فولاد هفت الماس یکی از تیم های مناسب برای تجربه شرط بندی لیگ بسکتبال ایران است که در سال های اخیر کم تر خبری از آن در رسانه ها شده است. تیم فولاد هفت الماس در شهر قزوین قرار دارد و به دو دسته بانوان و آقایان تقسیم می شود. در این سال ها تیم بسکتبال هفت الماس بانوان در رقابت ها بسیار بهتر از تیم آقایان عمل کرده است و موفق به کسب مقام چهارم در مسابقات لیگ برتر شده است. با دنبال کردن اخبار بسکتبال ایران می توان متوجه شد که نام این باشگاه در جدول لیگ دسته یک بسکتبال ایران ۹۹ ۱۴۰۰ وجود ندارد.

بازیکنان معروف ایرانی در فولاد هفت الماس چه افرادی می باشند؟

بازیکنان معروف ایرانی در فولاد هفت الماس چه افرادی می باشند؟

در زیر اسامی بازیکنان تیم بسکتبال فولاد هفت الماس ۱۴۰۰ به همراه اسامی بازیکنان تیم بسکتبال فولاد هفت الماس ۹۹ آورده شده است. بازیکنان این تیم در طول این سال ها تغییر زیادی نکرده اند. فدراسیون بسکتبال ایران این تیم را در سال ۱۳۹۳ از حضور در لیگ دسته یک بسکتبال، به دلیل دوپینگ بازیکنانش در رقابت های زیادی حذف کرد.

امیر طاهرخانی

این بازیکن از کلیدی ترین بازیکنان این باشگاه است. او از سال ۱۳۹۰ در بازی های این تیم دیده شده است.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین سلبریتی های بهمن ماهی به همراه روز و ساعت دقیق تولد آن ها

مجید زارعی

زارعی در گذشته در باشگاه های زیادی مانند ذوب آهن بازی کرده است. این بازیکن به عنوان گلزن فعالیت دارد و در بازی ها امتیازات زیادی برای فولاد هفت الماس به دست می آورد.

محمدرضا مرادیان

این بازیکن یکی از بازیکنان خوب بسکتبال ایران است. مرادیان به اردو تیم ملی بسکتبال کشورمان هم دعوت شده است.

حمید فتحی

فتحی از بازیکنان خوب و قدیمی بسکتبال به شمار می رود. او سابقه حضور در تیم های زیادی مانند مهرام و کاله را در پرونده خود دارد.

علی محمدی

این بازیکن و برادرش هر دو از بسکتبالیست های خوب کشورمان هستند. این بازیکن در پست گلزنی بازی می کند و تا به امروز امتیازات زیادی برای این تیم گرفته است.

برنامه بازی های فولاد هفت الماس را از کجا دنبال کنیم؟

در زمان شروع لیگ بسکتبال ایران می توانید اخبار بسکتبال ایران و برنامه بازی های لیگ برتر بسکتبال را از سایت های ورزشی مربوطه دنبال کنید. پیج های زیادی در این رابطه فعالیت می کنند و اخبار ورزشی را برای دوست داران ورزش بسکتبال ارائه می دهند. پخش زنده فدراسیون بسکتبال از سایت های تحت نظر فدراسیون بسکتبال نیز قابل مشاهده است.

فولاد هفت الماس در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

کدام بازیکنان امسال از فولاد هفت الماس جدا شدند؟

با مشاهده عکس تیم فولاد هفت الماس می توان گفت که در امسال هیچ بازیکنی از این تیم جدا نشده است. شما می توانید با جستجو تیم بسکتبال فولاد هفت الماس ویکی پدیا در موتور جستجو گوگل، کلیه اطلاعات درباره این تیم را به دست آورید.

کدام بازیکنان خارجی در فولاد هفت الماس بازی می کنند؟

در این باشگاه هیچ بازیکن خارجی بازی نمی کند. این باشگاه در سال ۱۳۹۳ به دستور فدراسیون بسکتبال ایران به حالت تعویق درآمد و از آن پس اخبار کمی از آن منتشر می شود. بازیکنان این تیم در بسیاری از بازی هایشان، مانند بازی مقابل تیم ذوب و تیم بسکتبال مهرام دوپینگ کرده بودند. تا به امروز هیچ بازیکن خارجی در ترکیب این تیم دیده نشده است و مسئولین به فکر قرارداد با بازیکنانی از دیگر کشور ها نمی باشند.

فولاد هفت الماس در لیگ برتر چه عملکردی دارد؟

تیم مردان فولاد در رقابت ها عملکرد خوبی نداشته است و تا به حال هیچ عنوان برتری کسب نکرده است. تیم بانوان این باشگاه در رقابت ها توانسته است بسیار درخشان ظاهر شود و در جایگاه های سوم و چهارم در سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۹۱ قرار گیرد.

این مطلب را هم بخوانید
اخبار سلبریتی های معروف ایران به همراه بررسی حواشی روز

تیم بسکتبال فولاد هفت الماس چند عنوان قهرمانی دارد؟

تیم مردان این باشگاه هیچ عنوان قهرمانی را کسب نکرده اند. پیش بینی می شود این تیم بتواند در سطح دو بسکتبال به خوبی ظاهر شود و خیلی زود مجدد در ترکیب تیم های لیگ بسکتبال ایران دیده شود.

این باشگاه در جذب بازیکنان نوجوانان نیز فعالیت دارد؟

تصاویر تمرینات تیم فولاد هفت الماس بسکتبال نشان می دهد که در ترکیب این تیم سه بازیکن نوجوان حضور دارند. این باشگاه قصد دارد تا با جذب نیرو های با استعداد و نوجوان، سطح بازی هایش را حرفه ای تر و پر انرژی تر از گذشته کند.

سوالات متداول

 1. عملکرد تیم بانوان این باشگاه ها چگونه بوده است؟

  این تیم موفق به کسب مقام چهارم در مسابقات لیگ برتر شده است.

 2. چرا این باشگاه در رقابت های سطح یک بسکتبال حضور ندارد؟

  فدراسیون بسکتبال ایران این تیم را در سال ۱۳۹۳ از حضور در لیگ دسته یک بسکتبال، به دلیل دوپینگ بازیکنانش در رقابت های زیادی حذف کرد.

 3. برنامه این باشگاه در خصوص جذب نیرو های جوان چگونه است؟

  این باشگاه قصد دارد تا با جذب نیرو های با استعداد و نوجوان، سطح بازی هایش را حرفه ای تر و پر انرژی تر از گذشته کند.

 4. تعداد قهرمانی های تیم مردان این باشگاه چه تعداد بوده است؟

  تیم مردان این باشگاه هیچ عنوان قهرمانی را کسب نکرده اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :