در این مقاله می خواهیم شما را با تراول بلاگر های ایرانی آشنا کنیم و بگوییم که معنی این واژه چه می باشد و آنها به چه فعالیت هایی می پردازند پس اگر مایل هستید که با این اشخاص بیشتر آشنا شوید ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

فهرست مطالب پنهان
تراول بلاگر چیست؟

تراول بلاگر چیست؟

تراول بلاگر به چه کسی می گویند؟ در واقع تراول بلاگر یا همان بلاگر سفر به کسانی می گویند که به سفر می‌پردازند و سفر می‌کنند و دلشان می خواهد که هر نقطه از جهان هستی را ببینند و زیبایی ها را کشف کنند و با دوستانشان به اشتراک بگذارند. این دسته از افراد همیشه به مکان‌های جدید می روند و عکس‌ها و فیلم‌های زیادی را در این مکان ها می گیرند و همواره آنها یک شبکه اجتماعی را برای فعالیت هایشان انتخاب می کنند تا بتوانند از این طریق هم فالووران زیادی به دست آورند و هم شناخته تر شوند.

کسانی که جهانگردی می کنند و دائم در سفر هستند اگر پولدار باشند هیچ مشکلی برایشان پیش نمی آید و آنها می‌توانند به بهترین مکان ها با بهترین امکانات بروند و تجربه بسیار عالی در زندگیشان را رقم بزنند. اما اگر این اشخاص برای سفر کردن و جهانگردی ایده‌های زیاد و جالب داشته باشند و مقدار پول کافی نداشته باشند ممکن است به مشکل بخورند و در رابطه با سفرشان تاخیر به وجود آید یا زمانی که در سفر کردن هستند با مشکلاتی مواجه شوند که ابتدا قبل از فعالیت باید همه چیز را بسنجند و شرایط را در نظر بگیرند و به هر نقطه از جهان که می‌خواهند بروند باید شرایط آن منطقه را نیز بررسی کنند.

درآمد تراول بلاگر چقدر است؟

امروزه اینفلوئنسرها و بلاگرها از طریق فعالیت در شاخه های مختلف می توانند کسب درآمد بالایی داشته باشند و روزانه این درآمد را نیز بیشتر از قبل کنند. کسانی که دائم در سفر هستند و به مکان های مختلف می روند و مکان های جدید را به دیگران آشنا می کنند و می‌توانند از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنند. آنها درآمد ماهیانه خودشان را کمتر با مردم در میان می‌گذارند اما از آنجایی که امروزه این شاخه از اینفلوئنسری و بلاگری ترند شده است و همه جذب آن می شوند مشخص است که درآمد آن نیز بالا می باشد و به اندازه بالابودن آن درآمد میزان لذت بردن از زندگی نیز بالاتر می‌رود. درآمد ماهیانه آنها از ۱۰ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان رقم می‌خورد و این میزان درآمد بستگی به فعالیت ها و شرایط آنها دارد و هرچه آنها مکان‌های دیدنی و جالبی را به طرفدارانشان نشان دهند به همان اندازه نیز می‌توانند درآمدشان را بالاتر ببرند.

 • برای بررسی دقیق تر از درآمد بلاگرها می توانید از این لینک کمک بگیرید.
معروف ترین تراول بلاگر های ایرانی چه کسانی هستند؟

معروف ترین تراول بلاگر های ایرانی چه کسانی هستند؟

در ادامه می خواهیم شما را با چند نفر از ایفلوئنسرهای سفر آشنا کنیم همراه ما باشید تا آن ها را بیشتر بشناسید.

هدی رستمی

هدی رستمی یکی از تراول بلاگر ها می باشد که به کشورهای زیادی سفر کرده است و شهرهای زیادی را نیز دیده است. او یکی از کسانی می باشد که مکان های دیدنی کشور خودش و کشورهای دیگر را کشف می‌کند و از طریق پیج اینستاگرام با فالوورانش به اشتراک می‌گذارد و حدود ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارد که پست های زیادی را نیز با فالوورانش به اشتراک گذاشته است. او به کشورهایی همچون مصر، لبنان، ترکیه، روسیه، تونس و دیگر کشور ها سفر کرده است و تصاویر و فیلم‌های زیادی از سفرهای خودش را با مخاطبینش به اشتراک گذاشته است. او پست های زیادی را نیز با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است و در زیر تک تک این پست ها در رابطه با خلقت و زیبایی ها صحبت کرده است و پیج او یکی از بهترین پیج های آموزنده و به دور از حاشیه می باشد.

شادی گنجی

از دیگر اینفلوئنسرهای سفر می توانیم به شادی گنجی اشاره کنیم که او نیز یک جهانگرد است و علاقه زیادی به جهانگردی دارد و دائماً در حال سفر می باشد. این اینفلوئنسر نیز عکس های زیادی را به اشتراک گذاشته است و از طریق این شاخه از اینفلوئنسری توانسته شهرت بسیار بالایی به دست آورد. وی در اینستاگرام توانسته حدود ۳۰ هزار فالوور به دست آورد و مطالب آموزنده و خواندنی زیادی را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. او همچنین عکس های زیادی از پوشش بانوان در سراسر کشور را نیز به اشتراک گذاشته است و از بناهای تاریخی، صنایع دستی، زیبایی های طبیعت، رقص، آواز و غیره را در استان هایی همچون سیستان و بلوچستان، اصفهان، یزد، زنجان، کاشان، شیراز، گرگان و دیگر شهرها به اشتراک گذاشته است. او توانسته به کشورهای خارجی نیز سفر کند و به کشورهای فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، اسکاتلند، آلمان و غیره برود.

بنیامین رضایی

از دیگر افراد معروف تراول بلاگر ها می توانیم به بنیامین رضایی اشاره کنیم. این جهانگرد ایرانی یک لقب معروف دارد که همه او را به بن مارکو می شناسند و از طریق این لقب در میان مردم شناخته شده می باشد. وی یکی از کسانی می باشد که تاکنون چهار قاره دنیا را از نزدیک دیدن کرده و به آنها سفر کرده است و سفر به دور اروپا نیز داشته است. این جهانگرد ایرانی از تجربیات خودش در شبکه های اجتماعی صحبت کرده است و تصاویر زیبایی از سفرش را نیز به اشتراک گذاشته است. شما می توانید با سر زدن به پیج اینستاگرام او محتویات عکس های او را ببینید و اگر می خواهید همانند او یک جهانگرد باشید به مکان هایی که او سفر کرده است می توانید بروید. او برای هر یک از پست هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است کپشن های خاص خودش را نوشته و در حال حاضر توانسته حدود ۲۵۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام نیز به دست بیاورد.

این مطلب را هم بخوانید
فود بلاگر های ایرانی چقدر در می آورد؟ لیست بهترین بلاگر های غذا

سمانه پولو

از دیگر افراد جهانگرد و گردشگر می توانیم به سمانه پولو اشاره کنیم که یک اینفلوئنسر سفر می باشد و به هر نقطه از جهان سفر کرده است و در اینستاگرام توانسته حدود ۱۰۰ هزار دنبال کننده داشته باشد و از تجربیات اش با آنها صحبت کند و مکان های دیدنی و تاریخی و توریستی را به فالوورانش نشان دهد. او علاقه زیادی به جهانگردی دارد و توانسته یک سایت نیز راه اندازی کند و خودش ان را مدیریت کند. علاوه بر مکان های دیدنی و گردشگری، امکاناتی که برای سفر لازم است می‌پردازد و همچنین زمان سفر و نحوه دریافت ویزا و هر آنچه که برای یک شخص نیاز است تا به جهانگردی بپردازد را در اختیارشان قرار می دهد. شما می توانید با سرچ کردن آیدی اینستاگرام با آدرس samanehpolo پیج اینستاگرام اش را مشاهده کنید و از محتویات عکس های او نیز بهره مند شوید.

آرش آروین

از دیگر اینفلوئنسرهای سفر می توانیم به آرش اروین اشاره کنیم که او نیز لقب خاص خودش را دارد و همه او را با نام مستعار اورنج راینو می شناسند که به معنای کرگدن نارنجی می باشد. او روزهای خاطره انگیز سفرش را با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد و پیج او توانسته تا کنون ۱۲۰ هزار دنبال کننده داشته باشد و هر روز به تعداد فالووران او نیز افزوده می شود. زیرا یکی از بهترین پیج های آموزنده در حال حاضر می باشد. آیدی اینستاگرام او Orange.rhino می باشد و او نیز همانند سمانه پولو یک وب سایت راه اندازی کرده است و سفرنامه هایش را علاوه بر اینستاگرام در این وبسایت نیز قرار می دهد و همچنین یکی از کسانی می باشد که نکات آموزشی بسیار زیادی را در شبکه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد و در رابطه با نحوه سفر کردن و امکاناتی که برای سفر لازم است صحبت می‌کند و همچنین در رابطه با تغذیه، کوهنوردی و ایمنی های لازم نیز با فالوورانش صحبت می‌کند.

بهارک قربانی

از دیگر افراد تراول بلاگر ها می توانیم به بهارک قربانی اشاره کنیم که او به بهار ریکشا معروف است و یکی از اینفلوئنسرهای ایرانی محسوب می‌شود و به شهرهای توریستی زیادی سفر کرده و تصاویر زیبایی را به اشتراک گذاشته است. او در حال حاضر توانسته نزدیک به ۳۷۵ هزار فالوور داشته باشد و سفرنامه‌های او به ترکیه، روسیه، مالزی، لبنان، گرجستان، نپال و هندوستان می باشد و به مکان های فرهنگی، تاریخی، مذهبی، گردشگری رفته است. آدرس پیج اینستاگرام این اینفلوئنسر baharicksha می باشد و او عکس های زیادی نیز به اشتراک می‌گذارد و بیشتر عکس های او در جنگل و دریا می باشد و علاقه خاصی به دریا دارد.

آسوده ایمر

آسوده ایمر نیز از اینفلوئنسر های سفر می باشد که در حال حاضر این اینفلوئنسر در سوئیس اقامت دارد. او نیز به کشورهای زیادی سفر داشته و تصاویر زیادی را به اشتراک گذاشته است و پیجش نزدیک به ۵۲۰ هزار دنبال کننده نیز دارد و او نیز برای خودش یک وب سایت راه اندازی کرده است که خاطرات و عکس ها و تجربیات خودش از سفر را برای مردم به اشتراک می‌گذارد. او یکی از کسانی است که توصیه های لازم برای سفر را به مردم می‌گوید و همچنین در رابطه با تجربه هایش در هر یک از مکان های دیدنی و طبیعی نیز صحبت می‌کند و می‌گوید که این مکانها و این شهرها به چه چیزهایی معروف می باشند.

ملیکا بکائی

ملیکا از جوان‌ ترین اینفلوئنسرها محسوب می‌شود و جهانگردی اش را از سن ۱۹ سالگی آغاز کرد و با اشتیاق زیاد نیز این سفر را آغاز نمود. او با یک کوله‌ پشتی به کشورهای زیادی سفر کرد و به سمت کشورهای آمریکای جنوبی حرکت کرد و حدود سه سال سفر او زمان برد. ملیکا در حال حاضر در اینستاگرام حدود ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد و به کشورهایی مثل ترکیه، کلمبیا، شیلی، آرژانتین، برزیل، ونزوئلا و غیره سفر کرده است و در حال حاضر نیز در گواتمالا می‌باشد و هزینه‌های سفرش را نیز از راه‌های مختلفی به دست می‌آورد.

مهسا نعمت

از دیگر بلاگر های سفر می توانیم به مهسا نعمت اشاره کنیم که او علاقه زیادی به سفر و سازهای موسیقی دارد و در حال حاضر یک نوازنده ویولون نیز می باشد و جزو یکی از اعضای موسیقی گروه دال بند بوده است. او با افراد زیادی نیز همکاری داشته است و مدت سه سال است که به طور جدی به سفر می پردازد و به عنوان یک اینفلوئنسر سفر در ایران فعالیت خودش را انجام می دهد. او نیز همانند دیگر اینفلوئنسر ها به چندین کشور سفر کرده و بخش‌هایی از آن کشور را به فالوورانش نشان داده است. شما می‌توانید با سرچ کردن آیدی او mahsanemat در اینستاگرام عکس ها و محتویات پیج او را نیز مشاهده کنید و ببینید که او به چه مکان هایی سفر کرده است و حال حاضر توانسته حدود ۲۰۰ هزار دنبال کننده نیز داشته باشد.

صحرا تراول بلاگر

صحرا نیز یکی از اینفلوئنسرهای جوان می باشد که خودش را یک جنگجو و یک فرد شجاع کوچک معرفی کرده است و سفرش را پنج سال پیش آغاز کرده و تجربیاتش از سفر را در پیج اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشته است و توانست حدود ۱۷۰ هزار دنبال کننده نیز داشته باشد. او نیز مانند دیگر اینفلوئنسرها وب سایت رسمی خودش را راه اندازی کرده است که در آن مقصد هایی را که در آن پا گذاشته را معرفی کرده و نکات مرتبط با سفر و گردش را بیان کرده است.

تراول بلاگر های زن چه کسانی هستند؟

تراول بلاگر های زن چه کسانی هستند؟

در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که تراول بلاگر های زن چه کسانی هستند و آنها چه فعالیت‌ هایی را انجام می‌دهند. اکثر کسانی که در جهانگردی و سفر می باشند بیشتر آنها بانوان هستند و از آنجایی که آنها اشتیاق زیادی به دیدن طبیعت و مکان های تفریحی، تاریخی، مذهبی و غیره را دارند اقدام به سفر می کنند. از بهترین اینفلوئنسر های سفر که خانم می باشند می‌ توانیم به شادی گنجی، هدی رستمی، سمانه پولو، بهارک قربانی، آسوده ایمر، ملیکا بکائی، مهسا نعمت، صحرا، مینا طاهر، نفیسه رجب‌پور، سارا لویی، شیدا داور پناه و… اشاره کنیم.

تراول بلاگرهای خارجی چه افرادی می باشند؟

 • برایان کلی
 • کریستن ریچ
 • مراد و ناتالی عثمان
 • اریک
 • دامون وجو
 • پلنتی ها
 • لوییس کول
 • جانی جت
 • کریس بوکارت

حاشیه های تراول بلاگرها درباره چه موضوعاتی است؟

در رابطه با حاشیه هایی که در مورد این افراد شنیده می‌شود می‌ توانیم بگوییم که آنها همیشه به دور از هرگونه حاشیه هستند و همواره سعی دارند تا به برنامه ریزی‌ها و سفرهایشان بپردازند و دائم در حال ماجراجویی و سفر باشند تا بتوانند از هر لحظه از زندگیشان استفاده کنند و عمرشان را بیهوده تلف نکنند. آنها از آنجایی که دائم در حال خوشگذرانی و تفریح هستند همیشه خودشان را از حواشی دور نگه می‌دارند و این شاخه از بلاگری یکی از شاخه‌ هایی می باشد که همیشه از حواشی دور است و یکی از لذت بخش ترین شاخه ها در میان بلاگرها نیز می باشد.

آیا تابحال مصاحبه ای با تراول بلاگرها انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با تراول بلاگرها انجام شده است؟

در رابطه با مصاحبه هایی که با این اشخاص انجام می‌شود می‌توانیم بگوییم که از آنجایی که آنها همیشه به مکان های جدید و توریستی می‌روند آنها باید با مردم مصاحبه داشته باشند تا این مکان‌ها را بیشتر بشناسند و این مصاحبه‌ها دقیقاً برای بلاگرها برعکس عمل می کند زیرا آنها باید با راهنمای تور و یا اشخاص مختلف ارتباط برقرار کنند و مصاحبه داشته باشند تا بتوانند اطلاعات دقیق کسب کنند و با خود این اشخاص هیچگونه مصاحبه‌ای انجام نمی شود و تاکنون در رابطه با این موضوع در شبکه‌ های اجتماعی چیزی به چشم نخورده است.

این مطلب را هم بخوانید
فروش پرفکت مانی بدون احراز هویت و با بهترین قیمت ها

آدرس اینستاگرام تراول بلاگر ها چیست؟

در ادامه می خواهیم آدرس اینستاگرام تراول بلاگر ها را به شما بگوییم و آیدی های آنها را در اختیار شما قرار دهیم تا شما با سر زدن به پیج آنها بتوانید راحت تر به هر مکانی که دلتان می خواهد بروید و مکان های دیدنی شهر و یا کشور تان را ببینیدshadi.ganji, hodarostami, Benjamin.Marco, . samanehpolo, Orange.rhino, baharricksha, و… جزو ایدی های بلاگرهای سفر می باشد که می توانید به پیج آنها مراجعه کنید.

آیا تراول بلاگرها از طریق یوتیوب نیز کسب درامد دارند؟

یوتیوب یکی از شبکه‌های اجتماعی می باشد که مردم از طریق آن کسب درآمد می‌کنند و از آنجایی که این شبکه اجتماعی در فهرست دیگر شبکه ها قرار دارد کسب درآمد از آن نیز راحت تر می باشد. اشخاصی که در شاخه‌های مختلف فعالیت دارند ابتدا در یوتیوب کلیپ ها و و عکس هایشان را به اشتراک می‌گذارند و سپس دیگر شبکه های اجتماعی را برای ادامه فعالیت هایشان انتخاب می کنند.

در واقع این افراد همیشه سعی دارند که بازدید یوتیوبشان را بالا ببرند تا اشخاص زیادی آنها را سابسکرایب کنند و درآمد آنها بالاتر برود. این میزان بازدید در درآمد آنها بسیار تاثیرگذار است و آنها برای آنکه بتوانند به ویدیوهای بالاتر دست پیدا کنند در اینستاگرامشان لینک یوتیوبشان را می گذارند تا مردم بتوانند از طریق آن لینک‌ها به یوتیوب آنها نیز دسترسی داشته باشند.

بلاگرهای سفر در ایران چه محدودیت هایی دارند؟

بلاگر های سفر در ایران چه محدودیت هایی دارند؟

در رابطه با شاخه‌هایی که اینفلوئنسرها در آن سفر می کنند باید همیشه محدودیت هایشان را بسنجند تا دچار مشکل نشوند البته این محدودیت ها در ایران دو برابر است و هر شخصی نمی تواند هر آنچه که دلش می خواهد را انجام دهد. مخصوصاً اگر این اشخاص که مایل به سفر و جهانگردی دارند زن باشند، زیرا برای خانم ها و بانوان در ایران محدودیت های بسیار زیادی داریم که آنها نمی توانند به راحتی دست به هر کاری بزنند.

اولین محدودیتی که بلاگرهای زن در سفرها دارند این است که آنان نمی‌توانند به راحتی در دریاها شنا کنند و با هر حجابی که دلشان خواست به تفریح بپردازند. از دیگر محدودیت‌هایی که چه مرد و چه زن دارند این است که به راحتی به آنها اجازه داده نمی‌شود که به دل جنگل ها بروند زیرا ممکن است که به آنها آسیب وارد شود و حیوانات به آنان حمله کنند.

بلاگر های سفر جذب چه مناطقی می شوند؟

در ادامه مقاله با شما در رابطه با مناطق دیدنی و حیرت انگیز صحبت می کنیم که اکثر بلاگرهای سفر به این مناطق جذب می‌شوند. یکی از دیدنی‌ترین مناطقی که همیشه این اشخاص قصد دارند به آن بروند جنگل می باشد و مناطقی که جنگلی باشد را بسیار می‌پسندند و عکس گرفتن در آن بسیار رویایی می‌شود و آنها جنگل را برای عکس گرفتن در فصل پاییز بیشتر می پسندند.

از دیگر مناطقی که تراول بلاگر ها بیشتر در آن سفر می کنند مناطق خوش آب و هوا و دارای دریا می باشد و عکس های رمانتیکشان را برای این مناطق نگه می دارند. از دیگر مناطق که آنها همیشه مایل هستند تا در آن عکس بگیرند مناطق کویری می باشد زیرا اکثر توریست ها و اشخاص به کویر می روند و عکس های خاص و بسیار لاکچری خودشان را در این مناطق به اشتراک می گذارند.

تراول بلاگر ها با چه مشکلاتی در کشور های دیگر روبرو می شوند؟

در پایان مقاله می‌خواهیم در رابطه با مشکلاتی که اشخاص می توانند در سفر داشته باشند صحبت کنیم و به چند مورد از آنها اشاره کنیم. یکی از مشکلاتی که همیشه بلاگرها در سفر دارند این است که ممکن است آنها دلشان بخواهد به کشورهای دیگر سفر کنند و با مناطق جدید کشورهای مختلف آشنا شوند، اما زبان آن ها را بلد نباشند. این اساسی ترین مشکلی است که تمامی آنها در سفر دارند و این موضوع باعث شده است که بسیاری از مردم به راحتی قصد سفر نداشته باشند زیرا زبان کشور های دیگر را بلد نیستند و نمی توانند با آنها ارتباط برقرار کنند و نمی دانند که چه مکان هایی بروند و چگونه تاریخچه آن مکان‌ها را پی ببرند.

بنابراین در این موقعیت ها شما باید کشور مقصدی را انتخاب کنید که بتوانید با مردم به راحتی ارتباط برقرار کنید و یا به زبان انگلیسی مسلط باشید تا به مشکل نخورید. از دیگر مشکلاتی که این اشخاص در سفر و جهانگردی دارند این است که یک مقصد را انتخاب می‌کنند اما در رابطه با مناطق و مکان های دیدنی آن مقصد تحقیق نمی کنند و ممکن است پس از اینکه به مقصد رسیدند دچار مشکل شوند و ندانند که از کجا شروع کنند و به کجا بروند. از دیگر مشکلات نیز برنداشتن لباس های مناسب برای آن کشور است زیرا بعضی از کشورها و شهرها سردسیر و بعضی ها گرمسیر می‌باشد و بدون تحقیق رفتن به این کشورها ممکن است باعث آسیب رسیدن به سلامتی شما شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. تراول بلاگر یعنی چی؟

  معنی تراول بلاگر یعنی اشخاصی که به جهانگردی و سفر علاقه دارند و به دنبال هیجان و سفر می روند.

 2. چگونه بلاگر سفر شویم؟

  با وسایل لازم سفر مثل کوله پشتی، کتونی و… می توانیم جزو بهترین تراول بلاگر های ایران شویم.

 3. تراول بلاگر اینستاهایشان و کلاب هاوس تراول بلاگرها فعال است؟

  آن ها همیشه در اینستا فعالیت می کنند و در کلاب هاوس فعالیت ندارند.

 4. معروف ترین تراول بلاگر های ایران چه کسانی اند؟

  تراول بلاگر معروف در ایران ملیکا بکائی، سمانه پولو، شادی گنجی و… می باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :