قرار است یکی از اصلی ترین حواشی دعوای رونالدو و همسرش جورجینا را بررسی کنیم. از ابتدای سال ۲۰۲۳ صحبت هایی در مورد خوب نبودن روابط میان فوق ستاره سابق رئال رونالدو و شریک زندگی اش جورجینا رودریگز که حالا به عنوان ستاره نمایش ” من جورجینا هستم ” در نتفلیکس شناخته می شود، شنیده می شد. اما دعوای رونالدو و جورجینا در ملاعام در زمان سوار شدن به هواپیما به این صحبت ها دامن زد و گویا مهر تائیدی بر این شایعات بوده است.

فرد یا افرادی که شاهد این دعوا بودند، فریاد زدن این دو نفر بر سر همدیگر در حضور دیگران را در زمان سوار شدن به هواپیما، برای رسانه ها فاش کردند. گویا جورجینا به شدت عصبانی بوده، آنقدر که جواب سلام کسی که در هواپیما بوده را هم نداده، اما رونالدو مثل همیشه مودب برخورد کرده است. همچنین این شاهد اضافه کرده است که آن ها در مدتی که در هواپیما بودند اصلا با هم صحبتی نکردند.

بیوگرافی مسی و همسرش  و رابطه آن ها و حواشی ان را نیز برای شما کاربران سایت بیزینس بررسی کرده ایم.

علت دعوای رونالدو و جورجینا

علت دعوای رونالدو و جورجینا چیست؟

برخی روزنامه نگاران و نزدیکان این زوج، ادعا می کنند که جورجینا موجب ایجاد جدایی بین رونالدو و خانواده اش به خصوص مادر رونالدو شده است. همچنین برخی از آن ها گفته اند که از زمان حضور این زوج و خانواده شان در ریاض، رونالدو از اینکه جورجینا همیشه در حال خرید کردن و شرکت در فشن شو و خوشگذرانی است، اصلا راضی نیست و حتی بسیار عصبانی است.

رونالدو گفته که جورجینا خودمحور شده است و به بچه ها و مادر رونالدو و احساسات خود رونالدو توجهی نمی کند. بسیاری از رسانه های کشور پرتغال، محکم تر موضع گیری کرده اند و اعلام کردند رونالدو از جورجینا خسته است. بدیهی است که ممکن است مشکلاتی بین این زوج وجود داشته باشد، اما علت دقیق این دعوا برای ما نامشخص است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی صبا پارسیان از دوست دخترهای داوود هزینه و امیر تتلو

دعوای رونالدو و جورجینا در فرودگاه

به گزارش مارکا نیوز، این زوج در زمان سوار شدن در هواپیما با هم درگیری لفظی داشته اند. دعوای شدید رونالدو و جورجینا در فرودگاه و در ملاعام به خبرهایی که از خوب نبودن رابطه این زوج می گوید، صحه می گذارد.

فیلم دعوای رونالدو و جورجینا را در کجا مشاهده کنیم؟

در واقع فیلم لو رفته از دعوای رونالدو و جورجینا در فرودگاه وجود ندارد و این درگیری لفظی بین این دو نفر توسط هیچ دوربینی ثبت نشده است. اما یکی از شاهدین دعوا با آبل پلانلس، روزنامه نگار اسپانیایی تماس گرفته تا دعوای رونالدو و جورجینا رودریگس مقابل چشم دیگران، درست قبل از سوار شدن به هواپیما و هر آنچه در آن لحظه بین این زوج در یکی از شدیدترین دعواهایشان اتفاق افتاده است را به اشتراک بگذارد.

واکنش کاربران به این اتفاق چه بود؟

در مورد محبوبیت رونالدو که حرفی وجود ندارد، او هنوز هم به عنوان ستاره رئال مادرید از محبوببیت بالایی برخوردار است و کاربران بسیاری زندگی خصوصی او را دنبال می کنند. جورجینا هم به واسطه رابطه اش با رونالدو و فعالیت هایش در رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد.

او علاوه بر به اشتراک گذاشتن سبک زندگی مجلل اش و روابطش با رونالدو و فرزندانش در اینستاگرام، اخیرا با سریالی مستند از زندگی اش به مردم نزدیک تر شده است. البته او پس از پخش این سریال با انتقادات زیادی روبرو شده است اما باز هم محبوبیت خود را دارد. بسیاری از کاربران از این موضوع ناراحت هستند مخصوصا که چند ماه پیش رونالدو اعلام کرده بود که می خواهد با جورجینا ازدواج کند و کاربران منتظر برگزاری یک مراسم عروسی باشکوه بودند.

آیا رابطه این دو به پایان رسیده است؟

به عقیده بسیاری از نزدیکان رونالدو و رسانه های خبری پرتغال رابطه آن ها به پایان رسیده است و این دو فقط برای حفظ ظاهر با هم هستند. اما هیچ یک از دو طرف هنوز صحبتی در مورد جدایی و به پایان رسیدن رابطه شان نداشته اند و اقدامی هم برای جدایی انجام نداده اند. شاید دعوای رونالدو و همسرش جورجینا هم از آن دست دعواهای بین زوجین است که نباید باورش کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ستاره معصومی زن مهدی قائدی + آیدی اینستاگرام خواهرش
واکنش رونالدو نسبت به دعوا با همسرش

رونالدو چه واکنشی نسبت به اخبار منتشر شده در رابطه با دعوا خود با همسرش داشت؟

همانطور که می دانید هیچ یک از این دو نفر پس از انتشار این اخبار، هیچ واکنشی نشان نداده اند و صحبتی نکرده اند. اما شاید آخرین پست رونالدو در اینستاگرامش که لبان جورجینا را می بوسد و به سلامتی عشقشان جام ها را به هم زده اند، واکنشی به این اخبار و پایانی برای شایعاتی که در مورد جدایی شان مطرح می شود، باشد.

واکنش جورجیا در رابطه با خبر جدایی اش از رونالدو

جورجینا هم واکنش مستقیمی به این موضوع نداشته است اما او هم پستی در اینستاگرام با عکس هایی از تابستانی به قول خودش جادویی از سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده است. بعد از ظهر تابستانی که برای خرید قایق تفریحی خودشان رفته بودند. او همچنین عکس هایی از زمانی که با خانواده شان در این قایق تفریح سپری کردند را منتشر کرده است. شاید او هم با این پست یادی از روزهای خوب گذشته شان کرده است تا به بقیه یادآوری کند که آن ها چه رابطه خوبی با هم دارند. حالا باید منتظر باشیم ببینیم آیا این جدایی اتفاق می افتد و واکنش جورجینا به جدایی از کریستیانو رونالدو چه خواهد بود؟

سوالات متداول

  1. آیا فیلمی از دعوای رونالدو و جورجینا در اینترنت وجود دارد؟

    دعوای رونالدو و جورجینا در فرودگاه توسط یکی از شاهدین که با یک خبرنگار تماس گرفته و آن را فاش کرده، رسانه ای شده است اما فیلمی از آن منتشر نشده است.

  2. دعوای رونالدو و جورجینا بر سر چه بوده است؟

    دقیقا مشخص نیست آن ها در فرودگاه بر سر چه موضوعی دعوای لفظی داشته اند، اما قبل از این دعوا هم نزدیکان این خانواده و رسانه های پرتغالی از خوب نبودن رابطه این زوج خبرهایی منتشر کرده بودند.

  3. آیا انتشار خبر دعوای رونالدو و جورجینا با واکنشی از این زوج همراه بوده است؟

    خیر. این زوج هنوز به طور مستقیم واکنشی نسبت به این موضوع نداشته اند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :