فست ترین رپر عنوان مطلبی می باشد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. ما در این مطلب به معرفی فست ترین رپر های ایران، فست ترین رپر های زن، فست ترین رپر های تاریخ و فست ترین رپر های دنیا خواهیم پرداخت و این افراد را به شما نیز معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب پنهان
فست ترین رپر های خارجی جهان کدامند؟

فست ترین رپر های خارجی جهان کدامند؟

همان طور که می دانید رپ یکی از سبک های موسیقی می باشد که بسیار مورد علاقه بسیاری از علاقه مندان به موسیقی قرار دارد و افراد زیادی سبک موسیقی رپ را به عنوان سبک موسیقی مورد علاقه خود انتخاب کرده اند و موسیقی رپ را گوش می دهند. به سبب همین مورد استقبال قرار گرفتن این سبک موسیقی بسیاری از خواننده ها نیز موسیقی خود را در این نوع سبک آغاز کرده اند و برخی از این افراد بسیار مطرح و شناخته شده اند. در این قسمت قصد داریم به معرفی مطرح ترین خواننده های موسیقی رپ در سطح جهان بپردازیم و نام آن ها را عنوان کنیم. سبک موسیقی رپ سال های بسیاری است که ایجاد شده است و خوانندگان بسیاری در این سبک مشغول به فعالیت می باشند. البته برخی از خوانندگان نیز در سبک های دیگری مشغول به فعالیت می باشد اما به دلیل محبوبیت این نوع موسیقی یک یا چند آهنگ معدود را در این سبک ضبط و منتشر کرده اند.

Ceza

در لیست سریع ترین رپر های جهان نام دارد که دارای رکورد سریع ترین رپ در جهان می باشد. این خواننده رپ متولد کشور ترکیه می باشد و فعالیت موسیقیایی خود را نیز در همین کشور آغاز کرده است.

امینم

از مطرح ترین خواننده های حوزه رپ می باشد که عنوان تنها خواننده ای را دارا می باشد که موفق به کسب جایزه اسکار شده است. این خواننده نیز از رکورد داران سبک موسیقی رپ می باشد و ۲۶۵ کلمه در طی ۴۹ ثانیه رکورد این رپر می باشد.

Tech N9ne از فست ترین رپر های دنیا

از جمله سریع ترین رپر های جهانی می باشد که به تازگی فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرده است و دارای رکورد نیز در این سبک موسیقی می باشد.

Basta Rimes

نام اصلی این خواننده ترور اسمیت جونیور می باشد و نامی که در بالا به آن اشاره کردیم نام هنری این خواننده می باشد. این خواننده علاوه بر حرفه موسیقی در برخی حرفه های دیگر نظیر بازیگری و ترانه سرایی نیز فعالیت های جدی داشته است. جونیور متولد کشور آمریکا می باشد.

این مطلب را هم بخوانید
تونی بلوم کیست و چگونه توانسته به یکی از برترین های پوکر تبدیل شود؟

میسی الویت

میسی از جمله خوانندگان زن حوزه رپ می باشد که تا کنون چندین آلبوم را منتشر کرده است و از جمله خوانندگان موفق حوزه رپ می باشد.

فست ترین رپر های ایرانی کدامند؟

فست ترین رپر های ایرانی کدامند؟

خوانندگان بسیاری نیز در ایران مشغول به فعالیت در این سبک موسیقی می باشند که برخی از ان ها بسیار مطرح می باشند. متاسفانه در ایران فعالیت در این نوع سبک موسیقی با محدودیت های بسیاری مواجه است و افراد در این سبک نمی توانند به راحتی و با خیال آسوده فعالیت کنند. متاسفانه این سبک موسیقی در کشور بسیار مورد بی توجهی قرار گرفته است و به همین سبب بسیاری از افراد بدون هیچ گونه مهارت و فعالیتی در این سبک موسیقی به فعالیت در این سبک می پردازند و سبب نزول رپ شده اند. افراد مختلفی نیز برای مطرح شدن نام خودشان به برخی خواننده های خوب و فعال این سبک می تازند.

نمونه این اتفاق در چند ماه گذشته اتفاق افتاده است و شهاب مظفری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود به یاسر بختیاری، بهترین رپر ایرانی تاخت. این حرکت نامناسب این خواننده سبب واکنش های بسیاری از سوی علاقه مندان به موسیقی در کشور شد و افراد بسیاری نسبت به این حرکت شهاب مظفری انتقاد کردند. اما خود یاسر بختیاری نسبت به این حرکت شهاب مظفری هیچ گونه واکنشی نشان نداد. یاسر بختیاری در مصاحبه ای که چندین سال گذشته انجام داده بود عنوان کرده بود که در صورتی که بخواهد به این گونه حرکات واکنش نشان دهد خود مسیر مطرح شدن این افراد را هموار می کند و اعلام کرد که هیچ وقت نسبت به این گونه حرکات پاسخی نخواهد داد. در ادامه به معرفی سریع ترین رپر های ایرانی خواهیم پرداخت. پوریا پوتک نیز از خواننده های رپ می باشد که به تازگی آهنگی با عنوان دنیای جدید را منتشر کرده است.

یاس

سایر بختیاری ملقب به یاس معروف ترین و محبوب ترین رپر ایرانی می باشد که تا کنون آهنگ های متعدد و پر معنی را در این سبک موسیقی منتشر کرده است و سبب ارتقاء این سبک موسیقی شده است.

سوگند

خواننده مطرح زن ایرانی می باشد که فعالیت خود را خارج از کشور ادامه می دهد. متاسفانه در کشور بنا به دلایل مختلف و نا معقول خواننده های زن اجازه فعالیت ندارند.

هیچکس از فست ترین رپر های دنیا

از جمله خواننده های مطرح در این سبک موسیقی می باشد که تاکنون آهنگ های متعددی را در این سبک منتشر کرده است.

توماج صالحی

خانه خود را ضبط موسیقی را چند سالی است آغاز کرده است و طی سالهای اخیر حواشی متعددی را پیرامون خود تجربه کرده است و آهنگ های مختلفی را در این سبک موسیقی منتشر کرده است و به تازگی محبوبیت زیادی نیز بین مردم پیدا کرده است.

شایع

شایع نیز در سبک رپ فعالیت می کند و علاقه مندان متعددی را دارا می باشد.

آهنگ های فست ترین رپرها را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های فست ترین رپرها را چگونه دانلود کنیم؟

جهت دانلود این آهنگ ها می‌ توان از طریق راه هایی که خواننده ها در صفحات مجازی خود اعلام می‌ کنند اقدام کنید. سایت های مختلف موسیقی وجود دارد که با رعایت حقوق خواننده و ناشران آهنگ می توان آهنگ مد نظر خود را دانلود کنید.

فست ترین رپرهای ایرانی تا کنون چه حاشیه هایی داشته اند؟

این رپر ها حواشی متعدد را تجربه کرده اند، زیرا فعالیت در حوزه موسیقی رپ در ایران دارای محدودیت های بسیاری از جمله کلامی می باشد و همین محدودیتها در کلام باعث شده است که خوانندگان این سبک حواشی متعددی از جمله زندان و دادگاه و در نهایت مهاجرت از کشور برای همیشه را تجربه کنند.

این مطلب را هم بخوانید
ژاله پرسپولیسی کیست؟ نام واقعی و آیدی اینستاگرام او

فست ترین رپرهای خارجی تا کنون چه حاشیه هایی داشته اند؟

رپر های خارجی حواشی مختلفی را تجربه کرده اند اما به نسبت رپرهای ایرانی می‌ توان گفت که حواشی کمتری را تجربه کرده اند. از جمله حواشی رپر های خارجی می توان به انتشار آهنگ های جدید شان اشاره کرد.

درآمد فست ترین رپرهای ایرانی چقدر است؟

در این خصوص نمی توان یک مبلغ کلی و ثابت را مطرح کرد زیرا این مسئله به عوامل مختلفی بستگی دارد.

درآمد فست ترین رپرهای خارجی چقدر است؟

درآمد فست ترین رپرهای خارجی چقدر است؟

در خصوص میزان درآمد خواننده های رپ خارجی نیز نمی توان یک مبلغ ثابت را ارائه کرد زیرا این موضوع به عوامل مختلفی از جمله تعداد آهنگ های منتشر شده، کنسرت های برگزار شده و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد.

فست ترین رپرهای ایرانی چه کنسرت هایی برگزار کرده اند؟

این خواننده ها تاکنون کنسرت های متعددی را برگزار کرده اند اما این کنسرت ها در خارج از کشور برگزار شده است زیرا خواننده های رپ متاسفانه در ایران اجازه فعالیت ندارند.

فست ترین رپرهای خارجی چه کنسرت هایی برگزار کرده اند؟

این خواننده ها نیز تاکنون کنسرت های بسیاری را در کشورهای مختلف و در شهرهای مختلف برگزار کرده‌ اند که از جمله مطرح ترین کنسرت های این خواننده ها می‌ توان به کنسرت هایی که توسط امینم برگزار شده است اشاره کرد.

فست ترین رپرهای جهان چه رکورد هایی داشته اند؟

خواننده های متعددی در زمینه رپ دارای رکورد های متعددی می باشند. از جمله این رکورد ها می توان به آهنگ های سریع و تعداد کلمه های بیشتر در ثانیه های کم اشاره کرد.

کلیپ فست ترین رپرهای جهان

جهت تماشای کلیپ های مختلف از رگ های سریع این خواننده ها می توان به سایت های مختلف در مرورگر گوگل مراجعه کرد. در این مرورگر کلیپ های مختلفی از اجرای زنده این خواننده ها و هم چنین کنسرت های آن ها موجود می باشد.

رکورد فست ترین رپر جهان در گینس

رکورد فست ترین رپر جهان در گینس

در کتاب رکورد های گینس نیز رکوردی با این عنوان موجود است که خواننده ای که تعداد بیشتری کلمه را در زمان کمتری خوانده است دارای این رکورد می باشد.

سوالات متداول

 1. بهترین رپر ایران چه کسی است؟

  یاسر بختیاری را می توان بهترین رپر ایرانی دانست که تا کنون در زمینه موسیقی رپ بسیار تلاش کرده است و سطح موسیقی رپ فارسی را اعتلا بخشیده است.

 2. آهنگ های خواننده های فست رپ را از کجا می توان دانلود کرد؟

  این خواننده ها پس از انتشار آهنگ ها و آلبوم های خود در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام و چنل یوتیوب شان راه های دانلود آن ها را به مخاطبان و علاقه مندان خود معرفی می کنند.

 3. رکورد فست ترین رپ به چه چیزی تعلق می گیرد؟

  این رکورد متعلق به گفتن بیشترین تعداد کلمه در کمترین زمان می باشد که خواننده های بسیاری اقدام به شکستن این رکورد کرده اند.

 4. رپرهای ایرانی در ایران کنسرت برگزار کرده اند؟

  موسیقی رپ در ایران با محدودیت های بسیاری مواجه است و از جمله این محدودیت ها می توان به عدم مجوز برگزاری کنسرت توسط این خواننده ها در ایران اشاره کرد. البته این نوع سبک دارای محدودیت های بیشتری از جمله محدودیت های کلامی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :