امروزه مقاله های بسیاری را در رابطه با بازیکنان برتر پوکر می خوانیم. این مقاله ها تماما سعی در معرفی بازیکنان پوکر داشته اند و تا حدی اطلاعات ما را درباره ی بازیکنان این بازی پر طرفدار بالا برده اند. بازی پوکر از جمله بازی های پول ساز و پر طرفدار معرفی شده است و بسیاری از افراد را در سنین مختلف، مانند کودکان و نوجوانان و حتی افراد میان سال به خود جلب کرده است. در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از این بازیکنان بپردازیم که از کودکی در این بازی تجربه کسب کرده است و استعداد بالایی را از خود در این بازی نشان داده است. نام این پوکر باز کار کشته تام مک اووی می باشد و توصیه می کنیم که تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را از زندگی این هنرمند به شما ارایه نماییم.

تام مک اووی کیست

تام مک اووی کیست

تام مک اووی ۱۴ام نوامبر ور سال ۱۹۴۴ متولد شد. برای بسیاری از افراد برایشان سوال پیش می اید که تام مک اووی اهل کجاست، که با مطالعه ی بیوگرافی تام مک اووی به راحتی متوجه خواهیم شد که این بازیکن متولد شهر میشیگان کشور امریکا است. این بازیکن تا کنون تجارب مختلفی را داشته است. از بازی در رشته های مختلف پوکر فعالیت خود را آغاز نمود و در نویسندگی در موضوعات ورزشی کار خود را ادامه داد. او نویسندگی را با نوشتن در زمینه ی پوکر اغاز نمود و با نوشتن استراتژی ها و تکنیک های خود توانست مخاطبان بسیاری را با خود همراه نماید.

او در سال های مختلفی تجربه ی شکست دادن رقیب هایش را داشته است. برای مثال در سال ۱۹۸۳ سخت ترین رقابت هایش را انجام داد و پس از گذشت روزهای نفس گیر و سخت، به مقام قهرمانی دست یافت. او که از کودکی به این حرفه علاقه نشان داده بود، مدتی طول کشید تا زمانی که به دنبال حرفه ای دائمی بود، باز هم در این مسیر قرار بگیرد. زیرا او ابتدا تلاش کرد که در شغل ها و پست های دولتی شروع به کار نماید و کار خود را در پست حسابداری در یک شرکت واقع در میشیگان اغاز نمود.

اما در سال ۱۹۷۸ بود که نتوانست در ان پست باقی بماند و ترجیح داد که مسیر زندگی خود را دچار تحول نماید. به همین ترتیب حسابداری را رها کرد و بار دیگر در مسیر پوکر قدم گذاشت. او علاقه ی زیادی به مسیر جدیدش نشان داد و تمام تلاش خود را برای همین مسیر گذاشت.

تام مک اووی در WSOP
Tom McEvoy

شکست دادن بکی بینیون بنهن

بکی بینیون بنهن از جمله کسانی بود که در برابر این بازیکن قرار گرفت و با او به رقابت پرداخت. مک اووی او را طی رقابتی سخت شکست داد و در سال ۲۰۰۲ طی این مبارزه، تیتر خبری رسانه های مختلفی شد. زیرا از بینیون بهنن در خواست کرده بود که در این رقابت سیگار استعمال نکند و بینیون هم درخواست او را رد نکرد و متقابلا از مک اووی درخواست کرد که تاکتیک های خود را به او یاد بدهد.

این مطلب را هم بخوانید
فود بلاگر های ایرانی چقدر در می آورد؟ لیست بهترین بلاگر های غذا

مک اووی نه تنها در زمینه ی پوکر تاثیر گذار بوده است، بلکه در زمینه ی انتشار کتاب نیز فعال بوده است. این نویسنده ی مشهور کتاب و اثار خود را سراسر جهان عرضه نموده است و نام خود را جهانی ساخته است. طی انتشار این کتاب ها بود که بسیاری از افراد برای اموزش پوکر به این کتاب ها رجوع کردند و دانش خود را در این زمینه بالا بردند. او راه افرادی همچون جی کلوتیه و مکس استم و دیگر نویسندگانی همچون دان واینس و براد دافرتی را ادامه داد و فعالیت های خود را به پوکر و بازی های قمار و شرط بندی محدود نساخت. عکس های تام مک اووی بر روی جلد این کتاب باعث شد که او چهره ای شناخته شده پیدا کند و علاوه بر نام او، چهره ی ماندگاری نیز از خود در ذهن ها ماندگار سازد.

تام مک اووی در WSOP

قهرمان افسانه ای پوکر، لقبی بود که در تاریخ ۳۱ام می در سال ۲۰۰۹ به تام مک اووی پوکر باز تعلق پیدا کرد. او کا با کسب این لقب شهرتی مضاعف کسب کرد، تلاش هاش شبانه روزی خود را بیشتر نمود. تا جایی که در مسابقات WSOP با شکست دادن تمام حریف های خود، قهرمان این مسابقات گشت.

جام های تام مک اووی

جام های تام مک اووی

عکس تام مک اووی و رابرت وارکونی، در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این عکس که مربوط به رقابت این دو پوکر باز در سال ۲۰۰۲ بود، به قهرمانی تام مک اووی منتهی شد. او به جایزه ی با ارزش این رقابت که یک خودرو ی بسیار کلاسیک مدل مکروت سال ۱۹۷۰ بود دست یافت. جام ها و مقام های قهرمانی کسب شده ی این بازیکن و همچنین تمام پولی که او در طول زمان فعالیت خود در بازی های پوکر داشته است، ارزشی حدود ۴ ملیون دلار دارد.

درامد تام Tom McAvoy

بیشتر مردم گمان می کنند که تنها راه درامدی این بازیکن از راه فعالیت در زمینه ی پوکر است. اما این بازیکن از طریق فروش کتاب هایش نیز به درامد زیادی رسیده است.

تام مک اووی همان جیمز مک آووی است؟

بازیگری آمریکایی، تا کنون چندین بار با تام مک اووی به اشتباه گرفته شده است. در جستجوی گوگل با جستجوی نام تام مک اووی، نام جیمز مک اووی به چشم می خورد که شاید برای بسیاری از فیلم بازان حرفه ای آشنا باشد. او به خاطر شباهت اسمی و قدری ظاهری با تام مک اووی به اشتباه گرفته می شود.

دست های برنده تام مک اووی

در طول سالیانی که این بازیکن به یادگیری راه حل ها و استراتژی های خاص خود پرداخته بود، در بازی های برتر تام مک اووی ذکاوت و هوش زیادی را شاهد بودیم. او در بیشتر بازی های خود با استراتژی های خوبی که به کار می برد، موفق شده بود به عنوان یک هوش برتر در بازی پوکر شناخته شود.

مصاحبه تام مک اووی

مک اووی از جمله افرادی بوده است که همیشه مورد توجه رسانه های خبری بوده است و همواره در طول سال ها فعالیتش در پوکر، جزو تیتر های خبری بوده و رسانه های زیادی خواستار مصاحبه با او بوده اند. بچه های تام مک اووی همواره او را در این مسیر حمایت می کردند و در لحظات سخت این بازیکن حامی پدرشان بوده اند.

آموزش پوکر تام مک اووی

آموزش پوکر تام مک اووی

مغلوب گشتن داناکا اودیا، یکی از بهترین اتفاقاتی بود که در سال ۱۹۸۲ برای تام مک اووی رخ داد. او که به خاطر این پیروزی هزار دلار به دست اورد و در همان سال به کسب دستبند قهرمانی نیز دست پیدا کرد. او اولین جایزه ی با ارزش خود را در این سال به دست اورد و در رتبه ی ۶ ام در این رقابت ها دست پیدا کرد. او در این سال یکی از سخت ترین سال های رقابتی خود را پشت سر گذاشت و جسارت بی انتهای خود را در رویارویی با حریفانش به نمایش گذاشت.

این مطلب را هم بخوانید
فیلترشکن سوپر وی پی ان (Super VPN) با سرورهای قوی و بدون قطعی

تام مک اووی در سال ۱۹۸۶ برای دستیابی به دستبند های طلا که از ارزشمند ترین جوایز این دوره بود، تلاش بسیاری نمود و برای راهیابی به این مرحله تلاش های شبانه روزی از خود نشان داد. آلما مکللند سخت ترین رقابت این بازیکن را رقم زد. به طوری که در رقابت با او سخت ترین و دور از ذهن ترین استراتژی های خود را به کار گرفت و با شکست دادن این بازیکن به چهارمین دستبند طلای خود دست پیدا کرد و جوایز این مرحله را نیز از آن خود نمود. پس از ان این بازیکن خود را برای شرکت در رقابت سال ۱۹۹۲، اماده نمود. او در این رقابت در برابر جانستون قرار گرفت و مقام دیگری در بازی اوماها کسب نمود. این اخرین تجربه ی او در کسب مقام قهرمانی در بازی های اوماها بوده است.

سومین مرحله از مسابقاتی که این بازیکن در ان حضور پیدا کرد و ثبت نام نمود، تورنمنت پوکر هایی با عنوان Professional Poker Tour بود. این رقابت ها که تماما با حضور بازیکنان قدر برگزار می شد، شاهد به رقابت پرداختن هویت کورکینز و توتو لئونیداس بود. این رقابت ها تجربه های بسیار ارزشمند و مفیدی را برای تام و دیگر رقبایش به همراه داشت ولی تام از جمله بازیکنانی بود که استراتژی های خوبی را به نمایش گذاشت و رتبه ی خوبی را نیز به دست آورد‌. این رقابت که در ماه مارس در سال ۲۰۰۶ برگزار شد، چهره ی او را برای بسیاری از بازیکنان شناخته شده نمود.

سوالات متداول

قانون عدم استعمال دخانیات چه بود؟

تام مک اووی این قانون را برای بالا بردن افزایش تمرکز و هوشیاری بازیکنان در حین بازی ارایه داد و از تمام بازیکنان پوکر خواست که به این قانون پایبند باشند.

ملیت تام مک اووی به کدام کشور باز می گردد؟

او بازیکن پوکر امریکایی است و در میشیگان کشور امریکا متولد شده است و اصالت او به همین شهر باز می گردد. او در همین کشور فعالیت خود را به شکل حرفه ای ادامه داد.

کتاب های تام مک اووی در چه زمینه ای به چاپ رسیده اند؟

او کتاب های خود را ابتدا در زمینه ی پوکر به چاپ رساند و بعد از ان، این فعالیت را حرفه ای تر ادامه داد و کتاب های بیشتری به چاپ رساند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :