شیلا خداداد بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران را با خواندن این مقاله بیشتر خواهیم شناخت.به خصوص ماجرای ازدواج وی با جراح بینی وی که بسیار جالب و عجیب می باشد! در ادامه زندگینامه شیلا خداداد را به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام مورد بررسی قرار داده ایم.

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد متولد ۱۴ آبان ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران-ایران که هم اکنون هم در انجا زندگی می کند است.پدر وی اهل تهران و مادرش اصالتا کرد مهاباد می باشد.او بازیگر سینما و تلویزیون ایران می باشد.وی متاهل و دارای دو فرزنددو فرزند به نام های سامیار و ساتین است. او دوران دبیرستان خود را در سال ۱۳۷۵ در رشته ی ریاضی فیزیک سپری کرد و در سال ۱۳۷۸ با معدل ۱۷ از این رشته فارغ التحصیل شد.پس از آن به دانشگاه آزاد راه یافت و در آنجا به تحصیل رشته ی شیمی محض پرداخت.

وی هم اکنون بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران است.رشته های ورزشی مورد علاقه ی شیلا خداداد فوتبال و والیبال است. تیم موردعلاقه ی او نیز تیم استقلال تهران است.او همچنین در دوران کودکی اش فعالیت هایی در حوزه ی موسیقی نیز داشته است.

بیوگرافی شیلا خداداد

شیلا خداداد در سینما

وی به صورت اتفاقی با بازی در فیلم اعتراض به کارگردانی مسعود کیمیایی وارد عرصه ی سینما شد.ماجرای ورود ناگهانی وی هم اینگونه است که روزی شیلا به داروخانه می رود و در آنجا جناب اقای مسعود کیمیایی را می بیند.کمی راجع به سینما با یکدیگر به گفتگو می پردازند و همانجا جناب کیمیایی پیشنهاد بازی در فیلم اعتراض را به شیلا خداداد می دهد و وی آن را می پذیرد.پس از آن نیز به کلاس های بازیگری می رود. او همچنین می گوید که فرد تاثیر گذار در موفقیت و رشد و پیشرفت وی در عرصه ی بازیگری جناب آقای علی ژکان می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
پیش بینی بازی زنیت در لیگ برتر روسیه با بونوس 200 درصد

با وجود اینکه شیلا خداداد به طور ناگهانی وارد عرصه ی سینما و تلویزیون شده و به تدریج در آن شهرت یافته اما او میگوید از کودکی رویای بازیگری را در سر داشته است.شیلا با بازی در سریال تلویزیونی ” مسافری از هند” با کارگردانی قاسم جعفری و تهیه کنندگی صدیقه صحت محصول سال ۱۳۸۱ به شهرت رسید.البته هنوز هم ایشان جای شهرت دارد. اغلب بازی های وی در قالب کاراکترهای مثبت بوده است.هیچ شخصیت منفی در کارنامه ی بازیگری وی پیدا نمیکنیم.

در واقع تاکنون هیچ کارگردانی ریسک پیشنهاد دادن نقش منفی به وی را نداشته است.در صورتیکه شیلا خداداد می تواند نقش آفرینی های متفاوتی را انجام دهد.چهره و میمیک صورت وی در این امر تاثیر گذار است.

علاقه شدید خانم خداداد به موسیقی

خانم شیلا خداداد همچنین دوره های موسیقی را گذرانده است.او می گوید مادرش بیشتر از وی سعی داشته که شیلا را به حرفه ی موسیقی و نوازندگی سوق دهد و به همین علت او از کودکی تحت تعلیم سازهای پیانو و ویلن و گیتار و.. قرار گرفته است. تمام ساز های وی هم اکنون منزل مادری اش است. او می گوید هیچ یک از آنهارا پیگیر نشده و هیچ کدام از آموزه های موسیقی اش در خاطرش نیست.

شیلا خداداد وهمسرش

شیلا خداداد بازیگر سینمای ایران با اقای فرزین سرکارات که جراح بینی است ازدواج کرده است.ماجرای ازدواج آنها اینگونه بوده که شیلا تصمیم به عمل بینی خود می گیرد و با توجه به اینکه تعریف کار خوب این دکتر را از چند دوستش می شنود برای عمل بینی اش نزد ایشان می رود.او می گوید که سال ها بوده تصمیم داشته بینی اش را عمل کند اما نمی توانسته به دکتری اعتماد کند ومی گوید گویا قسمت بوده تعریف فرزین را بشنود و او بینی اش را عمل کند و همانجا با هم آشنا و سپس ازدواج کنند!

او اعتقاد خاصی به قسمت دارد و می گوید که قبل تر ها فکر می کرده برای امر ازدواج باید رفت و آمد ها و بررسی های زیادی انجام شود اما نظرش عوض شده و اکنون معتقد است چندان هم نیازی به این تشریفات نیست و این امر بسته به قسمت می باشد!

ماحصل ازدواج این زوج دو فرزند به نام های “سامیار” و “ساتین” می باشد. “سامیار سرکارات “پسر شیلا خداداد و فرزین سرکارات در ۲۷ آبان ماه سال ۱۳۹۲ متولد شده است.

این مطلب را هم بخوانید
بهترین فیلتر شکن رایگان در ایران بدون قطعی + لینک دانلود

عکس قبل از عمل شیلا

تصویر شیلا خداداد قبل و بعد از عمل بینی.{ سمت راست: بعد از عمل / سمت چپ: قبل از عمل

حواشی ساشا سبحانی و شیلا خداداد

بررسی حواشی ساشا سبحانی و شیلا خداداد

ماجرا ازاین‌قرار است که مدت ها پیش ساشا سبحانی مدیر سایت شرط بندی abt90 و پسر احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا با انتشار یک فیلم که از طریق صفحه ی اینستاگرامش خطاب به مردم گفت: اگر نمی‌توانید کارکنید بروید بمیرید! پس از مدتی با کمال وقاحت در ادامه ی همان توهینش گفت:من تو استوری قبلیم یه اشتباهی کردم گفتم برید بمیرید،نه نرید بمیرید حسادت میکشدتون..تمام!

انتشار این حرف ها و توهین ها موجب عصبانیت و ری اکشن اعتراض طور بسیاری از مردم کشورمان شد.ازجمله افرادی که به این توهین ها واکنش نشان دادند می‌توان به خانم شیلا خداداد اشاره کرد که خطاب به این آقازاده هتاک گفت: بدبخت بیچاره! خودت از کفش هفت‌میلیونی‌ات تعجب کردی…

این عکس‌العمل شیلا خداداد نسبت به توهین‌های ساشا سبحانی موجب عصبانیت وی شد و او نیز در پاسخ خانم خداداد را تهدید کرد.پسر سفیر خطاب به شیلا خداداد گفت:می خوای خاطرات قبل از ازدواجت رو برای مردم تعریف کنم؟ساشا سبحانی پسر احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا در ادامه افشاگری‌اش از گذشته خانم شیلا خداداد در یک پیام اینستاگرامی خطاب به این بازیگر معروف گفت:خانم شیلا خداداد سرکار خانم نیوشا ضیغمی که معرف حضورتون هست،تو به دوست خودت رحم نکردی زود میایی معذرت‌خواهی می‌کنی..تمام!

خداحافظی نیوشا ضیغمی و شیلا خداداد از سینما وتلویزیون

 حدود یک سال پیش دو تن از بازیگران زن سینما و تلویزیون ایران در صفحات اینستاگرامشان با انتشار متنی، برای همیشه با تلویزیون ایران خداحفظی کردند. علت آن را هم توهین برخی برنامه ها و مجریان به هنرمندان و بازیگران بوده است.

پاسخ به سوالات متداول کاربران

  1. نام همسر خانم خداداد چیست؟

    همسر وی آقای فرزین سرکارات است.

  2. شیلا خداداد چند فرزند دارد؟

    دو فرزند به نام های سامیار و ساتین.

  3. اولین فیلمی که شیلا خداداد بازی کرده است نامش چیست؟

    نام اولین فیلمی که وی در آن نقش ایفا کرده است اعتراض است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :