و ویدیو هایی همراه با دوستانش در پیج و صفحه های اینستاگرام خود به محبوبیت و شهرت خاصی رسیده است و بیش از ۱ میلیون نفر شکیب غلامی را دنبال می کنند.

عکس شکیب غلامی را چگونه ببینیم؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که به دیدن عکس های شکیب غلامی علاقه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سایت های مختلف اینترنتی و همچنین پیج رسمی او در اینستاگرام مراجعه کنید و عکس های این شخص را ببینید.

البته در برخی از کانال های تلگرامی نیز عکس هایی از او به چشم می خورد. شما می توانید در ادامه یکی از عکس های شکیب را مشاهده کنید.

رابطه مبین رعیتی با این اینستاگرامر چیست؟

رابطه مبین رعیتی با این اینستاگرامر چیست؟

مبینا رعیتی، یکی از فعالان فضای مجازی است که با شکیب غلامی به شدت همکاری کرده و نزدیکی خاصی با او دارد. تاکنون، مجموعه‌ ای از کلیپ‌ ها و دابسمش‌ های مشترک را روی پلتفرم‌ هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب منتشر کرده‌ اند. مبینا، که به نام‌ های پسرانه هم چون مبین شناخته می‌ شود، در واقع یک تامبوی است. با طرز پوشیدن و رفتار و عملکردهایی که بیشتر شبیه به پسران است، در فضای مجازی فعالیت می‌ کند.

این دو فعال در عرصه‌ مجازی نه تنها در تولید محتوا با هم همکاری دارند، بلکه در زمینه‌ تجاری نیز پایه‌ ای مشترک ساخته‌ اند. آن‌ ها یک بوتیک مد و پوشاک در مهرشهر کرج دارند و در آن جا لباس‌ های ورزشی و مد روز را به فروش می‌ رسانند. با توجه به مشارکت‌ های مشترک، آن‌ ها از همکاری‌ های متنوع خود درآمد چشمگیری کسب می‌ کنند، که بخشی از آن از فروش محصولات و بخشی دیگر از تبلیغات انجام شده در فضای مجازی است.

خانواده شکیب غلامی کجا ساکن هستند؟

خانواده شکیب غلامی کجا ساکن هستند؟

شکیب غلامی یکی از افراد معروف و مشهور اینستاگرامی می باشد که در این فضا توانسته است معروفیت زیادی را به دست آورد. وی در تاریخ ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۷۹ در شهر همدان به دنیا آمده است. گفته می شود که خانواده وی نیز همراه با او زندگی می کنند و همه آن ها ساکن شهر کرج یا تهران می باشند.

حاشیه های این اینستاگرامر درباره چه موضوعاتی است؟

اینستاگرامرها معمولا افرادی هستند که حاشیه ها و شایعات زیادی درباره آن ها وجود دارد. او نیز از افراد پرحاشیه اینستا بوده که بیشتر حواشی وی مربوط به اندام پسرانه اش می باشد.

جالب است بدانید که او تغییر جنسیت داده و همچنین نام خود را نیز از شکیبا به شکیب تغییر داده است. به طور معمول افراد دو جنسه و یا تامبوی از طرفداران او می باشند و همین باعث حاشیه هایی برای وی شده است.

دوست دختر شکیب غلامی کیست؟

دوست دختر شکیب غلامی کیست؟

از سوالات خصوصی و فردی کاربران شبکه معروف و پر بازدید اینستاگرام این می باشد که آیا این شخص در رابطه است و یا او رل دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که اکنون شکیب با فردی به نام فریال نیکفر می باشد. فریال نیکفر همانند خود این فرد و دیگر دوستانشان یک بلاگر اینستاگرامی در شبکه مجازی می باشد. بارها در برخی از کلیپ ها و ویدئوهای خود تاکید نموده است که رابطه فریال نیکفر با او احساسی و دوستانه و غیر جنسی می باشد.

خانم فریال نیکفر هم مانند شکیب بلاگر فعال و محبوب و مشهور در اینستاگرام بوده است و مانند او از طریق تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود کسب درآمد می کند.

استعداد دوست دختر این شخص، در خصوص بلاگری و تولید محتوا و ایجاد کلیپ و همچنین بازیگری قوی تر از شکیب غلامی بوده است و از فریال نیکفر به عنوان دختری کم سن و سال و باهوش یاد می کنند. درآمد فریال نیکفر علی رغم بر کم فعالیت بودنش نزدیک به ۴۰ میلیون تومان در ماه می باشد. این رقم برای یک دختر نوجوان دانشجو ساکن در ایران رقم چشمگیر و عالی به حساب می آید و در آینده نه چندان دور به موقعیت های چشم گیری دست یابد.

آیا شکیب غلامی رل زده است؟

آیا شکیب غلامی رل زده است؟

شکیب غلامی با افراد بسیاری در ارتباط است. مبین که یکی از نزدیک ترین دوست های او است، درواقع مبینا نام دارد و فقط دوستی آن ها در مورد کار و فعالیت های مجازی است و هیچ گونه رابطه عاشقانه ای در بین آن ها وجود ندارد. شکیب غلامی، در ویدئوها و پست‌ های خود تاکید کرده است که رابطه‌ اش با مبینا فقط یک دوستی عمیق است و هیچ جنبه جنسی‌ ای ندارد. وی باور دارد که عشق و دوستی نیازی به تعریف‌ های جنسی ندارد.

اما فریال نیکفر که او هم از فعالان مجازی است، رابطه بسیار نزدیکی با شکیب دارد و از رابطه میان آن ها می توان به رفتار های صمیمانه و عاشقانه آن ها پی برد. همان طور که در قسمت های قبل بیان کردیم، شکیب یک هم جنس گرا است که نمی تواند باجنس مخالف خود ارتباط برقرار کند. فریال نیکرفر نیز دقیقا همین طرز فکر را دارد و با شکیب که در اصل دختر است، وارد رابطه شده است.

شکیب قبل از عمل چگونه بود؟

پس از بررسی های زیاد و فراوان در خصوص این بلاگر و اینستاگرامر، علی رغم ادعاهای او و آنچه که در رابطه با خود وایرال نموده است، مشخص و تعیین شد که هیچ سند و مدرکی و حتی یا مستندی مبنی بر عمل جنسی او وجود نداشته است. شکیب غلامی بنا بر اقتضای جثه لاغر اندامی که دارد با پوشیدن تی شرت های لانگ و پسرانه و پوشش های فریبنده سعی بر آن دارد که جنسیت خود را پسرانه نشان بدهد.

در خصوص عکس های پیش از عمل و بعد از عمل وی بلاگر اینستاگرام، لینک هایی درج شده اند که هیچ کدام اطلاعات مفید و درستی در اختیار کاربران شبکه های مجازی و کاربران شبکه اینستاگرامی نمی گذراند، که شاید دلیل این موضوع عدم وجود چنین مستنداتی می باشد. بهترین مکان و دست یافتن به آگاهی و اطلاعات برای اطلاع یافتن و آگاهی یافتن از ماجراهای تغییر جنسیت این شخص رجوع به پیج شخصی خود بلاگر معروف و مشهور شکیب غلامی در اینستاگرام می باشد.

خانواده شکیب

خانواده شکیب

با تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که در رابطه با خانواده این شخص هیچ اطلاعاتی در اینترنت و فضا های مختلف وجود ندارد. تنها اطلاعاتی که درباره خانواده او در سایت های مختلف می باشد، مربوط به محل زندگی آن ها می باشد که واقع در کرج و یا تهران است.

خواهر شکیب کیست و به چه کاری مشغول است؟

خواهر شکیب کیست و به چه کاری مشغول است؟

آیسان، خواهر کوچک شکیب غلامی با معرفی ها و فعالیت های شکیب، در اینستاگرام شناخته شده است. با وجود سن و سال کم که حدود ۵ یا ۶ ساله است، او در مجموعه‌ ای از ویدیوها و دابسمش‌ های منتشر شده حضور یافته و مخاطبان را به خود جذب کرده است. همچنین، سامی، برادر دیگر آیسان و شکیب است، اما او کمتر در فضای مجازی دیده می‌ شود.

این مطلب را هم بخوانید
استفن کری بهترین شوت‌ زن پرتاب سه‌ امتیازی در ان‌ بی‌ ای

شکیبا یا همان شکیب در زمان تحصیلی خود بدون هیچ مشکلی پیش رفت و رشته‌ تربیت بدنی را برای تحصیل انتخاب کرد. ورزش تکواندو نیز جزو علاقه‌ مندی‌های او بوده است. در دوران نوجوانی، بعضی چالش‌ های جنسیتی او را به مسیر تامبوی گرایش داد، این کلمه برای دخترانی که رفتارها و ظاهری پسرانه دارند، استفاده می شود.

در زندگی شخصی خود، شکیب با فریال نیکفر، دوست دختر خود، رابطه‌ صمیمی دارد و هر دو با هم پیج‌ های مجازی را مدیریت می‌ کنند. شکیب بعد از توجه‌ های زیاد به پیج خود تصمیم به گسترش فعالیت‌ هایش در اینستاگرام گرفت. او همچنین در پلتفرم لایکی، که برای ایجاد و اشتراک‌ گذاری ویدیوهای کوتاه است، فعالیت‌ های قابل توجهی دارد.

در مسیر پیشرفت در فضای مجازی، شکیب غلامی از حمایت دوستانی چون مبینا و تارا بهره‌ برداری کرده است. این دوستان نه تنها در پیج وی فعالیت دارند، بلکه با بازی در ویدیوهای او به او کمک کرده‌ اند تا مخاطب بیشتری جذب کند. مبینا نیز مانند شکیب، تامبوی و لزبین است و با او رابطه‌ ای صمیمی دارد.

جنسیت شکیب غلامی از زبان خودش

جنسیت شکیب غلامی از زبان خودش

شکیب غلامی با ویژگی‌ های منحصر به فرد خود در میان دوستان و طرفدارانش شناخته می‌ شود. او که از کودکی با چالش‌ های متعددی مواجه شده، همیشه سعی داشته است که به خود واقعی اش وفادار بماند. زندگی در کرج به او فرصت داده تا تجربیات مختلفی کسب کند و در میان همشهریان خود نامی کسب کند.

طرفداران وی که شامل افراد متنوعی از جوامع مختلف است، همواره او را پشتیبانی کرده‌ اند، حتی در زمان‌ هایی که او تصمیم به فاصله‌ گیری از فضای مجازی گرفت. فریال نیکفر، دوست نزدیک شکیب، نقش مهمی در زندگی وی ایفا کرده و هر دوی آن‌ ها با وجود مشکلات، همچنان پایبند به دوستی‌ های خود هستند.

ویژگی‌ های جنسیتی و هویت جنسی شکیب غلامی و ترجیحاتش در زندگی تنها بخشی از هویت او است. او با دیدگاه‌ هایی نو آورانه به موضوعات مختلف نگاه می‌ کند و معتقد است که همه باید فرصتی مساوی برای دستیابی به آرزوها و اهداف خود داشته باشند. در ایران، جایی که بین دختران و پسران تفاوت‌ هایی وجود دارد، شکیب تلاش می‌ کند تا با مثال‌ زدن نشان دهد که هر فرد می‌ تواند با ویژگی‌ ها و استعداد های خود برجسته شود.

آیا شکیب غلامی دختر است؟

آیا شکیب غلامی دختر است؟

سوال مهمی که بیشتر کاربران شبکه های مجازی و کابران اینستاگرامی می پرسند این است که آیا شکیب غلامی دختر است؟ یکی از نکات مهم و قابل تامل در رابطه این دسته از افراد در فضای مجازی و کاربران اینستاگرامی فعال، که در دسته لزبین ها و یا اشخاصی که رسما خود را تامبوی معرفی می کنند این است که چگونه درون ایران و بر اساس قوانین کشور ایران به فعالیت خود ادامه می دهند. این جا خواهیم گفت که شکیب غلامی و اکثر دوستان شکیب غلامی تامبوی هستند و وی که قبلا شکیبا غلامی نام داشته است دختر بوده و تغییر جنسیت داده است.

شکیب غلامی سلبریتی معروف شبکه های مجازی و اینستاگرام، هم اکنون ساکن کرج بوده است و کلیپ ها و ویدئوهای او در استان البرز و تهران و کرج ساخته و تشکیل می شوند. نسبت به ابتدای کار و ابتدای ورودش به شبکه اینستاگرامی می توان گفت که شاهد افزایش کیفیت کلیپ ها و ویدئوها و ابزار تدوین شکیب غلامی هستیم و در روند استفاده از ابزارهای تدوین صدا و تصویر به پیشرفت و ترقی قابل قبولی دست یافته است.

دوستان شکیب غلامی در رابطه با او می گویند که بسیار پر انرژی است و عاشق سفر و محیط آزاد و سرسبز می باشد. شکیب غلامی در خصوص پوشش و لباس های خود از تیپ های پسرانه مد روز و اغلب از لباس های لانگ بهره می برد. مدل موی شکیب غلامی پسرانه و اغلب انگلیسی پیرایش می شود.

صدای واقعی شکیب غلامی

صدای واقعی شکیب غلامی

شکیب غلامی، این اینستاگرامر جوان و پر انرژی، در حال طی کردن یک مسیر پرچالش به سوی شهرت است. وی با صدایی که تا به حال در پیج شخصی‌ اش در شبکه‌ های اجتماعی به گوش رسیده، حالا قصد دارد پا به عرصه‌ ای نو بگذارد و آن، خوانندگی است. امیدواری ها و گمانه‌ زنی‌ ها درباره‌ موفقیت وی در این عرصه جدید، بیشتر از پیش است.

زمینه اصلی کاری شکیب، ارائه ویدئوهایی با مضمون اجتماعی و گاهی کمدی است. او در تلاش است تا با ایجاد تغییر و تنوع در کارهایش، همچنان جذابیت ظاهری و صدای خود را حفظ کند. دوستان و همراهانش نیز، که گاهی نقش مهمی در پروژه‌ های وی دارند، به این تنوع و تازگی کمک می‌ کنند.

اما سوال اصلی این است که شکیب غلامی در مسیر پیش رو با استفاده از چه ابزارها و رویکردهایی، مخاطبان خود را حفظ می کند؟ این مسئله نه تنها برای او بلکه برای هر فرد جوان و خلاقی که در فضای مجازی فعالیت می‌ کند، چالش برانگیز است.

یکی دیگر از پرسش‌ های مهم، رویکرد و واکنش این افراد جوان، از جمله لزبین‌ ها و کسانی که خود را تامبو معرفی می‌ کنند، به قوانین و محدودیت‌ های موجود در ایران است. چگونه این افراد می‌ توانند طوری فعالیت خود را ادامه دهند که هم هویت خودشان را حفظ کنند و هم با محیط اجتماعی و فرهنگی اطرافشان سازگار باشند؟ این مسئله نه تنها یک چالش برای اینستاگرامرها است بلکه ابعاد فرهنگی، اجتماعی و حتی حقوقی عمیق‌ تری نیز دارد که به دنبال پاسخ‌ های جدید و خلاقانه‌ ای برای آن‌ ها هستیم.

سوالات متداول

 1. شکیب در چه تاریخی به دنیا آمده است؟

  وی در ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۷۹ به دنیا آمده است.

 2. این بلاگر معروف اکنون در کجا زندگی می کند؟

  وی اکنون در کرج و یا تهران ساکن می باشد.

 3. آیا جنسیت شکیب غلامی دختر می باشد؟

  وی اکنون تغییر جنسیت داده و پسر می باشد.

 4. رل شکیب غلامی چه کسی است؟

  رل او فردی به نام فریال نیکفر می باشد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)