در این مقاله با هم به بررسی رپر های نسل سوم می پردازیم. امروز موسیقی رپ فارسی قدیمی یکی از موسیقی هایی است که خیلی گل کرده و طرفداران زیادی پیدا کرده است، تا به امروز که شما در حال خواندن این مقاله هستید افراد خیلی زیادی مشغول به فعالیت در این نوع، سبک از موسیقی هستند. رپ نوعی موسیقی خیابانی که برای اولین بار سیاه پوستان آمریکایی در مناطقی که از وضع مالی نه چندان خوب برخوردار بودند، این سبک موسیقی را به وجود آوردند. این سبک از موسیقی نوعی سلاح مبارزه ای در برابر اعتراض و تبعیض هایی بوده که در آن دوران بسیار زیاد دیده می شده است. این موسیقی با نام گتو نیز بین افراد شهرت دارد.

رپر های نسل سوم ایرانی چه کسانی هستند؟

رپر های نسل سوم ایرانی چه کسانی هستند؟

در این قسمت از مقاله شما خوانندگان عزیز با رپر های نسل سوم ایران آشنا می شوید. رپ در ایران حدود سه دهه است که شروع به فعالیت کرده است و در این سال ها خوانندگان و طرفداران زیادی به این سبک از موسیقی وارد شده اند. در شروع این مبحث از نسل اول توضیحاتی می دهیم.

سپهر خلسه

در ابتدا می توانیم نام سپهر خلسه را بیان کنیم که یکی از مشهورترین خوانندگان در این حیطه است سپهر خلسه در سال ۱۳۶۷ متولد شد وی تا سن ۱۷ سالگی در ایران ساکن بود پس از سن ۱۷ سالگی به همراه خانواده خود ایران را ترک کرده و به سمت کانادا مهاجرت کرده‌اند.

محمدرضا شایع

اگر به دنبال رپر فارسی گشته باشید قطعاً نام محمدرضا شایع را شنیدید محمدرضا شایع یکی از رپر های موفق نسل سوم است. او یکی از رپر های محبوب و مشهور این سبک از موسیقی است. محمدرضا شایع به قدری به این کار، شغل و این سبک از موسیقی علاقمند بود که برای ادامه دادن این راه تحصیلات خود را در دانشگاه رها کرد و به سمت موسیقی روی آورد و تا به امروز در آن خیلی موفق بوده است. یکی از دلایلی که وی بسیار مشهور شده است همکاری او با حصین ابلیس بوده است.

پوریا پوتک

پوریا پوتک یکی دیگر از رپر های مشهور در نسل سوم بوده وی هم اکنون در کشور اوکراین زندگی می‌کند پوریا پوتک امروزه به عنوان یکی از فعالیت ترین خوانندگان در این سبک از موسیقی شناخته می شود وی توانسته تا به امروز بیش از ۱۳ آلبوم منتشر کند.

پارسالیپ

پارسالیپ یکی دیگر از رپ های بسیار موفق در این سبک است او مدت زیادی نمی گذرد از آنکه مشهوریت زیادی را توانسته به دست بیاورد وی به همراه خانواده در کشور ترکیه و شهر استانبول زندگی می‌کند. رپرهای نسل دوم رپر هایی هستند که چند سالی از فعالیت آن‌ها می‌گذرد و تا به حال توانستند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند و تا الان نتیجه خوبی از فعالیتشان داشته اند. محمد نیکو خو، بامداد جعفری، رض و یارا از خوانندگان نسل سوم رپ در ایران می باشند.

تفاوت نسل های مختلف رپر ها در چیست؟

تفاوت نسل های مختلف رپر ها در چیست؟

تفاوت نسل های رپ در نوع و سبک خواندن و سال شروع فعالیت خوانندگان بوده است. هر کدام از این خوانندگان نوعی سبک در این موسیقی ارائه داده‌اند. در ادامه با هم بررسی می‌کنیم که رپر ها در نسل های مختلف چگونه فعالیت می کنند. رپر های نسل اول به رپر هایی می گویند که در ابتدای فعالیت خود بوده اند و کار خود را در ایران آغاز کردند. قبل از اینکه این افراد کار را شروع کنند کسانی زیادی در این حیطه فعالیت زیادی نداشتند. موسیقی رپ نسل اول معمولاً در بین هواداران با نام هیپ هاپ معروف است این سبک از موسیقی یکی از قدیمی ترین و ماندگارترین موسیقی بوده است. یکی از نامدارترین و معروف ترین رپر های نسل اول سروش هیچکس بوده است که بی تردید یکی از بزرگترین و موفق ترین در هیپ پاپ بوده است. جیدال دیگر رپر موفق و کاردرست در این سبک از موسیقی است وی با معرفی یکی از بستگان به گروه پایدار پیوست و تاکنون کارهای مشترک زیادی را منتشر کرده‌اند. یکی دیگر از رپر های موفق و پر حاشیه این روزها امیر خلوت است وی در ابتدای کار خود خیلی قوی و محکم وارد شد و به همین دلیل توانست افراد زیادی را هوادار خود کند و تا به امروز در کار خود بسیار موفق است. در ادامه این مقاله با همدیگر با رپرهای موفق و اینکه رپر های نسل سوم چه کسانی هستند آشنا می شویم رپر ها در ایران بیش از سه دهه قدمت دارند اینکه کدام خواننده در کدام نسل قرار دارد به سال شروع فعالیت آن ها در این سبک از موسیقی بر می گردد. یکی از رپر های مشهور که نام اصلی وی رضا که متولد ۲۵ مرداد ۱۳۶۱ در تهران می باشد رپر نسل سوم است. وی با وجود سن و سال بالایی که دارد ولی تنها ۹ سال است که وارد این سبک موسیقی شده است. بامداد جعفری دیگر خوانندگان رپری که در کار خود بسیار موفق بوده است بامداد جعفری از نوجوانی در این محیط مشغول به کار بوده است وی تا کنون آلبوم ها و ترک های بسیاری را منتشر کرده است که با همراهی بسیاری از هواداران وی مواجه شده است.

بهترین آهنگ های رپر های نسل سوم چه آهنگ هایی می باشند؟

بهترین آهنگ های رپر های نسل سوم چه آهنگ هایی می باشند؟

بهترین آهنگ های نسل سوم به آهنگ های گفته می‌شوند که بازدید های میلیونی می‌خورند و بازخورد هواداران آن خواننده نسبت به این موزیک بسیار خوب بوده است. این را می‌دانیم که اکثر رپر ها کارهای خود را الهام گرفته از رپرهای آمریکایی تاکنون انجام داده اند رپ برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۷۰ تشکیل شد. سبک و نوع خواندن برمی‌گردد به اعتراض ها و مشکلات اجتماعی و سیاسی. در ادامه با ما همراه باشید تا همراه یکدیگر با برترین‌ اهنگ های نسل سوم آشنا شویم. بهترین ترک های نسل سوم خوانندگان یارا و بامداد بوده که در تیرماه سال ۱۳۹۴ منتشر گردیده است. آهنگ جنبه یکی از پر طرفدارترین و پر دانلود ترین آهنگهایی بوده است که تاکنون در حیطه رپ منتشر شده است. رضا این ترک را با همکاری چند تن از دوستان خود منتشر کرده است که با جذب بسیاری از مخاطبان وی مواجه شده است.

این مطلب را هم بخوانید
رپر های روسی مافیایی که باید بیشتر با آن ها آشنا شوید

اینستاگرام رپر های نسل سوم را چگونه می توان پیدا کرد؟

در این قسمت شما علاقه مندان می توانید با سرچ در گوگل یا در اینستاگرام نام خواننده مورد نظر را وارد کرده و صفحه شخصی و اصلی خواننده مورد نظر را پیدا کنیم. بعضی از این خوانندگان توانسته اند با کارهای فوق‌العاده‌ای که نوشته و منتشر کرده اند، هواداران بسیاری را در صفحه اینستاگرام خود جذب کنند که اینستاگرام خودش یک منبع درآمدی برای افراد مشهور و از جمله خوانندگان بوده است امروزه خیلی از هنرمندان و از جمله خوانندگان در صفحه اینستاگرام خود فعال هستند و نه تنها از این منبع کسب درآمد می کنند بلکه با گذاشتن ترک ها و زمان منتشر کردن آنها می‌توانند رکورد دانلود را جابجا کند.

حاشیه های رپر های نسل سوم

حاشیه های رپر های نسل سوم

رپر های نسل سوم حاشیه های فراوانی دارند این خوانندگان اکثر دعوا های خود و مسائل حاشیه ای خود را در قالب آهنگ ها و شعرهایی که می گویند بیان می‌کنند. قالب این حاشیه ها که در اینستاگرام و لایو ها می باشد. یکی از پر حاشیه ترین خوانندگان رپ امیر تتلو است و یکی از بی حاشیه و کم حاشیه ترین خوانندگان رپ رض می باشد امیر تتلو با اکثر خوانندگان رپ دیس داده و با ترک ها و ترانه هایی که منتشر می کند حاشیه های فراوانی را ایجاد کرده است. امیر تتلو با متن ترانه هایی که می سراید، حاشیه های زیادی را ایجاد کرده و منتقدین زیادی این آهنگها را نقد کردند وی با این کار توانسته نسل جوان و نوجوان را به سمت خود جذب کند. امیر تتلو یکی از پرطرفدارترین خوانندگان سبک موسیقی رپ شناخته شده است وی بیش از ۱۵ میلیون دنبال کننده داشته است که به دلیل حواشی که در مورد این شخص به وجود آمده است چندین بار صفحه اینستا امیر تتلو بسته شده است.

دوست دختر های رپر های نسل سوم

رپر های نسل سوم به تغییر جامعه و روابط دخترها و پسرها آنها هم دوست دختر های زیادی را دارند و بعضی از این روابط را اشکار و بعضی از این روابط پنهان می باشد. در کل اطلاعات دقیق و درستی راجع به روابط خصوصی این خوانندگان وجود ندارد چون این خوانندگان با توجه به نوع و سبک خواندن رفتارهای هیجانی و غیرقابل پیش بینی دارند.

این مطلب را هم بخوانید
گنگ ترین رپر 2021 کیست؟ بهترین آهنگ های گنگ ترین رپر های جهان

روابط خصوصی این دسته از رپر ها

بعضی از خوانندگان روابط خصوصی خود را در بعضی از مواقع کاملاً علنی می کنند ولی بیشتر خوانندگان روابط خصوصی خود را پنهان نگه می دارند. خوانندگانی که روابط خصوصی خود را علنی می کند امیرتتلو می باشد و این کار برای او حاشیه‌های فراوانی را ایجاد کرده است.

یوتیوب رپر های نسل سوم

یوتیوب رپر های نسل سوم

خیلی از رپر های نسل سوم و تمام رپر ها و خوانندگان و سلبریتی ها علاوه بر اینستاگرام هم در یوتیوب فعالیت می کنند آنها با این کار کسب درآمد انجام می دهند. اکثر خوانندگان در صفحه اینستاگرام خود تبلیغ یوتیوب خود را هم انجام می دهند چون آنها با این کار می توانند به کسب درآمد بیشتری بپردازند.

سوالات متداول

پدر رپ فارسی چه کسی می باشد؟

برای این لقب یعنی، پدر رپ فارسی افراد زیادی را معرفی کرده اند اما بیشتر از همه سروش هیچ کس به این لقب معروف می باشد.

شناخته شده ترین رپرها نسل سوم کیست؟

شناخته شده ترین رپر نسل سوم سپهر خلسه و شایع می باشند.

بهترین خواننده رپ فارسی کدامند؟

بهترین خوانندگان رپ یاس، هیچ کس و حصین می باشند.

رپرهای نسل سوم از چه طریق کسب درآمد می کنند؟

برخی از آنان از طریق تبلیغات و برخی از طریق کنسرت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :