در دنیای موسیقی همواره افراد به دنبال این موضوع می باشند که آهنگ ها و آلبوم هایی را ارائه بدهند که در آینده بتواند جزء پر فروش ترین ها و معروف ترین ها قرار بگیرند و نام آن ها زبان زد تمامی افراد باشد‌. یکی از دلایلی که می توان در میزان فروش آلبوم ها تاثیر داشته باشد فیت است؛ مانند فیت رپ فارسی که باعث جمع شدن عقاید مختلف در کنار یک دیگر می شود. اگر شما نیز طرفدار این دسته از آلبوم ها می باشید، ما در این قسمت می خواهیم به شما پر فروش ترین آلبوم ها را معرفی کنیم و نحوه دانلود کردن آن ها را نیز به شما عزیزان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فهرست مطالب پنهان
پر فروش ترین آلبوم های رپ فارسی کدامند؟

پر فروش ترین آلبوم های رپ فارسی کدامند؟

موسیقی رپ یکی از بهترین سبک های موسیقی می باشد که همواره در ایران دارای طرفداران بسیاری است و افراد زیادی در این زمینه در حال فعالیت می باشند که در داخل و خارج ایران دارای طرفداران بسیاری می باشند. در این قسمت ما قصد داریم به شما پنج مورد از پر فروش ترین آلبوم های ایرانی در زمینه رپ بپردازیم. با ما همراه باشید.

امیر تتلو

امیر تتلو یکی از بهترین خواننده های رپ می باشد که آلبوم او به یکی از بهترین و طولانی ترین آلبون قرن موسیقی تبدیل شد. این آلبوم جزء پر فروش ترین ها بود و هم چنین کاور آن به صورت NFT به فروش می رسد. می توانید به راحتی این آلبوم را سایت های معتبر دانلود کنید. رضا پیشرو رضا پیشرو یکی از بهترین رپر های ایرانی می باشد که تا به امروز تعداد آلبوم های بسیاری را ارائه داده است. یکی از پر فروش ترین آلبوم های این خواننده آلبوم جهنم ساکت می باشد که تا امروز تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده و در جایگاه بسیار خوبی نیز قرار گرفته است.

یاس

یاسر بختیاری یا یاس که یکی از بهترین رپر های نسل اول می باشد تا به امروز آهنگ ها و آلبوم های بسیاری را ارائه داده است که تعداد فروش و دانلود بسیاری را از آن خود کرده است. اگر بخواهیم به یکی از بهترین و پر فروش ترین آلبوم های این خواننده اشاره کنیم، می توانیم‌ آلبوم اوردوز ۱ را مثال بزنیم که پس از انتشار غوغای بسیاری را در موسیقی برپا کرد.

بهزاد لیتو

به هیچ عنوان نمی توان طرفدار آهنگ رپ بود و بهزاد لیتو یکی از بهترین خوانندگان رپ را نشناخت و آهنگ های او را گوش نکرد‌. بهزاد لیتو با سبک بسیار عالی ای که دارد توانسته به خوبی در زمینه موسیقی رپ آهنگ های بسیار جذابی را ارائه دهد و در کنار آلبوم های این خواننده همواره جزء پر فروش ترین ها می باشد. به عنوان مثال آلبوم خاکستری جزء بهترین آلبوم های این خواننده است.

سپهر خلسه

در بین رپر های نسل اول، سپهر خلسه یکی از بهترین خواننده ها می باشد که تا به امروز علاوه بر این که آهنگ های بسیار جذابی را منتشر کرده است، آلبوم های بسیار عالی را نیز ارائه داده است. یکی از بهترین آلبوم های این خواننده که تا به امروز تعداد فروش بسیاری داشته است، آلبوم فکر و خیال می باشد. می توانید به راحتی این آلبوم را از طریق انواع سایت های معتبر دانلود کنید‌.

پر فروش ترین آلبوم های رپ خارجی کدامند؟

رپر های خارجی همواره جزء بهترین ها در موسیقی می باشند و تا به امروز نیز در بسیاری از جشنواره ها توانسته اند جوایز بسیاری را در زمینه موسیقی رپ برای خودت به دست آورند. در این قسمت می خواهیم به شما تعدادی از رپر ها را معرفی کنیم که آلبوم های آن ها جزء پر فروش ترین آلبوم ها قرار گرفته اند و تا به امروز نیز جزء معروف ترین ها می باشند.

Drake

دِرِیک یکی از بهترین رپر های آمریکایی می باشد که یکی از پر فروش ترین آلبوم های خارجی را به خود اختصاص داده است. این خواننده هم چنین تعداد بسیار طرفدار را در تمامی جهان به خود اختصاص داده و به صورت کلی یکی از بهترین ها در زمینه رپ آمریکایی می باشد‌. نام پر فروش ترین البوم این خواننده more life می باشد که هم چنین رکورد پخش را نیز در اپلیکیشن های مخصوص پخش آهنگ شکسته است.

این مطلب را هم بخوانید
شناخته شده ترین گروه های رپ فارسی به همراه بررسی درگیری بین آن ها

Eminem

به هیچ عنوان نمی شود طرفدار آهنگ های رپ خارجی بود و اهنگ های امینم را گوش نداد‌. این رپر مطرح آمریکایی که به نوعی به آن پدر رپ آمریکا می گویند تا به امروز تعداد بسیاری آهنگ و آلبوم را منتشر کرده است که فروش بسیاری را از خود کرده است. از بین این آلبوم ها، آلبوم The Marshall Mathers LP می باشد که تعداد فروش بسیاری را از آن خود کرده است.

Jay z

جی زی در لیست رپر های آمریکایی جایگاه بسیار خوبی را به خودت اختصاص داده است و طرفداران بسیاری دارد‌. وی هم چنین همسر یکی از بهترین خواننده ها به نام بیانسه نیز می باشد. این خواننده تا به امروز آهنگ ها و آلبوم های بسیاری را ارائه داده است که باعث شده نام اون در بین لیست خواننده های رپ همواره پیش تر از قبل بدرخشد. اگر بخواهیم به این دسته از آلبوم ها کا از سوی جی زی منتشر شده و تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده است بپردازیم، باید به آلبوم ۴:۴۴ اشاره کنیم که تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرد.

kanye west

کاینی وست که به نام هنری ye شناخته می شود و همسر یکی از افراد معروف آمریکایی یعنی کیم کارداشیان است، جزء معروف ترین خواننده های رپ آمریکایی است که تا به امروز توانسته آلبوم ها و آهنگ های بسیاری را منتشر کند‌ از بین این آلبوم ها اما یکی از آن ها وجود دارد که تعداد دانلود بسیاری را از آن خود کرده است. این آلبوم donda نام دارد که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است.

snoop dogg

و در آخر این اسنوپ داگ است که جایگاه بسیار خوبی را در بین رپر های آمریکایی داشته و تا به امروز با خواننده های بسیاری مانند آرش همکاری داشته است. اگر بخواهیم به یکی از پر فروش ترین آلبوم های این خواننده اشاره ای داشته باشیم، باید نام آلبوم BODER را در این قسمت قرار دهیم که تعداد دانلود بسیاری را از آن خورد کرده بود.

پر فروش ترین آلبوم های پاپ فارسی کدامند؟

در بین خواننده های پاپ موسیقی ایران همواره نام هایی دیده می شود که موارد بسیار زیادی مانند پر فروش ترین آلبوم های تاریخ موسیقی را از آن خود کرده اند. این خواننده ها که در داخل و خارج ایران افراد بسیاری آن ها را می شناسند و با آهنگ ها و آلبوم های آن ها خاطرات بسیاری دارند، جزء مشهور ترین ها هستند که استعداد و تلاش آن ها در زمینه موسیقی پام ستودنی است. به عنوان مثال، محسن یگانه یکی از افرادی می باشد که تا به امروز آلبوم های او جزء پر فروش ترین ها قرار گرفته است و توانسته نام خود را به عنوان یکی از بهترین خواننده های پاپ ایرانی قرار دهد.

پر فروش ترین آلبوم های پاپ خارجی کدامند؟

در بین خواننده های پاپ خارجی اما تعداد بسیاری وجود دارند که آلبوم های آن ها جزء پر فروش ترین ها قرار گرفته است. معمولا خرید و فروش آلبوم در خارج از کشور مرسوم تر است و در ایران بیشتر آلبوم ها برای دانلود در سایت های معتبر قرار می گیرند. در خارج از کشور اما ما جاستین بیبر و بیلی آیلیش را داریم که آلبوم های این خواننده ها در دسته پر فروش ترین ها قرار می گیرند. البته ناگفته نماند که این دسته از آلبوم ها را می توان به راحتی نیز دانلود کرد.

پر فروش ترین آلبوم های ایرانی را چگونه دانلود کنیم؟

پر فروش ترین آلبوم های ایرانی را چگونه دانلود کنیم؟

همان طور که اشاره کردیم بیشتر آلبوم هایی که در ایران منتشر می شود بیشتر به صورت دانلود در سایت های معتبر قرار می گیرند. این دسته از آلبوم ها معمولا به صورت فایل زیپ به صورت یک جا و به صورت جداگانه در آهنگ های آن ها به فروش می رسند. شما تنها برای دانلود آلبوم های این دسته از خواننده ها کافیست نام آن ها را به همراه کلمه دانلود و آلبوم در گو‌گل جست و جو کرده و سپس از طریق سایت های معتبر آن ها را دانلود کنید.

پر فروش ترین آلبوم های خارجی را چگونه دانلود کنیم؟

برای این که بتوانید به راحتی با کیفیتی بسیار عالی دانلود کنید بهترین راه مراجعه به انواع سایت های معتبر می باشد که در دسترس شما قرار دارد. شما می توانید با جست و جو در گوگل به صورت فارسی و یا انگلیسی این آلبوم ها را با کیفیتی بسیار عالی از این سایت ها دانلود کرده و از آهنگ هایی که توسط این خواننده ها در آلبوم های پر فروش آن ها قرار گرفته است نهایت لذت را ببرید. آهنگ های درون این آلبوم ها را هم چنین می توانید به صورت جداگانه دانلود کرده و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید. کافیست تنها نام آن ها را در گوگل و یا در انواع ربات های تلگرام جست و جو کنید.

این مطلب را هم بخوانید
هیپ هاپ ایرانی چگونه شروع شد؟ لیست خواننده های هیپ هاپ ایرانی

تاریخ انتشار پر فروش ترین آلبوم خارجی چه زمانی بود؟

از بین آلبوم هایی که به شما عزیزتم معرفی کردیم، همان طور که اشاره کردیم خواننده های پام خارجی آلبوم های بسیاری را ارائه داده اند که از طریق آن ها توانسته اند رکورد فروش آلبوم را از آن خود کنند. اگر بخواهیم از بین آن ها به تاریخ ارائه شدن این آلبوم اشاره کنیم باید بگوییم که در سال ۲۰۲۱ ما شاهد منتشر شدن این آلبوم بودیم. ‌البوم more life از دریک و آلبوم های جاستین ببر که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد، جزء پر فروش ترین ها بودند‌.

تاریخ انتشار پر فروش ترین آلبوم ایرانی چه زمانی بود؟

تاریخ انتشار پر فروش ترین آلبوم ایرانی چه زمانی بود؟

در بین آلبوم هایی که در سال ۱۴۰۰ و ۱۳۹۹ منتشر شده اند، تقریبا می توان گفت آلبوم هایی که توسط رپر ها مطرح ایرانی منتشر شده است جزء پر فروش ترین ها بوده اند. البته می توان گفت که آلبوم علی یاسینی که در تابستان منتشر شد و اولین آلبوم این خواننده بود نیز تا حدودی جزء پر دانلود ترین ها قرار گرفت. معمولا آلبوم های خواننده های ایرانی همان طور که اشاره کردیم برای فروش عرصه نمی شود و بیشتر دانلود این آلبوم ها مد نظر قبار گرفته می شود که در عنوان های قبلی به این موضوع پرداختیم.

درآمد حاصل از پر فروش ترین آلبوم های ایرانی چقدر بوده است؟

در بین آلبوم های پر فروش ایرانی، یکی از آلبوم ها از سوی محسن چاووشی می باشد که جزء پر فروش ترین ها بوده و با این که به نظر بقیه جزء ضعیف ترین آلبوم های این خواننده بوده است اما فروش بسیاری را برای خود کسب کرده اند‌. آلبوم قمار باز از محسن چاووشی یکی از پر فروش ترین آلبوم های خواننده های پاپ می باشد که مقدار فروش آن تا به امروز به صورت دقیق مشخص نشده است اما تخمین زده می شود که بین ۲۰ میلیون فروش را از آن خود کرده است.

درآمد حاصل از پر فروش ترین آلبوم های خارجی چقدر بوده است؟

همان طور که اشاره کردیم بعد از پر فروش ترین آلبوم های پاپ ایران، به پر فروش ترین آلبوم هاق پاپ خارجی می پردازیم که مقدار درآمد بسیاری را از آن خود کرده اند. در بین خواننده های خارجی این موضوع کاملا مرسوم است که آلبوم های آن ها برای فروش قرار گرفته شود و پس از فروش برای دانلود در سایت ها مشاهده شود. از بین آلبوم های پر فروش خوانندگان پاپ خارجی، آلبوم های بیلی آیلیش می باشد که تا به امروز چند هزار دلار درامد برای این شخص به وجود آورده است. می توانید تمامی آلبوم های این خواننده را همان طور که به شما آموزش دادیم می توانید به راحتی از طریق انواع سایت های معتبر دانلود کنید.

خرید nft پر فروش ترین آلبوم ها در ایران

خرید nft پر فروش ترین آلبوم ها در ایران

nft در واقع امروزه در بسیاری از موارد کاربرد دارد که افراد زیادی در این زمینه قرار دارند که به خرید و فروش می پردازند. Nft در واقع یک توکن غیر قابل معاوضه است. به این صورت که کاور های آلبوم های خوانندگان در واقع به صورت دیجیتالی قرار می گیرند و افراد این کار های دیجیتال را با رمز ارز ها مانند اتر خریداری می کنند. امیر تتلو و عرفان پایدار جزء رپر هایی هستند که تا به امروز nft کاور آلبوم خود را خریداری برای فروش قرار گذاشته اند.

رکورد پر فروش ترین آلبوم جهان متعلق به کدام خواننده است؟

در بین افرادی که در زمینه موسیقی فعالیت دارند، خوانندگانی وجود دارند که آلبوم های آن ها رکورد پر فروش ترین آلبوم های جهان را شکسته است و تا به امروز نیز هیچ فرد دیگری نتوانسته این رکورد را از آن خود کند. مایکل جکسون، اولین نفر در این لیست قرار دارد. آلبوم مایکل جکسون در بین آلبوم های پر فروش پاپ بالای ۴۰ میلیون نسخه فروخته است که تقریبا می توان گفت یکی از بیشترین فروش ها را در کل جهان رای خود اختصاص داده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. پر فروش ترین آلبوم های موسیقی جهان متلعق به چه کسی است؟

  پر فروش ترین آلبوم متعلق به مایکل جکسون می باشد. آلبوم او بالای ۴۰ میلیون نسخه به فروش رسید و تا به امروز نیز این رکورد توسط فردی زده نشده است.

 2. فهرست پر فروش ترین آلبوم های موسیقی جهان را از چه طریق مشاهده کنیم؟

  می توانید با مراجعه به انواع سایت های معتبر تمامی فهرست های مربوط به این دسته از آلبوم ها را به راحتی مشاهده کرده و از آن ها اطلاعات کسب کنید.

 3. چگونه می توان آهنگ های آلبوم های پر فروش را دانلود کرد؟

  به راحتی می توانید با مراجعه به انواع سایت های معتبر این آلبوم ها را با کیفیتی بسیار عالی دانلود کرده و سپس از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

 4. آیا البوم پر فروش خواننده های ایرانی نیز وجود دارد؟

  در بین خواننده های ایرانی محسن چاووشی و محسن یگانه وجود دارند که آلبوم های پر فروشی را از آن خود کرده اند

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :