یاسین رفیع نژاد یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که تعداد زیادی دنبال کننده دارد. صفحه های شاخ های اینستاگرام امروزه از پر بازدیدکننده ترین صفحه ها در ایران هستند. جالب است بدانید که هر کدام از این افراد با اسامی خاص معروف شده اند و هر کدام با ترفندی به این محبوبیت رسیده اند. اکثرا آن ها با انتشار ویدئویی خلاقانه و یا کمی متفاوت تر توانسته اند تعداد زیادی دنبال کننده جذب کنند.

اینفلوئنسرها می توانند بوسیله تعداد بالای دنبال کنندگانشان کسب درآمد کنند، در واقع هر چقدر تعداد این دنبال کنندگان یا فالوورها بیشتر باشند، درآمد بالاتری هم نصیب آن ها می شود .این افراد که اصولا سن های پایینی دارند توانسته به سرعت به یک اینفلوئنسر تبدیل شوند اما چون دارای استراتژی خاصی نیستند اغلب بعد از چندسال به فراموشی سپرده می شوند. در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم که یاسین رفیع نژاد کیست؟

فهرست مطالب پنهان
یاسین شاخ اینستا

بیوگرافی یاسین رفیع نژاد

در این مقاله با زندگینامه یاسین رفیع نژاد، یک شاخ مجازی دیگر با شما هستیم. شاخ های مجازی امروزه در اینستاگرام بدون هیچ استعداد خاصی به آسانی می‌توانند معروف و مشهور شوند و به وسیله حواشی و جنجال هایی که برای خود به وجود می‌آورند در بین مردم بیشتر دیده می شود آن ها هر چه فالوور و دنبال کننده بیشتری جذب کنند می توانند از طریق تبلیغات در اینستاگرام درآمد بیشتری به دست بیاورند یاسین رفیع نژاد در اینستاگرام کار تبلیغات و مدلینگی می‌ کند و با مدلینگی برای برندهای معروف توانسته است در اینستاگرام معروف شود. او در صفحه اینستاگرام خود هرروز زندگی لاکچری را برای مخاطبانش به اشتراک می‌گذارد.

شاخ های اینستاگرامی معمولاً عمل های متعدد زیبایی را بر روی صورت خود انجام داده یاسین رفیع نژاد در مزون مورا در شهر رشت مدل می باشد. عمل های لازمی که یاسین برای صورت خود انجام داده است عمل بینی و زاویه سازی فک می باشد دنبال‌ کنندگان یاسین رفیع نژاد را یکی از زیباترین مدل های ایرانی می نامند داشتن اندام زیبا و هیکلی یکی از ضروریات حرفه‌ ای مدل می‌ باشد یاسین‌ رفیع نژاد هر روزه تمرینات سنگین بدنسازی در باشگاه انجام می‌دهد تا هیکل خود را برای حرفه مدلینگ آماده کند. همچنین بر روی بدن خود چند خالکوبی نیز انجام داده است. سن یاسین رفیع نژاد زیاد نیست و متولد دهه ۸۰ است.

یاسین شاخ اینستا اهل کجاست؟

یاسین رفیع نژاد یک مدلینگ معروف می باشد که توانست در اینستاگرام به شهرت و محبوبیت برسد. او هم اکنون مدل مزون مودا در رشت می باشد. علت اینکه صفحه اش در اینستاگرام بیشتر دیده می شود؛ جذابیت شخصی و حاشیه سازی این شاخ اینستاگرامی است. او زندگی لاکچری خود را هر روز برای دنبال کنندگانش به تصویر می کشد.

افراد معروف در اینستاگرام پس مدتی عمل های زیادی انجام می دهند و چهره خود را تغییر می دهند از جمله این افراد سحر تبر می باشد که پس از کمی شهرت چهره ای جدید برای خود ساخت و با این کار توانست دنبال کنندگانش را زیاد کند. یاسین همانند دیگر شاخ ها عمل های مختلفی را انجام داده که از جمله این عمل ها، عمل زاویه فک و عمل بینی می باشد. یاسین رفیع نژاد قبل از عمل چهره ای متفاوت داشت. اما چهره جدید او بسیار جذاب و زیبا شده است به طوری که بسیاری از دختران و دنبال کنندگانش او را به عنوان یکی از زیباترین مدل های پسر در ایران می شناسند. او همچنین رژیم غذایی خاص دارد و چندین سال است که در باشگاه تمرینات ورزشی انجام می دهد تا بتواند هیکل خود را بسازد. داشتن هیکل متناسب و خوش فرم از ضروریات یک مدلینگ معروف است، که یاسین توانسته با پشتکار و تمرینات هدفمند به این امتیاز برسد. همچنین بر بدن خود از جمله دست و پایش خالکوبی هایی انجام داده که در عکس هایش به وضوح دیده می شود. عکس قبل از عملش را در زیر برای شما خوانندگان عزیز قرار داده ایم.

دلیل شهرت یاسین رفیع نژاد چیست؟

اگر پیج یاسین رفیع نژاد را دنبال کنید متوجه خواهید شد که این چهره معروف فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد. وی معمولا با انتشار تصاویر و ویدیوهایی از خود و همچنین انتشار اطلاعاتی از جزئیات زندگی اش توانسته شهرت زیادی به دست آورد. این اینفلوئنسر تا کنون روابط زیادی با دخترهای مختلف داشته و در مورد هر کدام نیز ادعا کرده که علاقه زیادی به آن ها دارد. در واقع این گونه افراد به خوبی سلیقه مخاطب خود را می دانند و سعی دارند با فعالیت در این زمینه به شهرت زیادی دست پیدا کنند.

به عنوان مثال یاسین رفیع نژاد و نفس زحمتکش مدت زمانی را با هم در رابطه بودند و جنجال های زیادی به وجود آوردند. تصاویر و ویدیوهای مربوط به این زوج به طور گسترده در فضای مجازی موجود می باشند و می توانید به راحتی آن ها را مشاهده بکنید. در نهایت اما این زوج به دلیل برخی مسائل از هم جدا شدند و یاسین با افرادی چون نیلوفر و چندین خانم دیگر هم دوست شده است. این اینفلوئنسر در لیست چهره های معروفی قرار دارد که برخی از افراد به شدت با او مخالف می باشند و برخی دیگر اما او را مورد حمایت خود قرار می دهند.

یاسین رفیع نژاد چند سال دارد؟

یاسین رفیع نژاد چند سال دارد؟

اکثر شاخ های اینستاگرامی دارای سن پایینی می باشند و به سرعت به شهرت میرسند. یاسین جزو این گروه از شاخ ها می باشد. دنبال کننده گان قدیمی او را با چهره ای متفاوت از حال می شناسند. هیکلی لاغر اندام با صورتی نسبتا کشیده داشت اما با گذشت زمان تغییرات زیادی کرد. او همچینین برای فعالیت مدلینگ خود به استانبول ترکیه رفت، اما عمده فعالیتش در ایران است. البته یاسین به خوانندگی علاقه دارد.

یاسین رفیع نژاد و دوست دخترش

داشتن دوست دخترهای متعدد از حاشیه های جنجالی شاخ های اینستاگرام می باشد. یاسین نیز از این مسئله مستثنی نبوده است. البته نسبت به دیگر شاخ ها کمتر وارد حاشیه سازی با دوست دخترهایش شده است و در صفحه اصلی او هیچ گونه عکس یا فیلمی با دختر منتشر نشده است.

در صفحه های فن پیج و یا غیر رسمی یاسین ویدئو و عکس هایی با دختران متفاوت دیده می شود که حاشیه های زیادی را برایش به دنبال داشته است. یاسین هم اکنون با دختری به اسم آیدا وارد رابطه شده است، اما این خبر فقط از طریق صفحه های غیر رسمی اش پخش شده است.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی ماهک دوست دختر دانیال پایدار سلیریتی و مدری سایت بت

یاسین رفیع نژاد و نفس زحمتکش

نفس زحمتکش نیز یکی از دوست دخترهای یاسین بود که او هم در حرفه مدیلینگ و تبلیغات مشغول به فعالیت است و یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد. رابطه این دو نفر چند سال به طول انجامید اما بیش از دو سال است، اعلام کردند که دیگر رابطه شان قطع شده است. نفس زحمتکش حدود یک سال پیش در صفحه اینستاگرام خود، دوست پسر جدیدش یعنی آرتا حسن زاده را معرفی کرده و عکس های دونفره و عاشقانه زیادی را به اشتراک گذاشته است.

آرتا نیز عکس های دو نفره شان را در اینستاگرام منتشر کرده و گویا هر دو به دنبال یک رابطه جدی و ادامه دار هستند و واقعا عاشق یکدیگرند. اینکه نفس و یاسین مدت طولانی با یکدیگر دوست بودند و به صورت یک دفعه باهم قطع رابطه کردند ابهامات و حاشیه های زیادی را برای هر دو به دنبال داشت و به شهرت بیشترشان در اینستاگرام کمک کرد.

یاسین رفیع نژاد و نیلوفر چه رابطه ای دارند؟

یاسین رفیع نژاد و نیلوفر چه رابطه ای دارند؟

یاسین رفیع نژاد یکی از معروفترین شاخ های مجازی در اینستاگرام می‌باشد که دنبال کنندگان زیادی در فضای مجازی دارد و به واسطه همین معروفیت و مدلینگ، توانسته است به کسب درآمد برسد و برای هر تبلیغ در پیج خود چند میلیون پول دریافت می کند. او معمولا با دختران زیادی دوست بوده است اما هیچگاه این روابط رسمی نبوده اند. تنها برای جلب توجه و ایجاد حواشی و بیشتر دیده شدن، با یکدیگر رابطه داشتند.

یاسین در ابتدا با دختری به نام نیلوفر دوست بوده است که این دوستی را در اینستاگرام خود اعلام نکرده است نیلوفر دوست دختر یاسین رفیع نژاد مدتی با هم بودند و عکس های آن ها در فن پیج او مشاهده شده است. اما بعد از مدتی از نیلوفر جدا شد و رابطه آن ها به پایان رسید. سپس‌ یاسین با دختری به اسم آیدا صداقت دوست شد که کنار یکدیگر عکس های زیادی دارند. او اکنون همچنان با آیدا رابطه دارد و هنوز از یکدیگر جدا نشدند.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

صفحه اینستاگرام یاسین رفیع نژاد که در حال حاضر ۶۰۰ دنبال کننده دارد یکی از معروف ترین صفحه ها می باشد. البته فن پیج و پیج های غیررسمی زیادی برای یاسین ساخته شده است. اما در پیج اصلی خودش عکس های جدید و لاکچری اش و به تعداد محدود منتشر شده که در همه ی عکس ها به تنهایی دیده می شود و کپشن عکس ها بیشتر متن های انگیزشی هستند تا اطلاعات و زندگی شخصی اش!!! صفحه اینستاگرام مزون مودا که اسپانسر یاسین است حدود ۶۵k دنبال کننده دارد و شامل ویدئوهایی است که یاسین انواع لباس های این مزون را تبلیغ می کند. این مزون حتی خارج از ایران مشتری دارد.

یاسین رفیع نژاد و آیدا چه رابطه ای دارند؟

داشتن روابط متعدد و دوست دختر های مختلف به یکی از آسان ترین راه ها برای جلب توجه و ایجاد حاشیه تبدیل شده است. یاسین رفیع نژاد نیز در مدتی که در اینستاگرام معروف شده است، با دختران زیادی رابطه داشته است او این روابط را به طور مستقیم و رسمی در صفحه خود اعلام نمی‌ کند. عکس هایی از آیدا صداقت و یاسین رفیع نژاد منتشر شده است که عکس ها را فن پیج های او منتشر کردند او مدتی قبل با دختری به اسم نیلوفر دوست بود.

حاشیه های رقص عروسی آیدا و یاسین

حاشیه های رقص عروسی آیدا و یاسین

اخیرا ویدیوهایی از عروسی یاسین رفیع نژاد و آیدا صداقت منتشر شده اند که نشان می دهند این زوج مراسم جشن بسیار لاکچری داشته اند. همچنین در این عروسی آن ها رقص هماهنگی با هم انجام داده اند و در پی آن توجه زیادی را به خود جلب کردند. در این رقص کاملا مشخص می باشد که آن ها تمرینات زیادی انجام داده اند و به صورت هماهنگ حرکاتی را انجام می دهند.

به هر حال ویدیوهای مربوط به این عروسی تا مدت ها به صورت گسترده در اینستاگرام وایرال بود و افراد زیادی از طریق چنین کلیپ هایی این زوج را شناختند. یاسین و آیدا مدعی هستند که بهترین عروسی را داشته اند و از همه چیز بسیار راضی بوده اند. ویدیوها و تصاویر مربوط به عروسی این زوج در اینستاگرام هر دوی آن ها موجود می باشند.

یاسین رفیع نژاد قبل از عمل چه شکلی بوده است؟

عکس های شاخ های مجازی که شما در اینستاگرام می بینید عمل‌های زیبایی متعددی بر روی صورت خود انجام داده اند از جمله عمل تزریق لب، عمل زیبایی بینی و زاویه سازی فکT آن ها معمولاً عکس های قبل از عمل خود را در اینستاگرام منتشر نمی‌ کنند و همه عکس هایی که از آن ها در فضای مجازی موجود است عکس های بعد از عمل زیبایی می باشد. متأسفانه بیشتر مخاطبان این شاخ های مجازی جوانان و نوجوانان هستند که سبک زندگی لاکچری شاخ های مجازی بر روی جوانان تأثیر زیادی می‌گذارد و سبب می‌شود آن ها حسرت بخورند و به زندگی نا امید شوند.

همچنین با دیدن صورت های عملی شاخ های مجازی فکر می‌ کنند که آن ها به طور طبیعی زیبا بودند و همین نیز سبب شده است که به سمت جراحی های زیبایی روی آورند. اگر عکس‌ های قبل از مدل شدن یاسین رفیع نژاد را در اینستاگرام ببینید خواهید دید که او یک پسر لاغر اندام بوده است که فقط به وسیله ورزش بدنسازی و رژیم های سختی که گرفته است توانسته است به این هیکل دست پیدا کند تا بتواند به حرفه مدلینگی وارد شود. او به ورزش بدنسازی مشغول می باشد که توانسته است این هیکل زیبا را برای خود بسازد همین او را به یکی از خوش اندام ترین و خوش چهره ترین مدل های اینستاگرامی تبدیل کرده است.

یاسین رفیع نژاد قبل از عمل

این فرد چه عمل های زیبایی داشته است؟

یاسین رفیع نژاد از آن دسته اینفلوئنسرهایی می باشد که مدعی است چهره زیبایی دارد و مدل می باشد. اگر به عکس های این چهره معروف نگاه کنید متوجه خواهید شد که عمل های جراحی زیبایی نیز تا کنون انجام داده است. به عنوان مثال وی بینی خود را عمل کرده و گفته می شود که زاویه فک هم زده است.

علاوه بر این برخی افراد مدعی می باشند که او ژل گونه و لب هم دارد که البته به نظر می رسد یاسین این دو مورد را قبول نمی کند. به هر حال اگر قصد دارید تصاویر مربوط به یاسین رفیع نژاد را ببینید حتما به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید.

عکس های یاسین رفیع نژاد را کجا می توان پیدا کرد؟

عکس های یاسین رفیع نژاد را می‌توانید در صفحه اینستاگرام او مشاهده کنید، همچنین اگر شما جزو دنبال کنندگان او باشید می‌ توانید هر روز دابسمش و کلیپ هایی طنزی که می‌ سازد را ببینید و می‌ توانید سبک زندگی لاکچری او و روزمرگی هایش را در اینستاگرام دنبال کنید. اینستاگرام امروزه به یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای کسب درآمد تبدیل شده است منتشر کردن ویدئو و کلیپ در اینستاگرام هیچ محدویت سنی خاصی ندارد؛ هر کس که بخواهد می‌ تواند از اینستاگرام درآمد داشته باشد ولی، این شاخ های مجازی بدون داشتن هیچ استعداد خاصی، تنها با جلب توجه مخاطبان از قشر جوان توانستند به معروفیت برسند.

او مدتی را با نفس زحمتکش دوست بود، آن ها رابطه عاشقانه ای داشتند که مدتی پیش به طور ناگهانی اعلام کردند از هم جدا شدند، آن ها هیچ توضیحی به مخاطبان خود درباره علت جدایی خود ندادند. تنها گفتند که دیگر یکدیگر را دوست ندارند. این قطع ارتباط عاشقانه آن ها حاشیه های جنجالی را برایشان داشت. با سرچ یاسین رفیع نژاد ویکی پدیا م ی‌توانید بیوگرافی او را کامل مطالعه کنید.

عکس های یاسین رفیع نژاد

حاشیه های یاسین شاخ اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به دنیای بزرگی برای کسب درآمد تبدیل شده است. یاسین رفیع نژاد یک شاخ مجازی می‌ باشد که اکنون در تهران ساکن است. او برای برندهای معروف لباس تبلیغات انجام می‌ دهد و مدل اختصاصی مزونی در رشت است. منتشر کردن عکس های لاکچری از زندگی اش همیشه برای او حواشی را ایجاد کرده است. او معمولا با ماشین های گران قیمت و ویلا های لاکچری عکس می‌گیرد. او ابتدا با دختری به اسم نیلوفر دوست بود، عکس های زیادی در کنار نیلوفر از او منتشر شده است. این در حالی بود که دنبال کنندگان یاسین، مرتب درباره رابطه او با نیلوفر از او سوال می‌کردند اما یاسین جوابی به آن ها نمی‌ داد. صفحه اینستاگرام یاسین اکنون ۲۶۱ هزار دنبال کننده دارد که زمانی که به معروفیت رسید بیشتر پست های خود را که قبلا در صفحه خود داشت پاک کرد. عکس هایی مثل، عکس های قبل عمل زیبایی اش یا قبل از حرفه مدلینگ را پاک کرد. دوباره پس از مدتی هر عکسی که با دوست دختران خود در صفحه اش داشت را پاک کرد و سپس هیچ عکسی که همراه دوست دخترش آیدا باشد را پست نمی‌کند. کپشن پست های او اکثرا انگیزشی است. اما شما می‌ توانید در صفحه فن پیج های یاسین رفیع نژاد، عکس های قبل عمل زیبایی او و عکس او در کنار دوست دخترهایش، نیلوفر و یا آیدا را ببینید. یاسین سن زیادی ندارد و متولد دهه ۸۰ است. با این سن کم توانسته است حسابی در اینستاگرام معروف شود. او می‌ گوید با تمرینات سنگین بدنسازی و رژیم توانسته است بدن خود را برای حرفه مدلینگ آماده کند.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی امیر تتلو ❤️ بررسی کامل حواشی تتلو و نیو فیس های او

درآمد یاسین چقدر است؟

همان طور که در قسمت های قبل گفتیم، میزان درآمد شاخ های مجازی در اینستاگرام بسیار زیاد است. آن ها تنها با هدف بیشتر دیده شدن در دنیای اینستاگرام، دست به کارهای عجیب و پر حاشیه ایی می‌ زنند. آن ها روابط خود را دور از چشم مخاطبان نگه می‌ دارند تا مخاطبان کنجکاو آن ها شوند و سپس با ایجاد حاشیه دنبال کنندگان بیشتری جذب می‌کنند. سپس با انجام تبلیغات و معرفی دیگر پیج ها در صفحه خود، درآمد بسیار زیادی دارند. اسپانسر کارهای او مزون مودا در شهر رشت می باشد. مزون مودا در اینستاگرام است ۶۵ هزار دنبال کننده دارد.

معمولا شاخ های مجازی بعد از معروف شدن دیگر به دنبال حاشیه سازی نمی روند، اما اگر حس کنند که فراموش شده اند، بلافاصله برای خود حاشیه و جنجالی ایجاد می‌کنند. دوست دختر یاسین هم اکنون آیدا می باشد، اما این خبر از فن پیج های او پخش شده است و خودش حرفی در این مورد نزده است.

یاسین رفیع نژاد مدل است؟

یاسین رفیع نژاد یکی از مدل های اینستاگرام می‌باشد. او از طریق مدلینگی در فضای مجازی معروف شده است و مدل مزونی در شهر رشت است که برندهای لباس را برای این مزون تبلیغ می‌ کند این شاخ اینستاگرام به خاطر چهره و اندام زیبا توانسته است؛ دختران زیادی را جذب خود و صفحه اینستاگرامش کند.

اگر شما دوست دارید این عکس ها را ببینید می‌توانید به سراغ فن پیج های وی بروید یا اینکه یک سرچ ساده در صفحات گوگل داشته باشید. او اکنون با آیدا صداقت دوست است اما هنوز هیچ خبر و عکسی از آنها در فضای مجازی وجود ندارد.

بررسی یوتیوب یاسین رفیع نژاد

بررسی یوتیوب یاسین رفیع نژاد

یاسین رفیع نژاد به عنوان یکی از چهره های معروف در سوشال مدیا در یوتیوب نیز فعالیت هایی دارد و اخیرا سعی می کند که از این اپلیکیشن مبالغ خوبی به دست آورد. در واقع با توجه به تعداد دنبال کننده های زیادی که دارد تمامی ویدیوهای او با بازدید بالایی همراه هستند و یوتیوب نیز نسبت به این ویوها و کامنت ها پول خوبی به او می پردازد. ولاگ ها و ویدیوهای یاسین رفیع نژاد در یوتیوب بسیار سرگرم کننده هستند.

این چهره معروف سعی دارد از سفرها و تفریحات خود ولاگ هایی تهیه کند. همچنین در برخی از ویدیوها با دوست های خود به انجام برخی بازی هایی می پردازند و سعی دارد که از این طریق فالوورهای خود را سرگرم کند. این چهره معروف یکی از مشهور ترین اینفلوئنسرهای ایرانی می باشد که روز به روز در مسیر خود موفق تر است. وی مدعی است که محیط یوتیوب را بیشتر از اینستاگرام دوست دارد چرا که با توجه به زمان بالای هر ویدیو می تواند ارتباط بیشتری با مخاطبان خود داشته باشد و آن ها را در جریان زندگی خود قرار بدهد.

به هر حال این روزها سلبرتی ها و اینفلوئنسرهای زیادی به یوتیوب توجه بسیاری دارند و بیشتر تمرکز خود را بر روی این اپلیکیشن گذاشته اند. در واقع یوتیوب به دلیل داشتن ویژگی های خاص و امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد بسیار محبوب شده است. در نتیجه اگر از علاقه مندان به یاسین رفیع نژاد هستید حتما این چهره معروف را در یوتیوب نیز دنبال کنید تا بیشتر با وی آشنا بشوید.

محل زندگی این این اینستاگرامر کجاست؟

یاسین رفیع نژاد در ایران و شهر تهران به دنیا آمده است. وی اکنون نیز در همین شهر زندگی می کند و گفته شده که از لحاظ مالی نیز شرایط مناسبی دارد. او همانند بسیاری از اینفلوئنسرها ترجیح می دهد در ایران بماند و تا کنون مهاجرت نکرده است. یاسین مدعی می باشد که تمام اعضای خانواده و دوستانش در این کشور هستند و نمی تواند از آن ها دور بماند. برخی افراد نیز مدعی می باشند که این چهره معروف و همسرش از آن جهت که شرایط بهتری در ایران دارند و از امکانات زیادی برخوردار هستند مهاجرت نمی کنند.

همچنین لازم است بدانید که یاسین رفیع نژاد و آیدا همسر او سفرهای زیادی می روند و از کشورها و شهرهای بسیاری دیدار کرده اند اما در نهایت مدعی هستند که در تهران احساس بهتری دارند. به هر حال تا کنون چنین اطلاعاتی از این چهره معروف منتشر شده است و وی علاقه زیادی به این موضوع ندارد که توضیح بدهد دقیقا چه زمانی از ایران خواهد رفت. به هر حال سبک زندگی هر اینفلوئنسر با دیگری متفاوت است و به نظر می رسد که یاسین تلاش دارد در ایران به انجام فعالیت های خود بپردازد. وی در یوتیوب و برخی برنامه ها مصاحبه هایی داشته است و با مشاهده آن ها می توانید بیشتر با شخصیت او آشنا بشوید.

سوالات متداول

 1. آیا یاسین رفیع نژاد به جز نفس زحمتکش رابطه ای دیگر داشته است؟

  یاسین با دختران دیگری به اسم نیلوفر و آیدا رابطه داشته است؛ اما در پیج شخصی خود هیچ گاه از آن ها حرفی نزده است.

 2. آیا یاسین به جز مدلینگ به فعالیت دیگری مشغول است؟

  خیر در حال حاضر او فقط در حرفه مدلینگ فعالیت دارد.

 3. آیا خبر مهاجرت او به آمریکا صحت دارد؟

  یاسین این خبر را یک شایعه می داند و می گوید فعلا قصد مهاجرت به هیچ کشوری را ندارد.

 4. چگونه یاسین توانسته به محبوبیت بالا در اینستاگرام برسد؟

  او نیز با گذاشتن عکس های لاکچری و دابسمش های مختلف توانست محبوب شود و بعد از آن از طریق وارد شدن به صنعت مدلینگ توانست شهرتش را افزایش دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :