پرفروش ترین بازی های جهان هم اکنون به یکی از عرصه های بسیار پر درآمد در سراسر دنیا تبدیل شده است. بازی‌ های ویدیویی برای بسیاری از اقشار مختلف در سراسر جهان بسیار پول ساز واقع شده است به همین دلیل باید نگاهی دقیق تر به این بازی ها انداخت تا بدانیم که کدام یک از این بازی ها بیشتر از سایر بازی های ویدیویی مورد توجه قرار گرفته اند و به همین دلیل از شما می‌ خواهیم که در ادامه ی مطلب ما را همراهی کنید تا شما را با پرفروش ترین بازی های دنیا آشنا سازیم.

 • توجه داشته باشید که در راس این بازی ها بازی انفجار قرار دارد.
فهرست مطالب پنهان
پرفروش ترین بازی های جهان در سیستم عامل های مختلف کدامند؟

پرفروش ترین بازی های جهان در سیستم عامل های مختلف کدامند؟

در ادامه این قسمت تصمیم داریم برخی از بازی‌ های ویدیویی که قابلیت نصب آنها بر روی پلتفرم های مختلف وجود دارد را خدمتتان نام ببریم تا شما با انتخاب پلتفرم مورد نظرتان تصمیم بگیرید که کدام یک از بازی‌ های نامبرده برایتان از جذابیت بیشتری برخوردارند.

کنسول

بازی هایی مانند جی تی آی که به اتصال اینترنت چندان نیازمند نمی باشمد، بازی هایی هستند که کاملاً برای این پلتفرم مناسب شناخته شده اند. این پلتفرم همانند گذشته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و بازی های بسیاری برای آن ساخته شده اند.

اندروید و ios

برای دو پلتفرم اندروید و ios بازی های مختلفی همچنان در حال رقابت با هم می باشند. برای مثال در سال ۱۹۸۴ بازی تتریس به عنوان یکی از جذاب ترین بازی های این دو پلتفرم منتشر شد و همچنان نیز از پرطرفدارترین بازی های موجود شناخته شده است. البته این بازی برای هیچ کدام از پلتفرم های موجود محدودیتی قائل نشده است و شما می توانید این بازی را بر روی پلتفرم خود نصب نمایید و از شرکت در این بازی لذت ببرید.

کامپیوتر

بازی ماینکرفت از جالب بازی‌ هایی است که هم اکنون برای پلتفرم های کامپیوتر و کنسول به عنوان بهترین گزینه شناخته شده است. این بازی در هفدهم ماه مه سال ۲۰۰۹ ساخته و منتشر شد و تا به این لحظه هیچگاه بازی از رده خارج شده یا قدیمی شناخته نشده است و آمار فروش این بازی نیز بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه اعلام شده که در لیست بازی های موجود رتبه دوم را اخذ نموده است.

لیست پرفروش ترین بازی های جهان

تا به این قسمت از مطلب احتمالا همچنان کنجکاوید بدانید که کدام یک از بازی ها در لیست پرفروش ترین بازی های سراسر دنیا قرار گرفته است. به عنوان مثال بازی برادران سوپر ماریو به عنوان یکی از جدیدترین بازی های منتشر شده در جهان شناخته شده که آمار فروش آن بسیار بالا بوده است. این بازی مناسب کنسول است که امروزه بیش از ۲۰ میلیون واحد از آن فروخته شده است.

پرفروش ترین بازی های جهان در سال 2022 کدامند؟

پرفروش ترین بازی های جهان در سال ۲۰۲۲ کدامند؟

در سال ۲۰۱۸ بازی به نام کریتوس منتشر شد که معنی خدای جنگ را برای بسیاری از افراد تداعی می کرد. داستان این بازی همچنان ادامه دارد و بسیاری از افراد هنوز که هنوز است به انتهای آن نرسیده اند. این بازی در سال ۲۰۱۸ ساخته شد و تا به این لحظه همچنان پرفروش شناخته شده است این بازی را در سال ۲۰۲۲ به عنوان پرفروش ترین بازی دانسته اند که به قدری داستان آن جذاب بوده که قطعاً شما نیز با بازی در آن هیچ وقت خسته نخواهید شد.

این مطلب را هم بخوانید
بازی پاندمیک آنلاین با سودهای میلیونی و باورنکردنی

دانلود پرفروش ترین بازی های جهان

اگر شما نیز از جمله علاقه‌ مندان به نصب و دانلود این بازی ها می باشید، پیشنهاد ما این است که در گام اول پلتفرم مورد نظر خود را برای نصب این بازی‌ ها مشخص کنید. اگر پلتفرم مورد نظر شما ios و اندروید می باشد، نرم افزار گوگل پلی و اپل استور برای این منظور مناسب است اما اگر پلتفرم مورد نظر شما کامپیوتر و کنسول می باشد، راه مناسب این است که یا به خرید حضوری به تهیه این بازی‌ ها بپردازید و یا به سایت های معتبر دانلود بازی مراجعه کنید و به دانلود این بازی ها بپردازید.

پرفروش ترین بازی های ایرانی در جهان کدامند؟

با توجه به آماری که درباره بازی های پرفروش در جهان منتشر شده است، می‌ دانیم که بازی های پرفروش ایرانی در چند مورد بیشتر خلاصه نمی‌ شوند. بازی هایی که در ایران طی سال های اخیر ساخته شده است، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در سطح جهانی مورد بازبینی و نگرش قرار گرفته اند. این بازی ها در اپلیکیشن های معتبر مانند گوگل پلی و اپل استور هم اکنون در دسترس می باشند. در این لیست می توان دو بازی آمیرزا و کوییز آف کینگز را به عنوان پرفروش ترین بازی ها نام برد.

پرفروش ترین بازی های جهان مربوط به کدام کمپانی ها می باشد؟

پرفروش ترین بازی های جهان مربوط به کدام کمپانی ها می باشد؟

پر فروش ترین بازی جهان را می توانیم تتریس بدانیم که از سوی کمپانی کشور روسیه ساخته و عرضه شده است و به عنوان یک بازی ویدیویی مصور ساخته شده است. طراح این بازی و برنامه نویس آن در اصل الکسی پاژیتنوف می باشد که اصالت روسیه ای دارد. این بازی در ششم ژوئن سال ۱۹۸۴ ساخته و ارائه شده است.

آیا پرفروش ترین بازی های جهان محدودیت سنی دارند؟

طبق آماری که از سوی شرکت بسیار معروف مایکروسافت منتشر شده، بازی تتریس تاکنون به عنوان پرفروش ترین بازی در جهان شناخته شده است. این بازی بر خلاف افکار عموم هیچ محدودیت سنی را برای مخاطبان خود قائل نشده است ‌و این موضوع کاملاً وابسته به هوش بازیکنان این بازی در نظر گرفته شده است. عموماً بازیکنان این بازی در رنج سنی نوجوان و جوان می باشند اما کودکان بسیار متمرکز و با هوش بالا نیز می توانند در این بازی شرکت کنند.

پرفروش ترین بازی های فوتبالی جهان کدامند؟

از جمله بهترین بازی های جهان که در سبک فوتبال ارائه شده‌ اند را می‌ توان فیفا دانست زیرا این بازی برای پلتفرم های کنسول و کامپیوتر در نظر گرفته شده و در زمینه فوتبال یکی از بهترین بازی های موجود می باشد. این بازی بسیار خوش ساخت است به همین خاطر در توصیف آن کلمه خارق العاده به کار می‌ رود. این بازی حتی به صورت گروهی و چند نفره نیز قابلیت شرکت را برای بازیکنان فراهم آورده است.

این مطلب را هم بخوانید
آموزش بازی رولت ⚡️ قوانین و ترفندهای برد با کمترین ریسک

پرفروش ترین بازی های آفلاین جهان کدامند؟

شرکت های مختلف جهان که در زمینه تولید بازی‌ های ویدیویی فعالیت می کنند اعلام کرده‌ اند که بازی جی تی آی که یکی از بازی های آفلاین جهان می باشد، تا کنون بیش از ۱۴۰ میلیون بار دانلود و نصب شده است. این بازی رکورد های مختلفی را تاکنون به ثبت رسانده که یکی از آنها کسب سود بسیار در زمینه محصولات تفریحی و سرگرمی بوده است.

پرفروش ترین بازی های گروهی جهان کدام بازی ها هستند؟

پرفروش ترین بازی های گروهی جهان کدام بازی ها هستند؟

پرفروش ترین بازی گروهی جهان تنها در چند مورد خلاصه نمی‌ شود اما همانطور که احتمالا شما نیز تاکنون حدس زده‌ اید، بازی پابجی را که در سال ۲۰۱۵ منتشر و عرضه شد، می‌توان به عنوان پرفروش ترین بازی گروهی و چند نفره معرفق نمود. آمار دانلود این بازی برای پلتفرم های مختلف می توان بیش از ۷۰۰ میلیون نسخه دانست. این بازی برای پلتفرم های مختلف نسخه رایگان را فراهم نموده اما برای دسترسی به امکانات بیشتر شما مجبور به پرداخت هزینه های خاسته شده می باشید.

پرفروش ترین بازی های تک نفره جهان کدامند؟

تا به این لحظه پرفروش ترین بازی های تک نفره جهان را می‌ توانیم بازی جی تی آی و تتریس و فیفا بدانیم. در لیست پرفروش ترین بازی های سراسر جهان این سه بازی بیشترین آمار فروش را تا به این لحظه داشته‌ اند. برای مثال بازی فیفا که یکی از بهترین بازی ها در سبک فوتبال می باشد، به صورت تک نفره و هم به صورت گروهی قابلیت شرکت در این بازی را فراهم آورده است‌. همچنین بازی جی تی آی و تتریس نیز به صورت تک نفره قابلیت شرکت و بازی را برای مخاطبان خود فراهم آورده است که هر سه بر روی پلتفرم های کنسول و کامپیوتر نصب می شوند.

پرفروش ترین بازی های اکشن جهان کدامند؟

پرفروش ترین بازی های سراسر دنیا ps4 و یا پرفروش ترین بازی های اندروید سراسر دنیا همگی آمار فروش بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه را تا کنون به ثبت رسانده اند. به عنوان مثال پرفروش ترین بازی های جهان کنسول و پرفروش ترین بازی های سراسر دنیا کامپیوتری را می توان تتریس بدانیم که بیش از ۵۰۰ میلیون بار به فروش رفته است‌ اما در این میان بازی Xenowerk به عنوان بهترین و پرفروش ترین بازی اکشن در لیست پرفروش ترین بازی ها در سراسر دنیا به چشم می آید که پرفروش ترین بازی های آنلاین دنیا نیز در حال رقابت با این بازی ویدئویی می باشند.

سوالات متداول

 1. پر فروش ترین بازی ‌ویدئویی جهان کدام بازی است؟

  بازی ویدیویی تتریس را می توان پرفروش ترین بازی جهان دانست.

 2. کمپانی تتریس تا کنون چند میلیون نسخه را به فروش رسانده است؟

  این بازی تا کنون ۵۰۰ میلیون بار به فروخته شده است.

 3. پر فروش ترین و پرطرفدارترین بازی تک نفره جهان کدام بازی است؟

  جی تی آی را می توان پر فروش ترین و پرطرفدارترین بازی جهان بدانیم.

 4. پرفروش ترین بازی گروهی جهان کدام بازی است؟

  پابجی را می توان از پر فروش ترین بازی جهان دانست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :