والاس دسوزا والیبالیست تیم ملی والیبال برزیل است که به دلیل بازی بی نظیرش امروزه توانسته طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد.

والاس دسوزا کیست؟

والاس دسوزا کیست؟

در رابطه با بیوگرافی والاس دسوزا و این که دسوزا چند سال دارد؟ باید بگوییم که او متولد ۲۶ ژوئن ۱۹۸۷ می باشد و در مورد سن دسوزا می توان بیان کرد که هم اکنون ۳۴ سال دارد و قد دسوزا ۱۹۸ سانتی متر می باشد. او بازیکن تیم ملی والیبال برزیل و باشگاه ساداکروزیرو است. حال در مورد ملیت دسوزا نیز باید بگوییم که او در بزرگ ترین شهر، کشور برزیل یعنی سائو پائولوش به دنیا آمده است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید دسوزا در لیگ ملت های ۲۰۲۱ به عنوان با ارزش ترین والیبالیست به صورت مشترک با بارتوش کورک انتخاب شد.

آدرس پیج اینستاگرام والاس دسوزا چیست؟

امروزه اکثر مردم اعم از افراد معروف و یا غیر معروف در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید که این روز ها والاس دسوزا اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و به این گونه پست های متعددی را برای فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد. برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام دسوزا کافیست تا به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی او مانند آدرس یوتیوب دسوزا نیز می توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجوی یوتیوب مراجعه کنید.

عکس های والاس دسوزا را در کجا ببینیم؟

اگر طرفدار Wallace de Souza هستید و تمایل دارید تا عکس های متعددی از این والیبالیست محبوب را مشاهده کنید، می توانید به شبکه‌ های مجازی دسوزا مراجعه نمایید. هم چنین علاوه بر شبکه‌ های مجازی او اگر به اینترنت مراجعه کنید، نیز می‌ توانید عکس‌ های مختلفی از دسوزا و یا حتی عکس بازیکنان والیبال برزیل را جستجو کنید. هم چنین علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با والاس دسوزا و همسرش، اسپک های دسوزا، مائوریسیو سوزا، والاس دسوزا به انگلیسی، مصاحبه دسوزا، تاریخ تولد دسوزا و یا حتی قد لوکارلی را نیز بدست آورید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

بهتر است که بدانید این والیبالیست معروف بعد از بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از تیم ملی برای همیشه خداحافظی کرد.

این مطلب را هم بخوانید
شرط بندی روی رفتار بازیکن ها در فوتبال با ضریب های باورنکردنی

درآمد این والیبالیست بالاست؟

در رابطه با درآمد دسوزا والیبالیست معروف اطلاعاتی در اینترنت در دسترس نمی باشد، البته از آن جایی که دسوزا یکی از والیبالیست های پر افتخار است، به همین دلیل بیان شده است که دستمزد بالایی دارد.

والاس دسوزا در کدام تیم است؟

دسوزا برای تیم ملی والیبال برزیل بازی می کرده است و در طول فعالیت اش توانست جایگاه خوبی را از آن خود کند. هم چنین از او به عنوان بهترین بازیکن والیبال برزیل نیز یاد می شود.

سوالات متداول

 1. والاس دسوزا کیست؟

  او یک والیبالیست حرفه ای تیم ملی والیبال برزیل بوده است.

 2. والاس دسوزا متولد چه سالی است؟

  والاس دسوزا متولد ۲۶ ژوئن ۱۹۸۷ است. 

 3. چگونه می توان عکس های والاس دسوزا را مشاهده کرد؟

  برای مشاهده عکس های والاس دسوزا می توانید به شبکه های مجازی او و یا گوگل مراجعه کنید.

 4. قد والاس دسوزا چند سانتی متر می باشد؟

  قد والاس دسوزا ۱۹۸ سانتی است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :