شیوا صفایی یکی از مدل و سرمایه گذاران موفق در جهان می باشد. او در ایران به اکنون جز سلبریتی های اینستاگرام در دنیا است. عاملی ای که باعث به شهرت رسیدن او شد موفقیت در زمینه مدلینگ نبود، بلکه ازدواج با محمد حدید، برج ساز میلیاردر معروف عرب بود. این ازدواج با اینکه باعث به شهرت رسیدن شیوا شد، اما در نهایت با شکست مواجه شد. در ادامه با ما همراه باشید تا با بیوگرافی شیوا صفایی و زندگی آن آشنا شوید.

شیوا صفایی کیست ؟

شیوا صفایی مدل معروف ایرانی در ۴ شهریور سال ۱۳۵۹ (۱۲ ژوئن ۱۹۸۰ ) در ایران به دنیا آمد. خانواده ی صفایی بعد از تولد شیوا به نروژ سفر کردند و در آنجا ساکن شدند؛ از این رو شیوا دوران نوجوانی خود را در نروژ گذراند. در ادامه او در سن ۱۹ سالگی همراه با خانواده اش به کشور ایالات متحده مهاجرت کردند و در کالیفرنیا مستقر شد.

شیوا صفایی دارای ۱۷۲ سانتی متر قد و وزنش ۶۲ کیلوگرم می باشد. همچنین موهای شیوا در اکثر اوقات قهوه ای رنگ می باشد و از چشم های قهوه ای رنگ زیبایی برخوردار است. شیوا تنها فرزند خانواده ی صفایی نیست بلکه او دو برادر به نام های شایان و شاهین دارد. این دو برادر در حال حاظر مربی های بدنسازی و فیتنس می باشند. او در یک رستوران با محمد حدید یکی از میلیارد های فلسطینی آشنا شد و بعد ها با او نامزد کرد. شیوا تا قبل از آشنایی با محمد در لس آنجلس آمریکا زندگی می کرد.

شیوا در زمینه‌ های مختلفی فعالیت دارد، ولی شهرت او زمانی بیشتر شد که با محمد حدید، پدر جی‌جی و بلا نامزد کرد. او قبل از اینکه با محمد حدید وارد رابطه شود، یک بار ازدواج کرده بوده است. اما نخستین ازدواج او به جدایی ختم شد. جزئیات مربوط به اولین ازدواج شیوا تا به امروز مشخص نشده است. در ادامه او با محمد حدید آشنا شد و با هم وارد رابطه شدند. شیوا صفایی سومین همسر محمد حدید می باشد. شیوا از ازدواج اول خود فرزندی ندارد، اما قرار بود پس از ازدواج با محمد حدید، مادر خوانده پنج فرزند او شود. ثروت خالص شیوا صفایی تا به امروز در حدود ۱۰ میلیون دلار تخمین زده شده است. در ادامه یک عکس شیوا صفایی را با هم مشاهده می کنیم.

شیوا صفایی کیست

بیوگرافی محمد حدید همسر سابق شیوا

محمد حدید یک میلیاردر اردنی آمریکایی می باشد. او در تاریخ ۶ نوامبر سال ۱۹۴۸ متولد شد و اصالتا فلسطینی است. محمد حدید بخاطر ساختن هتل ‌های لوکس و ساختمان ‌های بزرگ که اکثرشان در محله بل ایر در لس آنجلس و در بورلی هیلز در شهرستان لس‌آنجلس، آمریکا هستند شناخته شده ‌است. حدید مسلمان است اما خود را خیلی مذهبی نمی داند. او با توجه به این که شراب نمی نوشد، یک سرداب شراب با ۵۰۰۰ بطری شراب دارد که برخی از آن ها متعلق به کارخانه شراب سازی خودش در بورلی هیلز هستند. محمد اخیرا به دلایلی از شیوا صفایی جدا شد.

این مطلب را هم بخوانید
دنبال کردن یوتیوب تتلو تنها ترین مرجع مجازی این خواننده

محمد حدید تا کنون سه بار ازدواج کرده اما هر سه ازدواج آن به شکست منجر شده است. ازدواج اول او با خانوم مری باتلر بود. حاصل این ازدواج دو دختر به نام های النا و مریل بود، اما درنهایت در سال ۱۹۹۲ به جدایی ختم شد. محمد پس از دو سال در سال ۱۹۹۴ با یولاندا حدید با نام سابق ون دن هریک ازدواج کرد. آن دو در طول این ازدواج صاحب سه فرزند با نام های جی جی، بلا و انوار شدند. اما در نهایت این ازدواج هم در سال ۲۰۰۰ با طلاق پایان یافت. در ادامه جی جی و بلا، دو دختر محمد حدید در جوانی وارد صنعت مدلینگ شدند و با درخشش خود به حرفه ای ترین فشن شوی های جهان راه یافتند. این باعث شد این دو خواهر به شهرت جهانی برسند.

محمد در سال ۲۰۱۲ با شیوا صفایی مدل موفق ایرانی آشنا شد و در سال ۲۰۱۶ با همدیگر نامزد کردند. این ازدواج به دلیل اختلاف سنی محمد و شیوا بسیار مورد توجه گرفت. اخلاف سنی این دو فرد معروف به ۳۲ می رسد. این رابطه هم مانند رابطه های قبلی محمد حدید در سال ۲۰۱۹ یه پایان رسید.

آشنایی شیوا صفایی با محمد حدید

شیوا صفایی محمد حدید در یک رستوران در سال ۲۰۱۲ در شهر  بورلی هیلز بطور اتفاقی با هم ملاقات کردند و از همان ابتدا به هم علاقه پیدا کردند. آن ها پس از ۴ سال رابطه ی عاشقانه در سال ۲۰۱۶ محمد از شیوا درخواست ازدواج کرد و این دو زوج با هم نامزد شدند.

آن دو زوج چندین سال سالگرد نامزدیشان را با هم جشن گرفتند، اما هیچ اقدامی برای ازدواجشان نمی کردند.  شیوا در یکی از گفت و گو هایش درباره عروسیشان گفته بود که ایده‌ های خاصی برای جشن عروسی در فکر دارد، اما ترجیح می‌ دهد جشن صمیمی و ساده ای در کنار خانواده و دوستان داشته باشد. همچنین شیوا صفایی از ابتدای آشنایی با محمد و خانواده اش رابطه ی نزدیکی دارد.

اما در ادامه تمام برنامه ریزی های ازدواجشان با به پایان رسید رابطه محمد و شیوا خراب شد. این جدایی به تازگی اتفاق افتاد. این شایعه از اوایل سال ۲۰۱۹ انتشار یافت اما شیوا تمام این شایعه ها را رد کرد؛ تا اینکه در اخیرا عکسی از شیوا صفایی و نامزد جدیدش منتشر شد. این عکس که توسط خود شیوا انتشار یافته بود، مهر تاییدی برای شایعات جدایی او با محمد حدید بود. او در این عکس نامزد جدید خود، نیلز هولینگ موزیسین ۲۷ ساله آمریکایی را معرفی کرد و گفت که در حدود ۱۰ ماه است که با هم در رابطه عاشقانه می باشند.

گویا دلیل جدایی شیوا صفایی و محمد حدید بخاطر مشکلات خانوادگی بوده است. بر اساس شوهد دلیل اصلی این جدایی، شیوا تمایل به آورندن فرزند بوده اما محمد حدید که پنج فرزند از ازدواج ‌های سابقش دارد، تمایلی به فرزند جدیدی نداشته است. همچنین شایعاتی در رابطه ی خیانت محمد حدید به شیوا صفایی پخش شد و این اتفاق را دلیل جدایی آن ها می دانند.

آشنایی شیوا صفایی با محمد حدید

علایق شیوا صفایی

شیوا صفایی که یک مدل و بیزینس ومن موفق است و بر اساس گفته هایش جایگاه فعلی اش را مدیون سخت کوشی و پشتکار خود می داند. شیوا از پرداختن به آشپزی لذت می برد و باور دارد غذا های ایرانی خانواده را دور هم جمع می کند. غذای مورد علاقه ی شیوا اسپاگتی، کباب و مرغ زعفرانی می باشد. او همچنین همواره به گل های باغ خود می رسد و دوست دارد آن ها همیشه شاداب باشند. استایل و طرز لباس پوشیدن شیوا در عین سادگی نشان داده ی شکوه خاص او است. او برای استایل روزمره ترکیب جین و تی شرت را ترجیح می ‌دهد. شیوا همیشه به استایل زنان خاورمیانه ای علاقه داشته و در بسیاری از گفت و گو هایش به تاثیر مذهب بر مد در این منطقه اشاره می کند.

این مطلب را هم بخوانید
هک شدن پیج پویان مختاری واقعیت دارد ؟ معرفی هکر و دلیل این اقدام

شیوا صفایی علاقه بسیاری به سفر دارد و در اولین فرصت به آن می پردازد. این بطوری است که او کریسمس چندین سال گذشته را به کشور های فرانسه، ایتالیا، مصر، یونان و لبنان سفر کرد. او سفر خودش را بسیار مهم و الهام بخش برای خود می داند و همیشه عاشق نروژ بوده است. شیوا یکی از بزرگ ترین مسئولیت های خود را کمک به کودکان سرطانی می داند و بطوری است که در مراسم های مختلفی برای کمک به آن ها حضور می یابد. همچنین او فعالیت زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. این بطوری است که شیوا صفایی اینستا را بخشی از زندگی خود می داند و قسمتی از روزش را به آن اختصاص می دهد. پیج شیوا صفایی در حال حاضر در اینستاگرام دارای ۷۹۰ هزار دنبال کننده می باشد. او از طریق این پیج عکس هایی را با طرفداران خود به اشتراک می گذارد.

کسب و کار شیوا

شیوا صفایی که یک مدل و بیزینس ومن مشهور است، دلیل موفقیت خود را تلاش و پشتکار های خود می داند. شیوا تاکنون به کار های زیادی پرداخته است و عشق خود را مدلینگ می داند. او از مدتی پیش با برند جواهراتی به نام «Noush» همکاری خود را آغاز کرده است و هر از گاهی از جواهرات جدیدش رو نمایی می کند. او درباره کالکشن هایی جواهراتی طراحی کرده است می گوید :

«زمانی که به طراحی کالکشن جدید جواهراتم فکر می ‌کردم، قصد داشتم جواهراتی طراحی کنم که تمام جزئیاتشان برای خودم، کسانی که مرا در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، معنایی داشته باشند. من می ‌خواهم به بچه‌ ها نشان بدهم که می‌ توانند در آینده به هر چیزی که آرزویش را دارند تبدیل بشوند. می‌خواهم به آن ‌ها بگویم که باید سخت تلاش کنند و به خودشان ایمان داشته باشند. همیشه افرادی در زندگی همه ما وجود خواهند داشت، که ما را باور ندارند. آن‌ ها قصد دارند که رویا های ما را از بین ببرند و اعتماد به نفس ما را نیز تخریب کنند. اما تا زمانی که خودمان به خودمان کاملا ایمان داشته باشیم، می‌توانیم در نهایت به هر چیزی که آرزویش را داریم دست پیدا کنیم.»

کسب و کار شیوا

سوالات متداول

  1. شیوا صفایی کیه ؟

    شیوا یک مدل و بیزینس ومن موفق ایرانی می باشد.

  2. شیوا صفایی در کجا زندگی می کند ؟

    او هم اکنون در لس آنجلس ساکن است.

  3. شیوا صفایی چند سال دارد ؟

    او در تاریخ ۴ شهریور ۱۳۵۹ (۱۲ ژوئن ۱۹۸۰ ) به دنیا آمد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :