یاسین رفیع نژاد یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که تعداد زیادی دنبال کننده دارد. صفحه های شاخ های اینستاگرام امروزه از پر بازدیدکننده ترین صفحه ها در ایران هستند. جالب است بدانید که هر کدام از این افراد با اسامی خاص معروف شده اند و هر کدام با ترفندی به این محبوبیت رسیده اند. اکثرا آن ها با انتشار ویدئویی خلاقانه و یا کمی متفاوت تر توانسته اند تعداد زیادی دنبال کننده جذب کنند. اینفلوئنسرها می توانند بوسیله تعداد بالای دنبال کنندگانشان کسب درآمد کنند، در واقع هر چقدر تعداد این دنبال کنندگان یا فالوورها بیشتر باشند، درآمد بالاتری هم نصیب انها می شود .این افراد که اصولا سن های پایینی دارند توانسته به سرعت به یک اینفلوئنسر تبدیل شوند اما چون دارای استراتژی خاصی نیستند اغلب بعد از چندسال به فراموشی سپرده می شوند. در ادامه مطلب به این موضوع میپردازیم که یاسین رفیع نژاد کیست؟

یاسین شاخ اینستا

یاسین شاخ اینستا اهل کجاست ؟

یاسین رفیع نژاد یک مدلینگ معروف می باشد که توانست در اینستاگرام به شهرت و محبوبیت برسد. او هم اکنون مدل مزون مودا در رشت می باشد. علت اینکه صفحه اش در اینستاگرام بیشتر دیده می شود؛ جذابیت شخصی و حاشیه سازی این شاخ اینستاگرامی است. او زندگی لاکچری خود را هرروز برای دنبال کنندگانش به تصویر می کشد.

افراد معروف در اینستاگرام پس مدتی عمل های زیادی انجام می دهند و چهره خود را تغییر می دهند از جمله این افراد سحر تبر می باشد که پس از کمی شهرت چهره ای جدید برای خود ساخت و با این کار توانست دنبال کنندگانش را زیاد کند. یاسین همانند دیگر شاخ ها عمل های مختلفی را انجام داده که از جمله این عمل ها، عمل زاویه فک و عمل بینی می باشد. یاسین رفیع نژاد قبل از عمل چهره ای متفاوت داشت. اما چهره جدید او بسیار جذاب و زیبا شده است به طوری که بسیاری از دختران و دنبال کنندگانش او را به عنوان یکی از زیباترین مدل های پسر در ایران می شناسند. او همچنین رژیم غذایی خاص دارد و چندین سال است که در باشگاه تمرینات ورزشی انجام می دهد تا بتواند هیکل خود را بسازد. داشتن هیکل متناسب و خوش فرم از ضروریات یک مدلینگ معروف است، که یاسین توانسته با پشتکار و تمرینات هدفمند به این امتیاز برسد. همچنین بر بدن خود از جمله دست و پایش خالکوبی هایی انجام داده که در عکس هایش به وضوح دیده می شود. عکس قبل از عملش را در زیر برای شما خوانندگان عزیز قرار داده ایم.

یاسین رفیع نژاد چند سالشه ؟

اکثر شاخ های اینستاگرامی دارای سن پایینی می باشند و به سرعت به شهرت میرسند. یاسین جزو این گروه از شاخ ها می باشد. دنبال کننده گان قدیمی او را با چهره ای متفاوت از حال می شناسند. هیکلی لاغر اندام با صورتی نسبتا کشیده داشت اما با گذشت زمان تغییرات زیادی کرد. او همچینین برای فعالیت مدلینگ خود به استانبول ترکیه رفت، اما عمده فعالیتش در ایران است. البته یاسین به خوانندگی علاقه دارد.

این مطلب را هم بخوانید
بیوگرافی محسن افشانی و درگیری محسن افشانی با ساشا سبحانی

یاسین رفیع نژاد و دوست دخترش

داشتن دوست دخترهای متعدد از حاشیه های جنجالی شاخ های اینستاگرام می باشد. یاسین نیز از این مسئله مستثنی نبوده است. البته نسبت به دیگر شاخ ها کمتر وارد حاشیه سازی با دوست دخترهایش شده است و در صفحه اصلی او هیچ گونه عکس یا فیلمی با دختر منتشر نشده است. در صفحه های فن پیج و یا غیر رسمی یاسین ویدئو و عکس هایی با دختران متفاوت دیده می شود که حاشیه های زیادی را برایش به دنبال داشته است. یاسین هم اکنون با دختری به اسم آیدا وارد رابطه شده است، اما این خبر فقط از طریق صفحه های غیر رسمی اش پخش شده است.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Yasin-Rafinejad-5-1.png است

یاسین رفیع نژاد و نفس زحمتکش

نفس زحمتکش نیز یکی از دوست دخترهای یاسین بود که او هم در حرفه مدیلینگ و تبلیغات مشغول به فعالیت است و یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد. رابطه این دو نفر چند سال به طول انجامید اما بیش از دو سال است، اعلام کردند که دیگر رابطه شان قطع شده است. نفس زحمتکش حدود یک سال پیش در صفحه اینستاگرام خود، دوست پسر جدیدش یعنی آرتا حسن زاده را معرفی کرده و عکس های دونفره و عاشقانه زیادی را به اشتراک گذاشته است. آرتا نیز عکس های دو نفره شان را در اینستاگرام منتشر کرده و گویا هر دو به دنبال یک رابطه جدی و ادامه دار هستند و واقعا عاشق یکدیگرند. اینکه نفس و یاسین مدت طولانی با یکدیگر دوست بودند و به صورت یک دفعه باهم قطع رابطه کردند ابهامات و حاشیه های زیادی را برای هر دو به دنبال داشت و به شهرت بیشترشان در اینستاگرام کمک کرد.

اینستاگرام یاسین رفیع نژاد

صفحه اینستاگرام یاسین رفیع نژاد که در حال حاضر ۲۶۱k دنبال کننده دارد یکی از معروف ترین صفحه ها می باشد. البته فن پیج و پیج های غیررسمی زیادی برای یاسین ساخته شده است. اما در پیج اصلی خودش عکس های جدید و لاکچری اش و به تعداد محدود منتشر شده که در همه ی عکس ها به تنهایی دیده می شود و کپشن عکس ها بیشتر متن های انگیزشی هستند تا اطلاعات و زندگی شخصی اش!!! صفحه اینستاگرام مزون مودا که اسپانسر یاسین است حدود ۶۵k دنبال کننده دارد و شامل ویدئوهایی است که یاسین انواع لباس های این مزون را تبلیغ می کند. این مزون حتی خارج از ایران مشتری دارد.

این مطلب را هم بخوانید
زندگی نامه مانی پاکیائو بوکسور اهل فیلیپین که به دنیای سیاست هم وارد شد

سوالات متداول

 1. آیا یاسین رفیع نژاد به جز نفس زحمتکش رابطه ای دیگر داشته است؟

  یاسین با دختران دیگری به اسم نیلوفر و آیدا رابطه داشته است اما در پیج شخصی خود هیچ گاه از آن ها حرفی نزده است.

 2. آیا یاسین به جز مدلینگ به فعالیت دیگری مشغول است؟

  خیر در حال حاضر او فقط در حرفه مدلینگ فعالیت دارد.

 3. آیا خبر مهاجرت او به آمریکا صحت دارد؟

  یاسین این خبر را یک شایعه می داند و می گوید فعلا قصد مهاجرت به هیچ کشوری را ندارد.

 4. چگونه یاسین توانسته به محبوبیت بالا در اینستاگرام برسد؟

  او نیز با گذاشتن عکس های لاکچری و دابسمش های مختلف توانست محبوب شود و بعد از آن از طریق وارد شدن به صنعت مدلینگ توانست شهرتش را افزایش دهد.