جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی، از موضوعات جذاب این روز های فضای مجازی است. سلبریتی های مرد ایرانی در شاخه های مختلف فعالیت می کنند. عده ای در حوزه بازیگری، عده ای دیگر در حوزه موسیقی و در کل هنر و تعدادی هم درشاخه های مدلینگ و … فعالیت می کنند.

قبل از آنکه به بررسی جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی بپردازیم، لازم است با مفهوم و معنی سلبریتی آشنا شویم. سلبریتی در خارج از ایران به ستاره و فرد محبوب و معروف اشاره می شود. در ایران این کلمه به فردی که در بین مردم بسیار شناخته شده است و توانسته فالوور های خود را در اینستاگرام افزایش دهد، گفته می شود. لذا علاوه بر اینکه بازیگران، خوانندگان، کمدین ها و دیگر هنرمندان به عنوان سلبریتی شناخته می شوند، تعدادی از افراد خاص اینستاگرام هم در گروه این افراد قرار گرفته اند. در این مقاله به بررسی جذاب ترین سلبریتی ها در حوزه های مختلف و همچنین به جذاب ترین مرد سلبریتی در سال ۱۴۰۰ می پردازیم. با ما همراه باشید.

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی کیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی کیست؟

در بین سلبریتی های مختلف، افراد زیادی هستند که جذاب هستند. در قشر بازیگران افرادی مانند محمدرضا گلزار، بهرام رادان، پوریا پورسرخ، نوید محمدزاده، حسام نواب صفوی و … جذابیت دارند. در گروه خوانندگان پاپ نیز گرشا رضایی، محسن ابراهیم زاده و … علاوه بر جذابیت، طرفداران زیادی را هم دارند.

در شاخه مدلینگ نیز افرادی هستند که به واسطه جذابیت و چهره و اندام متناسب توانستند مدل شوند. معروف ترین این افراد حمد فدایی است. علاوه بر این گروه های ذکر شده، افراد ثروتمند اینستاگرامی با نشان دادن ماشین و خانه های لاکچری خود، جذابیتی را برای خود ایجاد کرده اند. از این افراد هم به داوود هزینه، پویان مختاری، امیر تتلو و… می توان اشاره کرد.

عکس های جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چگونه است؟

عکس های سلبریتی های جذاب، وابسته به نوع فعالیت آن ها می باشد. عکس های بازیگران جنبه رسمی تری دارد، در حالی که کمدین های سلبریتی مانند حسن ریوندی، عکس های متناسب با حرفه خود دارد. در مورد سلبریتی های ترکیه نشین هم که عکس ها به ماشین های لوکس و یا عکس با دختران برهنه ختم می شود.

اینستاگرام جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی را اگر براساس تعداد فالوور های اینستاگرام بسنجیم به افراد زیر با تعداد فالوور هایشان می رسیم.

۱. حسن ریوندی با ۱۲ میلیون فالوور

۲. رامبد جوان با ۱۰ میلیون فالوور

۳. محمدرضا گلزار با ۷ میلیون فالوور

۴. اینستاگرام پرویز پرستویی با ۶ میلیون فالوور

۵. امین حیایی، بهرام رادان و یاس با 6 میلیون فالوور

در کنار این افراد، اشخاص دیگری هم در اینستاگرام هستند که فالوور های زیادی دارند. پست ها و استوری های این افراد بازدید زیادی می خورد. برای اینکه در صفحه این سلبریتی ها تبلیغاتی انجام دهید، از دو تا سی میلیون باید هزینه کنید.

این مطلب را هم بخوانید
احسان روزبهانی بهترین بوکسور ایرانی در مسابقات بوکس حرفه ای

لیست جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چیست؟

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر و سلبریتی ایرانی ساکن آمریکا است. او هر از گاهی برای انجام پروژه های خود و یا کارهای سینمایی به ایران می آید. این بازیگر از جمله خوشتیپ ترین و جذاب ترین سلبریتی های ایرانی است.

رضا عطاران

رضا عطاران دیگر بازیگر مرد ایرانی و از جمله محبوب ترین بازیگران سینما است. او با کارهای طنز خود، در یاد ها مانده است. کمتر کسی می باشد که سریال های ترش و شیرین، بزنگاه، کوچه اقاقیا، سه در چهار  و … را ندیده باشد.

امین حیایی

بازیگر خوشتیپ و البته پرکار ایرانی که در نزد مردم جذابیت زیادی دارد، امین حیایی است. امین حیایی در فیلم های سینمایی بزرگی بازی کرده است و از بهترین ها می باشد.

محمرضا گلزار

بازیگر همه کاره سینمای ایران که در کنار بازیگری به خوانندگی، ورزش های تخصصی و مجری گری می پردازد، گلزار است. گلزار به دلیل چهره زیبایی که دارد، از جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی می باشد.

سام اصغری

سام اصغری مربی بدن ساز و بازیگر مدل می باشد. او که سن زیادی ندارد، هم اکنون ۲۸ ساله می باشد. سام در خارج از ایران هم طرفداران زیادی دارد.

سام درخشانی

سام درخشانی به واسطه صدا و اندام مناسبی که دارد، یکی دیگر از جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی است. بازی او را در سریال هایی مانند آوای باران و پژمان حتما به یاد دارید. سام علاوه بر بازیگری به مجری گری برنامه اینجا ایران است هم پرداخته بود.

بهرام رادان

دیگر سلبریتی بازیگر و چشم رنگی سینمای ایران هم بهرام رادان است. او هم مانند گلزار به واسطه چهره جذابش، معروف شد. البته کارنامه بازیگری خوبی دارد و در آن بازی در سریال های بزرگ دیده می شود.

مصطفی زمانی

مصطفی زمانی که کار خود را با بازی در سریال یوسف پیامبر آغاز کرد، در مدت زمان کوتاهی به یکی از جذاب ترین سلبریتی ها تبدیل شد. او بعد از این سریال در شهرزاد هم بازی کرد و با استقبال خوبی مواجه شد.

امیر حسین آرمان

جذاب بودن به واسطه چهره یکی از عوامل اصلی قرار گرفتن امیر حسین آرمان در این لیست است. او هم با بازی هایی در سریال های نمایش خانگی از جمله مانکن و همچنین تبلیغ کت شلوار در تلویزیون، به یکی از جذاب ترین ها تبدیل  شد.

حمید فدایی

حمید فدایی مدل ایرانی است که چهره او را حتما تاکنون دیده اید. این مدل ایرانی محصولات چرم را تبلیغ می کند.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی، بازیگر، وکیل و نوازنده ایرانی است. او علاوه بر اینکه صدای جذابی دارد، از چهره خوبی برخوردار است. فعالیت او در زمینه حقوق در کنار بازیگری به جذابیت او افزوده است.

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در شاخه های مختلف کیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در شاخه های مختلف کیست؟

بازیگری

در حوزه بازیگری افراد زیادی در قسمت قبل به نام آن ها اشاره شد. اگر بخواهیم نام یک نفر را به عنوان جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی بگوییم، کار سختی می باشد. با این حال اگر معیار را اینستاگرام، اندام و چهره و فعالیت های آن سلبریتی در نظر بگیریم، محمدرضا گلزار سرآمد سایر بازیگران است.

این مطلب را هم بخوانید
پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند؟

مدلینگ

در حوزه مدلینگ همان طور که اشاره شد، حمید فدایی از بهترین و معروف ترین مدل های اینستاگرام است. این مدل ایرانی، ۳۳ سال دارد و فعالیت خود را از سن ۲۰ سالگی در مدلینگ شروع کرده است.

خوانندگی

در موسیقی، خوانندگان زیادی هستند که طرفداران زیادی را در بین مردم دارند. با این حال اگر بخواهیم نام یک نفر را به عنوان جذاب ترین نام ببریم، گرشا رضایی با استایل خاص و صدای گرم خود از بهترین ها است.

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در ۱۴۰۰ کیست؟

با توجه به مطالب اشاره شده در قسمت های قبل اگر بخواهیم نام یک نفر را به عنوان جذاب ترین سلبریتی سال ۱۴۰۰ نام ببریم، محمدرضا گلزار یکی از این افراد است. او هم اکنون با سریال نمایش خانگی گیسو که همان عاشقانه است، مهمان خانه ها است. علاوه بر این در سال ۱۴۰۰ مسابقه ای را مجری گری خواهد کرد. به همین دلیل به دلیل فعالیت های او در سال ۱۴۰۰ او را می توان از جذاب ترین های این سال دانست.

درکنار محمدرضا گلزار، شهاب حسینی از جمله جذاب ترین سلبریتی های سال ۱۴۰۰ است. او علاوه بر اینکه بازی های خوبی را در فیلم ها و سریال های ایرانی داشته، در سینمای خارج از ایران هم موفق بوده است. شهاب حسینی هم اکنون مجری گری برنامه هم رفیق را برعهده دارد. این کار از نمایش خانگی در حال پخش است. در این برنامه از بازیگر ها و هنرمندان مختلف دعوت می شود و در نهایت آن هنرمند، یک رفیق خود را دعوت می کند.

در مصاحبه با جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چه مطالبی اشاره شد؟

در مصاحبه با جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چه مطالبی اشاره شد؟

یکی دیگر از سلبریتی هایی که چند سالی بسیار محبوب شده و با بازی های خوب خود توانسته بهروز وثوق سینمای ایران شود، نوید محمدزاده است. نوید محمدزاده اخیرا در برنامه همرفیق شهاب حسینی شرکت کرده و به سوالات او پاسخ داده بود.

نوید محمد زاده در پاسخ سوالی که شهاب حسینی از همه مهمانانش می پرسد، در مورد رفیق می گوید که رفیق باید شفیق باشد و دلسوز تو باشد. او را رفیق را یکی مثل خود می داند که دنبال خوبی ها و دوری از بدی هاست.

نوید محمدزاده که خود در اینستاگرام فعالیت زیادی ندارد، به این فضا هم انتقاد می کند. او کسانی را که در اینستاگرام هشتگ های مختلف می زنند اما خودشان به هیچ کدام از آن ها عمل نمی کنند، انتقاد می کند.

 ادامه این برنامه به حضور پرویز جلیل وند ختم می شود. او از دوستان قدیمی نوید محمدزاده است و نوید او را از جمله کسانی می داند که در بازیگر شدن او بسیار تاثیر گذار بوده است.

سوالات متداول

جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

شهاب حسینی، محمدرضا گلزار، مصطفی زمانی، پوریا پورسرخ و …

جذاب ترین سلبریتی های مرد مدل چه کسانی هستند؟

حمید فدایی از جمله جذاب ترین های مدل در بین مرد ها است.

جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی در چه حوزه هایی فعالیت می کنند؟

بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران، کمدین ها و سایر هنرمندان

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در سال ۱۴۰۰ کیست؟

محمدرضا گلزار و شهاب حسینی به واسطه کارنامه درخشان بازیگری و هم چنین به دلیل مجری گری در برنامه های خود می توانند از جذاب ترین های سال ۱۴۰۰ باشند.