گنگ ترین رپر کیست؟ کلمه گنگ یعنی چی؟ این ها سوالاتی است که ذهن افراد علاقه مندان به موسیقی رپ را به خود درگیر می کند. گنگ بودن یکی از ویژگی های معروف ترین رپرهای آمریکایی است که هر رپر موفق باید آن را رعایت کند. علاوه بر این، علاقه مندی به سبک گنگ رپ، به اندازه ای زیاد است که تقریبا تمامی رپر ها، ترک هایی در این سبک را منتشر کرده اند. در ادامه به معرفی گنگ ترین رپر ها خواهیم پرداخت.

گنگ ترین رپر جهان کیست؟

گنگ ترین رپر جهان کیست؟

گنگ رپ، یکی از سبک های موسیقی رپ است که با سبک هیپ هاپ تفاوت های چشمگیری دارد. خوانندگان در این سبک رپ، تمام رفتار های خارج از عرف و اخلاق را بیان می کنند. این سبک با نام گنگستا رپ نیز شناخته می شود و یک سبک ضد اخلاقی به حساب می آید. با این حال بسیاری از رپر ها در سبک گنگ رپ نیز فعالیت می کنند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

آیس تی

آیس تی از چهره های مهم‌ گنگستا رپ در امریکا می باشد. این چهره علاوه بر خوانندگی، یکی از بازیگران محبوب آمریکایی است. وی در سال ۱۹۹۱ جایزه گرمی بهترین گنگ رپ را برای خود به ارمغان آورد.

تریک ددی

از تریک ددی به عنوان یکی از گنگ ترین رپر ها نام می برند. این چهره فعالیت های خود را از سال ۱۹۹۴ آغاز کرد و هم اکنون یکی از موسیقیدان های آمریکایی نیز می باشد.

دکتر دره گنگ ترین رپر امریکایی

دکتر دره شناخته شده ترین رپر آمریکایی است. این چهره مشهور، مهم ترین آثار گنگستا رپ را در کارنامه هنری خود دارد. وی همچنین کاشف استعداد های برتر موسیقی رپ شناخته می شود.

یو گوتی

یو گوتی از سال ۲۰۰۰‌ فعالیت های رپری خود را آغاز کرد. وی یکی از رپر های سیاه پوست آمریکایی است و در خواندن سبک گنگ رپ، بسیار نام آور می باشد.

چیف کیف

چیف کیف نام هنری کیت فارل کزارت، یکی از برترین گنگ رپر های جهان می باشد. او که با ترک های گنگ خود و همچنین ریمیکس های آن ها توانست به شهرت برسد، امروزه به یکی از استادان سبک رپ تبدیل شده است.

گنگ ترین رپر ایران چه کسانی هستند؟

گنگ ترین رپر ایران چه کسانی هستند؟

سبک گنگستا رپ، زاده مناطق فقیر نشین آمریکایی بود اما این سبک با شهرت بسیاری که پیدا کرد، در اکثر نقاط جهان به چشم می خورد. در ایران نیز برخی رپر ها با عنوان گنگ ترین رپر های ایرانی شناخته می شوند. دلیل شهرت و محبوبیت این سبک در ایران را می توان، آزادی در بیان موضوعات غیر اخلاقی دانست.

این مطلب را هم بخوانید
معروف ترین رپرهای جنوبی که استعداد فوق العاده ای دارند

علی سورنا

علی سورنا یکی از محبوب ترین گنگ رپر های ایرانی است. نام اصلی او علی خدامی می باشد و ترک هایی که در سبک گنگ رپ منتشر کرده، طرفداران بسیار زیادی دارد.

قاف گنگ ترین رپر فارسی زبان

قاف را می توان از استعداد های نوظهور موسیقی رپ فارسی دانست. علیرضا قاسمی نام اصلی این چهره می باشد. وی با انتشار برخی از ترک هایش، توانست پدر رپ فارسی را مجذوب خود کند و امروزه به یکی از چهره های گنگ ترین رپر های ایرانی تبدیل شود.

حصین

حسین رحمتی، از سرشناسان موسیقی رپ فارسی است که تا کنون ترک های گنگ او نیز مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفته است. وی فعالیت های خود را در ارمنستان آغاز کرد و هم اکنون کمپانی کاغذ رکورد را اداره می کند.

هیچکس

هیچکس، پدر رپ فارسی نام گرفته است. سروش لشکری نام اصلی این رپر محبوب ایرانی است. وی از نخستین چهره های فعال در ایران بود که توانست موسیقی رپ را به صورت زیرزمینی ادامه دهد. وی تاثیر فراوانی بر روی این سبک از موسیقی گذاشت و از این رو به یکی از مشهور ترین چهره های دنیا رپ فارسی تبدیل شده است.

بهرام نورائی گنگ ترین رپر ایرانی

بهرام نورائی از دیگر ستاره های موسیقی رپ فارسی به حساب می آید. لازم به ذکر است که نام این چهره در میان پنجاه چهره تاثیر گذار در خاورمیانه از دید رسانه های آمریکایی، به چشم می خورد. وی هم اکنون فعالیت های خود را در کشور سوئد ادامه می دهد.

آهنگ های گنگ ترین رپر های جهان

آهنگ های گنگ ترین رپر های جهان

ترک های گنگ ترین رپر ها امروزه به ترک های مشهوری تبدیل شده اند که در پلی لیست اغلب رپ دوستان مشاهده می شوند. دلیل اصلی محبوبیت این ترک ها را می توان آزادی بیان آن ها دانست.

ترک The Next Episode

این ترک از مشهور ترین آهنگ ها در سبک گنگستا رپ می باشد. خواننده اصلی آن، دکتره دره معرفی شده اما چهره هایی مانند اسنوپ داگ نیز در آن به همکاری پرداخته اند. این ترک در سال ۲۰۱۱ منتشر شد.

ترک Deep Cover

این آهنگ یکی دیگر از ترک های سبک گنگ رپ است که توسط اسنوپ داگ خوانده شده است. 

ترک Been There Done That

نخستین نسخه این ترک با صدای بی نظیر دکتر دره منتشر شد. این اهنگ محبوبیت بی شماری در میان طرفداران پیدا کرد به گونه ای که یکی از گنگ ترین ترک های جهانی شناخته می شود.

ترک I’m your pusher

این ترک یکی دیگر از ترک های گنگ جهانی به حساب می آید. این ترک را آیس تی در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد.

ترک Let Me Ride

آهنگ Let Me Ride یکی دیگر از شاهکار های گنگ ترین رپر جهان به نام دکتر دره می باشد. این ترک همچین برنده جایزه گرمی بهترین آهنگ رپ، شد.

آهنگ های گنگ ترین رپر های ایرانی

آهنگ های گنگ ترین رپر های ایرانی

همان طور که در مطالب پیشین ذکر شد، رپر های فارسی زبان نیز در سبک گنگ رپ فعالیت کرده اند و تا کنون ترک های محبوبی را در دسترس علاقه مندانشان قرار داده اند.

ترک ما با همیم

آهنگ با ما همیم، از برترین ترک هایی است که رضا پیشرو و بهرام با همکاری یکدیگر منتشر کرده اند. تاریخ انتشار این ترک سبک گنگ، به سال ۱۳۹۴ باز می گردد.

ترک مغز

این آهنگ را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین گنگ رپ معرفی کرد. آهنگ مغز را علیرضا قاسمی با نام هنری قاف، در سال ۱۳۹۰ منتشر کرد.

این مطلب را هم بخوانید
ارز دیجیتال امیر تتلو (ارز TNT) شت کوینی که با هدف کلاهبرداری عرضه شد

ترک دیوونه ۲

از دیگر ترک های سبک گنگ می توان به آهنگ دیوونه ۲ اشاره کرد. خالق این اثر بی نظیر پیشرو است و به یکی از محبوب ترین آهنگ های گنگ تبدیل شده است.

ترک بعد از من

این آهنگ از آهنگ هایی است که در قالب وصیت نامه منتشر شده است. خواننده آن علی سورنا می باشد و تاریخ انتشار آن، سال ۱۳۹۰ عنوان شده است.

ترک سنگین

خوانندگان این ترک، حصین و صادق هستند که هر دو نفر آن ها به عنوان گنگ ترین رپر های ایرانی شناخته می شوند. آهنگ سنگین در سال ۱۳۹۱ در دسترس رپ دوستان قرار گرفت.

اینستاگرام گنگ ترین رپر

اینستاگرام گنگ ترین رپر

تا این جا با برخی از چهره های جهانی و ایرانی سبک گنگستا رپ آشنا شدید. باید بدانید که اکثر چهره های معرفی شده در اینستاگرام فعالیت دارد و می توانید برای مشاهده عکس های گنگ ترین رپر مورد نظرتان، نام او را در اینستاگرام جست و جو کنید. همچنین می توانید به اکانت رپر های مورد نظرتان در اپلیکیشن های دیگر نیز دسترسی پیدا کنید.

گنگ ترین رپر اینستا

اینستاگرام امروزه در تمامی حوزه ها حرف اول را می زند. بسیاری از رپر هایی که در سبک گنگ فعالیت می کنند، در اینستاگرام نیز در لایو هایشان، گنگ رپ های فی البداهه را به اجرا در می آورند. طبق نظرسنجی هایی که از طرفداران موسیقی رپ به عمل آمده، هیچکس، حصین، اسنوپ داگ، دکتر دره و … به عنوان گنگ ترین رپر های فعال در اینستاگرام انتخاب شده اند.

گنگ ترین رپر ترکیه کیست؟

گنگ ترین رپر ترکیه کیست؟

همان طور که ذکر شد، موسیقی سبک گنگ در تمام کشور ها رایج است و علاقه مندان این سبک، از همه ملیت های جهان هستند. در کشور ترکیه نیز رپر های شناخته شده ای فعالیت می کنند که ترک هایشان، مورد استقبال تمامی رپ دوستان در کل جهان قرار گرفته است. باریش مانچو یکی از گنگ ترین رپر های ترکیه است که در سبک پاپ نیز فعالیت دارد. از مراد بز نیز می توان به عنوان محبوب ترین و گنگ ترین رپر ساکن کشور ترکیه نام برد. تئومان، تارکان و امره آیدین از دیگر رپر های ترکی هستند که در سبک گنگستا رپ فعالیت گسترده ای دارند.

گنگ ترین رپر روسیه کیست؟

روسیه یکی از کشور هایی است موسیقی رپ در آن جایگاه بالایی دارد. در این کشور چهره های بسیار زیادی در این سبک فعالیت می کنند و بسیار محبوب هستند. یکی از محبوب ترین خوانندگان این سبک در روسیه، امین آقالاروف می باشد. این چهره که عمدتا با نام هنری امین فعالیت می کند، از سال ۲۰۰۵ وارد عرصه موسیقی شد. وی علاوه بر موسیقی گنگ رپ، در سبک های پاپ و جاز نیز حضور گسترده ای دارد.

سوالات متداول

 1. گنگ ترین رپر های جهان کدام اند؟

  می توان از اسنوپ داگ، دکتر دره، آیس تی، چیف کیف و … به عنوان رپر های گنگ جهانی نام برد.

 2. دلیل محبوبیت موسیقی گنگ رپ چیست؟

  آزادی بیان بیش از اندازه در این سبک از موسیقی، محبوبیت بی شماری را برای این سبک پدید آورده است.

 3. گنگ رپ یعنی چه؟

  به سبکی از موسیقی رپ که در آن خوانندگان هیچ محدودیتی در انتخاب موضوع ندارند و اغلب در مورد موضوعات غیر اخلاقی صحبت می کنند، گنگستا رپ می گویند.

 4. گنگ ترین رپر های ایرانی کدام اند؟

  حصین، بهرام، صادق، هیچکس، قاف، سورنا و …

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :