سروش نجفی یکی از تیک تاکرهای ایرانی که با تولید ویدئو و کلیپ و دابسمش هایش توانسته در بین جوانان و نوجوانان به محبوبیت زیادی برسد. بیشتر مخاطبین او متولدین دهه ۷۰ و ۸۰ هستند. امروزه نسل جدید بیشتر از دوره های قبل به دنبال شهرت و منبع درآمد بالا هستند و سعی می کنند برای این هدفشان آسان ترین راه را انتخاب کنند از این رو با گسترش و هم گیر شدن فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام فعالیت در این حرفه بیشتر از قبل شده است.

اینفلوئنسرها با جذب فالوئر و مبالغی که از تبلیغات می گیرند می توانند ماهیانه پول های هنگفتی به دست آورند. سعی کردیم که در این زمینه مطالب بیشتری در اختیار شما بگذاریم و شما را با زندگی شخصی و حرفه ای یکی از این افراد به نام سروش نجفی بیشتر آشنا کنیم. امیدواریم این مطالب جامع و کامل باشد و بتوانیم به سوالات شما در مورد این حرفه پاسخ دهیم و نگاه و توجه شما را تا انتهای این مقاله همراه داشته باشیم.

سروش نجفی کیست؟

سروش نجفی کیست؟

سروش نجفی یک تیک تاکر و یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است که با ساخت و تولید کلیپ و ویدئو و همچنین دابسمش توانسته است در بین جوانان دهه ۷۰ و۸۰ به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. او متولد ۱۶ فروردین ۱۳۸۱ هجری شمسی است. اصالتا لر می باشد و در تهران با خانواده زندگی می کند. دوستان و نزدیکان او از بارزترین اخلاق و رفتارهای او به مغرور بودن او اشاره کرده اند.

اکثر کارهای او دابسمش می باشد که توانسته است کاربران زیادی را جذب کند. اغلب کارهای او محتوای اجتماعی دارد که در قالب طنز به بیان آن ها پرداخته است و بنا بر یک سری از مسائل که توضیحی در مورد آن ها نداده است؛ مدتی از دنیای اینستاگرام خداحافظی کرد و فعالیتی نداشت و بعد از مدتی دوباره به حرفه خود بازگشت و با قدرت به فعالیت هایش در این حرفه پرداخت. همچنین او همان طور که گفته شد یک تیک تاکر حرفه ای است که در اینجا لازم است برای درک بیشتر مطلب توضیحاتی در مورد تیک تاک و اینفلوئنسر داده شود.

اینفلوئنسر در لغت به معنی تاثیر گذار است اما در شبکه های اجتماعی به کسی گفته می شود که در یک یا چند شبکه اجتماعی شناخته شده باشد. اینفلوئنسر در واقع سلبریتی شبکه های اجتماعی است و در اصطلاح عامیانه به آن شاخ هم می گویند. تیک تاک یک شبکه اجتماعی چینی است که با سیستم عامل اندروید هم در دسترس قرار می گیرد. تیک تاک به کاربران اجازه می دهد که موزیک و ویدئوهای بسیار کوتاه ۳ ثانیه تا ۶۰ ثانیه ای بسازند.

سروش چند سال دارد؟

او متولد شانزدهم فروردین ۱۳۸۱ می باشد و در حال حاضر ۱۹ سال سن دارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ویلفردو لئون + رکورد سرویس های او

خانواده سروش

سروش در خانواده چهار نفره بزرگ شده است که یک برادر بزرگتر از خود دارد که رابطه ای صمیمی با برادر خود دارد او در استوری که جدیدا گذاشته است تولد برادر خود را تبریک گفته است که متن این استوری چنین می باشد، “برادر عزیزم تولدت مبارک باشه انشالله ۱۲۰ ساله شی از بچگی مامان و بابا که می رفتن سر کار تو منو بزرگ کردی هیچوقت لطفتو فراموش نمی کنم. شاید خیلی با هم دعوا داشتیم کل کل کردیم ولی بدون یه تار موتو با دنیا عوض نمی کنم” پدر و مادر سروش نجفی شاغل هستند. او طرفدار تیم استقلال است و رنگ مورد علاقه اش آبی می باشد و رشته تحصیلی او انسانی بوده است که ترک تحصیل کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام سروش نجفی چیست؟

سروش نجفی با ساخت کلیپ و ویدئو و دابسمش و منتشر کردن آن ها در پیج شخصی اش توانسته است در حرفه خود موفق باشد و توجه کاربران را به خود جلب کند و هر روز بر تعداد فالوئرهایش بیافزاید و طرفداران زیادی دارد که از این جهت تعداد فن پیج های او خیلی زیاد می باشد؛ که علاقمندان می توانند با جستجو نام سروش نجفی در قسمت جستجو اینستاگرام به فن پیج های او دست پیدا کنند و عکس ها و کلیپ های او را ببینند و همچنین می توانند به آدرس پیج او به نشانی _soroushnajafi مراجعه کنند.

حاشیه های سروش نجفی

در حرفه اینفلوئنسری حاشیه های زیادی وجود دارد و افرادی که در این حرفه هستن معمولا حاشیه های گوناگونی را پشت سر می گذارند. این حاشیه ها به صورت ناخواسته می توانند از طرف کاربران و نزدیکان فرد و یا حتی توسط فن پیج های! فرد به وجود بیاید و یا اینکه توسط خود فرد این حاشیه ها به وجود آمده باشد. حواشی باعث می شود که توجه کاربران بیشتر از قبل جذب شود و فرد بیشتر دیده شود و در نتیجه مراجعین به پیجش بیشتر می شوند و فالوئرهایش افزایش پیدا می کند. سروش نجفی هم از این قضیه جدا نبوده است و معمولا حاشیه هایی در اطراف او بوده است.

سروش نجفی در ایران زندگی می کند؟

سروش نجفی در ایران زندگی می کند؟

سروش نجفی اصالتا لر می باشد و فعلا با خانواده خود در تهران زندگی می کند و فعالیت های اینستاگرامی خود را به صورت حرفه ای در کشور خودش دنبال می کند و تا کنون صحبتی مبنی بر خروج از ایران و مهاجرت به میان نیاورده است.

شغل سروش نجفی چیست؟

سروش نجفی یک تیک تاکر و یک اینفلوئنسر است که در مورد این حرفه توضیحات کاملی را در اختیارتان گذاشته ایم. همچنین او در یوتیوب هم فعالیت دارد و کلیپ هایی در آنجا به اشتراک گذاشته است و در کلاب هاوس هم فعالیت دارد. در حرفه اینستاگرامی افراد با تولید کلیپ و ویدئو و دابسمش های مختلف و انتشار آن ها در پیج هایشان سعی بر جذب کاربران می کنند و معمولا جامعه هدف این گونه فعالیت ها جوانان و نوجوانان هستند.

آن ها سعی می کنند که تعداد فالوئرهای خود را هر روز افزایش دهند تا بتوانند به درآمد بالاتری دست پیدا کنند. افزایش تعداد فالوئرها به معنی بیشتر دیده شدن تبلیغاتشان می باشد و هزینه هایی که از این تبلیغات به دست می آورند خیلی بیشتر است.

این مطلب را هم بخوانید
حاشیه های تونی توتونی پوکر باز ایرانی حاضر در لایو پویان مختاری

دوست دختر سروش نجفی کیست؟

سروش نجفی با نگین فضلی به ساخت کلیپ و ویدئوهای مشترک می پرداختند که در آن ها سروش نجفی به عنوان بازیگر از آن یاد می کند و نگین فضلی از ایران به ترکیه مهاجرت کرده بود که بعد از مدتی دوباره به ایران بازگشت. همچنین او لایوهایی با نگین فضلی دارد که در یکی از لایوهایشان به بازی جرئت و حقیقت می پردازند؛ که در آن بازی سوال هایی که شد باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شد. البته بیشتر حاشیه ها از جانب نگین فضلی بود ولی سروش نجفی رابطه خود را فقط یک دوستی معمولی اعلام کرده است و بیان کرده که تا کنون رل و دوست دختری نداشته است.

آیا سروش نجفی از ایران رفت؟

سروش نجفی این اینفلوئنسر و تیک تاکر در ایران زندگی می کند و تصمیمی برای رفتن و مهاجرت از کشورش را ندارد او تمام فعالیت های خودش را در اینستاگرام و تیک تاک و دیگر شبکه های اجتماعی در ایران انجام داده است و تمام کلیپ هایش را در ایران ساخته است.

سروش نجفی قبل از عمل

سروش نجفی قبل از عمل

در حرفه اینستاگرامی و اینفلوئنسری داشتن چهره زیبا و جذاب و اندام و قد و وزن متناسب یک اصل است و فرد باید به گونه ای باشد تا مخاطبان در نظر اول جذب چهره اینفلوئنسر شوند و برای دیدن کلیپ های فرد و رفتن به پیج فرد تمایل پیدا کنند. برای همین اغلب افرادی که در این حرفه هستند عمل های زیبایی متعددی انجام می دهند تا به زیبایی خود بیافزایند. طبق اطلاعات و شواهد موجود سروش نجفی عملی انجام نداده است. او چهره جذابی دارد که توجه کاربران را توانسته به خود جلب کند. علاقمندان برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد این مسائل بهتر است مستقیم به پیج سروش نجفی مراجعه کنند و تمام اطلاعات را در آنجا کسب کنند.

چالش سروش نجفی

سروش نجفی به تولید محتوا و ویدئو و کلیپ و انتشار آن ها در صفحه شخصی اش می پردازد اغلب کارهای او جنبه طنز و سرگرمی دارد و بیشتر کارهای او دابسمش می باشد. او در صفحه خود چالش هایی هم دارد که جنبه اجتماعی دارد و طرفداران او می توانند با مراجعه به پیج او و یا فن پیج هایش کارهای او را نیز دنبال کنند.

سوالات متداول

 1. سروش نجفی متولد چه سالی است و در کجا ساکن است؟

  سروش نجفی متولد ۱۶ فروردین سال ۱۳۸۱ هجری شمسی است و او به همراه خانواده خود در تهران زندگی می کند.

 2. موضوع یکی از لایوهای سروش نجفی و نگین فضلی در چه مورد بوده است؟

  او لایوهایی با نگین فضلی دارد که در یکی از لایوهایشان به بازی جرئت و حقیقت می پردازند؛ که در آن بازی سوال هایی که شد باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شد البته بیشتر حاشیه ها از جانب نگین فضلی بود.

 3. سروش نجفی در چه شبکه های اجتماعی فعالیت دارد؟

  سروش نجفی به تولید ویدئو و کلیپ در اینستاگرام می پردازد که اکثر ویدئوهایش دابسمش های خودش است و همچنین در یوتیوب و تیک تاک فعالیت دارد.

 4. سروش نجفی رشته تحصیلی اش چیست و در خانواده چند نفره بزرگ شده است؟

  سروش نجفی در رشته انسانی تحصیل کرده است و در خانواده ۴ نفره بزرگ شده است که یک برادر بزرگتر از خود دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :