دنیای پوکر با این که تنها مخصوص به یک جنسیت خاص نیست، اما می توان گفت که تعداد پوکر بازان آقا از خانم هایی که به انجام این رقابت می پردازند بیشتر است. اما این حضور اکثریت آقایان، دلیل موجهی برای حضور نداشتن خانم ها در مسابقات جهانی پوکر نیست، چه بسا نام قهرمانان ماهری در تاریخ پوکر به چشم می خورد که خانم هستند و با تلاش های فراوان توانسته اند جایگاه ویژه ای در این گونه رقابت ها کسب کنند. vivian saliba، نامی آشنا در میان قهرمانان پوکر است که با افتخاراتش توانسته نام خود را به عنوان یک پوکر باز قهرمان خانم، به ثبت برساند. ویوین سالیبا که از مردمان غیر آمریکایی است، عنوان قهرمانی را از رقابت های آمریکا کسب کرده و نامش در لیست برترین پوکر بازان، می درخشد. در اینجا علاوه بر معرفی سایت شرط بندی پوکر به بررسی بیوگرافی این فرد نیز می پردازیم.

بیوگرافی ویوین سالیبا به صورت کامل

بیوگرافی ویوین سالیبا به صورت کامل

ویوین سالیبا از بازیکنان پوکر برزیل می باشد که سرنوشت، او را به سمت رقابت های سری جهانی پوکر امریکا کشاند. او در ۳۱ ماه می ۱۹۹۳ به دنیا آمد و سائولوپائولو ی برزیل، شهری است که در آن متولد شده است. او هیچ گاه تصور نمی کرد که وارد دنیای پوکر شود و بتواند به عنوان یکی از قهرمانان این زمینه، به شهرت برسد. وی در حالی که هفده ساله بود دچار یک شکست عاطفی بزرگ شد و پس از این که دوست پسرش او را ترک کرد، تا مدتی دچار افسردگی شد.

شرایط روحی نامناسب او به حدی زیاد بود که والدینش را آزرده خاطر کرده بود، اما تلاش های آن ها برای روحیه دادن به ویوین، موفقیت آمیز نبود. در دورانی که سالیبا روز به روز افسرده تر می شد، به طور اتفافی به کلاب های پوکر که در برزیل فعالیت می کنند راه یافت. vivian saliba، همیشه از پدرش برای این که او را با پوکر آشنا کرد، تشکر می کند و می گوید که در دوران بحرانی که قرار داشت، پوکر بازی بهترین راه بهبود او بوده است. پدرش او را برای آشنایی با بازی پوکر به کلابی که در نزدیکی محل سکونتشان واقع شده بود، برد.

راه یابی به کلاب پوکر بازی، از درخشان ترین رویداد هایی است که زندگی آن دختر بچه ی هفده ساله را زیر و رو کرد. مطابق با گفته ی او، پوکر از بازی هایی است که از جنبه ی اجتماعی بالایی برخوردار است و این ویژگی خاصش، ویوین را مجذوب خود کرده است. vivian saliba هنگامی که تنها بیست و چهار سال داشت، به نخستین دستاورد بزرگ خود، یعنی راه یابی به رقابت های WSOP، دست یافت. این در حالی بود که در هفت ساله گذشته به طور شبانه روزی در تلاش بود تا تکنیک ها و قواعد پوکر را به طور صحیح بیاموزد.

سن ویوین سالیبا چه عددی می باشد؟

سن ویوین سالیبا چه عددی می باشد؟

بازی های برتر vivian saliba، توانست نگاه بهترین پوکر باز حرفه ای را به سمت خود بکشاند. او به عنوان یک رقیب جدید برای دیگر بازیکنان پوکر خطرناک بود؛ زیرا که مهارتش در انجام این بازی چشم گیر بود. او جزو جوان ترین پوکر بازانی است که به WSOP راه یافت و این دستاورد را تنها در ۲۴ سالگی به دست آورد. سال تولد او ۱۹۹۳ می باشد و هم اکنون بیست و هشت سال دارد. هم اکنون یازده سال است که از ورود او به دنیای پوکر می گذرد و در این ۱۱ سال، افتخارات بسیاری با نام vivian saliba، به ثبت رسیده است. این بازیکن محبوب، علاوه بر پوکر به سفر کردن و غذا علاقه ی بسیاری دارد که باعث شده، در کنار پوکر آشپزی را نیز به عنوان یکی دیگر از زمینه های فعالیتش، انتخاب کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی زک لاوین به همراه لیست رکورد های او در nba

نویسندگی نیز از علایق دیگر اوست و هم اکنون مقالات بسیاری در رابطه با پوکر منتشر کرده است. ویوین سالیبا به عنوان یکی از نویسندگان اصلی Pokernews، شناخته می شود. این سایت از سایت های معتبری است که به خبرگزاری در زمینه ی پوکر پرداخته است. انجام پوکر به صورت آنلاین، از فعالیت های دیگر این پوکر باز برزیلی است؛ زیرا که در برزیل کلاب ها، هزینه ی بسیاری را به عنوان سود خود، از پوکربازان دریافت می کنند و به همین دلیل انجام این رقابت محبوب به صورت آنلاین، طرفداران بیشتری را در برزیل دارد. سالیبا نیز به عنوان یک شهروند برزیلی به این گونه سایت ها روی آورده و به رقابت می پردازد.

ویوین سالیبا در لیست برترین پوکر باز ها

ویوین سالیبا در لیست برترین پوکر باز ها

ویوین سالیبا برزیلی توانست با پیروزی هایی که در تورنمنت پوکر به دست آورد، نامش را در کنار پوکربازان حرفه ای آمریکا قرار دهد. در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک ستاره ی نو ظهور در رقابت های سری جهانی پوکر، شروع به درخشیدن کرد. در آن سال vivian saliba، در پنج رقابت نقش آفرینی کرد که ۳ رقابت آن مربوط به مسابقات جهانی هولدم و ۲ رقابت دیگر مربوط به بازی های اوماها بود. وی با پیروزی در این مسابقات ۲۸ هزار دلار را به عنوان جایزه به خانه برد. همچنین در سال های قبل نیز توانسته بود افتخار آفرینی کند. در سال ۲۰۱۴، ۴۲۱ بازیکن پوکر را با شکست روبه رو کرد و مقام یازدهمین نفر را در یکی از رقابت های پوکر برزیل، کسب نمود.

جذاب ترین بازیکن پوکر جهان چه کسی است؟

جذاب ترین بازیکن پوکر جهان چه کسی است؟

به دلیل این که vivian saliba در سنین پایین وارد رقابت های پوکر شد، هم اکنون به عنوان جوان ترین پوکر باز برزیلی به حساب می آید. عکس های ویوین سالیبا در رسانه های متعددی منتشر گردیده و با انجام یک نظر سنجی، به عنوان جذاب ترین و زیبا ترین بازیکن پوکر از دیدگاه علاقه مندان پوکر، انتخاب شده است. وی علاوه بر این که از چهره ی زیبایی برخوردار است، هوش و ذکاوت سرشاری دارد که توانسته با زیرکی در برابر برخی از پوکر بازان حرفه ای به پیروزی دست یابد. در این خصوص اطلاعاتی در ویکی پیدیا ویوین سالیبا منتشر شده است.

حضور ویوین سالیبا در مسابقات جهانی

حضور ویوین سالیبا در مسابقات جهانی

حضور vivian saliba، از سال ۲۰۱۷ به عنوان یک بازیکن پوکر رسمی و حرفه ای در رقابت های WSOP به چشم می خورد. این پوکر باز برزیلی در سال ۲۰۱۹ نیز به رقابت های سری جهانی پوکر راه یافت، که این مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشت. وی توانست بزرگ ترین جایزه ی کل دوران پوکر بازی اش را در همان سال کسب کند، که مبلغی حدود سیصد هزار دلار بود. این رقابت تاکنون به عنوان آخرین حضور او در WSOP به حساب می آید، اما همچنان ویوین سالیبا در تلاش است که در سال های آینده نیز بتواند در مسابقاتWSOP حاضر شود.

ویوین سالیبا و استک های مختلف بازی پوکر

ویوین سالیبا و استک های مختلف بازی پوکر

ویوین سالیبا در وگاس به انجام رقابت های خود می پردازد و در بازی هایش، استک های مختلفی را رو می کند که به صورت کاملا هوشمندانه انتخاب شده اند. استراتژی خاص او باعث شده تا رسانه ها و مجلات بی شماری در مصاحبه با ویوین سالیبا، تکنیک ها و راز های دستیابی به قهرمانی اش را توضیح دهد. مطابق با گفته های او، از بزرگ ترین رموز پیروزی اش این است، که به توانایی ها و مهارت های فردی اش اعتماد می کند و در هنگام بروز اشتباه، به جای سرزنش کردن خود، سعی می کند تا از آن اشتباه درس بگیرد.

همسر ویوین سالیبا چه کسی است؟

همسر ویوین سالیبا چه کسی است؟

به نظر می رسد که این بازیکن محبوب برزیلی تمام حواس خود را بر روی انجام رقابت های پوکر متمرکز کرده است و تاکنون با هیچ رسانه ای درمورد زندگی شخصی اش به گفت و گو نپرداخته است. با این که عکس ویوین سالیبا در کنار آقایان متعددی منتشر شده است، اما هیچ خبری مبنی بر دوست پسر بودن یا همسر بودن آن ها تایید نشده است. او اعلام کرده است که در حال حاضر از دوران مجردی خود لذت می برد و تصمیمی برای ایجاد یک زندگی مشترک ندارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی آیسم و دوست دخترش به همراه لیست بهترین آهنگ های او

معرفی زیباترین پوکر باز جهان

زیبایی طبیعی و خدادادی چهره ی vivian saliba باعث شده است که مجلات مختلف از چهره ی او برای تبلیغات استفاده کنند، که این کار توانسته بازخورد های خوبی را به همراه آورد. می توان گفت که زیبایی او یکی از دلایل محبوبیتش می باشد.

اینستاگرام ویوین سالیبا چیست؟

حضور فعال ویوین در اینستاگرام، موجب شده که علاقه مندان و طرفداران او بیش از پیش افزایش یابند. vivian saliba اینستا را فضایی برای برقراری ارتباط با مخاطبینش می داند و تاکنون نظر ۴۷ هزار مخاطب را به پیج خود، جلب کرده است.

درامد vivian saliba چقدر تخمین زده شده است؟

بازی های پوکر، به عنوان اصلی ترین منبع درآمد سالیبا شناخته می شوند و همچنین او با انجام رقابت در سایت های پوکر آنلاین، درآمد دیگری را کسب می کند. نویسندگی او برای سایت ها و مجلات مختلف، را می توان منبع پول زای دیگری برای این پوکرباز برزیلی محبوب به حساب آورد. همچنین مبلغی حدود ۶۰۰ هزار دلار، مبلغی است که به عنوان جایزه ی پیروزی های پوکر، برای او به دست آمده است.

توییتر vivian saliba فعال است؟

ویوین سالیبا یوتیوب و توییتر را نیز برای ارتباط داشتن با مخاطبینش انتخاب کرده است و در پیج اینستاگرام او، آدرسی به چشم می خورد که آدرس دقیق کانال یوتیوب او می باشد.

سوالات متداول

ویوین سالیبا کیست؟

او یک بازیکن حرفه ای پوکر است که هم اکنون در لاس وگاس آمریکا سکونت دارد و در همان جا به انجام رقابت های پوکر می پردازد.

مبلغ جایزه های ویوین سالیبا در رقابت های پوکر چه میزان است؟

او در مجموع ۶۰۰ هزار دلار را توانست از قهرمانی های در رقابت های متعدد پوکر، کسب کند.

نام کاربری ویوین سالیبا در اینستاگرام و یوتیوب چیست؟

آدرس چنل یوتیوب او در بیو اینستاگرام نوشته شده و با سرچ آیدی vivi.saliba می توان به پیج اینستاگرامش دسترسی پیدا کرد.


لطفا به این مقاله امتیاز دهید :