بسیاری از پوکر بازان اصطلاحاتی به نام قیر و فرش را به صورت حرفه‌ ای درک نکرده و بازیکن قیر در پوکر را نمی شناسند به همین دلیل در بسیاری از بازی ها بازنده هستند و شرط های خود را می بازند. البته پوکر بازان حرفه ای دیگری وجود دارند که با این اصطلاحات آشنا هستند و باز هم می بازند در واقع باید در بازی پوکر به حدی حرفه ای شد و توانست برگ هایی که در آینده برای شما رو می شود را تشخیص داد که شرط میلیونی را با برخی از افراد بست. این قضیه پا بر جا است که پوکر تا حد بسیار زیادی به شانس نیز بستگی دارد.

  • برای بازی کردن، بازی پوکر می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید تا مستقیما وارد سایت فاز بت شوید.
منظور از بازیکن قیر در پوکر چیست؟

منظور از بازیکن قیر در پوکر چیست؟

بازیکن قیر باید بازیکن حرفه‌ ای و کاملاً مرتبط برای دیگر هم تیمی‌ ها باشد این بازیکن به خوبی می تواند با تغییر در روند بازی و عوض کردن کارت ها و هم چنین فلاپ هایی که در ریز کردن به دست می اید جهت بازی را عوض کرده و آن را به کلی تغییر دهد در واقع این بازیکن یکی از شخصیت های مهم در حین بازی است که باید آن را به فردی کاملاً مرتبط داد. زیرا تغییر در روند بازی و ماهیت بخشیدن به چگونگی بازی کردن به این بازیکن بستگی دارد.

فرق بین بازیکن قیر و فرش در پوکر چیست؟

ابتدا باید معنای قیر و فرش را به خوبی درک کرد شاید در زبان فارسی این دو کلمه معنای مستقیمی ندهند اما واژه انگلیسی آن ها به فارسی مستقیم برگشته است که به این کلمات شهرت یافته و به صورت مستقیم وارد واژگان فارسی شده‌ اند. بازیکن قیر بازیکنی است که با در دست داشتن مقدار کافی از کارت ها و فلاپ ها تعیین می کند که آیا از فلاپ های میانی نیز بر دارد که اکثر این بازیکن اگر حرفه‌ ای باشند این کار را انجام نمی‌ دهند و به فلاپ های میان میز اصلا نگاه نمی‌ کنند. اما بازیکن فرش می‌ تواند تا حد بسیار زیادی از فلاپ های سطح میز و هم چنین کارت ها استفاده کند تا روند را به گونه‌ ای دیگر تغییر دهد.

چگونه می توان در پوکر به صورت قیر بازی کرد؟

چگونه می توان در پوکر به صورت قیر بازی کرد؟

فوت و فن های این بازی بسیار زیاد است و اصطلاحات پوکر می تواند بیشتر از این دو کلمه قیر و فرش باشد اما بازیکنانی که در نقش قیر ظاهر می‌ شود و به عنوان یک پوکر باز کنار شما وارد پوکر بازان دیگر می شوند و به رقابت می پردازند باید یک سر و گردن از دیگر افراد بالا تر باشند. چون این بازیکن بسیار در روند بازی تاثیر می گذارد ویژگی بازیکن ها باید هوش بسیار بالا باشد تا تشخیص دهد تا چندین حرکت بعدی حریفان چه خواهد بود.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش صفر تا صدی بازی پوکر ایرانی به صورت جامع و رایگان

بازیکنان قیر چه ویژگی هایی دارند؟

بازیکنان قیر در پوکر ویژگی های منحصر به فردی دارند اما این ویژگی ها محدود است در واقع بازیکنانی که در نقش قیر در پوکر بازی می کنند می توانند با عوض کردن فلاپ ها در روند بازی وقفه ایجاد کنند و یا زمان بخرند. اما این بازیکنان شاید محدودیت عوض کردن فلاپ ها را داشته باشند و در حفظ آن ها کوشا باشند اما اگر یک بازیکن حرفه ای در نقش قیر ظاهر شود می تواند از این فرصت به خوبی استفاده کرده و در موقعیت‌ های مناسب وارد عمل شود.

قیر بازی کردن بهتر است یا فرش بازی کردن؟

شاید بهتر است که فرق این دو را برای بهتر بودن انتخاب نکنیم زیرا یک فرد در پست خود می تواند بسیار قوی باشد در بسیاری از بازی‌ های پوکر که سابقه آن ها زبان زد کازینو های دنیا است بازیکن قیر نقش کاملی داشته و از بازیکنانی که در نقش قیر و فرش وجود داشته که توانسته بازی های کامل باخته را برگردانند‌ بسیار زیاد است و از این قضیه بستگی دارد که بازیکنی که در این نقش ظاهر می شود دارد‌. این بازیکن به چه روندی بازی کند مهم است در کل باید گفت که بازیکن قیر باید یک بازیکن با روش بهتر باشد که بسیاری در این نقش می توانند بهتر ظاهر شوند اما قطعا فرش بازی کردن توسط افراد حرفه ای انجام می شود.

سوالات متداول

  1. بازیکن قیر در پوکر قدرت زیادی دارد؟

    بازیکن قیر در پوکر بنا به بازی که دارد می تواند قدرت زیادی داشته باش.

  2. بازیکن قیر در پوکر مقابل چه بازیکنی است؟

    بازیکن قیر در پوکر مقابل بازیکن فرش است که به خوبی می توانند با یک دیگر رقابت کنند.

  3. بازیکن قیر در پوکر چه تاثیری بر روند دارد؟

    این بازیکن می تواند بازی باخته را با برد عوض کند اگر نحوه بازی را درک کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :