در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی از حواشی بسیار پر سر و صدای این روزهای رپ و هیپ هاپ به فارسی برای شما صحبت کنیم که مثال آن را قبلاً بین چند تن دیگر از موزیسین های موسیقی زیرزمینی مان با شاخ های مجازی دیده ایم اما این بار سهراب ام جی و میلاد حاتمی مدیر سایت ولف بت طی یک نشست کاری تصمیم گرفتند تا با یکدیگر همکاری را در زمینه موسیقی رپ داشته باشند که این موضوع به شدت جنجالی شد و ما می‌خواهیم تا چند و چون این اتفاق که به ادمین سایت رپ فا نیز مرتبط می باشد را برای شما روشن کنیم.

قضیه سهراب ام جی و میلاد حاتمی

قضیه سهراب ام جی و میلاد حاتمی چیست ؟

قضیه از این قرار است که این دو شخصیت معروف ایرانی که یکی از آن ها رپر بسیار قدیمی و کار درست موسیقی زیرزمینی کشورمان می باشد و دیگری از شخصیت های شاخ مجازی است تصمیم گرفتند تا با یکدیگر در عرصه موسیقی همکاری داشته باشند و این موضوع بازتاب بسیار گسترده‌ای در صفحات مختلف اینستاگرام داشته و تقریباً تمامی پیج های رپی و هیپ هاپی ایرانی اینستاگرام این خبر را به عنوان یک خبر تلخ برای موسیقی زیرزمینی کشورمان منتشر کردند و به نوعی گله‌مندی خود را از این حرکت سهراب ام جی که یکی از اعضای گروه بزرگ زدبازی می‌باشد بیان کردند.

در بخش نظرات پست هایی که در ارتباط با این خبر در سایت‌ ها و صفحات رپی اینستاگرام منتشر شد کاربران و طرفداران رپ فارسی هم نظر مساعدی نسبت به این موضوع نداشتند و حتی طرفداران گروه زدبازی و سهراب ام جی نیز این حرکت او را حرکت اشتباه دانسته و با آنها اتفاق نظر داشتند که این همکاری می‌تواند تا به وجهه سهراب ام جی گروه زدبازی و همین‌طور رپ فارسی آسیب برساند.

این حرکت باعث شد تا نظرات بسیار متضادی در ارتباط با این موضوع از طرف علاقه‌مندان به موسیقی کشور به خصوص در بخش رپ فارسی مشاهده شود و به گوش سهراب ام جی و میلاد حاتمی برسد و بیشتر علاقه مندان به موسیقی زیرزمینی ایران در نظرات خود شروع به فحاشی به میلاد‌حاتمی کرده و او را یک انگل مجازی خواندند که قصد دارد تا رپ فارسی را نیز مانند شبکه مجازی به گند می کشاند.

این مطلب را هم بخوانید
10 بلاگر چالش ایرانی در تیک تاک + آموزش چالش های آن ها

آنها نسبت به این حرکت این ۲ سلبریتی موزیک های پویان مختاری یکی دیگر از انگل های مجازی را وی خاطرنشان کرد آن را گفتند که این آهنگ ها نیز مانند موزیک های این شخصیت بی محتوا و مزخرف از آب در خواهد آمد. شاخ های مجازی مانند پویان مختاری و مونتیگو این روزها وارد موسیقی و رپ فارسی شده اند و باعث شدند که دیگر شخصیت‌های اینستاگرام ای نیز علاقه مند به خواندن آهنگ و در واقع رپ بشوند که یکی از آنها میلاد حاتمی می باشد.

قضیه سهراب ام جی و میلاد حاتمی

قضیه سهراب ام جی و میلاد حاتمی چیست

حاتمی و ام جی در کشور ترکیه با یکدیگر ملاقات کردند در یک جلسه شام نشستی برگزار کردند و این نشست توسط یاشار رپفا ادمین و مدیر سایت رپفا ترتیب داده شده بود تا میلاد حاتمی بتواند با بستن قرارداد با سهراب ام جی و پرداخت مبلغ هنگفتی پول به او با او همکاری داشته باشد و فیت بدهد. این اتفاق رخ داد و سهراب ام جی به ترکیه و شهر استانبول سفر کرد و تصاویری را از نشستی که با میلاد حاتمی داشت در یک استوری منتشر نمود که موجب عصبانیت هواداران او شد.

میلاد حاتمی و همسرش را به او اعلام کردند که قصد دارند تا به زودی با یکدیگر همکاری داشته باشند و چند موزیک متفاوت را منتشر کنند که milad این صحبت ها را در مصاحبه ای که با امین فردین انجام داده بود به طور قطعی و حتمی بیان کرد و این موضوع نشان می‌دهد که مو با سهراب ام جی به توافق رسیده است.

عکس سهراب ام جی و میلاد حاتمی

عکس سهراب ام جی و میلاد حاتمی

عکس های سهراب ام جی و میلاد حاتمی بر سر میز شام در یک رستوران در شهر استانبول ترکیه به شدت در فضای مجازی پخش شد و بیشتر این پست ها توسط پیج ها و صفحاتی که موضوع رپ و هیپ هاپ را دنبال می‌کنند منتشر گردید تا نظر مردم در ارتباط با این حرکت سهراب ام جی مشخص شود.

واکنش شایع به حاشیه سازی ام جی

در ادامه مقاله این دو سلبریتی باید به این نکته اشاره داشت که محمدرضا شایع اولین رپر بود که به طور کاملا مستقیم نسبت به این حرکت mj واکنش منفی نشان داد و در چند استوری ناراحتی و عصبانیت خود را از این موضوع به طور واضح اعلام نمود و به قدری این موضوع بر روی او تاثیر گذاشت که لایو آن شب خود را کنسل کرد و خطاب sohrab گفت که نباید کاری کند که اسم چنین شخصیت هایی کثیفی که قاچاق دختر ایرانی انجام می دهند و دختر های ایرانی و حتی همسر خود را جلوی دوربین لخت می کنند، در کنار اسم رپر ها بیاید.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ژینوس احمدی شاخ اینستاگرام و مدیر سایت شرط بندی بت برتر

این صحبت های محمدرضا شایع واکنش هایی را از طرف حاتمی و ام جی در پی داشت و حتی دیگر اعضای گروه زدبازی به جز مهراد هیدن و همینطور دیگر طرفداران و دوستان رپر سهراب نیز علیه شایع واکنش‌هایی را نشان دادند که از مهمترین آن ها می توانیم به سامان ویلسون اشاره کنیم که البته شایع در یک استوری اعلام کرد که اصلا او را نمی شناسد و مورد توجه قرار نمی دهد.

فیت سهراب ام جی و میلاد حاتمی

فیت سهراب ام جی و میلاد حاتمی

ماجرای همکاری ام جی و حاتمی جدی به نظر می رسد و آنها اعلام کرده اند که قصد دارند تا چندین ترک را با همکاری یکدیگر منتشر کنند و این موضوع بسیار مورد توجه کاربران و طرفداران رپ فارسی قرار گرفته است در واقع می‌توانیم بگوییم که تا حد زیادی از محبوبیت سهراب ام جی کاسته شده است.

سوالات متداول

علت همکاری سهراب ام جی و میلاد حاتمی چیست؟!

به گفته خود سهراب و فقط برای کاسبی و دریافت پول این کار را انجام می‌دهد.

میزان قرارداد بین ام جی و حاتمی چقدر می باشد؟!

گفته می‌شود که میلاد حاتمی مبلغی حدود ۵۰۰ هزار دلار پول را به سهراب ام جی پیشنهاد داده است.

آیا میلاد حاتمی در آلبوم جدید سهراب ام جی حضور خواهد داشت؟!

شایعاتی در رابطه وجود دارد اما خبر دقیقی در دست نمی باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :