ویلفردو لئون یکی از ۱۰ بازیکن برتر والیبال می باشد که اصالتی از کویا دارد ولی برای تیم ملی لهستان بازی می کند. برای شناخت بیشتر با این اعجوبه می توانید با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

ویلفردو لئون کیست؟

ویلفردو لئون کیست؟

ویلفردو لئون ونرو والیبالیست متولد ۳۱ ژوئیه سال ۱۹۹۳ است که در شهر سانتیاگو کوبا زاده شده است، قد این بازیکن ۲۰۲ سانتی متر است و در پست دریافت کننده قدرتی با شماره پیراهن ۹ بازی می کند. لئو از ۷ سالگی شروع به بازی در ورزش والیبال کرده است و با ثبت افتخارات مختلف در کارنامه بازی هایش به او لقب شیر را داده اند. این والیبالیست با اینکه در کوبا متولد شده است اما هم اکنون ملی پوش تیم ملی والیبال لهستان است و در تیم پروجا مشغول به بازی می باشد. در تاریخچه افتخارات ویلفردو دو مدال طلا، ۴ مدال نقره و دو مدار برنز به چشم میخورد که یک مدار نقره و برنز را به نمایندگی از لهستان و دیگر مدال ها را به نمایندگی از کشور کوبا کسب کرده است.

 • اگر می خواهید برای شرط بندی والیبال اقدام کنید حتما مهارت ویژه این بازیکن را مد نظر داشته باشید. بدون شک این کمک زیادی به پیش بینی درست و سودآور شما می کند.

آدرس پیج اینستاگرام ویلفردو لئون چیست؟

اگر از طرفداران این والیبالیست هستید و مایلید عکس ها و فیلم های بیشتری از این بازیکن ببینید و همچنین از آخرین فعالیت هایش در زمینه حرفه ای و زندگی شخصی اش مطلع شوید می توانید در اینستاگرام نیز این والیبالیست را دنبال کنید. آدرس پیج اینستاگرام ویلفردو wilfredo_leon_official است که این پیج ۲۲۸ هزار دنبال کننده دارد و ویلفردو عکس هایی از فعالیت روزانه و زندگی حرفه ای اش در این صفحه منتشر می کند.

این مطلب را هم بخوانید
راز موفقیت سحر سیسی بلاگر مشهور ایرانی که به درآمد بالا رسیده است

عکس های ویلفردو لئون را در کجا ببینیم؟

می توانید با جستجو نام ویلفردو لئون در موتور جستجو گوگل به راحتی به عکس ها و فیلم های موجود از این بازیکن دسترسی پیدا کنید. همچنین در فضای مجازی و شبکه هایی مانند اینستاگرام نیز می توان با دنبال کردن صفحات و کانال های ورزشی عکس های مربوط به این بازیکن را مشاهده کنید.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

ویلفردو لئون ورزش والیبال را از ۷ سالگی آغاز کرده است و هم اکنون نیز در سن ۲۸ سالگی نیز بازی می کند و تیمی که ویلفردو در حال حاضر در آن بازی می کند تیم پروجا می باشد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

با توجه به سابقه ویلفردو و توانایی اش در ورزش والیبال این بازیکن درآمد بسیار بالایی دارد و ویلفردو در سال ۲۰۱۷ زمانی که تنها ۲۳ سال داشت گران ترین والیبالیست دنیای والیبال بود و بیشترین درآمد را داشت.

ویلفردو لئون در کدام تیم است؟

با این که ویلفردو در کوبا متولد شده است و ملیت این بازیکن کوبایی است اما هم اکنون ملی پوش کشور لهستان است و تیم فعلی این بازیکن پروجا می باشد.

سوالات متداول

 1. قد ویلفردو لئون چند است؟

  قد این بازیکن ۲۰۲ سانتی متر است.

 2. ویلفردو لئون در چه پستی بازی می کند؟

  در پست دریافت کننده قدرتی با شماره پیراهن ۹ بازی می کند.

 3. در تاریخچه افتخارات ویلفردو چه مدال هایی است؟

  در تاریخچه افتخارات ویلفردو دو مدال طلا، ۴ مدال نقره و دو مدار برنز به چشم می خورد.

 4. ملیت ویلفردو چیست؟

  ویلفردو والیبالیست اهل وبا می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :