جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی، از موضوعات جذاب این روزهای فضای مجازی است. سلبریتی های مرد ایرانی در شاخه های مختلف فعالیت می کنند. عده ای در حوزه بازیگری، عده ای دیگر در حوزه موسیقی و در کل هنر و تعدادی هم درشاخه های مدلینگ و … فعالیت می کنند. ما در این مقاله به معرفی جذاب ترین سلبریتی های اینستاگرام می پردازیم.

فهرست مطالب پنهان
جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی کیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی کیست؟

در بین سلبریتی های مختلف، افراد زیادی هستند که جذاب هستند. در قشر بازیگران افرادی مانند محمدرضا گلزار، بهرام رادان، پوریا پورسرخ، نوید محمدزاده، حسام نواب صفوی و … جذابیت دارند. در گروه خوانندگان پاپ نیز گرشا رضایی، محسن ابراهیم زاده و … علاوه بر جذابیت، طرفداران زیادی را هم دارند.

در شاخه مدلینگ نیز افرادی هستند که به واسطه جذابیت و چهره و اندام متناسب توانستند مدل شوند. معروف ترین این افراد حمید فدایی است. علاوه بر این گروه های ذکر شده، افراد ثروتمند اینستاگرامی با نشان دادن ماشین و خانه های لاکچری خود، جذابیتی را برای خود ایجاد کرده اند. از این افراد هم به داوود هزینه، پویان مختاری، امیر تتلو و… می توان اشاره کرد.

عکس های جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چگونه است؟

عکس های سلبریتی های جذاب، وابسته به نوع فعالیت آن ها می باشد. عکس های بازیگران جنبه رسمی تری دارد، در حالی که کمدین های سلبریتی مانند حسن ریوندی، عکس های متناسب با حرفه خود دارد. در مورد سلبریتی های ترکیه نشین هم که عکس ها به ماشین های لوکس و یا عکس با دختران برهنه ختم می شود.

اینستاگرام جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی را اگر براساس تعداد فالوورهای اینستاگرام بسنجیم به افراد زیر با تعداد فالوورهای شان می رسیم. البته لازم به توجه است که در کنار این افراد، اشخاص دیگری هم در اینستاگرام هستند که فالوورهای زیادی دارند. پست ها و استوری های این افراد بازدید زیادی می خورد.

۱. حسن ریوندی با ۱۲ میلیون فالوور

۲. رامبد جوان با ۱۰ میلیون فالوور

۳. محمدرضا گلزار با ۷ میلیون فالوور

۴. اینستاگرام پرویز پرستویی با ۶ میلیون فالوور

۵. امین حیایی، بهرام رادان و یاس با ۶ میلیون فالوور

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در سال 1402 چه کسی بود؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در سال ۱۴۰۲ چه کسی بود؟

هر ساله افرادی به عنوان جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی انتخاب می شوند و مطرح می شوند. یکی از افرادی که در این سال بسیار مورد توجه قرار گرفت پارسا پیروزفر است که به دلیل جذابیتی که دارد بسیار مطرح شده است. این شخص به عنوان کسی که بسیار کم کار اما معروف است، شناخته می شود. وی چند سالی را در کانادا به سر می برد و از فضای فیلم سازی و بازیگری فاصله گرفت.

او سپس پس از چند سال کناره گیری با سریال معروف یاغی بازگشت که با استقبال گسترده ای مواجه شد. وی متولد سال ۱۳۵۱ است و در شهر تهران به دنیا آمده است. مدرک تحصیلی این شخص کارشناسی است که در رشته تئاتر سینما تحصیل کرده است.

لیست جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چیست؟

لیست جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چیست؟

در این قسمت برای شما عزیزان لیستی از جذاب ترین مردهای که به عنوان سلبریتی در ایران شناخته می شوند را تهیه کرده ایم. شما عزیزان با مطالعه این قسمت می توانید با این افراد به صورت مختصر آشنا شوید.

این مطلب را هم بخوانید
سیناب برادر پیشرو است؟ | بیوگرافی sinab منیجر رضا پیشرو در ترکیه

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر و سلبریتی ایرانی ساکن آمریکا است. او هر از گاهی برای انجام پروژه های خود و یا کارهای سینمایی به ایران می آید. این بازیگر از جمله خوشتیپ ترین و جذاب ترین سلبریتی های ایرانی است.

رضا عطاران

رضا عطاران دیگر بازیگر مرد ایرانی و از جمله محبوب ترین بازیگران سینما است. او با کارهای طنز خود، در یاد ها مانده است. کمتر کسی می باشد که سریال های ترش و شیرین، بزنگاه، کوچه اقاقیا، سه در چهار  و … را ندیده باشد.

امین حیایی

بازیگر خوشتیپ و البته پرکار ایرانی که در نزد مردم جذابیت زیادی دارد، امین حیایی است. امین حیایی در فیلم های سینمایی بزرگی بازی کرده است و از بهترین ها می باشد.

محمدرضا گلزار

بازیگر همه کاره سینمای ایران که در کنار بازیگری به خوانندگی، ورزش های تخصصی و مجری گری می پردازد، گلزار است. گلزار به دلیل چهره زیبایی که دارد، از جذاب ترین و پولدارترین سلبریتی های ایرانی می باشد.

سام اصغری

سام اصغری مربی بدن ساز و بازیگر مدل می باشد. او که سن زیادی ندارد، هم اکنون ۲۸ ساله می باشد. سام در خارج از ایران هم طرفداران زیادی دارد.

سام درخشانی

سام درخشانی به واسطه صدا و اندام مناسبی که دارد، یکی دیگر از جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی است. بازی او را در سریال هایی مانند آوای باران و پژمان حتما به یاد دارید. سام علاوه بر بازیگری به مجری گری برنامه اینجا ایران است هم پرداخته بود.

بهرام رادان

دیگر سلبریتی بازیگر و چشم رنگی سینمای ایران هم بهرام رادان است. او هم مانند گلزار به واسطه چهره جذابش، معروف شد. البته کارنامه بازیگری خوبی دارد و در آن بازی در سریال های بزرگ دیده می شود.

مصطفی زمانی

مصطفی زمانی که کار خود را با بازی در سریال یوسف پیامبر آغاز کرد، در مدت زمان کوتاهی به یکی از جذاب ترین سلبریتی ها تبدیل شد. او بعد از این سریال در شهرزاد هم بازی کرد و با استقبال خوبی مواجه شد.

امیر حسین آرمان

جذاب بودن به واسطه چهره یکی از عوامل اصلی قرار گرفتن امیر حسین آرمان در این لیست است. او هم با بازی هایی در سریال های نمایش خانگی از جمله مانکن و همچنین تبلیغ کت شلوار در تلویزیون، به یکی از جذاب ترین ها تبدیل  شد.

حمید فدایی

حمید فدایی مدل ایرانی است که چهره او را حتما تاکنون دیده اید. این مدل ایرانی محصولات چرم را تبلیغ می کند.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی، بازیگر، وکیل و نوازنده ایرانی است. او علاوه بر اینکه صدای جذابی دارد، از چهره خوبی برخوردار است. فعالیت او در زمینه حقوق در کنار بازیگری به جذابیت او افزوده است.

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در شاخه های مختلف کیست؟

جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در شاخه های مختلف کیست؟

معروفیت در ایران دارای شاخه های مختلف می باشد. از این رو در این قسمت به معرفی برخی از سلبریتی ها در سه شاخه اصلی مدلینک، بازیگری و خوانندگی پرداخته ایم.

بازیگری

در حوزه بازیگری افراد زیادی در قسمت قبل به نام آن ها اشاره شد. اگر بخواهیم نام یک نفر را به عنوان جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی بگوییم، کار سختی می باشد. با این حال اگر معیار را اینستاگرام، اندام و چهره و فعالیت های آن سلبریتی در نظر بگیریم، محمدرضا گلزار سرآمد سایر بازیگران است.

مدلینگ

در حوزه مدلینگ همان طور که اشاره شد، حمید فدایی از بهترین و معروف ترین مدل های اینستاگرام است. این مدل ایرانی، ۳۳ سال دارد و فعالیت خود را از سن ۲۰ سالگی در مدلینگ شروع کرده است.

خوانندگی

در موسیقی، خوانندگان زیادی هستند که طرفداران زیادی را در بین مردم دارند. با این حال اگر بخواهیم نام یک نفر را به عنوان جذاب ترین نام ببریم، گرشا رضایی با استایل خاص و صدای گرم خود از بهترین ها است.

جذاب ترین سلبریتی های خواننده مرد ایرانی

جذاب ترین سلبریتی های خواننده مرد ایرانی

برخی از خوانندگان ایرانی نیز جزو جذاب ترین مردهای ایرانی شناخته می شوند. برخی از آن ها چندین سال است که فعالیت می کنند و به دلیل زیبایی که دارند طرفداران زیادی دارند. برخی که نو ظهور هستند هم به دلیل جذابیت چهره بسیار مورد حمایت مردم قرار گرفته اند و خیلی زود موفق شدند تا رشد کنند. در این بخش به مشهورترین خوانندگانی که به زیبایی معروف هستند اشاره می کنیم.

این مطلب را هم بخوانید
رادی گوبرت (Rudy Gobert) ستاره بسکتبال nba

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین یکی از خوش صداترین و خوش استایل ترین خوانندگان ایرانی است که چندین فعالیت هنری مختلف داشته است. این شخص علاوه بر فعالیت خوانندگی در چندین فیلم و سریال ایرانی نیز نقش آفرینی کرده است که بر محبوبیت او بیش از پیش اضافه کرده است. این شخص خوانندگی حرفه ای را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرد که در آن زمان جزو گروه هنری کروز بود.

بابک جهانبخش

یکی از خوش استایل ترین و جذاب ترین سلبریتی ها که بسیار خوش صدا و پر طرفدار است بابک جهانبخش است. این شخص از گذشته تا کنون فعالیت چشم گیری داشته است و موفق شده تا با استفاده از استعدادی که دارد مخاطبان زیادی کسب کند. وی از پنج سالگی به صورت حرفه ای وارد این زمینه شد و جالب است بدانید تمامی آموزش های موسیقی خود را در کشور آلمان گذرانده است.

جهانبخش تلاش ها و تمرینات بسیار زیادی انجام داده است تا توانست به جایگاهی که الان دارد دست یابد. یکی از حواشی جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی، که بابک جهانبخش جزو آن ها است مربوط به ماجرای ممنوع خروجی آن می شود. ظاهرا این شخص به دلایلی مجوز خروج از کشور را ندارد و نمی تواند خارج شود.

حامیم

حامیم یکی از هنرمندانی است که عکس و فیلم های او در چند وقت اخیر در فضای مجازی بسیار وایرال شده است. این شخص به عنوان یکی از جذاب ترین خوانندگان ایرانی مطرح شده است. او با این که سابقه فعالیت زیادی در این حوزه را ندارد اما خیلی زود موفق شد تا به شهرت زیادی دست یابد. این شخص موفق شده است تا چندین بار کنسرت برگزار کند.

در مصاحبه با جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چه مطالبی اشاره شد؟

در مصاحبه با جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی چه مطالبی اشاره شد؟

یکی دیگر از سلبریتی هایی که چند سالی بسیار محبوب شده است و با بازی های خوب خود توانسته بهروز وثوقی سینمای ایران شود، نوید محمدزاده است. نوید محمدزاده اخیرا در برنامه هم رفیق شهاب حسینی شرکت کرده و به سوالات او پاسخ داده بود.

نوید محمد زاده در پاسخ سوالی که شهاب حسینی از همه مهمانانش می پرسد، در مورد رفیق می گوید که رفیق باید شفیق باشد و دلسوز تو باشد. او را رفیق را یکی مثل خود می داند که دنبال خوبی ها و دوری از بدی هاست.

معرفی جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در آمریکا

معرفی جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی در آمریکا

احتمالا تا کنون فیلم های زیادی از پیمان معادی را دیده اید، هنرمندی که در چند سال اخیر بسیار خوش درخشیده است. این شخص فیلم های زیادی را در آمریکا بازی کرده و حتی جوایز زیادی نیز برنده شده است. این شخص یه دلیل جذابیتی که دارد بسیار طرفدار پیدا کرده است و مورد حمایت مردم قرار گرفته است.

این شخص در کنار بازیگری بی نظیری که دارد یکی از خوش استایل ترین و جذاب ترین افراد به شمار می رود. جالب است بدانید که وی در کنار بازیگران مشهور آمریکایی نیز بازی کرده است. شما می توانید اینستاگرام جذاب ترین سلبریتی مرد ایرانی را که در آمریکا هم بازی می کند در این پلتفرم سرچ و پیدا کنید.

سوالات متداول

  1. جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

    شهاب حسینی، محمدرضا گلزار، مصطفی زمانی، پوریا پورسرخ و … جزو جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی هستند.

  2. جذاب ترین سلبریتی های مرد مدل چه کسانی هستند؟

    حمید فدایی از جمله جذاب ترین های مدل در بین مردها است.

  3. جذاب ترین سلبریتی های مرد ایرانی در چه حوزه هایی فعالیت می کنند؟

    بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران، کمدین ها و سایر هنرمندان می توانند حوزه های مختلف برای این امر معرفی شوند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :